اخبار گوناگون

حقایق شوکه کننده درباره روابط جنسی در آلمان

حقایق شوکه کننده درباره روابط جنسی در آلمان

رابطه جنسی در کشورهای اروپایی مانند آلمان کاملا با آن چیزی که ما در فرهنگ خود می بینیم متفاوت است، در میان این مردم رابطه جنسی بصورت آزاد و با افراد متعدد صورت می گیرد که نتایج تحقیقات نیز این حقیقت را نمایان می کند.کشورهایی مثل امریکا، ژاپن و آلمان جاهایی هستند که آمار روابط جنسی در جوامع شان بالاست، البته می شود گفت برایشان عادی است و جزئی از فرهنگ غلط شان و تنها این نیست بلکه شامل، ازدواج های قرار دادی روابط جنسی با جنس مخالف آن هم بصورت متعدد و… هم می شود.

 

پزشکان آلمان نتایج پژوهشی منتشر شده است که نشان میدهد مردهای آلمانی به گفته خودشان در  طول عمر خود به طور متوسط با ۱۰ زن و زنان به گفته خودشان با ۵ مرد رابطه جنسی برقرار می کنند. در این پژوهش از ۲۵۲۴ نفر سوال شده که بالای ۱۴ سال سن دارند.

 

این که آمار داده شده از سوی پژوهشگران این کار تحقیقی چقدر قابل اتکاء باشد، جای سوال است. مثلا روشن نیست که چرا زنان این قدر تعداد کسانی را که با آن ها رابطه جنسی داشته اند، کمتر گفته اند.

 

به طور منطقی تعداد شریک جنسی هر دو باید یکسان باشد؛ البته در صورتی که در هر رابطه جنسی فقط یک زن و یک مرد شریک هم بوده باشند. روانشناسان می گویند کسانی که مورد پرسش قرار گرفته اند، کمی در پاسخ های شان دستکاری کرده اند.

حقایق شوکه کننده درباره روابط جنسی در آلمان

آرنه دکر از دانشگاه هامبورگ معتقد است که دلیل غلو کردن بعضی مردها این است که تصور میکنند اگر تعداد زنانی را که با آن ها رابطه جنسی داشته اند، بیشتر از واقعیت بگویند، جذاب تر به شمار می روند و اعتبار اجتماعی بالاتری پیدا می کنند.

 

البته یکی از دلایل این اختلاف در تعداد پارتنر این است که هشت درصد مردهایی که مورد سوال قرار گرفته اند، به روسپی خانه هم سر زده اند. آن ها به طور متوسط با چهار زن روسپی رابطه جنسی داشته اند.

 

نتایج این تحقیق تحت تاثیر این هم می توانسته باشد که در میان زنان مورد پرسش واقع شده، شمار زنان روسپی کم یا صفر بوده است.

 

بیشترین فعالیت جنسی در کدام گروه سنی و به چه شکل؟

نتایج تحقیق منتشر شده در نشریه “پزشکان آلمان” گوشه های دیگری از زندگی جنسی آلمانی ها را هم نشان می دهد. بیشتر این زنان و مردان (۸۸ درصد مردان و ۸۹ درصد زنان) رابطه جنسی واژینال داشته اند. تمایل به رابطه جنسی دهانی در میان مردان ۵۶ درصد و در میان زنان ۴۸ درصد بوده است.

 

۱۹ درصد مردان به شکل فعال و ۴ درصد به شکل غیرفعال رابطه جنسی از راه مقعد داشته اند و زنان ۱۷ درصد. هم چنین ۸۶ درصد مردان و ۸۲ درصد زنان گفته اند که به جنس مخالف تمایل دارند. پنج درصد مردان و هشت درصد زنان گفته اند که با جنس موافق هم یک بار رابطه جنسی داشته اند. برخی هم پاسخی به این سوال نداده اند یا گفته اند که به هیچ کدام این دسته بندی ها تعلق ندارند.

 

پژوهش یاد شده نشان میدهد که گروه سنی ۲۵ تا ۲۹ سال بیشترین میزان رابطه جنسی را برقرار می کنند. در این سن مردان به طور میانگین ۶۰ بار در سال و زنان ۴۷ بار سکس دارند. آماری که با بالا رفتن سن به شدت افت می کند؛ مردهای بین ۵۰ تا ۵۹ سال ۳۴ بار و زنان تنها ۲۲ بار رابطه جنسی در سال برقرار می کنند.

حقایق شوکه کننده درباره روابط جنسی در آلمان

رابطه جنسی خارج از زناشویی

آلمانی ها در رابطه با شریک زندگی شان چقدر وفادار هستند؟ پژوهش نشان می دهد که از هر پنج مرد، یعنی ۲۱ درصد پرسش شوندگان یک بار با زن دیگری رابطه برقرار کرده اند. این رقم در میان زنان تنها ۱۵ درصد است. ۵۷ درصد پرسش شوندگان در رابطه دائمی با شریک زندگی خود هستند.

 

۷۶ درصد مطلقا از کاندوم در رابطه جنسی با همسر یا شریک زندگی شان استفاده نمی کنند. ۵۱ درصد زنان زیر ۵۰ سال از قرص ضد حاملگی یا راه های دیگر جلوگیری از بارداری استفاده می کنند. ۵ درصد از هیچ روشی استفاده نمی کنند چون می خواهند بچه دار شوند.

 

محققان نگران یک گروه کوچک (۲،۵ درصدی) هستند که در این پژوهش گفته اند هم زمان با افراد دیگری غیر از شریک زندگی شان رابطه جنسی دارند و معمولا از کاندوم استفاده نمی کنند. پژوهشگران این گروه را جزو دسته ای می گذارند که هم برای خود و هم شریک زندگی شان ریسک بالایی در ابتلا به انواع بیماری های جنسی از جمله ایدز یا سفلیس دارند.

 

هم چنین که تعدد رابطه جنسی این دسته سه برابر بقیه است. محققان این پژوهش به این گروه توصیه میکنند که در صورت عدم استفاده از کاندوم، به شکل مرتب آزمایش بدهند تا حتی المقدور از گسترش بیماری های مقاربتی (واگیر دار) جلوگیری کنند.

 

مطالب بیشتر:

رابطه جنسی دختر نوجوان با راننده سرویس در خانه باغ

زنان و مردانی که به رابطه جنسی اعتیاد دارند

رابطه جنسی را برای همیشه داغ و لذت بخش کنید

رابطه جنسی با دختر فقط برای یک شب، منطقی است؟

رابطه جنسی ولیعهد عربستان و کیم کارداشیان در مالدیو

 

 

2.5/5 - (2 امتیاز)

ali

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا