آموزش اینترنت

حذف کلمات سرچ شده گوگل در گوشی و دسکتاپ

حذف کلمات سرچ شده گوگل در گوشی و دسکتاپ

حذف کلمات سرچ شده گوگل در گوشی و دسکتاپ

پاک کردن تاریخچه یا هیستوری کلمات سرچ شده در گوگل یکی از مبهم ترین سوالات کاربران است چون به طور مستقیم هیچ گزینه ای برای انجام این کار در گوگل وجود ندارد اما در این مطلب روش هایی را به شما معرفی می کنیم تا این تاریخچه را پاک کنید. گوگل به طور پیش فرض کلماتی را که در این موتور جستجوگر سرچ کرده اید را ذخیره می کند و هر دفعه که کلمه ای را تایپ می کنید که مشابه آن را در گذشته سرچ کرده باشید ، به شما نمایش می دهد. این مورد وقتی آزار دهنده می شود که دیگران شما را در حال تایپ کردن ببینند یا از سیستم شما برای سرچ کردن استفاده کنند و اینجاست که کلماتی را که قبلا شما سرچ کرده اید به نمایش گذاشته می شود.

 

مرحله 1

برای پاک کردن هیستوری کلمات سرچ شده ، باید با جیمیل تان در مرورگرتان کروم لاگین باشید.

 

مرحله 2

شروع به سرچ کنید ، کلمات هیستوری برایتان به نمایش در می آیند حالا کنار هر عبارت “Remove” را می بینید که می توانید کلمات را حذف کنید. با مراجعه به “Web History” که علامت آن در قسمت بالا راست قرار دارد هم می توانید تاریخچه را پاک کنید.

 

پاک کردن هیستوری سرچ کلمات گوگل در گوشی

وارد مرورگر شوید و وقتی می خواهید در گوگل جستجو کنید ، کلمات پیشنهادی هیستوری را با نگهداشتن انگشت روی آن ها ، پاک کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا