اخبار اجتماعی و سیاسی

جنجال ازدواج با زنان بیوه کویت در جوانان ایرانی

جنجال ازدواج با زنان بیوه کویت در جوانان ایرانی

جنجال ازدواج با زنان بیوه کویت در جوانان ایرانی

ازدواج با زنان بیوه کویت در ازای پرداخت پول در بین جوانان ایرانی بسیار جنجال به پا کرد، زنان بیوه و جوان بسیاری اکنون در کویت هستند و دولت برای آن ها تصمیم گرفت تا جوانان زیبا از خارج از کشورشان را برای ازدواج و پرداخت پول به کویت دعوت کند. هر مردی با زنان مطلقه کویتی ازدواج کند می تواند اقامت آن کشور را دریافت کند. این خبری بود که بازتاب زیادی در سال گذشته در بین جوانان کشورمان داشت.

 

به گزارش نیک شو این خبر را پایگاه خبری اخبارالساعه امارات منتشر کرده بود خبرنگار این پایگاه خبری نوشت: به‌دست آوردن اقامت در همه کشورهای عربی بسیار سخت است و این امر می تواند دریافت اقامت در کویت را آسان کند.این پایگاه خبری در تشریح موضوع ازدواج کفالتی نوشت: این ازدواج بر دو نوع است در نوع اول مبلغی به عنوان مهریه زن در نظر گرفته می‌شود و در نوع دوم که ازدواج با شخص خارجی صورت می‌گیرد بر سر مبلغ معینی به عنوان مهریه توافق می‌شود،

 

ولی دریافت مبلغ به انجام عملیات اقامت مشروط می‌شود تا در صورتی که موضوع اقامت حل نشود، مبلغ توافق شده به مرد برگردانده شود. براساس آمارهای رسمی کویت، 35 درصد زنان بالای 35 سال در این کشور مجرد هستند.یک نماینده مجلس کویت سال‌های قبل در طرحی برای حل معضل زنان مجرد، خواستار صدور قانونی برای امکان ورود “همسران زیباروی” از کشورهای اسلامی و با ویژگی‌های خاص برای زنان کویتی شده بود.

 

مجلس کویت برای پایان دادن به آنچه “بحران زنان مجرد” نامیده شده در سال‌های قبل پیشنهادی را ارائه داده بود که بر اساس آن، دولت کویت مکلف می‌شد به کسانی که تجدید فراش کنند مبلغ 15000 دلار جایزه پرداخت کند.

 

مطالب بیشتر:

ازدواج اشتراکی Open Marriage سبک جدید زندگی در اروپا

ازدواج پسر ۱۶ ساله ایرانی با دو عروس در یک شب

زیباترین و جذاب ترین دختر عراق ازدواج کرد +تصاویر

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. من شهین غفور هستم دوست دارم بیام کویت درس زندگی و شوهر داری و چطور دوست داشتن شوهر و نگهه داشتن همسر و فرزندان خود را از روی عشق و محبت از تهه دل را به زنان کویتی درس بدهم ــ چرا آنها با مردان خارجی ازدواج میکنند وقتی که مردان کویت اصل و نسب دارترین مرد جهان هستند من ایرانی هستم خودم شوهر دارم ولی شوهر داری در هر جای رسمی داره من میخوام از تهه دل با تمام وجود به دولت کویت وخانوادهای آنها زنان ودختران محترم آنها کمک کنم و دست آنها را مثل مادر و خواهرم یکی یکی ببوسم و از روی راستی به آنها کمک کنم از دولت کویت تقاضا دارم در این امر شما هم مرا کمک کنید تا این مشکل را با کمک شما از کشورتون و خانوادهای محترم شما دور کنیم و به زنان عزیز شما امید بدهم ــ امیدی زیاد و با ایمان راسخ با سپاس منتظر جوابتون هستم شهین غفور در شهر مریوان ایران ـــــ من اول بارمە کە چنین چیزی نوشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا