موفقیت و پیشرفت

جمله های انگیزشی که به شما انرژی مثبت می دهند

جمله های انگیزشی که به شما انرژی مثبت می دهند

جمله های انگیزشی که به شما انرژی مثبت مي دهند

با هم مي رویم سراغ بهترین و جدیدترین جمله های انگیزشی که به شما انرژی مثبت مي دهند و باعث مي شوند تا کارهای مثبت زندگی تان را با قدرت بیشتری ادامه دهید. جمله ها تاکیدی مثبت یکی از کلیدهای اصلی موفقیت هستند و اگر مداوم و صحیح تمرین شوند شما را برای هميشه از افکار منفی دور مي کنند و کمک مي کنند باورهای محدود کننده را حذف کنید.موفقیت یک بازی درونی ذهنی است. اگر بتوانید در ذهن خودتان را فردی تصور کنید که به همه چیز رسیده است شانس این که چنین شخصی بشوید زیاد است.

 

جمله ها تاکیدی مثبت ارتباطی هستند بین افکار خودآگاه و رفتار ناخودآگاه ذهن. ما روزانه جمله ها تاکیدی مثبت و منفی را زیاد به کار مي بریم بدون این که حتی درباره آن ها فکری کرده باشیم.بسیاری از جمله ها تاکیدی منفی هستند که باعث پایین آمدن عزت نفس، تصميم گیری غلط و نگرش منفی مي شوند. مي توانید کنترل این جمله ها را به دست بگیرید و برای آرامش و کنترل ذهن خود هیپنوتیزم انجام دهید. ساده ترین کاری که مي توانید برای تقویت ذهن و تندرستی انجام دهید به کار بردن جمله ها تاکیدی مثبت برای موفقیت است.

جمله های انگیزشی که به شما انرژی مثبت می دهند

جمله های انگیزشی و مثبت برای بهتر زندگی کردن

 

اهميت جمله ها تاکیدی مثبت

یکی از دلایلی که باعث مي شود بسیاری به موفقیت نرسند این است که برای رسیدن به اهدافشان وارد مرحله عمل نمي شوند. آن ها هميشه به باورهای محدود کننده ای که والدینشان در ذهنشان ایجاد کرده اند تکیه مي کنند.برای این که اشتیاق بیشتری برای رسیدن به اهداف داشته باشید بسیار مهم است که هر روز جمله ها تاکیدی مثبت را با خودتان تمرین کنید.هر زمان که از جمله ها تاکیدی مثبت برای موفقیت استفاده مي کنید پیام مثبتی به ذهن ناخودآگاهتان ارسال مي شود. جمله ها تاکیدی مثبت برای موفقیت ثروت، سلامت و موقعیت خوب را به زندگی شما دعوت مي کند.

 

۱۰ جمله تاکیدی مثبت برای موفقیت

جمله ها تاکیدی مثبت حتی در سخت ترین شرایط نیز به ما نگرش مثبتی مي دهد. این جمله ها نقطه شروع تازه ای را به ما نشان مي دهند و باید از آن ها بیشترین استفاده را ببریم.در ادامه جمله ها تاکیدی مثبتی که مي توانیم در زندگی روزانه به کار ببریم آمده است:

 

جسم من سالم است، ذهن من باهوش است، روح من آرام است

جسم سالم در ارتباط مستقیم با ذهن و روح سالم است. اگر ذهن پر از احساسات منفی باشد روح و جسم نیز تحت تاثیر قرار مي گیرند. تنها دلیل سلامت یا بیماری خودتان هستید. مي توانید مجوزی که به طورخودآگاه یا ناحودگاه به تمام بیماری های دنیا داده اید لغو کنید زیرا شما آن درد را به اشتراک گذاشته اید.مي توانید با این بیماری ها با به کار بردن جمله ها تاکیدی مثبت به طور روزانه مبارزه کنید.

 

باور دارم که مي توانم هر کاری را انجام دهم

این جمله را برای دلگرمي هر روز با خودتان تکرار کنید. با گفتن این جمله هر چیزی و هر کاری که به ذهن تان مي رسد را مي توانید انجام دهید.

 

هر اتفاقی به نفع من است

هیچ اتفاقی تصادفی نیست. در واقع ما آدم ها چیزی را جذب مي کنیم که بخشی از آن هستیم. پس هر اتفاقی در زندگی ما دلیلی دارد و با زندگی ما هماهنگ است.

 

من معمار زندگی خودم هستم، من پایه آن را مي سازم و مواد آن را انتخاب مي کنم

جمله ها تاکیدی را باید هر روز صبح زمانی که بیدار مي شوید تکرار کنید. هر روز یک شروع تازه است و مي توانید آن را همانطور که دوست دارید بسازید زیرا شما معمار زندگی خودتان هستید.اگر روزتان را با یک جمله تاکیدی مثبت یا افکار مثبت شروع کنید آن روز را به یک روز عالی و موفقیت آميز تبدیل کرده اید.

 

کسانی که در گذشته به من آسیب رسانده اند را ميبخشم و از آن ها کناره گیری مي کنم

این جمله به معنی فراموش کردن کاری که با شما کرده اند نیست، بلکه به این معنی است که آن ها را بخشیده اید و درس گرفته اید. قدرت بخشش چیزی است که به شما اجازه پیشرفت مي دهد و مي توانید بدون وابستگی به دیگران به زندگی تان ادامه دهید.

 

توانایی من برای فتح چالش ها و موفقیت نامحدود است

شما هیچ محدودیتی به جزآن ها که خودتان سر راهتان قرار داده اید ندارید. چه نوع زندگی دوست دارید؟ چه چیزی شما را متوقف کرده است؟ چه موانعی برای خودتان ساخته اید؟ این جمله تاکیدی مثبت کمک مي کند تمام این موانع را کنار بگذارید.امروز عادت های کهنه را کنار مي گذارم و عادت های مثبت را جایگزین آن ها مي کنمشما موجود سازگاری هستید و با انرژی سازنده ای که در درون تان موج مي زند و شما را به ایده های جدید و ذهنیت جدیدی هدایت مي کند که باعث مي شود این انرژی سازنده در درون تان جریان داشته باشد.

 

مي توانم سرافراز شوم و به درجات عالی برسم

یکی از موثرترین جمله ها تاکیدی مثبت این است که هر روز به خودتان بگویید مي توانید به درجات عالی برسید. به رویاها و تخیلات تان تمرکز کنید و این جمله تاکیدی را با تخیلات تان پیوند دهید. این جمله تاکیدی مثبت با تکرار به واقعیت مبدل مي شود.

 

امروز سرشار از انرژی و شادی هستم

شادی از درون آغاز مي شود نه از بیرون. پس هر روز صبح بعد از بیدار شدن جمله ها تاکیدی مثبت را تکرار کنید و این را به یک عادت تبدیل کنید.

 

من خودم را همانطور که هستم مي پذیرم و دوست دارم

دوست داشتن خود خالص ترین و بالاترین درجه دوست داشتن است. وقتی خودتان را دوست داشته باشید ناخودآگاه خود را تحسین مي کنید و به خودتان احترام مي گذارید. اگر در کاری که انجام مي دهید اعتماد به نفس داشته باشید تشویق مي شوید کارهای بزرگ تری انجام دهید.

 

خودتان را باور داشته باشید تا به فرصت های بیشتری برسید

اگر این جمله ها و جمله ها تاکیدی دیگر را به کار ببرید به طور ناخودآگاه فرصت ها را جذب مي کنید و در کارها موفق مي شوید.این به عهده شماست که وقتی به فرصتی دست یافته اید شهامت وارد عمل شدن را داشته باشید. اگر تنها جمله ها تاکیدی مثبت را تکرار کنید و وارد عمل نشوید موفق نخواهید شد.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا