همسرداری

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

جملاتی که دل مردان را اب میکند

خانم ها می خواهند مرد زندگی شان را حسابی به خودشان جذب کنند و معمولا به دنبال راه هایی هستند کــه به بهترین نحو ممکن این کار را انجام دهند و به قول معروف مردان را دیوانه خودشان کنند. امروز ما به طور مفصل به این موضوع می پردازیم.

 

چرا تو انقدر جذابی؟

هر مردی عاشق این حرف است که دختری به او بگوید جذاب است ، چی داری که من انقدر عاشقت شدم ، چی داری که من انقدر دلم پیشته ، چی داری که انقدر جذاب و سکسی هستی؟ این جمله ها را به هر مردی که بگویید کار تمام است و یک دل نه صد دل عاشق تر از قبل می شود.

 

عاشق اینم که ازت لب بگیرم

بوسیدن لب های یک مرد برای یک زن واقعا لذت بخش هست ، اما اکثرا بی سر و صدا انجام می شود و بعد از آن هم خبری از حرف زدن درباره بوسه نیست ، حالا اگر حرفش را بزنید چه می شود؟ او احساس مرد بودن بیشتری می کند و این غرور شیرینی است که شما با این جمله به او می دهید و بعد از آن هم حاضر باشید برای یک بوسه جانانه. جمله های دیگری مثل : لب هات چی داره که انقدر خوشمزه ست؟ وقتی ازت لب می گیرم میرم آسمون هفتم! لبات خیلی خوشمزه ست مثل عسل.

 

وقتی با توام همه جا بهشته

بهشت نهایت لذت و راحتی هر فرد است ، حالا فکر کنید کنار کسی هستید که واقعا دنیا را برایتان بهشت کرده ، خب حالا باید جلوی مرد زندگی تان این را به زبان بیاورید و ببینید که نگاه او چطور برق می زند و دلش می خواهد شما را در آغوش بگیرد.

 

بغلت بهترین جای دنیاست

بوسه ، بغل کردن ، سکس. سه چیز وصف نشدنی بین زوج ها ، حالا نوبت این است که زن جلو بیاید و به مرد زندگی اش بگوید که بغلت بهترین جای دنیاست ، امن ترین جای دنیاست ، بغلت خیلی حال میده. همیشه از بغل کردن مرد زندگی تان تعریف کنید تا فکر کند که به شما احساس امنیت می دهد. بعضی وقت ها هم بگویید : بیا منو بغل کن. دستوری است اما شیرین و خیلی خیلی جواب مثبت می دهد.

 

باورم نمیشه هر شب کنار تو میخوابم

خوابیدن در آغوش همدیگر لذتی دارد که نمی شود با هیچ متن و زبانی وصف کرد. حالا این لذت وصف نشدنی را جلوی مردتان به زبان بیاورید تا هر دو بدانید که قدر شب کنار هم خوابیدن ها را می دانید و لذت می برید. واقعا خوابیدن در بغل کسی که دوستش دارید یکی از لذت های این دنیا است.

 

از مد مو و ریشش تعریف کنید

مو و ریش دو چیزی هستند که مردها به آن افتخار می کنند ، حالا فرض کنید یک دختر هم بیاید و از آن تعریف کند ، نتیجه چه می شود؟ خودتان می دانید.

 

عاشق بازوها و سینه هات هستم

طبق غریزه ای که زن ها دارند ، از مردانی که بازو و سینه های عضلانی دارند خوششان می آید ، مردها هم روی این اعضا حساس هستند و می بینیم که در باشگاه روی سینه و بازو چقدر کار می کنند. در زمان های قدیم بازو و سینه های قوی مردانه نشانه قدرت بود و زن خیالش راحت می شد که مرد زندگی اش از او در مقابل حوادث و محیط محافظت می کند (زمان غار نشینی) ، این غریزه هنوز در زن ها وجود دارد.

 

دلم برات تنگ شده

وقتی کنار توام دلم برات تنگ می شود ، حالا ببین نبودنت با من چه می کند. جمله ای عاشقانه که اگر از مرد زندگی تان دور هستید یا کنارش هستید فرقی ندارد ، در همه حال جواب می دهد از نوع بدجور!

 

 

جذب مردان از روش جنسی

باید برویم سراغ تحریکاتی کــه مردان به سرعت نسبت به آن ها واکنش نشان می دهند ، تحریکات جنسی!

 

جملاتی که مردان را تحریک می کنند

عشقم، امشب من تماما مال تو هستم

شب کنار هم هستید ، خیلی از زوج ها با هم راحت هستند و نیازهای جنسی شان را فوری مطرح می کنند اما خب برخی هم  خجالت و ابا دارند ، در هر دو حالت از زن به مرد بگوید که امشب تماما مال توام ، مرد می داند که باید چکار کند! هر مردی لذت می برد از این که زن زندگی اش به او بگوید که مال اوست و نه هیچ کسی دیگر و آزاد است که هر کاری می خواهد با دختر زندگی اش بکند (عشق بازی).

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

دوست دارم بدنتو لمس کنم

بازی کردن با بدن مرد و دست کشیدن روی پوستش از صورت گرفته تا دست ها و جاهای دیگر واقعا برای زنان لذت بخش است و بهتر که این احساس را به زبان هم بیاورد.

 

تو منو دیوونه خودت کردی

مجنون و دیوانه شدن آخر عاشق ست ، من مجنونتم ، من لیلای توام ، من دیوونه توام مرد من.

 

بیا امشب رو به بهترین شب زندگیمون تبدیل کنیم

نیازی به توضیح ندارد و خودتان می دانید باید چکار کنید!

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

امروز همش به تو فکر می کردم

فرض کنید شب که قرار است همدیگر را ببینید به مردتان بگویید که در تمام طول روز در فکرش بودید.

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

می پرستمت

یک جمله تمام عیار! فکر کنید به شریک زندگی تان بگویید که او را مورد پرستش قرار می دهید، فکر می کنید چه حالی می شود؟

 

مردان دوست دارند صدای آه و ناله زنان را حین رابطه جنسی بشنوند

هیچ چیز یک مرد را مثل صدای آه و ناله همسرش تحریک نمی کند ،هنگام رابطه جنسی ساکت نباشید ، لذت تان را با آه و ناله نشان دهید ، البته تقریبا همه خانم ها هنگام رابطه این صدا را دارند به جز کسانی که خجالت می کشند یا فکر می کنند آه و ناله کردن چیز خوشایندی نیست که در اشتباه کامل هستند.

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

این پوزیشن رو دوست دارم

در اکثر مواقع این مرد است که پوزیشن و حالت ها را در رابطه جنسی تعیین می کند در صورتیکه اگر انتخاب پوزیشن از طرف زن باشد ، مرد خیلی خیلی خیلی تحریک می شود.

 

مردان دوست دارند اندام های جنسی شان را لمس کنید 

خیلی اوقات حتما لازم نیست کلمه ای بر زبان بیاورید ، نزدیک مردتان بروید و بدنش را لمس کنید ، کم کم به اندام تناسلی اش برسید و شروع کنید به لمس کردن آن به آرامی ، در حین این کار با نگاهی تحریک کننده به چشمان وی نگاه کنید و آرام زیر گوشش چیزهایی زمزمه کنید ، نتیجه را خودتان می دانید ، هر مردی با این کار تا مرز سکته از تحریک پیش می رود!

 

اسمش را بر زبان بیاورید 

سعی کنید اسم شریک زندگی تان را زیاد بر زبان بیاورید ، اگر او ببیند که مدام اسمش را صدا می زنید متوجه می شود که دلتان برای او پر می زند و این بهترین حس برای یک مرد است.

 

تعریف از سایز آلت تناسلی فراموش نشود

اندازه ……. رو دوست دارم ، از کلفتی و سایز آلت تناسلی اش تعریف کنید و هنگامی که تعریف می کنید چشمان تان برق بزند تا بیشتر تحریک شود ، بعد شروع کنید به لمس آن ، حالا ببینید که مرد زندگی تان چقدر به مردانگی اش افتخار می کند که دلیل این افتخار شما هستید.

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

مردان عاشق صدای زدن پشت باسن زنان هستند

مردان دوست دارند پشت باسن خانم ها بزنند و از صدای آن خیلی خیلی خوششان می آید. اما اگر این درخواست از شما باشد خوشحال تر هم می شوند ، بنابراین به او بگویید : محکم تر بزن ، سفت تر بزن.

 

تند تر و سریع تر عشقم

هیچکسی از رابطه جنسی کند و آرام راضی نیست ، بنابراین به مرد زندگی تان بگویید که تندتر و سریع تر بزن عشقم ، عزیزم ، حالا ببینید که بعد از شنیدن این جمله از طرف شما چه حالی می شود و تا مرز ارضا شدن پیش می رود.

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

دوست دارم تا ابد با تو بخوابم

وقتی کنار همدیگر خواب هستید و در هم تنیده اید و آغوش و عشق بازی می کنید ، این را هم بر زبان بیاورید که می خواهید این لحظه تا ابد ادامه داشته باشد.

 

این بهترین ارضایی بود که داشتم

اگر به مرد زندگی تان بگویید که از ارضا شدن که بوسیله رابطه جنسی با وی بوده راضی هستید و کلی لذت برده اید ، او حتما احساس مردانگی بیشتری می کند. برای مردان هیچ چیز شیرین تر از این نیست که زن زندگی شان را ارضا کرده باشند.

 

تو به من امنیت می دهی

غریزه مردان می گوید که باید مراقب همسرشان باشند و اگر این امنیت و مراقبت از طرف همسرشان گفته شود واقعا جواب مثبتی می دهد.

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

پشت چشم نازک کردن

زمانی که تنها هستید این کار را جلوی آینه تمرین کنید. یک ته لبخند هم چاشنی آن کنید. اگر اصلا این کار را بلد نیستید می توانید از بقیه یاد بگیرید.به چشمان خانم هایی با عشوه حرف می زنند خوب نگاه کنید.

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

15 جمله و اعمال تحریک کننده دیگر:

جونه من ماله تو

بهترین مرد روی زمینی

خوشگل تر از تو کجاست؟ نیست

بدنتو دوست دارم ، همه زندگیمی

دوست دارم تا ابد کنارت زندگی کنم

برایش شعر بخوانید ، زمزمه کنید

بیا منو ماساژ بده

دامن کوتاه بپوشید و همینکه جلویش راه می روید کاری کنید دامن تان بیفتد ، بقیه ماجرا خیلی عاشقانه خواهد بود

میخوام پدر بچه هامون باشی (قبل از ازدواج)

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

بیا با هم برقصیم

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

دستتو بزار روی قلبم ، میبینی؟ برای تو می تپه

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

دلیل زندگیه منی

میخوام دنیا نباشه وقتی غمگینی (وقتی ناراحته)

تا آخرش باهات میمونم

وقتی از هم دور هستید عکسهای جذاب و سکسی از خودتون برای شریک زندگیتون بفرستید

جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

 

 

 

مطالب بیشتر:

۱۰ خصوصیت زنانه که مردان را جذب و عاشق می کند

 

 

2.9/5 - (132 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا