کسب و کارها

جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی سی گل باربد

جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی سی گل باربد

جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی سی گل باربد

چاپ و بسته بندی همیشه بعنوان یکی از ملاک های مهم فروش در صنایع مختلف به شمار می رود ، مردم هنگام خرید بسیاری از اجناس در فروشگاه ها اول به نوع چاپ و بسته بندی آن توجه می کنند ، بنابراین جعبه سازی و نوع بسته بندی محصولات اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

بسته بندی ( packing ) مهم ترین فاکتور در بازاریابی

صنایع مختلف در سرتاسر جهان سالانه حدود 150 میلیارد دلار برای بسته بندی هزینه می کنند. بسته بندی باعث می شود تا کالا جذاب بنظر برسد ، آسان تر مصرف شود و یا محصول را از خطرات احتمالی حفظ می کند. اگر شما جزو خرده فروش هایی هستید که هدفتان فروش محصولات فیزیکی است حتما تاثیر بسته بندی در موفقیت محصولات را کاملا تجربه کرده اید.

 

بسته بندی محصول حتما در میزان فروش تاثیر دارد به خصوص زمانیکه بسیاری از تصمیم گیری های خرید صرفا طبق طراحی بسته بندی محصول گرفته می شود . به عنوان یک بازار یاب و سازنده ، بسته بندی جزو قسمت مهمی از تولید به شمار می رود. نقش چاپ و بسته بندی در بازاریابی بسیار مهم است ، بسته بندی خوب اطلاعات را کامل و به بهترین نحو به خریدار منتقل می کند و او را ترغیب به خرید می نماید.

جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی سی گل باربد

ورنیکا جارسکی ، یکی از اساتید مشهور بازاریابی در یک بررسی نشان داد که زیبایی یک جعبه چگونه خریداران را تحت تاثیر قرار می دهد که چند مورد از نتایج ان در زیر بیان شده است:

 

52 درصد از خریداران اگر در جعبه جایزه باشد دوباره محصول را خریداری می کنند.

 

90 درصد پس از خرید، دوباره جعبه ها و کیسه ها را مورد استفاده قرار می دهند.

 

تمرکز روی طراحی جعبه تا 30 درصد مشتریان را افزایش می دهد.

 

74 درصد مشتریان بین 18-25 سال ، عکس جعبه های خود را پس از خرید آنلاین در فضای مجازی به اشتراک می گذارند.

 

با این وجود هنوز تولید کنندگانی وجود دارند که به اندازه کافی روی بسته بندی خود تمرکز نمی کنند.

جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی سی گل باربد

بهترین راه حل برای صاحبان کسب و کارها مراجعه به شرکت های معتبر فعال در زمینه جعبه سازی و چاپ و بسته بندی است که با طراحی زیبا و جذاب ، جعبه و کارتن های مورد نظر برای محصول را تولید می کنند.

 

شرکت چاپ و بسته بندی و جعبه سازی

شرکت چاپ سی گل باربد ارائه دهنده خدمات چاپ جعبه در سال 1380 و با هدف ارتقای کیفیت بسته بندی محصولات موجود در صنعت ایران فعالیتش را آغاز کرد و از همان ابتدا با تکیه بر نیروهای جوان و مبتکر خود توانست به یکی از بزرگ ترین مجموعه های چاپ و بسته بندی و کارتن سازی در ایران تبدیل شود. .

 

 

نکاتی که به مشتریان در شناخت بیشتر سی گل باربد کمک می کند:

 

تعهد در زمان تحویل کالا

 

انعطاف پذیری در هماهنگی با خط تولید کارخانجات

 

حفظ کیفیت در گذر زمان و سعی در ارتقای آن

جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی سی گل باربد

زمینه های فعالیت:

مجموعه سی گل ارائه دهنده خدمات چاپ جعبه با اتکا به اعتماد مشتریان توانسته است در صنایع مختلفی مانند صنایع دارویی ، بهداشتی ،دستمال کاغذی ، صنعت پلاستیک ، فیلتر خودرو و دیگر صنایع حضور فعال داشته باشد .

 

 

لینک ورود به سایت:

جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی

سی گل باربد

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا