پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  مجموعه : دنیای مد،نکات لباس،عطر،فشن

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  مطمئنا دختران جذاب مدل ، بر اساس رتبه بندی زیبایی به همان اندازه درآمد بالایی هم دارند ، امروز به شما پردرآمدترین مدلینگ های جهان را معرفی می کنیم. افراد زیادی در صتعت مد و فشن فعالیت دارند، اما همه آن‌ها به موفقیت نمی‌رسند. مدل‌ها برای حضور در فشن شو‌ها مجبورند که شرایط سختی را تحمل کنند و سبک زندگی خاصی را در پیش بگیرند، اما بسیاری از آن‌ها درآمد خوبی ندارد. از طرف دیگر، برخی دیگر از مدل‌ها هستند که به خوبی و از همان سنین کم در این صنعت درخشیده اند و نام «سوپرمدل» را که به هر کسی در این حرفه اعطا نمی‌شود، از آن خود کردند. اگر شما هم دوست دارید که با پردرآمدترین سوپرمدل‌های سال و میزان درآمدشان آشنا شوید، در ادامه همراه مان باشید.

   

  داوتسن کروس

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  داوتسن کروس مدل و بازیگر هلندی ست که برای مدتی از دنیای مد و فشن فاصله گرفت، اما در سال ۲۰۱۸ بار دیگر به این حرفه بازگشت و جایگاهش را به عنوان دهمین مدل پردرآمد جهان ثبت کرد. او درآمد اصلی اش را از طریق قرارداد با برندهایی، چون L’Oréal، Piaget و Repeat Cashmere به دست آوردد. البته او خط تولید لباس‌های خودش را در نیز راه انداخته که بر افزایش ثروت اش بی تاثیر نبوده اســت. امسال، سابقه مادلینگ داوتسن کروس به ۱۵ سال می‌رسد.

   

  او از سال ۲۰۰۴ قرارداد خود را با شرکت ویکتوریا سیکرت امضا کرد و در سال ۲۰۰۸ تبدیل به یکی از «فرشتگان ویکتوریا سیکرت» شد. او خودش در این مورد می‌گوید: «حق من بود که در دنیای مادلینگ، به این مقام برسم. من اول برای شروع کار به هلند رفتم، سپس آن‌ها مرا به نیویورک فرستادند. اگر چه من در آنجا افسردگی گرفته بودم، اما سعی کردم که کارم را رها نکنم و همین سخت کوشی منجر به موفقی اتم شد.»

   

  جوان اسمالز

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  جوان اسمالز با درآمد ۸.۵ میلیون دلار، به عنوان نهمین مدل پردرآمد سال معرفی شد. در مصاحبه‌ای که در مجله فوربز آمده، نوشته شده: «جوان اسمالز این موفقیت اش را مدیون سخت کوشی هایش اســت. او بیشتر از دیگر مدل‌ها در فشن شو‌ها حضور داشت و در کنار آن کار مادلینگ را برای برند‌های مشهوری، چون Estee Lauder یا Moschino انجام می‌داد. او خودش در این باره می‌گوید: «خوشبختانه من درآمد خوبی دارم و از نظر مالی هیچ مشکلی ندارم، البته این را هم بگویم که آدم ولخرجی نیستم و می‌دانم که پولم را چگونه و کجا خرج کنم. من هر از گاهی به سفر می‌روم و گاهی هم برای خودم طلا و جواهرات می‌خرم، در غیر این صورت خرج دیگر ندارم و پول هایم را جمع می‌کنم. مادلینگ شغلی ست که آینده مشخصی ندارد. ما از فردایمان خبر نداریم، در واقع هیچ امنیت شغلی نداریم، از این رو مجبوریم که در پول خرج کردن محتاط‌تر رفتار کنیم.»

   

  بلا حدید

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  مجله فوربز نام بلا حدید را به خاطر درآمد ۸.۵ میلیون دلاری اش، در میان هشتمین مدل پردرآمد سال معرفی کرد. او در سال ۲۰۱۴ حرفه مادلینگ را آغاز کرد و در سن ۲۲ سالگی یکی از جوان‌ترین مدل‌های موفق جهان شناخته شد. نام بلا حدید برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ با سرمایه‌ای حدود ۶ میلیون دلار، در لیست پردرآمدترین مدل‌های جهان قرار گرفت. او در این باره می‌گوید: «من زیاد به سفر رفتم و در هر فرصتی که به دست می‌آوردم، کار می‌کردم و تجربه به دست می‌آوردم.» به عنوان مثال او فقط در تابستان در دو فشن شو معروف Met Gala و Fashion for Relief حضور داشت و در کنار آن، به کشورهایی، چون پاریس، نیویورک و کن نیز سفر کرد تا دیگر فشن شو‌ها را نیز از دست ندهد.

   

  جی جی حدید

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  جی جی جدید در سن ۲۳ سالگی، با درآمدی حدود ۸ میلیون دلار، به عنوان یکی از پردرآمدترین مدل‌های جهان معرفی شد. او این درآمدش را مدیون همکاری با برندهایی، چون Maybelline، Tommy Hilfiger، و Reebok بود. او خواهر بزرگ بلا حدید اســت از این رو اطرافیان همیشه این دو را با هم مقایسه می‌کنند، اما خودش در این باره گفته: «من و بلا دو اســتایل کاملا متفاوت داریم و درست نیست که خودمون را یا یکدیگر مقایسه کنیم. مثلا پیشنهاد‌هایی که من می‌پذیرم را بلا دوست ندارم یا برعکس، من هم گاهی سبک کاری او را نمی‌پسندم. این به خاطر شخصیت متفاوت ماســت. البته ما در بسیاری از موارد از هم الهام می‌گیرم. من خودم اعتراف می‌کنم که چیز‌های زیادی از او یاد گرفتم.»

   

  درست شبیه بلا، جی جی نیز در حرفه اش بسیار جدی و سخت کوش اســت. او ابتدا بیشتر زمانش را در فشن شو‌ها و راه رفتن روی دفیله‌ها می‌گذارند، اما حال بیشتر در سفر اســت و به عنوان مدل برای برند‌های مختلف کار می‌کند. او اعتراف می‌کند که این موفقیت اش را مدیون مادرش می‌باشد: «مادر من یک مدل بود. او از سن ۱۶ سالگی وارد این حرفه شد تا بتواند هزینه‌های زندگی خود و خانواده اش را در هلند بدهد. من هم سخت کار می‌کنم تا راهی را که مادرم در پیش گرفته بود، به احترام او ادامه دهم.»

   

  ژیزل بوندشن

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  ژیزل بوندشن مانکن برزیلی ست که طبق گزارش نشریه فوربز یکی از پردرآمدترین مانکن‌های جهان محسوب می‌شود. او از اواخر دهه ۹۰ کارش را با برند ویکتوریا سیکرت آغاز کرد و در نهایت نامش در لیست فرشتگان ویکتوریا قرار گرفت. او در مورد تجربه اش از مادلینگ می‌گوید: «در سال‌های اول، من مشکلی با راه رفتن در دفیله و پوشیدن لباس‌های باز نداشتم، اما هر چه بیشتر می‌گذشت، احساس می‌کردم که با این کار راحت نیستم. از این رو سعی کردم که فعالیتم را به جای راه رفتن روی کت واک با برند‌های دیگر ادامه دهم. من از طراحان می‌خواســتم که لباس‌های پوشیده تری را برای من انتخاب کنند.» البته او می‌دانست که با این کار ۸۰ درصد از درآمدش به فنا خواهد رفت، اما با این حال تن به این ریسک داد.

   

  او در همان سال به عنوان شانزدهمین زن ثروتمند جهان در دنیای مد و فشن شناخته شد. در سال ۲۰۱۵، او تصمیم گرفت که خودش را بازنشست کند. با این اوصاف، او در سال ۲۰۱۸، با وجود ۱۰ میلیون دلار سرمایه، پنجمین مدل پردرآمد سال نام گرفت. او ثروت کنونی اش را مدیون تلاش‌های سال‌های جوانی اش می‌باشد.

   

  کارا دلوین

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  کارا دلوین یک بار در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که دیگر در فشن شو‌ها به عنوان مدل حضور نخواهد داشت. او در مورد دلیل این تصمیمش گفت: «مادلینگ به پوست من آسیب می‌رساند.» کارا جزو یکی از فعال‌ترین مدل‌ها بود به طوری که در یک فصل در بیش از ۵۰ فشن شو حضور پیدا می‌کرد. او برای حضور در هر شو مجبور بود که لایه ضخیمی از کانسیلر به پوست اش بزند، زیرا که او به بیماری پوستی پسوریازیس مبتلا بود. به گفته خودش: «مردم دوست نداشتند به من دست بزنند انگار که من جزام دارم.»

   

  البته این تنها دلیلی نبود که کارا از حرفه اش اســتعفا داد، بلکه او دلایل دیگری هم داشت. به گفته خودش «مادلینگ پس از مدتی به من احساس پوچی داد. به نظرم هیچ رشدی در شخصیتم طی آن سال‌ها نداشتم و اصلا جوانی کردن را فراموش کردم. احساس می‌کردم که پیر شدم.» البته او در سال ۲۰۱۸ یک بار دیگر در فشن شو شرکت کرد و ۱۰ میلیون دلار به دارایی اش افزود.

   

  رزی هانتینگتون وایتلی

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  رزی هانتینگتون وایتلی مدل و بازیگر انگلیسی، سومین سوپرمدل پردرآمد جهان اســت. اولین کار مادلینگ او در ۱۶ سالگی و برای تبلیغات مارک levi’s بود، اما او با پیشرفت‌هایی که داشت توانست نام خودش را در بالاترین رتبه صنعت مد و فشن، یعنی فرشتگان ویکتوریا سیکرت، ثبت کند. همکاری با برندی، چون Marks & Spencers یکی از اصلی‌ترین منابع درآمد او بود. اگر چه او در سال ۲۰۱۸ به دلیل مادر شدن، زمان زیادی برای فعالیت در زمینه مد و فشن نداشت، اما در همان سال توانست ۱۱.۵ میلیون دلار از همکاری اش با برند‌های مختلف به دست آورد. علاوه بر ثروتمندترین مدل، نام رزی هانتینگتون وایتلی به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان در لیست جهانی BWC ثبت شده اســت.

   

  کریسی تیگن

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  یکی دیگر از سوپر مدل‌های موفق جهان، کریس تیگن اســت. مجله فوربز، علت محبوبیت و شهرت این ستاره را حضور فعال او در شبکه‌های اجتماعی می‌داند. او جزو یکی از پردآمدترین مدل‌های جهان شناخته می‌شود که کارش را از سال ۲۰۰۶ آغاز کرد و خیلی زود تصویرش روی جلد مجله‌ها به چاپ رسید. البته جدا از مادلینگ، او در حرفه آشپزی نیز فعالیت داشت و حتی کتابی را نیز در این زمینه به چاپ رساند. خودش اعتراف می‌کند: «پس از شروع کارم در صنعت مد، من از آشپزی دور شدم تا این که فرزند اولم را به دنیا آوردم. من دچار افسردگی پس از زایمان شدم و آشپزی برای من یک راه درمان بود.» حالا هم ترجیح می‌دهم که میان خانواده و حرفه و علاقمندی ام تعادل ایجاد کنم.

   

  کارلی کلاوس

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  کارلی کلاوس، مدل آمریکایی ست که بیشتر به خاطر همکاری اش با کمپانی ویکتوریا سیکرت شناخته شده اســت. ائ در سال ۲۰۱۸، ۱۳ میلیون دلار درآمد داشته به طوری که دومین مدل پردرآمد جهان معرفی شد. در سال ۲۰۱۱ بود که نام او به عنوان یکی از «فرشته‌های ویکتوریا» ثبت شد، البته او در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶، به دلیل تحصیلش در دانشگاه نیویورک، دو سال وقفه در همکاری با این شرکت انداخت، اما پس از آن بار دیگر و با انرژی بیشتر به فعالیت اش ادامه داد. کارلی جزو نهمین نفر از ۵۰ مدل زن برتر معرفی شده اســت. تحقیقی در سال ۲۰۱۵ نشان داده که این سوپرمدل برای حضور در هر کت واک اش ۲۴۹ دلار دریافت می‌کرد.

   

  کندال جنر

  جذاب ترین مدل های جهان چقدر درآمد دارند؟

  در حال حاضر کندال جنر از مشهورترین و پردرآمدترین سوپرمدل‌های جهان اســت. او با حضور در برنامه تلویزیونی Keeping Up with the Kardashians درخشید. او در سال ۲۰۱۴ برای راه رفتن روی صحنه‌های فشن دیزاینر‌های بزرگی در پاریس، نیویورک و میلان حضور یافت و در سال ۲۰۱۵ برای ویکتوریا سیکرت کت واک انجام داد. کندال در سال ۲۰۱۰ بعنوان دهمین ستاره جذاب جوان تلویزیون و همچنین سفیر Estée Lauder و لوازم آرایشی انتخاب شد. او با درآمد سالانه‌ای حدود ۲۲.۵ میلیون دلار توانست نامش را به عنوان ثروتمندترین سوپرمدل جهان ثبت کند، اما او تمام این سرمایه را از راه مادلینگ به دست نیاورده اســت. به گفته خودش: «من از همان ابتدای فعالیتم، در هر فشن شویی شرکت نمی‌کردم. من جز مادلینگ، در حرفه‌های دیگر هم فعالیت داشتم و ثروتم را مدیون تلاش هایم هستم.»

   

   

  مطالب بیشتر:

  جذاب ترین مدل موهای زنانه مد سال ۲۰۱۹

  جذاب ترین مدل های لباس ویژه دختر خانم های جوان

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •