سینما و موسیقی

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

سلبریتی هایی که زیبایی شان در جهان شهره خاص و عام است ، اما کمی صبر کنید! شاید این زیبایی که شما می بینید و آن را ستایش می کنید ساخته دست میکاپ آرتیست ها باشد. کمی تامل کنید و با مطلب خواندنی امروز سایت نیک شو همراه باشید. تعریف آرایش و زیبایی نسبت به دوران گذشته تفاوت زیادی پیدا کرده است و سلبریتی‌هایی زیادی می‌شناسیم که هفتاد قلم آرایش می‌کنند تا بلکه به زیبایی نسبی برسند، از طرف دیگر سلبریتی‌های جذابی هم وجود دارند که زیبایی چهره‌شان آن‌‌ها را از هر آرایشی بی‌نصیب کرده است.

 

به این ترتیب قصد داریم در ادامه ببینیم کدام سلبریتی‌ها زیبایی خود را مدیون آرایش هستند و چه سلبریتی‌هایی زیبایی خدادادی دارند و بدون آرایش نقل هر مجلس و انجمنی هستند.

 

آریانا گرانده

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

مادر طبیعیت در حق این خواننده ۲۵ ساله چیزی کم نگذاشته است و با یکی از زیباترین و جوان‌ترین خواننده‌های حال حاضر موسیقی آمریکا طرف هستیم اما آریانا گرانده به زیبایی مادزادی خود اکتفا نمی‌کند و همیشه در حال آرایش است.گرانده زیبا و دوست‌داشتنی که مدل موی دم اسبی را خیلی دوست دارد بدون آرایش هرگز جلوی دوربین ظاهر نمی‌شود و مدل‌های کانتورینگ، مژه‌مصنوعی، خط‌لب و سایه‌ چشم‌های آریانا گرانده در سال ۲۰۱۸ حسابی طرفدار پیدا کرده و آرایش چشم‌گربه‌ای آریانا گرانده چهره این دختر جذاب را زیبا‌تر نشان می‌دهد.جالب است بدانید آرایشگر مخصوص آریانا گرانده در جایی گفته است برای آرایش آریانا از حدود ۲۰ محصول مختلف آرایشی استفاده می‌کند.

 

اما واتسون

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

این چهره سرشناس و دوست‌داشتنی که بازی وی در فیلم‌های هری پاتر را هرگز فراموش نمی‌کنیم به لحاظ زیبایی چیزی کم و کسر ندارد. اما واتسون که در کنار زیبایی از هوش سرشاری نیز برخوردار است وقت خود را برای آرایش تلف نمی‌کند و مشغول به انجام کارهای مهم‌تری است.اگر از طرفداران اما واتسون باشید حتماً به خوبی می‌دانید که این چهره‌سرشناس علاقه زیادی به فعالیت‌های انسان‌ دوستانه دارد و اخیراً در انجمن اقتصاد جهانی در کنار بان کی مون قرار گرفت.اما واتسون به غیر از رژ لب ملایم، آرایش دیگری نمی‌کند و همین امر باعث شده است تا زیبایی نهفته‌اش آشکار شود.

 

کایلی جنر

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

این دختر ۲۱ ساله زیبا و جذاب که به عنوان یکی از تاثیرگذارترین چهره‌ها در میان نوجوانان شناخته می‌شود عاشق آرایش و زیبایی است. به همین دلیل خط تولید محصولات آرایشی مختلفی را راه‌اندازی کرده است و این محصولات سودهنگفتی راهی جیب کایلی جنر می‌کنند. گفته می‌شود امپراطوری محصولات آرایشی کایلی جنر حدود ۹۰۰ میلیون دلار ارزش دارد.کایلی جنر به لحاظ زیبایی دختر جذاب و قشنگی است اما علاقه‌ زیاد او به آرایش باعث شده تا به غیر از دفعات بسیار محدود، تاکنون بدون آرایش جلوی دوربین حاضر نشده باشد.

 

بیانسه

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

بیانسه از آن سلبریتی‌های امروزی نیست که نگران زیبایی خودش باشد و به‌خوبی می‌داند که حتی چهره‌ بدون آرایش او دل و دین طرفداران را بر باد می‌دهد. به همین دلیل تصاویر زیادی را از بیانسه بدون آرایش شاهد هستیم.البته بدون شک برای حضور در صحنه و اجرای موسیقی بیانسه از بهترین آرایشگرهای دنیا کمک می‌گیرد اما در حالت معمولی خیلی اهل آرایش نیست.

 

نیکی میناژ

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

اگر از طرفداران نیکی میناژ باشید حتماً به خوبی می‌دانید که این سلبریتی علاقه زیادی به رنگ صورتی روشن دارد و این طیف رنگ را در خودرو، لباس و آرایش او شاهد هستیم. جالب است بدانید گفته می‌شود نیکی میناژ علاقه زیادی به آرایش دارد اما برای لوازم آٰرایش خرج زیادی نمی‌کند و خط چشم خود را با یک مداد ۳ دلاری می‌کشد.نیکی میناژ در جایی گفته است وقتی مردم آرایش او را می‌بینند با خود فکر می‌کنند هزار و یک کار برای آرایش انجام می‌‌دهم در صورتی که آرایش من کاملاً معمولی و ساده است.

 

گل گدوت

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

واندر وومن دنیای هالیوود با صحنه‌های اکشن و پر زد و خورد غریبه نیست و چیزی حدود ۲ سال در ارتش رژیم اشغالگر قدس به سربازان شیوه‌های مبارزه را آموزش میداده است. این روزها نیز که گل گدوت به شهرت و محبوبیت افسانه‌ای دست پیدا کرده باز هم از ورزش و تندرستی دست بر نمی‌دارد و همین موارد باعث شده جذابیت چهره گل گدوت دوچندان شود.

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

گل گدوت از عکسبرداری بدون آرایش هیچ عبایی ندارد و تصاویر بدون آرایش این الهه زیبایی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. گل گدوت به لحاظ ظاهر از آن دسته بانوان ساده و بی‌ادعایی به حساب می‌آید که حتی برای حضور در مصاحبه‌های تلویزیونی نیز لباس‌های شیک و پرزرق و برقی نمی‌پوشد و سادگی را ترجیح می‌دهد.

 

کریستینا آگیلرا

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

کریستینا از آن دسته سلبریتی‌هایی است که بدون آرایش جلوی دوربین ظاهر نمی‌شود اما در سال ۲۰۱۸ در اقدامی عجیب و غیر منتظره شاهد عکس بدون آرایش آگیلرا روی جلد مجله محبوب Paper بودیم و این‌گونه که بود که کریستینا به هواداران خود ثابت کرد چهره‌ وی بدون آرایش نیز جذاب است.کریستینا آگیلرا در خصوص چاپ عکس بدون آرایش خود گفت این اقدام به وی احساسی آزاد و رها داده است اما دیگر خبری از حضور آگیلرا بدون آرایش جلوی دوربین نبود و هواداران دوباره با هزار و یک قلم آرایش شاهد کریستینا آگیلرا بودند.

 

زندیا

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

بانوان زیبا‌رو به خوبی می‌دانند که سلبریتی‌ها همیشه لوازم‌های آرایش خود را به مخاطبین پیشنهاد می‌کنند اما زندیا از آن دسته از سلبریتی‌هایی است که در این زمینه حرفی برای گفتن ندارد چرا که اهل آرایش نیست و مدعی است بیشتر از لوازم آرایش طبیعی استفاده می‌شود.زندیا در خصوص لباس و پوشاک نیز وسواس زیادی ندارد و تنها چیزی که به آن‌ اهمیت می‌دهد عینک آفتابی است که در فضای بیرون همیشه بر چشم دارد. زندیا به بانوان پیشنهاد می‌کند در کنار آرایش، به سلامتی پوست و آبرسانی آن‌هم توجه ویژه‌ای داشته باشند و همیشه کرم مرطوب‌کننده خود را با مواد زیرسازی آرایش ترکیب می‌‌کند تا از یک طرف آرایش ثبات بیشتری داشته باشد و از طرف دیگر رطوبت پوست حفظ شود.

 

ریانا

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

این سلبریتی در کنار زیبایی خدادادی خود عملاً یک ماشین پول‌سازی است و خط تولید محصولات آرایشی ریانا حتی از محصولات آرایشی کایلی و کی‌.‌کی‌.‌دابلیو بیوتی نیز که توسط سلبریتی‌ها اداره می‌شود، فروش بیشتری دارد.مادر طبیعت در حق ریانا چیزی کم نگذاشته است اما این سلبریتی خوش‌صدا کمتر بدون آرایش جلوی دوربین ظاهر می‌شود و در بیشتر مواقع ریانا را با آرایشی غلیظ و سنگین شاهد هستیم.

 

اما استون

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

مجله معروف ووگ قسمت ویژه‌ای دارد با عنوان ۷۳ پرسش با ووگ، در این قسمت شاهد مصاحبه کارکنان این مجله با سلبریتی‌های معروف هستیم. اما استون در مصاحبه‌ای که با این مجله داشت مدعی شد لزومی برای استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی نمی‌بیند و زیبایی طبیعی چهره‌اش را دوست دارد.اما استون که جایزه اسکار را در کارنامه خود دارد این روزها در کمپین‌های تبلیغاتی برند معروف لویی ویتون حضور دارد و گفته می‌شود انتخاب واتسون برای این تبلیغات به دلیل زیبایی نهفته او بوده است.

 

دمی لواتو

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

اگر از طرفداران دمی لواتو باشید حتماً به خوبی می‌دانید که دمی خنده‌رو و دوست‌داشتنی به لحاظ زیبایی حرف زیادی برای گفتن ندارد و دموی لواتویی که ما می‌شناسیم به لطف آرایش به زیبایی و جذابیت رسیده است.حتی در عکس‌هایی که دمی لواتو در حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی با هواداران به اشتراک می‌گذارد نیز در بیشتر مواقع شاهد چهره با آرایش دمی هستیم. به این ترتیب می‌توان دمی لواتو را یکی از سلبریتی‌هایی دانست که مدیون دستاوردهای صنعت آرایش و زیبایی و هنر آرایشگران چیره‌‌دست است.

 

سلنا گومز

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

این بانوی جوان و خوش‌آتیه به عنوان یکی از پرطرفدارترین کاربران اینستاگرام شناخته می‌شود و چیزی حدود ۱۴۰ میلیون نفر دنبال کننده دارد، انصافاً هم باید اعتراف کرد این همه طرفداری و محبوبیت بی‌دلیل نیست و زیبایی نهفته سلنا گومز جای وی را در دل هواداران باز می‌کند.در بیشتر مواقع سلبریتی‌ها فیس و افاده‌های زیادی دارند اما سلنای دوست‌داشتنی از آن دسته سلبریتی‌های بسیار ساده و بی‌حاشیه است که تمایلی به تظاهر ندارد و صورتش را پشت آرایش پنهان نمی‌کند.

 

کلوئی کارداشیان

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

در میان دختران خانواده کارداشیان‌ها، کلوئی بیشتر از بقیه احساس عدم امنیت می‌کند و خودش فکر می‌کند دربین سایر خواهرهایش از همه آ‌ن‌ها زشت‌تر است. بدون شک چنین احساسی باعث اتکای بیشتر کلوئی به لوازم آرایش خواهد شد.به همین دلیل است که همیشه کلوئی در کنار آرایش غلیظ صورت، از مانیکور ناخن‌های دست نیز غافل نمی‌شود و شش دانگ حواسش مشغول به زیبایی و آرایش است. در این بین باید اشاره کرد به نظر بسیاری از هواداران کلوئی کارداشیان دختر جذاب و خوش‌اندامی است که زیبایی‌های زیادی دارد و به لحاظ اخلاق نیز گفته می‌شود از سایر خواهرهای خودش بامز‌ه‌تر است.

 

کندال جنر

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

این مدل و شخصیت تلویزیونی زیبارو که تنها ۲۲ سال سن دارد در دنیایی غرق از لوازم آرایش زندگی می‌کند اما مدعی است مدل‌های جذاب و خوش‌اندام نباید به لوازم آرایش اکتفا کنند و بهتر است برای موفقیت و دریافت بهترین دستمزدها روی زیبایی‌های فردی خود حساب باز کنند.به همین دلیل شاهد قراردادهای میلیون دلاری کندال برای تبلیغ برند‌های معتبر آدیداس، کالوین کلین و استی لادر هستیم.

 

کیتی پری

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

بزرگان صنعت آرایش صورت کیتی پری را برازنده هر آرایشی می‌دانند و شکل استخوان‌بندی صورت این خواننده زیبارو باعث شده تا مدل موی پیکلی برازنده وی باشد. اما داستان زیبایی صورت کیتی پری بدون آرایش فرق می‌کند و وقتی پرده آرایش کنار می‌رود با ظاهری نه چندان زیبا طرف هستیم.گواه این ادعا را می‌توان در دوران نامزدی کیتی پری در سال ۲۰۱۰ جستجو کرد. در این سال کیتی پری با راسل برند، هنرپیشه انگلیسی فیلم‌های کمدی ازدواج کرد و راسل تعدادی از عکس‌‌های بدون آرایش کیتی پری را در حساب توییتر خود منتشر کرد. این عکس‌ها که روی دیگر چهره پری را نشان می‌داند چندان زیبا نبودند و باعث شد تا راسل این عکس‌ها را سریعاً از حساب توییتر خود پاک کند.

 

جنیفر آنیستون

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

این هنرپیشه زیبا و پرانرژی به پنجاهمین دهه زندگی خود نزدیک می‌شود، جنیفر آنیستون که بیشتر ما ایرانی‌ها با ایفای نقش ریچل گرین در سریال موفق فرندز با او آشنا شدیم علاقه زیادی به تمرین‌های یوگا دارد و راز زیبایی خود را در غذاهای سالم پیدا کرده است.جنیفر آنیستون با آرایش به ملکه‌ای زیبا و جذاب تبدیل می‌شود که در نیمه عمر خود همچنان دل و دین طرفداران را به باد می‌دهد، آنیستون بدون آرایش هم جذاب و بانمک است و زیبایی‌های نهفته‌ای چهره این بازیگر در هر حالتی به دل می‌نشیند.

 

کیلی کوئوکو

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

اگر از طرفداران سریال‌های کمدی باشید به احتمال زیاد بیگ‌ بنگ تئوری را می‌شناسید و با بازی جذاب کیلی کوئوکو در این سریال آشنا هستید. در این سریال شاهد حضور چند دانشمند نخبه هستیم که به لحاظ هوش و ذهن از کیلی کوئوکو برتری دارند اما زیبایی ذاتی این هنرپیشه باعث شده تا دیگر هنرپیشه‌های این سریال همیشه او را تحسین کنند.به عبارت دیگر کیلی کوئوکو در سریال بیگ بنگ تئوری با زیبایی راه خود را به پیش برده است. انصافاً هم باید گفت این امر در زندگی شخصی کیلی تأثیر دارد و عدم وابستگی او به آرایش باعث شده تا با اعتماد به نفس تمام، عکس‌های زیادی بدون آرایش در حساب کاربری اینستاگرام خود منتشر کند.

 

جنیفر لارنس

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

طرفداران جنیفر به خوبی می‌دانند که هنرپیشه محبوبشان در فهرست پردرآمدترین هنرپیشه‌های زن هالیوود قرار دارد و گفته می‌شود برای بازی در هر فیلم چیزی حدود ۲۰ میلیون دلار دستمزد می‌گیرد.در کنار استعداد هنرپیشگی، جنیفر این دستمزد بالا را مدیون زیبایی است که مادر طبیعت به او عطا کرده است.البته جنیفر لارنس بدون آرایش در برابر سایر الهه‌های هالیوودی حرفی برای گفتن ندارد و به همین دلیل در بیشتر عکس‌هایی که منتشر می‌کند چهره‌اش را زیر پرده آرایش مشاهده می‌کنیم.

 

اسکارلت جوهانسون

جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

به جرأت می‌توان گفت در کمتر شرایطی این بانوی زیبای دنیای سینما را با آرایش غلیظ مشاهده کرده‌ایم. دلیل این امر هم کاملاً مشخص است چرا که جوهانسون اصلاً نیازی به آرایش ندارد و زیبایی ذاتی وی در هر حالتی ستودنی است.اسکارلت جوهانسون که به یکی از پایه‌های فیلم‌های پرطرفدار Avengers تبدیل شده است از ابتدای حضور خود در سینما آرایش چندانی در نقش‌هایی که برعهده داشت انجام نداده است و گذر زمان باعث شده تا زیبایی جوهانسون حتی از گذشته نیز بیشتر شود.

 

مطالب بیشتر:

سلبریتی های جذاب خارجی که همیشه جوان هستند

عکس های خفن بازیگران و سلبریتی های ایرانی (۲۵)

 

 

1.1/5 - (107 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا