اخبار تکنولوژی

جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسید

جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسید

به شما جدیدترین بازی های کامپیوتری که قرار است در سال 2019 به بازار عرضه شوند را معرفی می کنیم تا بی صبرانه منتظر آن ها باشیم. بازی های شاخص و معروفی قرار است که عرضه شوند و افراد بسیاری در جهان منتظر این بازی ها هستند.قرار است کلی بازی جذاب و پرطرفدار عرضه شوند اما ممکن است وقت کافی برای بازی کردن همه آنها را نداشته باشیم، این هم یک هدیه است هم نفرین.

 

با شروع سال 2019 تعداد زیادی بازی عالی به بازار می آیند و ما  در این مقاله می خواهیم نگاهی داشته باشیم به بهترین بازی هایی که بی صبرانه منتظر منتشر شدنشان هستیم.

 

“Forza Horizon 3”جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسید” Forza Horizon ” در میان بازی های ماشین مسابقه ای مانند سریع و خشن در بین فیلم ها است. جشنواره ای از ماشین ها به پا است اما تمرکز بازی بیشتر روی جنبه فان است. گفته می شود ” Forza Horizon 3 ” باعث می شود تبدیل به بازیکنی شوید که همیشه خوشحال است!.دنیای بزرگی را برای اکتشاف در اختیارتان قرار می دهد – یک قسمت عظیم از استرالیا – به همراه صدها ماشین. گفته می شود در این بازی ۳۵۰ ماشین از همه نوع قرار داده شده و البته همه آنها را نیز می توانید آنطور که دوست دارید تغییر دهید.

 

تاریخ انتشار: منتشر شده

سیستم عامل: Xbox One و PC ( فقط در ویندوز ۱۰ )

“Mafia 3″جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیددر بازی ” Mafia III ” شما نقش لینکلن کلی هستید: یتیمی که برای خود در میان ارازل نیو بوردو خانواده ای پیدا می کند. بعد از بازگشت از جنگ ویتنام، خانواده ای سرپرستی اش را قبول کرده بودند توسط مافیای ایتالیا کشته می شوند، بنابراین کلی به دنبال انتقام می رود.مافیا سه در اصل یک بازی جنایی دنیای باز است مانند ” Grand Theft Auto “. اما خب بازی GTA به دنبال برداشتی طنز از فرهنگ آمریکاییست در حالی که Mafia 3 بیشتر واقع گرایانه است و می خواهد تا جای ممکن جو حقیقی حاکم بر نیواورلان را نشان دهد.

 

تاریخ انتشار: ۷ اکتبر

سیستم عامل: Xbox One, PlayStation 4, PC

“Gears of War 4″جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسید” Gears of War 4 ” روی جی دی فینکس تمرکز می کند پسر شخصیت اصلی سه گانه این بازی. او در کنار دو دوست دیگر خود یعنی کیت و دل در فضایی آخرالزمانی با موجوداتی که به آنها حمله کرده اند مبارزه می کنند.اگر می خواهید شلیک کنید، در هم بکوبید و با اره برقی نصف کنید باید بگویم ” Gears of War 4 ” خیلی بیشتر از اینها را در خود دارد.

 

تاریخ انتشار: ۱۱ اکتبر

سیستم عامل: Xbox One و PC ( فقط ویندوز ۱۰ )

“WWE 2K17″جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدهر سال یکی از نسخه های بازی wwe2k منتشر می شود. در نسخه امسال بازی کشتی کج لیستی بلند بالا از کشتی گیران را شاهدیم، هم آنهایی که در حال حاضر در این مسابقات هستند و هم آنهایی که بازنشست شده اند ( روی هم رفته ۱۵۰ نفر ). عکس روی کاور امسال این بازی نیز به برا لزنر اختصاص داده شده.

 

تاریخ انتشار: ۱۱ اکتبر

سیستم عامل: Xbox One, PlayStation 4 و PC

واقعیت مجازی پلی استیشن ( و کلی بازی )جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدپلی استیشن ۴ هد ست واقعیت مجازی برای خود درست کرده. با این ویژگی جدید می توانید کلی گیم واقعیت مجازی که برای پلی اسیتشن ۴ ساخته شده را بازی کنید، همچنین از این هد ست واقعیت مجازی می توانید به عنوان تلویزیون مجازی نیز استفاده کنید.می خواهید ” Uncharted 4 ” را در حالی که دراز کشیدید روی یک صفحه خیلی بزرگ بازی کنید؟ کافیست هد ست واقعیت مجازی پلی استیشن خود را روی سر بگذارید. شرکت سونی ادعا کرده تا پایان سال ۲۰۱۶ می تواند ۵۰ بازی که واقعیت مجازی را پشتیبانی می کنند عرضه کند.

 

تاریخ انتشار: ۱۳ اکتبر

سیستم عامل: پلی استیشن ۴

“Battlefield 1جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدامسال بازی ” Battlefield ” دوباره به دوران جنگ جهانی اول بازگشته است. به این نسخه از بازی ” Battlefield 1 | می گویند.یکی از نکات جالبی که در این بازی می بینید تقابل ارتش های سنتی با ارتش های مدرن است، چون فقط در زمان جنگ جهانی اول چنین امکانی وجود داشته.

 

تاریخ انتشار: ۲۱ اکتبر

سیستم عامل: Xbox One, PlayStation 4 و PC

“Civilization VI“جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدسری بازی های ” Civilization ” فقط برای PC منتشر می شود و پاییز امسال نسخه جدیدش منتشر خواهد شد.در ” Civilization VI ” شما باید یک جامعه را از عصر سنگی تا دوران تمدن مدرن و حتی فرای آن رهبری کنید.

 

تاریخ انتشار: ۲۱ اکتبر

سیستم عامل: PC

“The Elder Scrolls V: Skyrim — Special Edition“جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسید” Skyrim – Special Edition ” نسخه زیبا و آپدیت شده بازی دنیای باز اسکایریم است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد.پنج سال پیش ” Skyrim ” بازیکنان را در نقش Dragonborn قرار داد و آنها می توانستند با این شخصیت در فضای دنیای باز این بازی به کاوش بپردازند. بازیکن در این بازی هر کاری دلش بخواهد می کند و هر جایی دوست دارد می رود و همچنین می تواند اژدها بکشد و روح آن بگیرد! حالا این بازی قرار است در پکیجی شیک تر و برای کنسول های جدیدتر منتشر شود.

 

تاریخ انتشار: ۲۸ اکتبر

سیستم عامل: Xbox One, PlayStation 4 و PC

“Titanfall 2″جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدسال ۲۰۱۳ وقتی Xbox One عرضه شد در پی خود سریع بازی فوق العاده ای با نام ” Titanfall ” را منتشر کرد. گروهی که پشت ساخت این بازی بودند حالا نسخه بعدی آن را با عنوان ” Titanfall 2 ” می خواهند منتشر کنند. مانند نسخه اول این بازی اول شخص و تیر اندازی خواهد بود. تفاوت این بازی در نحوه تقابل ها است که بین ربات های عظیم الجثه ای رخ می دهد با نام تیتان. خبر خوب این است که ” Titanfall 2 ” قرار است برای تمام سیستم عامل ها منتشر شود.

 

تاریخ انتشار: ۲۸ اکتبر

سیستم عامل: Xbox One, PlayStation 4 و PC

“Call of Duty: Infinite Warfare“جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدبا عنوان ” Call of Duty ” در گذشته، حال و آینده نزدیک بوده اید. در سال ۲۰۱۶ بالاخره به مرز نهایی خواهی رسید: فضا!از ویژگی های بازی امسال ” Call of Duty ” حضور کیت هارینگتون ( بازیگر سریال بازی تاج و تخت ) به عنوان یک دشمن است. این بازی روی زمین و نزدیکی فضا دنبال می شود.اگر این بازی را روی پلی استیشن ۴ بالا می آورید در صورتی که هد ست واقعیت مجازی داشته باشید می توانید بیشتر از بازی لذت ببرید.

 

تاریخ انتشار: ۴ نوامبر

سیستم عامل: Xbox One, PlayStation 4 و PC

“Dishonored 2″جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدسری ” Dishonored ” ترکیب بسیار عالی از سبک های اکشن و پنهانی است. یعنی می توانید یک ماموریت را پر سر و صدا یا خیلی آرام و مخفیانه پیش ببرید. ترکیب ابزارها و نیروهای مافوق طبیعی هم که در هر ماموریت به کار می برید به انتخاب خودتان بستگی دارد.در ” Dishonored 2 ” می توانید در نقش شخصیت اصلی بازی یعنی کورو بازی کنید یا شخصیت امیلی جوان را که در نسخه اول بازی بچه بود بازی کنید.

 

تاریخ انتشار: ۱۱ نوامبر

سیستم عامل: Xbox One, PlayStation 4 و PC

“Assassin’s Creed: Ezio Collection“جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدچه کسی از مرد ایتالیایی مودب و پولدار دوره رونسانس بدش می آید؟ اتزیو آدیتوره جذاب و مرد خانواده است و همچنین به جهش از روی ساختمان ها و پریدن درون یونجه ها علاقه دارد! او همچنین دشمنانش را خیلی مخفیانه ترور می کند! ( فقط یک گیمر متوجه می شود اینجا چه خبر است )در ” Assassin’s Creed: The Ezio Collection ” می توانید سه بازی که آدیتوره در آنها نقش داشته و اصلی ترین بازی های سری ” Assassin’s Creed ” نیز هست را بازی کنید. مسلما بازی با بهبودهایی نیز همراه خواهد بود.

 

تاریخ انتشار: ۱۵ نوامبر

سیستم عامل: Xbox One, PlayStation 4 و PC

“Watch Dogs 2″جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدمانند سری بازی های ” Grand Theft Auto ” یا دقیقتر بگویم سری بازی های ” Assassin’s Creed “، ” Watch Dogs 2 ” ترکیبی است از دنیای باز بسیار بزرگ به همراه قابلیت های ویژه. شخصیت شما در ” Watch Dogs 2 ” می تواند بسیاری از چیزهایی که در فضای خلیجی اطرافش را هک کند. این یعنی هک کردن چراغ ها۰ی راهنما که باعث تصادف ماشین ها می شود، هک کردن دستگاه های خود پرداز و خیلی کارهای جنون آمیز دیگر.

 

تاریخ انتشار: ۱۵ نوامبر

سیستم عامل: Xbox One, PlayStation 4 و PC

“Final Fantasy XV“جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدمدت زمان زیادی است که ” Final Fantasy XV ” در حال توسعه است.سری بازی های ” Final Fantasy ” بسیار زیاد هستند — تقریبا ۱۵ بازی. اما از این میان تنها چند مورد را می توان از عنواین اصلی دانست. اینطور که به نظر می آید ” Final Fantasy XV ” تجربه ای این چنینی را به طرفداران خود انتقال خواهد داد. بازی فضای دنیای باز دارد و به همراه دوستان خود در آن به ماجراجویی خواهید پرداخت. خودرویی که با آن تردد می کنید قابلیت پرواز هم دارد!

 

تاریخ انتشار: ۲۹ نوامبر

سیستم عامل: Xbox One, PlayStation 4 و PC

“Gravity Rush 2″جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیددر ” Gravity Rush 2 ” شما نقش کت را بازی می کنید، زنی با قابلیت دست کاری گرانش. یک سطح را هدف بگیرید دکمه تعریف شده روی دسته را فشار دهید تا آن سطح تبدیل به زمین زیر پایتان شود. دساتان و سبک بازی بسیار لذت بخش است و باید گفت خوش به حال کسانی که کنسولشان پلی استیشن ۴ است، چون این بازی به صورت اختصاصی برای آن کنسول ارائه شده.

 

تاریخ انتشار: ۲ دسامبر

سیستم عامل: PlayStation 4

“Dead Rising 4″جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسیدسری بازی های ” Dead Rising ” حمله زامبی ها و مبارزه با آنها است که همیشه در یک فروشگاه بزرگ اتفاق می افتد. می توانید با وسائلی که در فروشگاه پیدا می کنید و ترکیب کردن آنها انواع سلاح های عجیب و غریب را برای کشتن هزاران زامبی که جلوی راهتان هستند استفاده کنید.

 

تاریخ انتشار: ۶ دسامبر

سیستم عامل: Xbox One و PC ( فقط ویندوز ۱۰ )

“The Last Guardian“جدیدترین بازی های سال 2019 را بشناسید” The Last Guardian ” بازی است که سونی هشت سال پیش در ژاپن ساخته است.توسعه ” The Last Guardian ” توسط کارگردان خلاق و محبوب فومیتو اودا انجام می شود. فومیتو اودا را با دو بازی زیبای ” Ico ” و ” Shadow of the Colossus ” می شناسیم.مانند دو بازی قبلی در ” The Last Guardian ” هم شخصیت اصلی را – که یک پسر کوچک است – از دید سوم شخص کنترل می کنید. تمرکز بازی روی حل معماهای پیش روی است که این کار را با کمک یک گربه بسیار بزرگ انجام می دهید. رابطه بین این پسر بچه با موجود عظیم الجثه ای که همراهش است هنوز روشن نیست اما مطمئنا اصل بازی روی همین رابطه بنا شده.

 

تاریخ انتشار: ۶ دسامبر

سیستم عامل: PlayStation 4

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا