پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • توریست ها به این کشورها برای رابطه جنسی می روند

  مجموعه : اخبار اجتماعی و سیاسی

  توریست ها به این کشورها برای رابطه جنسی می روند

  توریست ها به این کشورها برای رابطه جنسی می روند

  کشورهایی هستند که مقصد توریست های جنسی هستند و دختران و زنان روسپی زیادی در آن ها به تن فروشی اقدام می کنند و صبح و شب در حال همخوابی با توریست ها هستند. کشورهای مشهور در حوزه گردشگری جنسی که روسپیگری در آن‌ها قانونی اســت، عبارتی اســت که از زمان پیدایش زمین وجود داشته اســت. در بسیاری از کشورها، به ویژه کشورهای مذهبی، روسپی گری یکی از مسائلی اســت که توسط دولت ممنوع شده اســت – چه روسپی ها در مکان‌های بسته باشند

   

  و چه در مکان‌های عمومی. روسپی‌گری یکی از جرم‌های ضد شرافت انسانی و یا اخلاقیات و قانون نیز محسوب ميشود. به هر حال، واقعیت این اســت که روسپی‌گری به شکلی پنهانی در تمام دنیا به کار خود ادامه ميدهد.در هر شهر دنیا، مکان‌هایی وجود دارد که آشکارا برای روسپی گری به کار ميروند. اگرچه شهروندان ميدانند روسپی‌گری ممنوع اســت

   

  اما در مورد وجود چنین مکان‌هایی سخنی به میان نميآورند زیرا به دنبال دردسر نیستند. بنابراین این گردشگری جنسی تا کنون به رشد خود ادامه داده اســت. تخمین زده ميشود که در حال حاضر چیزی حدود ۴۰ میلیون روسپی در سراسر دنیا وجود دارد.برای افرادی که معمولا به نقاط مختلف سفر کرده و به دنبال چنین مکان‌هایی هستند، این فعالیت، علاوه بر روسپی‌گری، گردشگری جنسی نیز نام دارد.

   

  در این‌جا در مورد ۱۰ کشور که روسپی گری را قانونی دانسته و آن را یک کار عادی ميدانند صحبت ميکنیم.

  توریست ها به این کشورها برای رابطه جنسی می روند

  ۱. تایلند
  تایلند با متوسط ۴۵ زن از میان ۱۰۰۰ نفر که روسپی‌گری را به عنوان شغل خود انتخاب کرده‌اند، نه تنها برای افراد خارجی بلکه برای مردان کشورهای هم‌جوار نیز بهشت جنسی نام دارد. اکثر گردشگران در پات پونگ، بانکوک هستند و گفته ميشود که آن‌جا بهترین مکان برای دستیابی به روسپیان جوان و زیبا با قیمت کم اســت و یکی از ارزان‌ترین روسپی‌خانه‌ها در جهان و آسیا محسوب ميشود. در واقع، تایلند به دلیل کارگران جنسی و مردان همجنسگرا نیز شهرت دارد. اگرچه روسپی‌گری در تایلند غیرقانونی اســت (البته نه کاملا غیرقانونی) اما تا جایی که قانون اجازه ميدهد مجاز اســت و کارگران جنسی آزمایش سلامت جنسی ميدهند. ماموران دولتی به دلیل سودآور بودن، از روسپی‌گری در تایلند حمایت ميکنند.

   

  ۲. ژاپن
  در واقع، رابطه جنسی در ژاپن و فرهنگ ژاپنی یک تابو نیست. اگر عبارت رابطه جنسی را با صفحه کلید ژاپنی در ویکی‌پدیا و گوگل بنویسیم، تاریخچه عجیبی درمورد آن در ژاپن خواهیم یافت. برای ساکنین ژاپن، باکره بودن تا زمان ازدواج – برای افراد بالای ۲۰ سال – شرم‌آور اســت و این باور وجود دارد که این افراد، سطح پایینی در جامعه دارند. این مسئله اخیرا اتفاق نیفتاده اســت بلکه از دوران امپراطوری ژاپن وجود دارد. در گذشته، زنان، به منظور انگیزه دادن به سربازان، در اختیار آن‌ها قرار ميگرفتند و والدین آن‌ها با انجام این کار موافق بودند.

   

  ۳. دانمارک
  رابطه جنسی در دانمارک یک مسئله کاملا طبیعی اســت، بنابراین مردم از آن شرمگین نميشوند. زمانی که رابطه جنسی آزاد، یک مسئله معمولی باشد، جای تعجبی ندارد که کپنهاک به یکی از مقاصد بزرگ گردشگری جنسی و بهترین شهر در این مسئله تبدیل ميشود. فروشگاه‌هایی که ابزار جنسی ميفروشند در مناطق اطراف، افتتاح شده و روسپی‌خانه‌هایی که کارگران جنسی را به شکلی مهیج نمایش ميدهند، به یک منظره کاملا معمولی در این کشور اسکاندیناوی تبدیل شده‌اند.

   

  ۴. ایتالیا
  ایتالیا یکی از ثروتمندترین کشورها با ارزش‌های تاریخی و فرهنگی به قدمت هزاران سال ست. به هر حال، یک فرهنگ غنی، ضرورتا به اخلاقیات جامعه منتقل نميشود. از زمان فوران آشفشان که در آن شهر پومپی که یک شهر باســتانی جنسی در ایتالیا بود، به طور کامل از نقشه دنیا پاک شد تا رسوایی جنسی نخست وزیر سابق ایتالیا، سیلویو برلوسکونی در ۲۰۱۱ که با روسپیان سطح بالا در ارتباط بود، نام ایتالیا با صنعت جنسی و افسون‌گری گره خورده اســت. با چیزهایی که در بالا گفته شد، ایتالیا یکی از کشورهایی اســت که روسپی‌گری را قانونی ميداند و به یکی از مقاصد گردشگری جنسی در دنیا تبدیل شده اســت.

   

  ۵. آلمان
  آلمان با ۴۹ کارگر جنسی از میان هر ۱۰۰۰۰ زن، سیاســت بازی در قبال صنعت روسپی‌گری دارد. بر خلاف دیگر کشورهای اتحادیه اروپا، در آلمان، روسپی‌گری صنعتی گسترده، سازمان یافته و مجاز اســت. در واقع، یک مطالعه نشان داد که بیش از ۶۰ درصد زنان آلمان به شریک خود خیانت کرده‌اند.

  توریست ها به این کشورها برای رابطه جنسی می روند

  ۶. نروژ
  در این فهرست، نروژ، بیشترین حمایت را از کارگران جنسی خود دارد. ممنوعیت فعالیت‌های تجارت جنسی که از ۲۰۰۹ اجرا شد، یافتن مشتری را برای روسپی‌ها سخت کرد اما نروژی‌ها حق انتخاب شریک جنسی خود را دارند. به هر حال باید بدانید که روسپی‌گری در نروژ غیرقانونی اســت.

   

  ۷. اسپانیا
  بدون شک زنان اسپانیایی زیبا و جذاب هستند. اگرچه اسپانیا کشوری با پیوندهای قوی مسیحیت و کاتولیک اســت، اما این کشور به عنوان یکی از بهترین کشورها از نظر جنسی شناخته شده اســت و روسپی‌خانه‌های آن بالاترین قیمت را در اروپا دارند. اخیرا، دادگاه این قانون را وضع کرده اســت که کارگران جنسی اسپانیا مشمول قوانین کارگری شده و بعد از بیکاری ميتوانند از مزایای بیکاری برخوردار شوند. جالب اســت نه؟

   

  ۸. فنلاند
  رابطه جنسی در فنلاند یک مسئله مثبت تلقی ميشود و حتی برخی از افراد این کشور، تصمیم ميگیرند که ازدواج نکنند تا بدون تعهد، شرکای خود را عوض کنند. اکثر فنلاندی‌ها طرفدار رابطه جنسی واقعی هستند و این چیزی اســت که در فرهنگ جامعه مجاز اســت. فنلاند از کشورهایی اســت که روسپی‌گری در آن قانونی اســت اما نباید یک شغل سازمان یافته باشد. TEMPEP در ۲۰۱۰ مطالعه‌ای را انجام داد که بر اساس نتایج آن ۶۹٪ روسپیان این کشور از مهاجرین هستند.

   

  ۹. چین
  تحول روز افزون فرهنگ چینی، باعث تغییر در فعالیت جنسی این کشور شده اســت. مدرک ميخواهید؟ فقط در ۸ سال، ۵۰۰۰ فروشگاه ابزار جنسی فقط در یک شهر – پکن – افتتاح و شروع به کار کرد. علاوه بر این، چین دارای نمایشگاه محصولات جنسی اســت که شهروندان چینی ميتوانند به آن‌جا رفته و تجهیزات جنسی را بررسی کنند. ۷۰٪ محصولات جنسی در چین تولید ميشوند. به همین دلیل، چین نیز در این فهرست قرار ميگیرد.

   

  ۱۰. مکزیک
  مکزیک در فهرست آزادترین کشورها در گردشگری جنسی قرار ميگیرد و نوجوان‌های آن تا می ۲۰۰۸ بدترین هدف برای این گردشگری بودند، بنابراین، دولت مکزیک ۷۰۰،۰۰۰ نسخه کتاب درمورد رابطه جنسی را در میان تمام دانش‌آموزان مدارس توزیع کرد. اگرچه روسپی‌گری در مکزیک غیرقانونی اســت اما در برخی شهرها مانند تیخوانا، قانونی تلقی ميشود. دولت مکزیک، روسپی‌گری را برای افراد زیر سن قانونی (۱۸ سال و پایین‌تر) غیر قانونی ميداند. مکزیک به یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری جنسی برای جوامع خارجی تبدیل شده و یکی از کشورهایی اســت که روسپی‌گری در آن قانونی اســت.

   

  ۱۱. هلند
  در بسیاری از کشورها صحبت درمورد روسپی‌گری یک تابو اســت اما این قضیه در هلند متفاوت اســت. روسپی‌خانه‌ها در آن جا یک مسئله ضروری محسوب شده و تمام شهروندان با مسئله روسپی‌گری آشنایی دارند. یکی از چیزهایی که جلب توجه ميکند، منطقه چراغ قرمز یا منطقه سرخ اســت که در آن‌جا روسپیان خدمات جنسی خود را از پشت پنجره به نمایش ميگذارند. هلند به یکی از کشورهای اروپایی که روسپی‌گری در آن قانونی اســت تبدیل شده اســت اما در چند سال اخیر، دولت بسیاری از روسپی‌خانه‌ها را به دلیل وقوع جرایم ناخواســته تعطیل کرده اســت.

  توریست ها به این کشورها برای رابطه جنسی می روند

  ۱۲. کانادا
  کانادا یکی از کشورهایی اســت که روسپی‌گری در آن مجاز اســت اما تحت این قانون: خرید، غیر قانونی اســت و فروش، قانونی. نام کانادا از کلمه Huron-Iroquoia Kanata به معنای دهکده گرفته شده اســت. این کشور با پایتخت اتاوا یکی از کشورهایی اســت که روسپی‌گری را قانونی کرده اســت. کانادا با مساحت ۹۹۷۰۶۱۰ کیلومتر مربع یک مکان مهم تلقی شده که روسپی‌گری در آن غیر قانونی بود. به هر حال در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۳، دادگاه عالی کانادا این قانون را مغایر با قانون اساسی اعلام کرد. کانادا کشوری توسعه یافته با منابع طبیعی فراوان اســت. شهرهای بزرگ کانادا مونترآل، ونکوور و کلگری هستند. این کشور، خود مسئله روسپی‌گری را قانونی ميداند اما وادار کردن دیگران به این کار، غیر قانونی اســت.

   

  ۱۳. برزیل
  پرجمعیت‌ترین کشور آمریکای لاتین برزیل اســت که در سال‌های ۱۹۹۰، حدود ۱ میلیون روسپی داشته اســت. نام برزیل از چوب براسیل – یک چوب محلی- آمده اســت. برزیل یک مزرعه وسیع و جنگل بارانی اســتوایی اســت. در این کشور، روسپی‌گری، معروف‌ترین شغل بوده و یک شغل قانونی محسوب ميشود.

   

  ۱۴. اسرائیل
  این کشور تنها کشور یهودی در دنیاســت و روسپی‌گری را قانونی ميداند. تقریبا ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ زن به صورت غیر قانونی به اسرائیل آمده و به عنوان روسپی فروخته شده‌اند. اسرائیل به یکی از بزرگترین و مشهورترین مقاصد گردشگری جنسی در دنیا تبدیل شده اســت. اگرچه گردشگری جنسی در اسرائیل قانونی اســت و یکی از کشورهای اروپایی اســت که روسپی‌گری را مجاز ميداند اما دولت اسرائیل، مشاغل سازمان یافته روسپی‌گری مانند روسپی خانه‌ها را غیر قانونی ميداند.

   

  ۱۵. نیوزیلند
  این کشور در ۲۰۰۳ خواهان قانونی کردن روسپی‌گری بود و در همان زمان آن را قانونی اعلام کرد. روسپی خانه‌ها گواهی‌نامه دولتی داشته و تحت نظارت سلامت عمومی و قانون کار، فعالیت ميکنند. این کشور یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری جنسی اســت.

   

  مطالب بیشتر:

  خفن ترین و بزرگ ترین فاحشه خانه اروپا در آلمان +عکس

  ماجرای روسپی خانه های شهر نو تهران پس از انقلاب

  دلایل کاهش تن فروشی و روسپی گری دختران در ایران

  تن فروشی پسران جوان برای زنان پولدار در تهران

   

   

  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •