پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • تعبیر خواب لال شدن، لال و بند آمدن زبان در خواب

  مجموعه : تعبیر خواب

  تعبیر خواب لال شدن، لال و بند آمدن زبان در خواب

  تعبیر خواب لال شدن

  گاهی وقت ها خواب می بینیم که لال شده ایم و نمیتوانیم صحبت کنیم. در ادامه مقاله ای تهیه کرده ایم که به طور کامل این موضوع را بیان می کند و شما می توانید معنی خواب خود را متوجه شوید، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

   

  لال شدن در خواب به معنای ضعف و ناقص شدن ایمان است. سست شدن در دینداری به تعبیر محمد بن سیرین خود را در خواب به صورت لال شدن نشان خواهد داد.لال شدن در خواب بسته به اینکه به چه دلیل اتفاق افتاده، می تواند تعابیر مختلفی به همراه داشته باشد!

   

  به عنوان مثال لال شدن دیگران می تواند این تعبیر را به همراه داشته باشد که قرار است از راز آگاهی پیدا کنید و یا از لال شدن خود می توان چنین تعبیری برداشت کرد که فساد و تباهی در دین شکل گرفته است .اگر خواب دیده اید که لال شده اید، این خواب می تواند تعابیری برای شما به همراه داشته باشد!

   

  شما باید عوامل مختلف خواب خود را در نظر داشته باشید و تعابیر آنها را خوانده و در کنار یکدیگر قرار دهید تا در نهایت متوجه شوید که تعبیر اصلی خواب شما چه بوده و چرا شما آن خواب را دیده اید؛ با ما همراه باشید تا نکات و اطلاعاتی در مورد تعبیر خواب لال شدن را دراختیارتان قرار دهیم.

   

  تعبیر خواب لال شدن

  شما بسته به اینکه به چه دلیل لال شدن در خواب را تجربه کرده اید، می توانید تعابیر متعددی برای آن داشته باشید که در ادامه در مورد آنها نیز بیشتر صحبت خواهیم کرد! اما لال شدن واقعا به چه دلیل در خواب رخ می دهد؟

   

  جابر مغربی در این باره می گوید، کسی که در رویا و خواب لال شده است، دلیلش بر فساد و تباهی در دین می باشد؛ می توان از این سخن اینگونه برداشت کرد که اگر شما در دین خود کم و کاستی گذاشته اید و یا به شئونات دین احترام نگذاشته و آنها را پشت گوش انداخته اید، به واسطه ی این خواب به شما هشدار داده می شود که از غفلت به در آمده و دوباره مسیر دین را در پیش گیرید.

   

  در زندگی انسان پستی ها و بلندی های بسیاری وجود دارد و او باید قوانینی بر خود وضع کند که بتواند همواره در این پستی و بلندی ها، روح خویشتن را حفظ نموده و از بلایا به دور نگه دارد! در واقع این دین است که با قوانین خود، این کار را برای انسان انجام می دهد و اگر شما به هر دلیلی در خواب لال شدن را تجربه نمودید،

   

  حتما به دین و اعتقادات خود نگاهی بیندازید و ببینید که آیا در آن کم و کاستی گذاشته اید یا نه؟ و یا در مسیر دین ثابت قدم بوده اید یا خیر؟ اینگونه خواهد بود که می توانید از این تعبیر بهترین استفاده را ببرید.اما لال شدن در خواب می تواند تعابیر دیگری نیز به همراه داشته باشد که ما در زیر انواع لال شدن را توضیح می دهیم!

   

  تعبیر خواب لال شدن خود

  همانطور که در بالا هم گفتیم، یکی از نشانه های لال شدن در خواب می تواند همین موضوع باشد که شما در دین خود، کم و کاستی گذاشته اید و باید آن را جبران کنید تا دینتان به فساد و تباهی کشیده نشود!اسماعیل بن اشعث در این باره این طور می گوید که اگر در خواب دیدی که سر زبانت طوری بریده شده بود که نمی توانی حرف بزنی و تکلم کنی، تعبیرش این است که کار و امور زندگی تو به دست شخص دیگری انجام می شود.

   

  می توان منظور را اینطور برداشت کرد که انسان آنقدر در زندگی و تصمیمات خود کوتاه آمده که شخص دیگری به جای او تصمیم می گرید و زندگیش را مدیریت می کند! این مسئله برای انسان که ذاتی آزادی خواه دارد و بردگی و اسارت را نمی پذیرد، به هیچ وجه خوشایند نیست و اگر شما چنین خوابی دیده اید، باید به اطراف خود نگاهی بیندازید و ببینید که تا چد حد به دیگران اجازه دخالت در زندگی خود داده اید و اگر این حد بیش از اندازه بود، سعی کنید آن را کمتر کنید و افسار زندگی خود را در دست بگیرید.

   

  تعبیر خواب لال شدن دیگران

  اگر در خواب لال شدن دیگران را دیدید و مشاهده کردید که دیگران امکان تکلم ندارند، می تواند تعبیر این باشد که شما قرار است از یک راز آگاهی پیدا کنید! در واقع این تعبیر از لوک اویتنهاو یکی از معبرین غربی می باشد. اکنون که از این مسئله آگاه شده اید و چنین خوابی هم دیده اید، سعی کنید که آن راز را در زندگی خود کشف کنید.

   

  گاهاً برخی از افراد تمام زندگی خود را بر روی این تعابیر می گذارند و زندگیشان را حتی به مرز نابودی هم می کشانند! ما می خواهیم به شما بگوییم که سرنوشت و زندگی خود را بر پایه ی یک خواب و تعبیر نگذارید و سعی کنید همواره بر اساس واقعیت ها زندگی کنید؛ اما با این حال توجه به این موضوعات هم خالی از لطف نیست.

   

  اگر تعبیر این خواب این چنین است، به معنای آن نیست که دیگر از این به بعد شما تمام زندگی خود را بگذارید و به دنبال کشف رازی باشید که در این تعبیر به شما گفته شده است.

   

  تعبیر خواب لال شدن از ترس

  محمد بن سیرین می گوید که ترسیدن در خواب به نشانه ی ایمنی است! همچنین حضرت یوسف علیه السلام و امام جعفر علیه السلام در مورد ترس در خواب فرموده اند که این خواب نشان از سلامت و نصرت دارد.

   

  حال اگر در خواب زبان شما از ترس لال شده است و توانایی تکلم در آن را ندارید، می توان چنین برداشت کرد که نشانه ی آن سلامت و نصرت برای شماست و در زندگی ایمنی خواهید داشت! ممکن است چند روزی به دلیل مسئله ای مداوم به خود سخت بگیرید و از چیزی بترسید؛ اگر در این زمان چنین خوابی دیدید، می توانید این چنین تفسیرش کنید که شما در امان هستید.

   

  جابر مغربی می‌گوید دیدن لال شدن در رؤیا دلیل بر فساد و تباهی در دین است.

  اسماعیل بن اشعث می‌گوید اگر سر زبانت طوری بریده شده باشد که نتوانی صحبت کنی به این معنی است که کار و امور زندگی تو به وسیله دیگری (وکیل) انجام می‌گیرد.

  ابراهیم کرمانی گوید: اگر در خواب خودت زبانت را بریدی تا نتوانی حرف بزنی نشانه این است که از زدن حرف‌های باطل توبه کرده و کم حرف می‌شوی.

   

  امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای لال شدن عبارتند از:

  1- تنگدستی

  2- بدی حال و روز

  3- غم و اندوه

  4- خسارت و مضیقه در معاش و معیشت

  5- مصیبت

  6- کاهش و ضرر و زیان مال و اموال

  7- ضعف در دینداری

   

  تعبیر خواب لال شدن به روایت معبرین غربی

  لوک اویتنهاو می‌گوید:

  لال: (لال بودن) به دیگران اعتماد نکنید.

  دیدن آدم‌های لال: شما از یک راز آگاهی خواهید یافت.

   

  آنلی بیتون می‌گوید:

  اگر خواب ببینید لال هستید، علامت آن است که نمی‌توانید با چرب زبانی دیگران را به آنچه می‌خواهید، ترغیب کنید.

  اگر فرد لالی چنین خوابی ببیند، علامت آن است که دوستانی بی وفا خواهد یافت.

   

  ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی لال شده‌ای، تعبیرش این است که دینداری و ایمان تو دچار ضعف و عیب و نقص شده است، جابر مغربی نیز می‌گوید: تعبیرش این است که دین و دنیای تو در فساد و تباهی می‌باشد .

   

  منابع:
  کتاب بانک جامع تعبیر خواب

   

  نتیجه گیری:گاهی وقت ها پیش آمده است که خواب ببینیم که لال شده ایم و نمیتوانیم صحبت کنیم .در بسیار از تعابیرها آمده است که نشان از ضعف در دین و ایمان شما است.در این خصوص مقاله ای تهیه شده از خواندن آن غافل نشوید.

   

  مطلب پیشنهادی:

  تعبیر خواب در یک فضای بسته قرار داشتن

  تعبیر خواب عمارت و کاخ مجلل | عمارت بزرگ قدیمی

  تعبیر خواب پایان جهان | قیامت و پایان دنیا

  تعبیر خواب قصد رفتن به کربلا | مشهد | زیارت امامزاده ناشناس

   

   

  4.6/5 - (12 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •