پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • تعبیر خواب فریاد کشیدن خود | جیغ کشیدن و داد زدن

  مجموعه : تعبیر خواب

  تعبیر خواب فریاد کشیدن خود | جیغ کشیدن و داد زدن

  تعبیر خواب فریاد کشیدن خود | جیغ کشیدن و داد زدن

  بسیاری از افراد در طول شب ممکن است خواب جیغ یا داد کشیدن را ببینند،خواب فریاد کشیدن بسیار رایج و پرتکرار است ، تعابیر مختلفی برای آن نقل شده از معبران غربی و اسلامی که در ادامه به طور کامل به شما خواهیم گفت.

   

  تعبیر خواب فریاد ، زدن خود در خواب و جیغ کشیدن خودم و عصبانیت و داد زدن سر کسی همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

   

  همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

   

  تعبیر خواب فریاد امام جعفر صادق (ع)

  بانگ همه مرغان در خواب شنیدن نیکو بود، مگر مرغی که او را فال بد دارند، که بانگ او اندوه و مصیبت بود و بانگ مار ترس و بیم است، اما بانگ زنبور و ملخ، دلیل ترس و بیم است و بانگ وزغ، دلیل که در موضعی فرود آید…..بانگ نماز در خواب بر دوازده وجه است.

  اول: حج.

  دوم: سخن.

  سوم: فرمانروائی.

  چهارم: بزرگی.

  پنجم: ریاست.

  ششم: سفر.

  هفتم: بریدن.

  هشتم: مفلسی.

  نهم: خیانت.

  دهم: جاسوسی.

  یازدهم: منافقی.

  دوازدهم: بریدن دست.

   

  تعبیر خواب جیغ زدن از دیدگاه کارل گوستاو یونگ

  جیغ زدن در خواب نمادی از خشم و ترس است. شما احساسی قوی را تجربه می کنید که درونتان نگه داشته اید.

   

  اگر شما تلاش کنید جیغ بزنید اما صدایی خارج نشود بیانگر حس بی یاوری و ناامیدی شما در یک موقعیت است.

   

  مهم نیست که چقدر سخت تلاش می کنید که توجه یک نفر را جلب کنید ، آنها نمی توانند صدای شما را بشنوند.

   

  خواب روی سخت ارتباط برقرار کردن شما با این فرد اشاره دارد شما نیاز دارید فورا ترس ها یا احساساتتان را شناسایی کنید و در زندگی واقعی با این واقعیت روبرو شوید.

  تعبیر خواب فریاد کشیدن خود | جیغ کشیدن و داد زدن

  تعبیر خواب داد زدن

   

  تعبیر خواب فریاد یوسف نبی علیه السلام

  دیدن فریاد تندرستی و فراخی است.شخصی به نزد یوسف نبی (ع) رسید ، ای حضرت ، ای بزرگ ، ای پیامبر خدا مرا یاری کن و از نگرانی نجات بده ، حضرت در کنار این مرد نشست او را آرام کرد و فرمودند تو را چه شده است ای مرد جوان ، او سراسیمه پاسخ دادند خواب دیدم به صورت برهنه و با صدای بسیار بلند نام خدا را فریاد می زنم و از او طلب کمک میکنم ،

   

  از تمام سر و صورتم عرق زیاد می ریخت و احساس می کردم قرار است جان بدهم ، این کار من چه تعبیری داشته است ، حضرت به این مرد لبخندی زدند و فرمودند : آیا تو برای چنین رویای نیک و خوشایندی چنین برآشفته اید ؟

   

  آیا تو برای امیدواری های زیادی که در آینده ی نزدیک در زندگی خودت و اهل منزلت جاری می شود چنین برافروخته ای ، برخیز و شاکر خدای بزرگ باش که ان شاء اله دیری نمی پاید که تغییراتی بزرگ و نیکو را احساس خواهی کرد ، جوان بسیار خوشحال شد و فوری از جای خود برخاست و با شنیدن چنین مژده ای از جانب پیامبرش شروع به دویدن کرد !

   

  تعبیر خواب فریاد ابن سیرین

  اگر ببینی فریاد گریه کردن می‌آید، یـعـنـی شاد و خوشحال می‌شوی.

   

  اگر ببینی فریاد زاری می‌آید [احتمالاً منظور از “زاری”، گریه و ناله‌ای است که همراه با دعا و خواستن چیزی باشد، یـعـنـی حاجت و خواسته تو برآورده می‌شود و بر دشمن پیروز می‌شوی.

   

  اگر ببینی صدای ناله کردن می‌آید [احتمالاً منظور از “ناله”، صدایی است از روی غم و درد باشد، یـعـنـی چیز ناخوشایندی میشنوی.

   

  اگر ببینی تو را از جای دوری با فریاد صدا می‌زدند، چنانچه جوابشان را داده باشی، یـعـنـی به زودی از دنیا خواهی رفت،

   

  ولی اگر جوابشان را نداده باشی، یـعـنـی دچار بیماری می‌شوی.

   

  تعبیر خواب فریاد منوچهر مطیعی تهرانی

  ترسیدن و ناراحت شدن از صدای جیغ بیانگر شنیدن خبری ناگوار به شماست البته

   

  اگر در مقابل این نوع جیغ‌ها ناراحتی ای از خود نشان ندادید خبری معمولی به شما خواهد رسید.

   

  اگر صدای جیغ زنی را شنیدید که نتوانستید او را ببینید کسی شما را فریب می‌دهد

   

  و اگر او را دیدید زنی است که روی شما و اعمال شما و تصمیم‌هایی که می‌گیرید اثر می‌گذارد.

  تعبیر خواب فریاد کشیدن خود | جیغ کشیدن و داد زدن

  تعبیر خواب جیغ زدن

   

  تعبیر خواب فریاد آنلی بیتون

  شنیدن فریاد کسی که درد و رنج می کشد، در خواب علامت آن است که به دام گرفتاریهایی خواهید افتاد اما با آگاهی و هوشیاری خود را از این دام نجات می دهید. شنیدن فریادی از روی تعجب و حیرت در خواب، نشانه آن است که از جایی ناشناخته به شما کمک می شود.

   

  شنیدن نعره جانوران وحشی در خواب، علامت تصادف خطرناک و شدید است. اگر خواب ببینید دوستان یا نزدیکان با فریاد از شما کمک می طلبند، نشانه اندوه و بیماری آنها است.

   

  لوک اویتنهاو می گوید :

  فریاد : بدگویی و غیبت کردن.

  فریادهای بسیار : خبرهای نشاط انگیز.

  فریاد حیوانات : خبرهای ملال انگیزی به گوشتان خواهد رسید.

   

  شیخ طوسی گفته اند

  اگر کسی خواب دیده باشد با خدای خود درد و دل می کند و نام خدا را با فریاد سر می دهد و به هر نحوی از او طلب یاری می کند ، به این علامت است که آینده ای روشن در انتظارش است و بخش بزرگی از گرفتاری هایش به تدریج حل می شود و او از ادامه ی زندگی اش شادمان و راضی خواهد بود !

   

  علامه طباطبایی می گوید

  اگر ببینی که همراه با گریه و زاری زیاد در حال داد زدن هستی و یا ناله می کنی به این علامت است که به زودی و به طور ناگهانی از شما طلب وام خواهند کرد و یا اینکه افرادی در زندگی به شما محتاج خواهند شد .

   

  محمد ابن سیرین نیز گفته اند

  چنان چه از سر نیازمندی ، بیچارگی ، و یا امراض روحی اقدام به فریاد زدن میکنی و یا از کسانی درخواست کمک می جویی به این نشانه است که بر تمامی موانع خود پیروز خواهید شد و همچنین بصورت غیر منتظره آسایش و راحتی راه به زندگیتان باز خواهد که در پی آن پیامدهای خوشی نهفته است.

   

  سوال : خواب دیدم من و چند تا از دوستانم به یکی از شهرهای زیبای واقع در شمال مسافرت کرده بودیم و بعد به نزدیکی کوهی بزرگ و سنگی رفتیم و خودم از کوه بالا رفتم و نعره های عجیب و بلندی سر می دادم که اسم الله را می آوردم و از او میخواستم مرا در آینده یاری کند و عاقبت خیری خودم و خانواده ام را خواستار بودم ، آیا تعبیری دارد ؟

   

  پاسخ : بله به این معناست که گره های مختلف و کلافه کننده از زندگی خانوادگی تان برداشته می شود و کم کم زندگی روی خوش خودش را به شما نشان خواهد داد ، اما می باید برای این مورد عجول نباشید و فقط صبور باشید و بخاطر گرفتاری های فعلی تان شکوه نکنید.

   

  نتیجه گیری:بسیاری از افراد ممکن است در خواب ببیند که دارد فریاد میزند این نوع خواب دیدن تعبیرهای زیادی دارد.در همین راستا نیک شو مقاله تهیه کرده است تا تمام معنای آن را برای شما بازگو کند.

   

   

  نظرات این مطلب

  ایرج در تاریخ خرداد 15, 1399 10:49
  سلام خواب دیدم وارد دستشویی عمومی بزرگ وتاریک شدم که زباله زیادی اونجا بود که از ترس جن حسابی داد وفریاد زدم روی زمین افتادم ونتوانستم فرار کنم ولی جنی ندیدم

  نظرتان را بنویسید

  *

  code

  تبلیغات
 • مطالب پربازدید
 •