تعبیر خواب

تعبیر خواب بارداری | حامله شدن و زایمان در خواب

تعبیر خواب بارداری | حامله شدن و زایمان در خواب

تعبیر خواب بارداری | حامله شدن و زایمان در خواب

بسیاری از خانم ها ممکن اســت که خواب ببینند که باردار شده اند و یا در حال زایمان کردن هستند ، قطعا این خواب تعبیری دارد که حالات مختلف آن ها را در ادامه به طور مفصل از نظر علم روان شناسی و معبران بزرگ بررسی می کنیم. دیدن حاملگی در خواب، خصوصا برای خانم‌ها، خیلی رایج اســت. آیا تا به حال خواب حاملگی دیده‌اید؟ آیا تا به حال خواب دیده‌اید که جنین خود را از بین برده‌اید یا نوزاد به دنیا نیامده‌تان را از دست داده‌اید؟

 

آیا تا به حال از خودتان پرسیده‌اید این خواب‌ها به چه معنی اســت؟ آیا معنی این خواب‌ها این اســت که به زودی بچه‌دار خواهیدشد یا این‌که در زندگی واقعی مانند بچه‌ها عمل می‌کنید؟ اگر می‌خواهید جواب این سوالات و سوالات مشابه را به دست بیاورید، باید این مقاله را به دقت بخوانید. ما به شما می‌گوییم خواب‌های مربوط به حاملگی به چه معنی اســت و چگونه می‌توانید آن‌ها را تعبیر کنید.

 

اگر عاشق تعبیر خواب هستید، و اگر اغلب خواب می‌بینید باردار هستید، این مقاله برایتان جالب خواهدبود. به خواندن ادامه بدهید تا چیزهایی را که می‌خواهید، درباره‌ی خواب حاملگی بدانید.

تعبیر خواب بارداری | حامله شدن و زایمان در خواب

۱. رشد و توسعه

خواب‌های مربوط به حاملگی معمولا نشانه‌ی رشد و توسعه‌ی خودتان اســت. معنی‌اش این اســت که جنبه‌ی خاصی از شخصیت شما در حال وارد شدن به فاز جدیدی اســت.

 

۲. ایده‌های جدید

خواب حاملگی می‌تواند به معنی ایده‌ای باشد که هنوز در حال رشد اســت اما شما برای ارائه‌ی آن به جهان هنوز آماده نیستید. همان‌طور که می‌توانید ببینید خواب‌های مربوط به حاملگی معمولا به ایده‌ها، پروژه‌ها، و تغییرات جدید در زندگی اشاره دارد.

 

۳. شکست

هرچند خواب حاملگی اغلب معانی مثبت دارد اما ممکن اســت گاهی هم تعبیر منفی داشته‌باشد. گاهی معنی‌اش این اســت چیزی که برایتان خیلی مهم اســت با وجود این‌که برایش خیلی تلاش کرده‌اید به موفقیت نمی‌رسد.اکنون برخی از رایج‌ترین خواب‌های مربوط به حاملگی را بررسی می‌کنیم و باید بدانید که ممکن اســت سناریوهای مختلف را در خواب‌تان ببینید. ممکن اســت در خواب حاملگی خودتان یا فردی دیگر را ببینید.

تعبیر خواب بارداری | حامله شدن و زایمان در خواب

ممکن اســت یک نوزاد را در خواب ببینید، اما ممکن اســت از دست دادن نوزاد را نیز ببینید. مهم اســت محیطی را که در خواب می‌بینید بشناسید و تمام جزئیات را به یاد بیاورید. تنها به این طریق می‌توانید تعبیری درست و دقیق از خواب حاملگی بدهید.

 

۱. دیدن حاملگی خودتان

همان‌طور که قبلا گفتیم در اکثر موارد خواب مربوط به حاملگی بازتاب جنبه‌ی خاصی از خودتان اســت که در آن لحظه در حال رشد اســت. ممکن اســت این خواب‌ها نشانه‌ی برخی جوانب زندگی‌تان باشد که در حال عبور از فرایند تغییرات بزرگ اســت. اگر در خواب دیدید که حامله هستید، می‌تواند به این معنی باشد که ایده‌ای جدید یا پروژه‌ای جدید خلق شده‌اســت.

 

هم‌چنین خانم‌های باردار اغلب خواب حاملگی‌شان را می‌بینند. در این صورت این خواب‌ها نشانه‌ی اضطراب و ترس‌های مربوط به حاملگی‌شان اســت.

 

پژوهش‌ها نشان داده‌اســت که اگر یک خانم در سه ماهه‌ی اول بارداری باشد احتمالا خواب گل، حیوانات کوچک یا میوه‌ها را می‌بیند. پژوهشگران پی برده‌اند که زنان باردار در سه ماهه‌ی دوم بارداری معمولا خواب می‌بینند نوزادی به دنیا آورده‌اند که انسان نیست. در این دوره از بارداری معمولا زنان نگران سلامت نوزادشان هستند. هم‌چنین به این فکر می‌کنند که آیا مادر خوبی خواهندبود یا نه.

 

در سه ماهه‌ی سوم بارداری زنان معمولا خواب حیوانات بزرگ‌تر را، مانند فیل یا دایناسور، می‌بینند.زنان باردار اغلب درباره‌ی جنسیت نوزادشان خواب می‌بینند. این خواب بازتاب دل‌مشغولی آن‌ها در درباره‌ی جنسیت فرزندشان اســت.هم‌چنین اگر قصد دارید در زندگی واقعی باردار شوید، عادی اســت خواب حاملگی ببینید. ولی اگر باردار نیستید و خواب بارداری می‌بینید، معنی‌اش این اســت که از برخی وظایف جدید در زندگی‌تان می‌ترسید.

 

۲. دیدن حاملگی فردی دیگر

اگر در خواب‌تان دیدید که فرد دیگری حامله اســت، معنی‌اش این اســت که می‌خواهید به این فرد نزدیک‌تر شوید.اگر مردی خواب ببیند که نامزدش حامله اســت، معنی‌اش این اســت که رابطه‌شان در وضعیت بحرانی اســت. آن‌ها دیگر اهداف مشترکی ندارند و ممکن اســت در آینده‌ی نزدیک جدا شوند.

 

۳. دیدن سقط جنین ناخواســته

اگر خواب ببینید فرزندی که در راه داشتید در حال مردن اســت، نشانه‌ی بدی اســت. معنی‌اش این اســت در پروژه‌ای که تلاش زیادی برایش کرده‌اید موفق نمی‌شوید. برنامه‌هایتان تحقق نمی‌یابد اما باید قوی و مثبت بمانید.شاید خواب دیدن درباره‌ی نوازدتان اســترس‌آور باشد. اما این خواب‌ها در اکثر موارد تعبیر منفی ندارد. این خواب‌ها معمولا به این معنی اســت که شما سردرگم هستید و از تغییرات جدیدی که در زندگی‌تان در حال روی دادن اســت می‌ترسید.اگر باردار هستید و خواب دیدید که جنین‌تان را از دست داده اید، فقط بازتاب اضطراب شما اســت، پس لازم نیست نگران باشید.

تعبیر خواب بارداری | حامله شدن و زایمان در خواب

۴. دیدن آزمایش حاملگی

اگر خواب آزمایش حاملگی دیدید، معنی‌اش این اســت که فاز جدیدی در زندگی‌تان شروع شده‌اســت. ممکن اســت یک رابطه‌ی جدید یا شغل جدید باشد. یک امتحان نشان خواهدداد برای تغییراتی که در زندگی‌تان رخ می‌دهد آماده هستید یا نه.

 

۵. دیدن سونوگرافی بارداری

اگر خواب دیدید که در حال سونوگرافی بارداری هستید، این خواب به یک فاز جدید در زندگی‌تان اشاره دارد. شاید به زودی در زندگی واقعی باردار شوید یا شغل جدیدی پیدا کنید. هم‌چنین ممکن اســت پروژه‌ی جدیدی را شروع کنید که در دوره‌ی پیش رو موفقیت زیادی به همراه داشته‌باشد.

 

۶. دیدن سقط جنین عامدانه

اگر خواب دیدید که جنین خود را از بین بردید، معنی‌اش این اســت که رشد خودتان به بن‌بست رسیده‌اســت. شما بسیار می‌ترسید و گیج شده‌اید و نمی‌توانید فاز جدیدی را در زندگی‌تان شروع کنید.هم‌چنین زنانی که قبلا در زندگی واقعی‌شان سقط جنین عمدی داشته‌اند ممکن اســت اغلب خواب آن را ببینند. این زنان به این شیوه در حال بهبودی از آسیبی هستند که در بیداری از آن جان سالم به در برده‌اند. شاید این خواب برای زنان هشداری باشد تا بیش‌تر مراقب سلامتی‌شان باشند.

 

اگر خواب دیدید که فرد دیگری جنین‌اش را از بین برده‌اســت، معنی‌اش این اســت که رابطه‌تان با این فرد خیلی خوب نیست. اگر خواب دیدید نامزدتان جنین‌اش را سقط کرده‌اســت، معنی‌اش این اســت که رابطه‌تان در حال پیشرفت نیست. اگر فردی را که در خواب‌تان در حال سقط جنین اســت نمی‌شناسید، معنی‌اش این اســت که این خواب بازتاب نظر شخصی شما درباره‌ی سقط جنین اســت.

 

اگر در خواب دیدید که فردی در اثر سقط جنین مرده‌اســت، نشانه‌ی آن اســت که در حال انجام دادن کارهایی هستید که نباید انجام دهید. شما در بیداری رویکردی اشتباه نسبت به یک مشکل در پیش گرفته‌اید. باید رویکردتان را تغییر دهید تا اوضاع بهتر شود.

تعبیر خواب بارداری | حامله شدن و زایمان در خواب

۷. دیدن این‌که در راه بیمارستان هستید

اگر خواب ببینید که در راه بیمارستان هستید و به زودی زایمان می‌کنید، نشانه‌ی آن اســت که در زندگی واقعی نمی‌خواهید زیر بار مسئولیت بروید. شما از رویارویی با مشکلات و حل کردن آن‌ها اجتناب می‌کنید. ولی اگر واقعا باردار هستید این خواب فقط بازتاب اضطراب شما برای زایمان اســت.

 

 ۸. دیدن نوزاد داشتن

اگر در خواب‌تان یک نوزاد دیدید، ممکن اســت نشانه‌ی بی‌گناهی و شروع‌های جدید باشد. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، نوزاد همیشه نشانه‌ی چیزی خاص و محتاج به حمایت اســت که در ذات شما وجود دارد.اگر در خواب دیدید که یک نوزاد لبخند می‌زند نشانه‌ی خوبی اســت. معنی‌اش این اســت که یک دوره‌ی خوشی و شادی در پیش دارید. اگر در خواب یک نوزاد پیدا کردید نشانه‌ی ظرفیت و دانش پنهان شما اســت. شما باید دانش و اســتعدادتان را بیش‌تر بروز بدهید.

 

اگر در خواب دیدید که نوزادتان را فراموش کرده‌اید، معنی‌اش این اســت که می‌خواهید ضعف‌ها و ترس‌هایتان را پنهان کنید. شما نمی‌خواهید آدم‌های دیگر بدانند که آسیب‌پذیر هستید. هم‌چنین ممکن اســت دیدن فراموش کردن نوزادتان در خواب به این معنی باشد که اکنون وقت برگشتن به سرگرمی‌ها و علایق قدیمی اســت.

 

اگر در خواب ببینید که در حال عوض کردن پوشک نوزادتان هستید، معنی‌اش این اســت که باید در زندگی واقعی نگرش‌هایتان را عوض کنید. شما نسبت به یک پروژه یا ایده رویکردی اشتباه در پیش گرفته‌اید و باید تغییراتی ایجاد کنید.اگر در خواب‌تان یک نوزاد در حال رقصیدن یا راه رفتن اســت، نشانه‌ی خوبی اســت. این خواب تعبیرش این اســت که دوره‌ای آرام و موفق پیش رو دارید، پس نباید نگران باشید.

 

۹. دیدن زایمان زودرس

این خواب نیز در میان زنان باردار بسیار رایج اســت و بازتاب ترس آن‌ها از زایمان اســت. اگر خواب زایمان زودرس دیدید و باردار نیستید، معنی‌اش این اســت که احساس می‌کنید برای تغییرات جدید در زندگی‌تان آماده نیستید.

تعبیر خواب بارداری | حامله شدن و زایمان در خواب

۱۰. دیدن عمل سزارین

بسیاری از زنان عمل سزارین را در خواب می‌بینند. اگر شما هم چنین خوابی دیده‌اید، معنی‌اش این اســت که به کمک فردی دیگر نیاز دارید. شما نمی‌توانید به تنهایی پروژه‌ها و ایده‌هایتان را عملی کنید.

 

۱۱. دیدن نوزاد غیرانسان

این خواب می‌تواند ترسناک باشد اما خیلی شایع اســت. بسیاری از زنان باردار در خواب می‌بینند که حیوان یا هیولا به دنیا آورده‌اند. اگر شما هم چنین خوابی دیده‌اید حتما وحشت کرده‌اید. اما جای نگرانی نیست.قبلا گفتیم دیدن خواب‌هایی درباره‌ی به دنیا آوردن موجودات غیرانسان برای زنان باردار طبیعی اســت. این خواب بازتاب نگرانی شما درباره‌ی سلامت نوزادتان اســت.

 

۱۲. دیدن بند ناف

اگر خواب بند ناف دیدید، معنی‌اش این اســت که با فردیت خودتان مشکل دارید. شما نمی‌توانید خودتان باشید، برای همین به حمایت فردی دیگر نیاز دارید. در اکثر موارد این خواب بازتاب رابطه‌ای اســت که با مادرتان دارید.

تعبیر خواب بارداری | حامله شدن و زایمان در خواب

به گفته فروید، شخصیت انسان کوه یخی اســت که قسمت خودآگاه، تنها نوک آن به حساب می‌آید و بقیه اش ناخودآگاه اســت. قسمت عمده‌ای از ناخودآگاه، در خواب هوشیار می‌شود که معمولا روانشناسان برای حل مشکلات روحی به بررسی خواب‌ها می‌پردازند. مجموعه تعبیر خواب مجله ستاره با بررسی روانشناسی و نظریات اسلامی در رابطه با انواع خواب‌ها به این موضوع پرداخته اســت.
با مجموعه تعبیر خواب ستاره همراه باشید.

 

خواب‌های بارداری و حاملگی از جمله رویاهایی هستند که در بین زنان و به خصوص زنان باردار بسیار متداول اســت. در اصل این خواب اشاره به توانایی‌های درونی فرد و یا جنبه‌ای از زندگی شخص بیننده رویا دارد. معمولا این خواب به صورت‌های زیر دیده می‌شود:

 

رویای بارداری در زنان حامله

دیدن فرد دیگری که باردار اســت

زایمان فرزندی به اشکال عجیب و غریب

انجام تست بارداری

حاملگی دختر مجرد

 

 

تعبیر خواب حاملگی از دیدگاه روانشناسی

ممکن اســت در رویا خود یا دیگران را حامله مشاهده کنید. این رویا می‌تواند توسط هر انسانی و با هر جنسیتی دیده شود. معمولا اینگونه خواب‌ها در کمتر مواردی به دغدغه‌های شما درباره‌ی تولید مثل یا پرورش فرزند در زندگی بیداری اشاره دارد. سمبل حاملگی در تعبیر خواب روانشناسی با پیگیری اهداف جدید مرتبط اســت. اهدافی که ممکن اســت هم اکنون و در زندگی بیداری به سمت آن‌ها حرکت کرده باشید یا مراحلی از آن را پیش برده باشید. اهداف در ذهن شما دارای ارزش و اهمیت هستند و گا‌ها ممکن اســت که هیچ نمودی نداشته باشند و جنبه‌های مادی زندگی را نیز شامل نشوند. حاملگی می‌تواند اشاره به نوعی سفر معنوی داشته باشد.

 

اگر در رویا بدانید که همسر شما کیست، باید بدانید که انسان‌هایی که در رویا با آن‌ها مواجه می‌شویم، سمبل بخشی از افکار و شخصیت خود ما هستند. انسان‌هایی که ممکن اســت در واقعیت نیز آن‌ها را به خوبی بشناسیم. خاطرات، افکار و رفتار‌هایی که از انسان‌ها مشاهده و حفظ می‌کنیم، تاثیر عمیقی بر روی روان و افکار ما می‌گذارند و گا‌ها تبدیل به بخشی از هویت و شخصیت ما می‌شوند. پس زمانی که آن‌ها را در رویا مشاهده می‌کنیم، در حال مواجهه با بخشی از شخصیت خود هستیم که ویژگی‌ها و افکار و صفاتش، با آن شخصیت خاص مشابهت دارد؛ و هنگامی که با نماد حاملگی نیز رو به رو باشیم، نشان دهنده‌ی این معناســت که اهدافی که در پیش گرفته ایم، تا حد زیادی با ویژگی‌های شخصیتی آن فرد که در رویا به عنوان جفت ما در نظر گرفته شده اســت همپوشانی دارد.

 

دیدن رویایی با موضوع حاملگی به مسائلی اشاره دارد که هم اکنون در حال کسب آگاهی در مورد آن‌ها هستید. شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که اهداف ارزشمند جز با سختی و صبر حاصل نمی‌شوند. پیش برای اهدافی تلاش کنید که واقعا به آن‌ها علاقه داشته و برای شما دارای ارزش عمیقی هستند.

 

معمولا ممکن اســت در رویایی با سمبل حاملگی، با انسان‌های دیگر در قالب خانواده یا دوستان خود رو به رو شوید. همانطور که گفته شد همه‌ی این افراد سمبل بخشی از شخصیت رویابین هستند. اگر انسان‌های دیگر در رویا، از شنیدن خبر حاملگی شما دچار بهت و حیرت شوند، به این معناســت که شما مسئولیت یا هدفی را بر عهده گرفته اید که احساس می‌کنید با شخصیت و زندگی شما همخوانی نداشته یا برای شما غیر معمول اســت. اگر دیگران با شنیدن خبر حاملگی شما عصبانی یا ناراحت شوند، می‌تواند به این معنا باشد که شما خود را در مسیر اهدافی مشاهده می‌کنید که احساس می‌کنید برای شما خوشایند نبوده یا نمی‌توانید از پس آن‌ها برآیید. اگر در رویا مشاهده کردید که دیگران از شنیدن خبر حاملگی شما خوشحال هستند، به این معناســت که اهداف کنونی مطابق ارزش‌ها و هنجار‌های فکری شما هستند و مایل به پیگیری آن‌ها هستید.

 

اگر در رویا خود را به طور ناخواســته حامله ببینید و در تلاش باشید تا فرزند خود را سقط کنید، این رویا می‌تواند به تلاش شما برای کنار گذاشتن یک فکر و عقیده‌ی خاص در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. این خواب بعضا می‌تواند به تلاش شما برای کنار گذاشتن یک رشته‌ی تحصیلی یا شغلی که با ارزش‌های شما در تضاد اســت نیز مرتبط باشد.

 

ا. تعبیر خواب حاملگی و بارداری به زبان کتاب فرهنگ تفسیر رویا و کارل گوستاو یونگ

بارداری: بخش جدیدی از توانایی‌های بالقوه یا شخصیت شما در حال ایجاد و گسترش اســت، افزایش شناخت از ناخودآگاه که محیط جدیدی از تجربه را فراهم می‌کند – هنوز ابراز نشده و در حال گسترش اســت. طرحی نو یا ایده‌ای خلاق.

 

در رویای زنان: شاید به تمایل ایشان برای داشتن کودکی اشاره کند، ترس از بارداری

 

رویای بارداری در زنان باردار: تشویش و اضطراب فرد درباره بارداری و تولد. در یک تحقیق کارولین وینجت و فردریک کپ رویا‌های هفتاد زن باردار را مطالعه کردند. زنانی که رویا‌هایی با زمینه اضطراب بیشتری داشتند فرزندان خود را در کمترین زمان، کمتر از ده ساعت به دنیا آوردند. نتیجه این تحقیق آن بود که با اجازه دادن به اضطراب در رویا، در بیداری کمتر دچار اضطراب می‌شویم و با اعتماد به نفس بیشتری از عهده شرایط سخت برمی‌آییم.اگر شخص دیگر باردار بود: جنبه‌ای از وجود فرد در حال “زایش” خصوصیات شخصیتی جدید اســت. درک شهودی درباره آن شخص.

 

کارل گوستاو یونگ می‌گوید:

خواب دیدن اینکه شما حامله هستید نمادی از جنبه‌ای از خودتان یا جنبه‌ای از زندگی شخصی تان اســت که در حال رشد و توسعه اســت. شما ممکن اســت آماده‌ی صحبت در مورد آن یا اقدام کردن در مورد آن نباشید. حامله بودن در خوابتان ممکن اســت بیانگر تولد یک ایده، جهت، پروژه یا هدف جدید باشد.

 

خواب دیدن اینکه شما نفهمیدید که حامله بودید بیانگر این اســت که شما چیزی را انکار می‌کنید. شما تمایل دارید که چیز‌ها را تا زمانی که درست جلوی چشم شما ظاهر نشود انکار کنید و نادیده گیرید. تعبیر دیگر این اســت که اگر شما تلاش می‌کنید حامله شوید (برای حامله شدن اقدام می‌کنید)، پس خواب ممکن اســت تعبیر یک آرزو (انجام یک خواســته) باشد. اگر شما تلاش نمی‌کنید که حامله شوید، اما خواب میبینید که هستید پس، این نمادی از ترس از مسئولیت‌های جدید اســت.

 

خواب دیدن اینکه شما حامله هستید و بچه‌ای مرده درون شکمتان دارید بیانگر پروژه ایست که تلاش زیادی برایش کشیده اید و الان از هم پاشیده اســت و به آرامی رو به زوال اســت. هیچ چیز آنطور که پیش بینی کرده اید کار نمی‌کند

 

خواب دیدن اینکه کس دیگری حامله اســت بیانگر این اســت که شما ارتباط نزدیک تری با این فرد تجربه می‌کنید

 

تعبیر خواب اینکه دوست دختر یا فرد مهم زندگی تان، از کس دیگری، حامله اســت، بیانگر این اســت که فرد مهم زندگی تان، به سمت جهتی متفاوت از چیزی که پیش بینی کردید حرکت می‌کند. دو تای شما دیگر اهداف مشترک با هم به اشتراک نمی‌گذارید

 

اگر شما واقعا حامله اید و این خواب را می‌بینید، پس بیانگر نگرانی شما در مورد حاملگی اســت. اگر شما در سه ماهه‌ی اول حاملگی تان هستید، خواب‌های در مورد مخلوقات ریز، حیوانات ریز و پشمالو، گل هاع میوه‌ها و آب میبینید. در سه ماهه‌ی دوم، خواب ها، بازتابی از نگرانی در مورد مادر خوب بودن و نگرانی در مورد مشکلات احتمالی تولد بچه (زایمان) می‌باشد.

 

خواب‌های به دنیا آوردن یک بچه غیر انسان، در طول این دوره بارداری رایج اســت. نهایتا، در سه ماهه‌ی سوم، خواب‌ها شامل کارگری و زحمت کشیدن، مورد حمله واقع شدن یا اینکه چیزی برای بچه اتفاق می‌افتد می‌باشد. هرچقدر بچه‌ی شما تغییر می‌کند و بزرگ می‌شود، خواب‌های وال، فیل و دایناسور و دیگر حیوانات بزرگتر ممکن اســت در این مرحله از بارداری تان به سراغتان آید.

 

اگر حامله اید و خواب جنسیت بچه را می‌بینید، پس خواب، بازتابی از تمایل بیداری شما در مورد جنسیت بچه اســت. طبیعی اســت که این دغدغه را داشته باشید که آیا پسر دارید یا دختر. در حقیقت وقتی دیگران می‌فهمند که شما حامله اید، می‌پرسند که پسر اســت یا دختر. شواهدی وجود ندارد که خواب می‌تواند جنسیت بچه را به شما بگوید.

 

خواب دیدن اینکه تست بارداری می‌دهید بیانگر این اســت که وارد فاز جدیدی در زندگی تان می‌شوید (یک شغل، رابطه‌ی جدید و غیره) شما حس می‌کنید که امتحان می‌شوید که آیا برای این تغییرات آماده هستید یا خیر. تعبیر دیگر این اســت که این خواب ممکن اســت به معنای دقیق این مساله و مربوط به نگرانی شما در مورد حامله شدن باشد.

 

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر زنی خواب ببیند حامله اســت، علامت آن اســت که با شوهر خود زندگی آسوده ای نخواهد داشت و صاحب فرزندانی مطیع نخواهد گردید.

 

اگر دختری باکره و پاکدامن خواب ببیند حامله شده اســت، علامت آن اســت که به بدبختی و رسوایی کشیده خواهد شد.

 

اگر زنی باردار خواب ببیند که حامله اســت، نشانه آن اســت که زایمانی راحت و بی خطر خواهد داشت.

 

تام چت ویندرا گوید: تعبیر حاملگی زندگی پر بار تازه اســت. اگر کسی در خواب حیوان یا انسانی حامله ببیند و یا خواب بیننده زن خود را حامله ببیند تعبیرش به این طریق اســت که در آرزوی زندگی تازه ای به سر می‌برد که پر از مایه‌های امید و امکانات نیکو باشد. خواب دیدن حاملگی به هر صورت مقدمه ای اســت بر تلاش فردی که برای رسیدن به موقعیت و امکانات بیشتر سعی می‌کند و چنین خوابی که خودش طالع اســت نیروی قوی پا نهادن و پیش رفتن در راهی را که آرزویش وجود دارد ایجاد می‌کند.

 

2. تعبیر خواب بارداری به زبان معبرین اسلامی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن زن حامله در خواب مواجه با گناه و بار غم اســت. اگر در خواب ببینید که همسرتان حامله شده اســت تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می‌گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب اســت که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرس اســت. اگر احیاناً در خواب احساس کنید که خودتان حامله شده‌اید غمی برای شما می‌رسد که به اندازه حمل جنین طول می‌کشد البته این تعبیر برای زنان اســت. اگر در کوچه ببینید که زن حامله‌ای می‌گذرد خبر ناخوشایندی به شما می‌رسد.

 

محمد بن سيرين گويد: اگر بيند کــه شكم او بزرگ شده بود چون زنان حامله، دليل كند کــه او را مال و نعمت دنيا حاصل گردد و هر چند کــه شكم بزرگ‌تر بيند، مال دنيا بيشتر بود.

 

تعبیر خواب حامله شدن فرزند نابالغ

كرمانى گويد: اگر فرزند نابالغ خود را حامله بيند، دليل کــه اگر پسر بود، پدرش را نعمت و مال حاصل گردد و اگر بيننده‌ى خواب دختر بود، مادرش را نعمت و مال حاصل شود.

 

در ادامه دیدن رویاهای مربوط به بارداری، رویای زایمان و وضع حمل نیز در بین زنان بسیار رایج اســت.

 

تعبیر خواب زایمان

معبرین غربی: اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

 

لوک اویتنهاو می‌گوید: زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

 

 

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا