زناشویی

تشخيص سالم بودن بكارت توسط خود فرد +عکس

تشخيص سالم بودن بكارت توسط خود فرد +عکس

تشخيص سالم بودن بكارت توسط خود فرد +عکس

بسیاری از دختر خانم ها مي خواهند بدانند کــه آیا مي توانند خودشان بکارت شان را ببینند و از وجود آن مطمئن شوند یا خیر ، ما امروز به طور کامل این سوال را پاسخ مي دهیم. بکارت را در زبان انگلیسی و دوران باستان الهه عروسی و در پزشکی غشای نازک یا هایمن hymen و در زبان فارسی به معنای دوشیزگی و دختر بودن است در اصصلاح پرده بکارت یک غشای نازک است کــه در دهانه ورودی واژن زن قرار گرفته، بسیاری از دختران هستند که می خواهند خودشان پرده بکارت شان را معاینه کنند و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنند.

 

پرده بکارت آن چیزی کــه عموم فکر مي کنند نیست در واقع در داخل واژن است اما در بخش خارج اندام تناسلی زن و ابتدای دهانه واژن مي باشد برای بعضی افراد قابل دیدن و برای برخی از آنها قابل مشاهده نیست پرده بکارت یک غشا نازک و لاستیکی شکل است در اکثر پرده ها یک یا دو سانتی متر فضای باز برای خروج خون عادت ماهانه موجود است اندازه این دهانه و شکل و فرم آن متفاوت است و انواع مختلفی دارد

 

در حالت طبیعی پرده بکارت توسط خود شخص قابل مشاهده نیست و به دلیل احساس شرمساری از رفتن نزد پزشک و معاینه توسط وی ، افراد خودشان می خواهند که بکارت شان را معاینه کنند.

 

معاینه پرده بکارت توسط خود فرد

برای معاینه پرده بکارت به دلیل محدودیت ها امکان قرار دادن تصویر نیست زیرا پیشاپیش از شما پوزش مي طلبیم اما شما با مطالعه کامل مطلب به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید با توجه به اینکــه پرده بکارت یک قسمت خارجی دستگاه تناسلی زن است خود شخص امکان مشاهده و معاینه پرده بکارت را دارد اما اگر اطمينان کامل راجب آسیب دیدن یا سلامت پرده بکارت را مي خواهد باید به پزشک متخصص مراجعه کند نکته مهم در این رابطه این است کــه عواقب ناشی از این معاینه شخصی توسط خود افراد متوجه ما نخواهد بود.

 

استفاده از آینه برای تشخیص پرده بکارت توسط خود فرد

مقابل یک آینه دیواری بنشینید طوری که بتوانید واژن تان را مشاهده کنید ، حالا دو پا را باز کنید و مهبل را روبروی آینه آرام با دست باز کنید ، توجه کنید که به هیچ عنوان دست یا شی ء خارجی را نباید وارد مهبل کنید. حالا می توانید پرده بکارت تان را ببینید.

تشخيص سالم بودن بكارت توسط خود فرد +عکس

معاینه پرده بکارت با دوربین گوشی

برای این کار شما به یک گوشی تلفن همراه دوربین دار کــه فلاش یا چراغ قوه داشته باشه یا یک دوربین عکاسی دیجیتال (دوربین دیجیتال توصیه مي شود) نیاز دارید . مثل روش قبل روی یک سطح صاف بنشینید و بالاتنه رو به اندازه ی حدود ۴۵ درجه به عقب متمایل کنید به طوری کــه کمر شما و اون سطح صاف تقریبا با هم در حالت موازی قرار بگیرند .

 

بعد با انگشت شصت و اشاره یا انگشت شصت و انگشت ميانی یک دست ، دو لبه پایین آلت ( محل خروج خون های دوران قائدگی ) رو از هم به اندازه ی کافی ( مثلا بین ۱ الی ۲ سانتی متر ، بستگی به جثه شما داره ) از هم باز کنید و با دست دیگه سعی کنید با وسیله ای کــه فراهم کردید از اون عکس بگیرید . روشن بودن چراغ گوشی و یا استفاده از فلاش هنگام عکس گرفتن ضروری هست .

 

بعد عکس گرفته شده رو با خود گوشی و یا دوربین زوم کنید . اگه عکس نامناسب گرفته شده با چند بار آزمون و خطا عکس مورد نظرتون رو مي تونید بگیرید . دقت کنید کــه لازم نیست عکس از فاصله ی خیلی نزدیکی گرفته بشه چون به احتمال زیاد کیفیت لازم رو نداره .

 

بعد عکسی رو کــه گرفتید با عکس های زیر مقایسه کنید و نوع پرده بکارت تون رو مشخص کنید . دقت داشته باشید کــه رنگ واقعی پرده بکارت با این عکس های گرافیکی متفاوت بوده و بستگی به رنگ پوست شما داره . در آخر عکس را برای موارد احتیاطی حتما پاک کنید.

تشخيص سالم بودن بكارت توسط خود فرد +عکس

 

روش معاینه پرده بکارت توسط پزشک زنان

اگر برای معاینه پرده بکارت به پزشک زنان مراجعه کنید این عمل خطر چندانی ندارد و به طور معمول بر روی یک صندلی خاص و در حالت ویژه لیتوتومي صورت مي گیرد در این حالت پزشک به دستگاه تناسلی فرد معاینه شوند دسترسی کامل و تسلط دارد و مي تواند به راحتی معاینه را انجام بدهد در نظر بگیرید معاینه دقیق باید توسط ماما یا پزشک زنان صورت شود و خود فرد در این حالت امکان این کار را ندارد

 

علایم پرده بکارت در دختران

هنگام پاره شدن پرده بکارت درد و خونریزی یک چیز معمول است البته شاید اگر پرده بکارت نازک باشد همراه با هیچ دردی نباشد و در مورد خونریزی این مورد بستگی به ميزان پارگی و مویرگ ها و خونرسانی ناحیه تناسلی از یک قطره تا حداکثر چندین قطره یا دو یا سه سی سی مي باشد

 

تشخيص سالم بودن بكارت توسط خود فرد +عکس

علائم پرده بکارت سالم

اگر پرده بکارت شما قابل اتساع و داری سوراخ بدون پارگی و دارای چین های روی هم خوابیده و مرتب و اصولا خواب چین ها به سمت دهانه مهبل است و مجرای ان قابل رویت نیست و قابل معاینه با انگشت دست نیست پرده بکارت شما سالم است.

 

علایم پرده بکارت آسیب دیده

اگرپرده بکارت شما شل و افتاده است و سوراخی بدون پارگی دارد و اگر خواب چین های مهبل به صورت نامنطم ا و چین های جدا جدا دارد و اگر مجرای مهبت باز است و با قابل معاینه با انگشت و حتی باز کردن با اسپکولومهای ظریف است پرده بکارت شما مشکل دارد

 

آیا معاینه پرده بکارت دردناک است؟

شاید با توجه به اینکــه شما هیچ تجربه ای در این مورد ندارید در معاینه حس کنید کــه درد ایجاد مي شود کــه این مورد بابت حساسیت منطقه مورد معاینه است

 

روش‌ جدید کولپوسکپی برای معاینه پرده بکارت

آزمایش کولپوسکوپی برای معاینه لگن یا معاینه پرده بکارت انجام مي شود و پزشک مي تواند با انجام این آزمایش سلامت یا عدم سلامت پرده بکارت را در حدود ده یا بیست دقیقه اعلام کند در کولپوسکوپی فرد به روی کمر خوابیده و پاهای خود را جمع کرده و پزشک یک اسپکولوم را در واژن زن مي گذارد اسپکولوم دهانه واژن را باز نگه مي دارد تا دکتر بتواند بررسی لازم را انجام دهد

 

دکتر زنان متخصص یک دستگاه بزرگ کننده به نام کولوسکوپ را چند سانتی متر به داخل فرج مي گذارد کــه نور ایجاد شده از این دستگاه به دکتر کمک مي کند تا از راه یک دوربین موجود در دستگاه واژن را به راحتی مشاهده کند و برای پاک کردن دهانه رهم از محلول سرکــه استفاده مي کند تا بخش های مشکوک به وسیله این پاک سازی راحت تر مشخص مي شوند

تشخيص سالم بودن بكارت توسط خود فرد +عکس

آیا معاینه پرده بکارت قبل از عقد لازم است؟

بی شک جواب این سوال خیر مي باشد زیرا هیچ فردی نميتواند شما را مجبور به انجام معاینه بکارت کند.

 

آیا خود ارضایی باعث پاره شدن پرده بکارت دختر مي شود ؟

اگر در عمل خودارضایی عامل خارجی وارد مهبل (واژن) نشود خیر باعث پاره شدن نمي شود

 

آیا پاره شدن پرده بکارت درد شدیدی دارد ؟

اغلب درد حس ميشود ولی مقدار کم یا زیاد بودن آن به مدل دخول خیس بودن یا نبودن واژن , اندازه آلت مرد و دیگر عوامل دارد

 

آیا بعد از پارگی بکارت خون جاری مي شود؟

بسته به مدل پرده بکارت دختر دارد و این نتیجه متفاوت است در برخی موارد به هیچ وجه خون جاری نمي شود

 

ترميم پرده بکارت ممکن است؟

ترميم پرده بکارت قابل انجام است اما پزشکی قانونی و ماما یا پزشک زنان مي تواند این مورد را تشخیص دهد و هزینه ترميمه پرده بکارت کــه فقط با اجازه دادگاه و تحت شرایط خاص انجام مي پذرید به طور ميانگین از یک ميلیون و پانصد تا چهار ميلیون تومان است.

 

 

مطالب بیشتر:

نحوه تشخیص پرده بکارت غربالی +عکس

 

 

2.9/5 - (106 امتیاز)

ali

نوشته های مشابه

‫72 نظرها

 1. سلام از روی شورت پرده زده میشه؟؟؟؟؟

  خون پرده بکارت چقدرع درد حتما دارع!؟ من نمیدونم پردم سالمه با نه راهنماییم کنین سوراخش یجوریه برام😟

 2. سلام ،خیر از روی شورت پرده بکارت پاره نمیشه ، خونریزی هم بستگی داره نمیتونیم یک مقدار ثابت بگیم.

 3. اگ چند قطره خيلييي ريز مشاهده كنيم و فرداي ان روز عادت ماهانه شويم امكان از دست دادن پرده وجود داره؟؟

 4. سلام ، اگر کاری کرده باشید که منجر به چند قطره خیلی ریز شده باشه ، ممکنه پارگی باشه ، اما اگر هیچ کاری نکردید ، امکان پارگی نیست.

 5. سلام
  ببخشید من یه دختر پونزده ساله هستم و فقط خودم انگشت کردم داخل سوراخم و اون فقط در زمان عادت ماهیانه برای تمیز کردن
  ما یه خونواده سنتی هستیم که به این رسوم عادت داریم
  من هم نمیتونم تشخیص بدم که پرده دارم یا نه
  لطفا راهنماییم کنید

 6. سلام سارای عزیز ، پرده بکارت از دهانه واژن فاصله داره و هنگام دخول شیء خارجی ممکنه با پارگی و خونریزی مواجه بشه ، اگر فقط دهانه واژن رو تمیز کردین مشکلی نیست اما در ناحیه عمیق تر پرده بکارت وجود داره.

 7. سلام من داشتم خودارضایی میکردم ک از دستم در رفت و فک میکنم واردم شد مطمئن نیستم چون فقط یه لحظه بود ولی درد خیلی شدیدی احساس کردم و چند قطره خون اومد ایا امکانش هست بکارتم از بین رفته باشه؟؟

 8. سلام ، اگر انگشت رو وارد کردید و درد داشتید و خونریزی هم داشتید ، امکانش زیاده که بکارت آسیب دیده باشه ، باید جلوی آینه بشینید و چک کنید که آیا پاره شده یا خیر

 9. سلام . روی پرده من یه زایده مثل کلیتوریس اما کوچیکتر وجود داره که به حالت خوابیده هست .به نظرتون نوع پردم چطوریه ؟ خودم که خیلی دقت کردم مدل دو تیغه رو پی بردم . دو تا سوراخ داره ولی خون قاعدگی رو دیدم که فقط از یک سوراخ خارج شد . بریدگی دیگه رو هم دیدم اما به پرده ربطش نمیدم . بنده تا حالا رابطه دخول نداشتم اما با نامزدم یک رابطه سطحی داشتم که بخاطر ترس دخول زود دس کشیدیم ، هیچ گونه درد و خون ریزی نداشتم اما یه حس التهاب تو اون ناحیه دارم که فکر کنم بخاطر دفعه اولمه چون تا حالا خود ارضایی نداشتم . فکر می کنم التهاب بخاطر ساییدگی اون ناحیه ایجاد شده .التهاب درد دار نیست ها فقط اون قسمت رو حس می کنم و اذیت میشم .امکانش هست به پردم آسیب رسیده باشه ؟

 10. سلام ترانه عزیز ، پرده بکارت شما از نوع غربالی هست احتمالا ، اگر دخول کامل نداشتین مطمئن باشین پرده سالمه و دقت کنید که خیلی وقت ها ترس از دست رفتن بکارت هم میتونه احساس درد و ناخوشایندی رو توی ناحیه واژن بوجود بیاره که کاملا ذهنی هست.

 11. سلام
  خواستم بگم من فقط با انگشت خیلی آروم داخل واژنم رو لمس کردم ن دردی حس شد و ن خونریزی آیا احتمال پارگی وجود داره؟

 12. سلام سحر عزیز ، احتمال پارگی بکارت بدون درد و خونریزی وجود داره ، باید دقت کنید که انگشت تا چه حد وارد واژن شده ، به احتمال زیاد پرده سالم هست ، اما جلوی آینه هم چک کنید.

 13. سلام . ممنونم . بله اصلا دخول نبود . منظور از دخول این هست که آلت از پرده رد بشه دیگه نه ؟ ولی همچین چیزی ما نداشتیم فقط آلتشون به اون ناحیه فشار آوردن . اون جسم کوچیک که مثل کیلیتوریس هست نمی دونم از اولش اونجا بوده یا نه آخه فکر می کنم که شاید پاره شده اون ایجاد شده ولی از طرفی هم می گم نه دردی داشتم و نه خونریزی . بعدم اون جسم به سمت اون سوراخی که ازش خون قاعده اومد می خوابه . من احتمال قوی میدم که پرده سالمه چون دیدم که خون قاعدگی فقط از اون سوراخ کوچولو رد شد . اگه پرده آسیب دیده بود از مساحت بیشتری خون می اومد .
  الان فقط اون التهاب خیلی اذیتم می کنه . یه روز زیاد حسش می کنم یه روز کم . یه دارویی هست که اعصاب اون قسمت رو آروم کنه من هیچی نفهمم ؟ درد ندارم فقط یه حس آزاردهنده دارم که فکر می کنم پردم آسیب دیده فکر کنم اگه برم دکتر تایید کنه پردم سالمه بهتر بشم البته از یه طرفم بگه پرده از بین رفته ناراحت بشم و با نامزدم دعوام بشه . لطفا یه توصیه کلی غیر از دکتر رفتن بهم بکنید . ممنونم

 14. سلام . گفتید که پارگی بکارت بدون درد و خون ریزی هم امکان داره . منم دقیقا این حالت و داشتم نه درد و نه خون ریزی اما احساس می کنم که بکارتم آسیب دیده ولی جلوی آینه اصلا اونجوری نیست و من کاملا متوجه هستم که یه پرده در دهنه ی واژن وجود داره و پوشیده هست اما خوب آدم می ترسه اینقدر که می گن بکارت حساسه و اینا آدم می ترسه آسیب دیده باشه

 15. ترانه عزیز ، دخول یعنی وارد شدن آلت تناسلی مرد به داخل واژن ، اگر در رابطه شما آلت اصلا داخل نشده نگرانی وجود نداره ، در ضمن آلت بعد از اندکی دخول به بکارت میرسه.

 16. سلام من یه دختر 15 ساله هستم
  یه بار خودارضایی کردم و به مدت نیم یا 40 دقیقه یا فکر کنم یک ساعت دیگه چند تا لکه شبیه به خون اما روشنتر مثل لکه غلیظ دیدم
  این تا فردا عصر هم فقط لکه قهوه ای نه خیلی زیاد دیدم بعد از اون پایین دلم خیلی درد میکرد هر دو طرف و هنوز هم عادت نشدم و از وقت عادتیم هم بک یا دو هفته میگذره من خیلی نگرانم یعنی اون لکه چی بود یا دل دردم بعد هم از صبح اون روز هم احساس درد داشتم و ترشهم زیاد بود البته درد از صبح تا دو سه روز بود زیاد طول نکشید مثل دل دردم بنظرتون من مشکل دارم

 17. سلام من با نامزدم از پشت رابطه داریم دوسه بار التش لیز خورد به جلو ولی زود متوجه شدم خودمو کشیدم به پرده بکارتم هم نگاه کردم مدل حلقویه ولی از بالا پوستش جداهس میترسم پرده بکارتم‌پاره بشه لطفا راهنماییم کنین

 18. سلام سحر عزیز ، بکارت حلقوی دچار پارگی نمیشه. از روش جلوی آینه برای تشخیص استفاده کنید.

 19. سلام من ۱۸ سال دارم و حدود یک سال است که نامزد هستیم و من در حال جدا شدن هستم راستش من قبل از اینکه برم دادگاه بهم گفتن که برم پیش پزشک وقتی رفتم بهم گفت پردت یک کوچولو اسیب دیده که من واست میزنم باکره بهم گفتن کاملا مشخصه که رابطه نداشتی به نظرتون اگه دادگاه هم برم میگن باکره تو رو خدا جواب بدین

 20. سلام زهرای عزیز ، دادگاه برای اثبات باکره بودن به نظر پزشک توجه میکنه که نظر پزشک رای بر باکره بودن شما بوده بنابراین جای نگرانی نیست.

 21. سلام من چن بار از پشت رابطه داشتم و چندبار آلتش لیز خورد و رف جلو امکان داره پرده پاره شه؟

 22. سلام نسترن عزیز ، پرده بکارت از دهانه واژن کمی فاصله داره ، اگر آلت شریک جنسی کمی داخل شده نگران نباشید اما اگر کامل رفته داخل باید پرده بکارت رو چک کنید (با روش هایی که توی مقاله گفته شده) ، خونریزی رو هم باید مد نظر داشته باشید.

 23. سلام خسته نباشسد. من یه دختر ۱۵ ساله ام ک یه بار داشتم خود ارضایی میکردم و حدود نصف یا کامل بند انگشت اشاره ام رو وارد واژنم کردم و بعدش نه خونی دیدم و نه دردی حس کردم و فقط ترشحات واژنم رو مشاهده کردم. از طرفی این راه هایی ک معرفی میکنید برای چک خود ادم و رفتم ولی به جز یه تیکه گوشت حدودا اندازه بند انگشت کوچیک و حتی از آن هم کوجیک تر در دهانه واژن چیزی ندیدیم میخوام بگم این نوع پره اسمش چیه و خونریزی داره در حال پاره شدن یا اصلا من اون موقع پردم شایدم موقع خود ارضایی پاره شده باشه ممنون میشم پاسخ کامل بدین پوزش به خاطر طولانی بودن😇🌹

 24. سلام بهناز عزیز ، در اکثر مواقع پارگی پرده منجر به خونریزی میشه به جز پرده حلقوی که خونریزی نداره ، شما باید ببینی که بکارتت از کدوم نوع هست باید دقیقا بررسی کنی شکلش با کدوم عکس این مطلب همخوانی داره.

 25. سلام ببخشید من دیروز دخول از عقب داشتم و مطمئنم به پردم اصلا نخورده آلت نامزدم بعد از دخول من با سرعت بالایی دویدم بعد که اومدم خونه چند لکه خون روی شورتم دیدم و بعد از اون باز هم چند لکه ی کوچک خون مشاهده شد کمی هم درد در پهلو احساس میکردم میشه لطفا بگید امکان داره پردم آسیب دیده باشه تا اونجایی که من میدونم آلت نامزدم با جلو برخورد نکرد پس اون خون چیه تو آینه هم نگاه کردم ولی چیزی متوجه نشدم چیکار کنم تو رو خدا بگید

 26. سلام مهدیه عزیز ، خون مشاهده شده از ناحیه مقعد بیرون اومده یا واژن؟ چون رابطه از عقب هم میتونه باعث خونریزی از مقعد بشه ، در کل باید روش جلوی آینه رو برای سالم بودن بکارت استفاده کنید ، اگر نمیدونید انواع اشکال بکارت چطوری هست میتونید به عکس هایی که توی مطلب قرار دادیم توجه کنید.

 27. سلام من موقه دیدن بکارتم لبه ها رو خیلی کشیدم ولی خونی چیزی نیومد ممکنه اسیب ببینه بکارتم

 28. سلام خیلی ببخشید چرا جواب سوال من رو نمی دید من خیلی وقته منتظرم امکان رفتن به دکتر رو هم ندارم تو رو خدا جواب بدید مهیاس هستم ازتون سوال پرسیده بودم 😔😒😓😔😭😭😭😭😭

 29. سلام ، راستش با توصیفاتی که شما ذکر کردید ما متوجه رابطه ای بین خودارضایی و پارگی بکارت نشدیم. درد زیر دل و ترشحات هم حتما دلیل دیگه ای داره.

 30. سلام من یکسال میشه که ازدواج کردم پردمم از نوع شرابه دار بود از وقتی پردم پاره شده یه تیکه از پردم بیرون اومده چیکار باید بکنم باید ب پزشک مراجعه کنم یا مشکلی نداره

 31. سلام ، مشکلی نیست ، اما اگر این قسمت از پرده که بیرون زده هست باعث آزار روانی شما میشه میتونید به پزشک زنان مراجعه کنید.

 32. سلام
  من چندباری رابطه از پشت داشتم اما یکی دوبار آلتش به سمت جلو سر خورد داخل که نرفت ولی حالت ضربه خورد اما خونی نیومد. خودمم نمیتونم تشخیص بدم نوع پردم چی هست ،خیلی استرس دارم لطفا جواب بدید ممنون

 33. سلام حدیث عزیز ، صرفا ضربه خوردن آلت به روی واژن باعث پارگی پرده بکارت نمیشه.

 34. سلام من یه بار حین خودارضایی خون مشاهده کردم ولی خود ارضایی من فقط در حد مالش بود یعنی به پرده من آسیب وارد شده!؟

 35. سلام ، اگر مالش شدید بوده احتمال آسیب بکارت هست. چون خونریزی مشاهده کردید ، به روش آینه که توی مطلب توضیح دادیم ، بکارت رو چک کنید.

 36. سلام عکسای بکارتو ک نگا میکنم داخل سوراخ بکارتم انگاری گوشت داره ولی مال من وقتی کامل بازش میکنی سوراخیه داخلشم چیزی نیست سیاهسه ینی بکارت من مشکل داره

 37. سلام من یک بار دوستم پرید روی کمرم وخیلی کم خون ریزی داشتم ولی الان ک روش‌اینه رو مشاهده کردم داخل واژنم دورش ی حالت سفیده و گرد پوشیده شده یعنی اون پرده بکارتمه

 38. سلام ، بله این موردی که توی آینه مشاهده کردید پرده بکارت هست.

 39. سلام ، من چن روز پیش خود ارضایی داشتم از نوع مالشی ، حتی با دستم نه ، فقط خود پا ها رو رو هم فشار دادم ، عصر همون روز متوجه خون رو لباس زیرم شدم و فکر کردم قاعدگیه ، بعد از تقریبا دو روز خونریزی به همراه لخته ی خون همچنان ادامه داره
  با عکساتون چک کردم ولی میخوام مطمئن شم ، ممکنه پردم آسیب دیده باشه یا پاره شده باشه؟

 40. سلام ، با توضیحاتی که شما دادین بعید میدونم به پرده بکارت آسیب رسیده باشه ، جلوی آینه حتما چک کنید.

 41. سلام خوبید

  من نمیتونم از روش آیینه استفاده کنم.
  میترسم پردم آسیب دیده باشه
  ۱۵ سالمه
  هیچ رابطه ای نداشتم
  فقط چند سال پیش
  فردی به عمد انگشت داخل سوراخم کرد
  و من میترسم که پردم پاره شده باشه😢
  فقط یادم میاد که احساس درد کردم و انگشت رو بیرون آوردم.
  نمی‌دونم انگشت به چه میزان وارد شده

 42. سلام ، آیا اون موقع که انگشت وارد شد خونریزی هم مشاهده کردید؟ به پزشک زنان مراجعه کنید.

 43. سلام
  من وقتی از طریق آیینه بررسی میکنم پردمو یک خطی مثل بریدگی سطحی پایینش میبینم پردمم از نوع حلقوی هست آیا طبیعی هست یا خیر؟ چون در عکسا این خط نیست!! من استرس گرفتم!

 44. سلام ببخشید من باتوجه به مطالب وقتی چک کردم پردم ی چیزی بین حلقوی و هلالی انگار نه خیلی باز سوراخم نه خیلی بسته و تا حالا رابطه جنسی نداشتم فقط ی بار تو ورزش به ضرب خوردم زمین که در دوران قاعدگی بود و نمیدونم ایا پردم سالمه یا نه فقط کمی احساس میکنم سوراخ جلو واژنم باز کمی ولی نه خیلی زیاد میشه راهنمایی کنید

 45. سلام نگران نباشین چون اشکالی که ما در پرده بکارت توی مطلب قرار دادیم برای عمده افراد هست و ممکنه بسیاری از دختر خانم ها پرده بکارتشون با تصاویر کمی تفاوت داشته باشه.

 46. سلام من يه دختر 15 ساله هستم
  چند وقت پيش انگشتم رو داخل كردم و بعدش نه دردى داشتم نه خونريزيى
  شرايطشم ندارم كه بخوام به پزشك مراجعه كنم و واقعا قبلش اطلاع نداشتم
  ميشه راهنماييم كنيد يعنى الان من پرده ندارم؟
  و واقعا احساس عذاب وجدان دارم و اميدوارم كه مشكلى پيش نيومده باشه.قبلش هم چك نكرده بودم كه بدونم از چه نوعى هست پردم

 47. سلام خسته نباشید من با نامزدم در حده مالش باهم رابطه داشتیم و بعد فیلم از پرره بکارت گرفتم پرده ای مشاهده نکردم ایا پرده ام پاره شده یا مادر زادی اینجوری هست؟

 48. سلام ، پرده بکارت از دهانه واژن فاصله داره و برای مشاهده باید با دقت لبه های واژن رو کنار بزنید تا پرده رو مشاهده کنید.

 49. سلام من رو تختم نشسته بودم که یک هو احساس سوزش در ناحیه سوراخ واژن کردم بعد دردی نداشتم وسریع خوب شد چند دقیقه بعد که رفتم دستشویی یک کم خون خیلی کم که به‌زور دیده می شد اومد بعد هم برای بار دوم بعد یک ساعت به دستشویی رفتم خونی آمد یکم به لخته می زد به نظرتون بکارتم آسیب دیده مال من حلقوی هستش ونمی تونم درست معاینه کنم به نظرتون مشکلی پیش اومده من شرایط دکتر رفتن ندارم خیلی نگرانم

 50. سلام ، راستش درمورد مشکل شما نمیشه نظر داد. باید به پزشک مراجعه کنید.

 51. سلام من برای اولین بار رابطه داشتم اما هیچ خونی نیومد حتی یک قطره هم نیومد
  یعنی پرده بکارت من از نوع حلقویه؟
  پرده حلقوی پاره نمیشه ؟ یعنی بری پیش دکتر زنان تشخیص میده که رابطه داشتی یا نه؟

 52. سلام ، بله امکانش خیلی زیاد هست که حلقوی باشه پزشک زنان باید معاینه کنه و متوجه میشه که رابطه داشتین

 53. سلام
  آیا با معاینه دکتر میشه متوجه شد که چه مدت زمانی از پارگی پرده میگذره و میشه تعداد دفعات دخول رو حدس زد؟

 54. سلام ، پزشک قانونی میتونه زمان آخرین دخول و این که با چه کسی بوده رو تعیین کنه ، اما این که در طول عمرتون با چه افرادی و چندبار رابطه داشتین را نمیشه متوجه شد. پزشک زنان عمومی فقط میتونه داشتن رابطه رو از روی پارگی بکارت متوجه بشه.

 55. سلام
  من وقتی داشتم خودارضایی میکردم وقتی ارضا شدم یکم ب مقدار خیلی کم در حد ۳ ۴ قطر خون اومد ولی دردی چیزی نداشتم نمیدونم ممکن پردم اسیب دیده باشه؟

 56. سلام وقت بخیر .
  من دیشب با نامزدم معاشقه داشتیم بدون هیج دخولی و مالشی.بعد از رابطه خون از واژنم میاد الان تقریبا ۱۰ ساعت گذشته همچنان خون کمرنگ و خیبلی کم میاد.البته ی لحظه دستشو فشار داد ولی اصلا اصلا وار د نشد .ممکنه بکارتم اسیب دیده باشع؟

 57. سلام ، بله امکانش هست باید از روش های گفته شده چک کنید.

 58. من وقتی داشتم در مورد پرده بکارت یه متنی میخوندم متوجه شدم که نوشته برخی از ادما
  پرده بکارت ندارن منم چون هیچ اطلاعی در مورد پرده بکارت نداشتم کثلا برای امتحان انگشتمو فرو کردم ولی نه دردی داشتم و نه خونی و از اول هم نمیپونستم ممکنه اسیب پذیر باشه اصلا هم نه رابطه جنسی داشتم نه خود ارضایی یعنی الان من پرده بکارت ندارم ؟
  خواهشااا کمک کنید

 59. سلام ، درسته خیلی از دختر خانم ها پرده بکارت رو به طور مادرزادی ندارن یا مدل حلقوی هستن که هنگام دخول اصلا خونریزی نداره ، باید به پزشک مراجعه کنید دوست عزیز.

 60. سلام من ۲۰ سالمه من با دوس پسرم‌از پشت رابطه داشتم..ولی حس کردیم ک خون اومده..من خیلی ترسیدم ک بکارتم باشه..ایا امکان اینک زکارتم از دست داده باشم زیاده یا خیر.. و من خیلی ترس از باردر شدن دارم.ممنون میشم جواب بدین

 61. سلام ، طبق توضیحی که دادین نمیشه گفت بکارت سالم هست یا خیر ، باید به پزشک زنان مراجعه کنید.

 62. سلام.من قبلا به پزشک مراجعه کردم.پردم حلقویه.یه مدته نامزد کردم شاید هفت هشت بار با نامزدم رابطه داشتم.البته فقط سر التش احساس میکردم خورد به پردم.خونریزی هم اصلا نداشتم.به هیچ عنوان داخل نشده.الان که خودمو وارسی کردم دیدم پرده انگار حالت 7 داره.میترسم پاره شده باشه.ولی گوشه های پرده به اندازه 2 3 میلی متر دیده میشه.لطفا بگین پردم سالمه یا طوری شده

 63. سلام خسته نباشید تروخدا جواب منو بدین حتما من چند روز پیش رابطه داشتم ولی فقط مالشی بود اما خیلی میترسم پرده م آسیب دیده باشه تو آیینه هم نگاه کردم کلا یه سوراخ میبینم داخل سوراخ هم گوشته تروخدا جواب بدین

 64. سلام ، چیزی که می بینید رو با عکس های قرار داده شده داخل مطلب مطابقت بدید ، رابطه مالشی باعث ایجاد پارگی بکارت نمیشه ، مگر با فشار خیلی زیاد به دهانه واژن.

دکمه بازگشت به بالا