دکوراسیون و چیدمان

ترکیب رنگ هایی برای تزئین دکور عروسی

ترکیب رنگ هایی برای تزئین دکور عروسی

در این مقاله ترکیب رنگ برای دکور عروسی و میهمانی ها را به شما پیشنهاد می دهیم. باید قبول کنیم که این روزها در مجالس برای بزرگ نمایی و اشرافی جلوه دادن، از رنگ های سنگین و کلاسیک استفاده می شود، اما این یک جشن است! در یک جشن و بزم همه چیز باید شاد و خودمانی باشند و همه احساس راحتی کنند، نه اینکه ادا در بیاورند و با اخم و جذبه یک گوشه قیافه بگیرند! پیشنهادات امروز ما را بکار ببرید و مطمئن باشید که ضرر نمی کنید و میهمانی تان در خاطرات ثبت خواهد شد.

 

ترکیب رنگ هایی برای تزئین دکور عروسی و میهمانی

ترکیب رنگ هایی برای تزئین دکور عروسی

پرتقالی و زرد و نارنجی: این ترکیب رنگ نه تنها برای ست لباس در میهمانی های شاد، بلکه در دکور هم خیلی جذاب اند. پیرهن زرد بپوشید یا اینکه پیرهن سفید و کراوات نارنجی بزنید یا اینکه کت نارنجی و پیراهن سفید به تن کنید، این رنگ های گرم و خوشمزه شما را شادتر، جذاب تر و دلپذیرتر نشان می دهد و به علاوه رنگ نارنجی شما را همه جای مجلس مورد دید بقیه قرار می دهد. این رنگ ها برای بهار و تابستان خیلی مناسب اند.

ترکیب رنگ هایی برای تزئین دکور عروسی

قرمز شرابی و نارنجی و بنفش: رنگ ها همیشه باید تفاوت داشته باشند اما دارای تناسب باشند. این ترکیب رنگ می تواند دکور عروسی و میهمانی شما را خیلی جالب انگیز کند! یک عروسی متفاوت و خودمانی، یک دورهمی صمیمی و سرشار از عشق! البته این ترکیب رو فقط در تزئینات به کار ببرید و لباس هایتان را با این ترکیب ست نکنید. خانم ها می تونن یک مانتو بلند نازک و جلو باز زرشکی بپوشند و زیر اون هم یک پیرهن بلند سفید و یک شلوار پارچه ای تقریباً چسب به رنگ سفید و کفش نیم پاشنه زرشکی به تن کنند، باور کنید قشنگ می شید.

ترکیب رنگ هایی برای تزئین دکور عروسی

کرم و طلایی و زمردی: این ترکیب برای کسانی که قصد دارند یک جشن عالی با ترکیب رنگ های گرم داشته باشن مناسب هست. برای اجرای این زمینه می توانید از گل و گیاهان سبز استفاده کنید به علاوه ظرف و ظروف طلایی با لباس عروس کرم رنگ. البته رنگ کرم برای دستمال سفره هم ایده خوبی محسوب میشه، خودتون باید تصویر سازی کنید و ببینید کدام شان با سلیقه شما بیشتر نزدیکی می کند.

ترکیب رنگ هایی برای تزئین دکور عروسی

خاکستری و نقره ای: این ترکیب هم برای عزیزانی که دوست دارن کلاسیک تر و تک رنگ کار کنن مناسب هست. و لباس عروس با کمی جزئیات نقره ای با این ترکیب رنگ در دکور عالی می شود. این ترکیب مخصوص اول بهار و اواسط پاییز خوب هست و هماهنگ می شود با خنکی و بوی نم بارانی که تازه قطع شده است.

 

دکوراسیون های بیشتر:

 

زیباترین تزیین های میز عروسی

بهترین رنگ های بهاری برای دکوراسیون منزل شما

کارهای نادرست در دکوراسیون فضای نشیمن خانه

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا