جامعه شناسی,روان شناسی

ترفندهای جذاب و خواستنی به نظر رسیدن

ترفندهای جذاب و خواستنی به نظر رسیدن

همه می خواهند در جامعه و بین مردم جذاب،خواستنی و مورد علاقه همگان باشند، اما سوال این جاست که چگونه باید این کار را انجام داد. شما برای تغییر جذابیت ظاهری‌تان کار زیادی نمیتوانید انجام دهید؟ فی الواقع تغییرات کوچکی وجود دارند که هر کسی میتواند با کمی تلاش و صرف وقت، تاثیرش روی دیگران و جذابیتش در نگاه آنها را بیشتر کند. امروز با تاکتیک های کلیدی که به شما توصیه می‌کنیم می‌توانید جذاب‌تر و جیگرتر از آنچه که هستید جلوه کنید.

 

گفتگوهای‌تان سطحی نباشد

آزمایشات و مطالعات گوناگونی، افرادی را که در مورد مسائل سطحی با دیگران حرف می‌زدند را با آنهایی که موضوعات مهمتری را برای گفتگو انتخاب میکردند مورد مقایسه قرار دادند. این مطالعات نشان داد اشخاصی که در مورد خودشان، باورهای شان و یا احساسات خود حرف میزنند، در نگاه دیگران جذاب‌تر از کسانی هستند که در مورد آب و هوا یا سایر موضوعات بی‌مایه صحبت میکنند.

ترفندهای جذاب و خواستنی به نظر رسیدن

تماس چشمی

هنگامی که با کسی ملاقات میکنید، ببینید چشم‌های او چه رنگی است! شما باید کمی بیشتر از حد طبیعی به چشم‌های فرد مقابلتان نگاه کنید. این تماس چشمی بیشتر میتواند شما را از نگاه او جذاب‌تر کند.

 

بهداشت فردی

تقریبا هیچ چیزی به انداز‌ه‌ی دوش گرفتن روی جذابیت شما اثر نمی‌گذارد. خوشبو میشوید، موهای‌تان زیباتر به نظر میرسند و نشان میدهید که برای خودتان ارزش قائلید. همچنین یادتان نرود دندان‌های تان را به خوبی مسواک بزنید، سر و صورت‌تان را مرتب کنید و حتما عطری مناسب تیپ و شخصیت‌تان بزنید، و بعد ببینید که چه ترافیک هایی برایتان به راه می افتد!

 

ژست دست‌ها

در بررسی‌های انجام شده معلوم شد، افرادی که با دست‌های‌شان ژست‌های خاصی میگیرند در نظر دیگران، اعتماد بنفس بیشتری داشته و جذابتر و دلنشین‌تر و تو روح تری هستند! این‌ خصوصیاتی است که واقعا ارزش دارد. از ژست دست‌های خود برای افزودن بر جذابیت‌تان استفاده کنید.

ترفندهای جذاب و خواستنی به نظر رسیدن

خوب لباس بپوشید

شاید اینکه دماغتان چه مدلی دارد از کنترل و انتخاب شما خارج باشد که طبعا دست خودتان نیست پس تقصیری ندارید، اما شما می‌توانید نحوه‌ی پوشش‌تان را کاملا خودتان انتخاب کنید. شاید باورتان نشود اما چیزی که میپوشید، دویست برابره دماغتان تاثیر روی میزان جذابیت شما دارد.

 

لبخند بزنید

آنهایی که لبخند میزنند، جذابتر از آنهایی جلوه می‌کنند که لبخند بر لب ندارند و ادای ادم های جدی و های کلاس را در می آورند، پس اگر می‌خواهید دوست داشتنی‌تر و خوشایندتر و شیرین تر به نظر بیایید، آن مروارید های مسواک خورده و سفید و قشنگتان را با لبخندی زیبا نشان دهید!

ترفندهای جذاب و خواستنی به نظر رسیدن

نسبت به جنس مخالف، چندان هیجان و اشتیاق از خود نشان ندهید

دست کم برای مردها توصیه‌ای واقعا به جاست که میتواند یک دریبل و حرکت مفید باشد! مطالعات نشان داده زنان، بیشتر به مردانی علاقه‌مند می‌شوند که به راحتی نتوانند علاقه‌ و تمایل آن مرد نسبت به خود را بفهمند.

 

فرضیه‌ای که صادر شده این است: زنها وقتی که تلاش میکنند بفهمند مردی دوست‌شان دارد یا نه، خیلی زیاد به او فکر میکنند و چون خیلی به او فکر میکنند، اینطور نتیجه میگیرند که آن مرد باید دوست‌شان داشته باشد!

 

خوشبو باشید

خوشبو بودن شما و بوی خوبی که از شما به مشام می‌رسد، مغز دیگران را برانگیخته میکند که شما را جذاب‌تر از آنچه هستید تلقی کنند. کمی عطر مناسب، ظاهرتان را دلپذیرتر میکند.(تکرار میکنم، عطر مناسب! نه هر عطری!)

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا