اخبار حوادث,تجاوز و قتل

تجاوز به 8 زن و دختران باکره از طریق تلگرام

تجاوز به 8 زن و دختران باکره از طریق تلگرام

تجاوز به 8 زن و دختران باکره از طریق تلگرام

مردی که از طریق تلگرام اقدام به فریب دختران جوان و زنان می کرد آن ها را به دام انداخته و نقشه های رابطه جنسی و تجاوز خود را عملی می نمود و از صحنه نیز فیلم تهیه می کرد. این مرد جوان از طریق شبکه های اجتماعی زنان را فریب می داد و با تهیه فیلم سیاه از صحنه آزار و اذیت آنها، دست به اخاذی از طعمه هایش می زد.

 

به گزارش نیک شو، تحقیقات پلیس فتای استان اصفهان برای دستگیری این مرد با شکایت زن جوانی آغاز شد که مدعی بود مردی قصد اخاذی ۱۵میلیون تومانی از او را دارد. این زن به مأموران گفت: مدتی قبل به عضویت گروهی در یکی از شبکه های اجتماعی درآمدم. در این گروه با جوانی به نام فرید آشنا شدم که مرتب برایم پیام های عاشقانه یا ادبی میفرستاد.

 

رفته رفته شروع به چت کردن با او کردم و در نهایت وی مدعی شد که به من علاقه مند شده و خواست که همدیگر را ملاقات کنیم. رفتارش طوری بود که در همان ملاقات اول به او اعتماد کردم و یک روز که مرا به خانه اش دعوت کرد پذیرفتم. در آنجا او با فریب و دادن وعده ازدواج مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و من از این ماجرا چیزی به کسی نگفتم.

 

چند روز که گذشت، درحالی که تصور میکردم او قصد ازدواج دارد، اما با پیام تهدید آمیز وی روبه رو شدم. او حتی فیلمی کوتاه برایم فرستاد و متوجه شدم زمانی که مرا مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با استفاده از دوربین مخفی که در خانه اش قرار داده بود، از صحنههای آزار و اذیت فیلم تهیه کرده است.

 

مرد جوان تهدید کرد که اگر ۱۵میلیون تومان به حسابش واریز نکنم، فیلم را در شبکه های اجتماعی منتشر می کند و آبرویم را می برد. زن جوان ادامه داد: من شوکه شده بودم و از طرفی پولی برای دادن حق السکوت به او نداشتم. زندگی ام به هم ریخته بود و شب ها کابوس می دیدم که این فیلم در شبکه های اجتماعی پخش شده و آبرویم رفته است. در نهایت هم تصمیم گرفتم با مراجعه به پلیس از او شکایت کنم.

 

این زن تنها شاکی پرونده نبود. چرا که مدتی پس از او، دختری جوان راهی اداره پلیس شد و شکایت مشابهی را مطرح کرد. او نیز همانند شاکی اول فریب حرف ها و وعده های مرد جوان را خورده و در دام سیاه او گرفتار شده بود. متهم پرونده وی را نیز تهدید کرده بود که اگر ۱۵میلیون تومان به حسابش واریز نکند، فیلمی را که مخفیانه از او تهیه کرده در شبکه های اجتماعی منتشر می کند.

 

درحالی که تعداد شاکیان روبه افزایش بود، تیمی از مأموران برای شناسایی و دستیگری مرد شیطان صفت وارد عمل شدند. آنها با بررسی های تخصصی و کمک شاکیان موفق شدند مخفیگاه این مرد را شناسایی و او را در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.
سرهنگ مرتضوی، رئیس پلیس فتای استان اصفهان با بیان این خبر گفت:

 

متهم که جوانی ۲۳ساله است در ابتدا منکر جرمش شد اما وقتی شواهد و مدارک به دست آمده علیه خود را دید به فریب زنان و دختران و فیلم برداری مخفیانه از صحنه آزار و اذیت آنها اعتراف کرد. او مدعی شد که با این کار قصد داشته علاوه بر اخاذی ۱۵میلیون تومانی از طعمه هایش کاری کند که آنها تن به خواسته های شومش بدهند.به گفته وی، متهم به فریب ۸زن و دختر با این شگرد اعتراف کرد و پرونده اش در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا