اخبار حوادث,تجاوز و قتل

تجاوز همزمان 4 نفر به دختر دانشجو مقابل چشمان عشقش

تجاوز همزمان 4 نفر به دختر دانشجو مقابل چشمان عشقش

تجاوز همزمان 4 نفر به دختر دانشجو مقابل چشمان عشقش

بدترین نوع تجاوز وقتی است که بصورت گروهی آن هم جلوی چشمان همسر یا فردی آشنا این کار صورت می گیرد که غیرقابل تصور است اما این حقیقتی است که در جامعه وجود دارد مانند دختر دانشجو که مورد تجاوز 4 مرد قرار گرفت.آزار دختر مقابل چشمان پسر , رسیدگی به این پرونده از زمستان ۹۵ به دنبال شکایت یک مرد جوان در دستور کار پلیس قرارگــرفت.

 

وی گفت: کارمند دانشگاه هستم و مدتی پیش با یک دختر دانشجو به نام نازنین آشنا شدم.من به او قول دادم تا به واسطه آشنایی با استادان دانشگاه برای امتحانات نازنین از آنها نمره بگیرم.به همین خاطر همراه او به بیابان های ورامین رفتم.اما آنجا چهار پسر چوپان که متوجه رابطه پنهانی ما شده بودند به ما حمله کردند و نازنین را آزار دادند.آنها مرا هم ساعتها شکنجه کــردند.وی ادامــه داد:

 

به گزارش نیک شو پسران چوپان وقتی متوجه شدند به خاطر گرفتن نمره مناسب از استادان دانشگاهبا نازنین رابطه پنهانی برقرار کرده ام مرا مجبور کردند تا مقابل دورین موبایل آنها نازنین را آزار دهم .آنها سپس فیلم سیاه را تحویل نازنین دادند و گفتند اگر به وعده ام عمل نکردم و برای نازنین نمره خوبی از استادان دانشگاه نگرفتم فیلم را در دانشگاه پخش کند و آبرویــم را بــبرد.

 

تجاوز به دختر جوان

به دنبال اظهارات تکان دهنده این مرد نازنین بازداشت شد و پلیس رد سه مرد چوپان را یافت. اما نشانی از چهارمین متهم به دست نیاورد.به این ترتیب پرونده سیاه به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.اما قبل از جلسه مرد جوان نسبت به سه مرد چوپان اعلام رضایت کرد و نازنین نیز گفت:نسبت به یکی از چوپان ها اعلام گذشت مــی کنــم.

 

از چوپانی هم که بعد از این ماجرا مرا با موتور به کنار جاده رساند تا بتوانم خودم را به خانه مان برسانم شکایتی ندارم.اما نمی دانم متهم فراری این پرونده مرا آزار داده است یا نه.به این ترتیب هیات قضایی جلسه دادگاه را تجدید کرد و پرونده را به پلیس آگاهی فرستادتاپس از بازداشت چهارمین متهم این پرونده به جرم چهار متهم به صورت یکجا رسیدگــی شــود.

 

مطالب بیشتر:

همخوابی داماد با خواهر زن ۱۳ ساله و بارداری

هرچند وقت یکبار باید رابطه زناشویی برقرار کنیم؟

3/5 - (2 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا