اخبار حوادث,تجاوز و قتل

تجاوز به نوعروس در مقابل چشم شوهرش در ماه عسل تایلند

تجاوز به نوعروس در مقابل چشم شوهرش در ماه عسل تایلند

عروس و داماد تایلندی وقتی به ماه عسل رفته بودند نمی دانستند که چه اتفاق شومی در انتظار آن ها است. هردوی آن ها به قتل رسیدند در حالی که قبل از قتل به زن تجاوز شده بود.زن و شوهر بریتانیایی که برای ماه عسل و دیدن جاذبه های گردشگری تایلند عازم این کشور شده بودند به طرز وحشیانه به قتل رسیدند. قاتلان در حالی محاکمه می شوند که پلیس اعتقادی به متهم بودن آنها ندارد.

تجاوز به نوعروس در مقابل چشم شوهرش در ماه عسل تایلند

“هانا ویتریج” ۲۳ ساله و “دیوید میلر” ۲۴ ساله در تایلند به دست دو مرد جانی برمه ای به قتل رسیدند. بی کفایتی پلیس تایلند با شکایت و پیگیری های بین المللی مشخص شدو به پلیس این کشور دستور داده شد تا به صورت جدی این پرونده را بررسی و پیگیری کند.اجساد این زوج در جزیره کوه تائو با آسیب های شدید در ناحیه سر کشف شد. کارشناسان بین المللی با طرح شکایت رسمی خواستار محاکمه هر چه سریع تر “زاو لین” و “وای فیو” دو مهاجر برمه ای شده اند.

 

به گزارش نیک شو،هانا قبل از کشته شدن از سوی این دو متهم مورد تجاوز قرار گرفته بود و میلر نیز بعد از ضربه سختی به سرش در دریا غرق شده بود. طبق اظهارات این کارشناسان بریتانیایی، تیم تحقیق که روی این پرونده کار می کردند بی کفایت و نا کارآمد بوده اند بنابراین آنها از کارشناسان دیگر کشورهای همسایه تایلند در خصوص این پرونده کمک گرفته اند.تحقیقات پلیس تحت تدابیر شدید منجر به اعتراف این دو متهم شده است، اما آنها بعد از اظهار ندامت با عجز و لابه عنوان کرده اند که گناهکار نیستند. ماه ژانویه خواهر هانا، لورا رفتار مقامات تایلند را در خصوص پرونده خواهرش در فیس بوک مورد انتقاد شدیدی قرار داد.

 

وی در این پست عنوان کرده اکثر قریب به اتفاق پلیس تایلند فاسد هستند و این کشور دام خطرناکی برای گردشگران محسوب می شود. لورا بعد از جلسه دادگاه از سوی اتباع تایلندی به مرگ تهدید شده است. همچنین خانواده قربانی از نحوه برخورد پلیس تایلند ناراحت هستند.به گفته لورا تعداد زیادی از گردشگران بریتانیایی در تایلند به قتل می رسند، اما پلیس تایلند این قتل ها را به خودکشی یا حوادث مرتبط می کند و روی آنها سرپوش می گذارد. خانواده های قربانیان به طور جد خواستار پیگیری پرونده این زوج هستند.در صورت مجرم شدن این دو متهم دادگاه حکم اعدام برای آنان صادر خواهد کرد.

تجاوز به نوعروس در مقابل چشم شوهرش در ماه عسل تایلند

 

 

2/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا