پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • تجاوز جنسی جوان راننده پراید به 8 زن و دختر تهرانی

  مجموعه : اخبار حوادث,تجاوز و قتل

  تجاوز جنسی جوان راننده پراید به 8 زن و دختر تهرانی

  تجاوز جنسی جوان راننده پراید به 8 زن و دختر تهرانی

  پسری که به 8 زن و دختر تهرانی به طرز فجیعی تجاوز جنسی نموده بود اکنون در دام قانون گرفتار شده است اما اصلا از کارش پشمان نیست و می خواهد زودتر اعدام شود و بمیرد. رسیدگی به این پرونده روز 13 مردادماه امسال با شکایت زن جوانی در کلانتری 128 تهران نو آغاز شد.این زن هراسان،مدعی شده بود توسط یک راننده پراید سفید رنگ ربوده شده و با تهدید و ضرب و شتم شدید ، مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

   

  به گزارش نیک شو، با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “آدم ربایی همراه با آزار و اذیت ” و به دستورسهرابی بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران،پرونده در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.زن جوان پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت 18 در خیابان دماوند –مقابل تالار قصر کیان برای رفتن به خانه سوار خودرو پراید سفید رنگ در صندلی جلو شدم.

   

  راننده مردی جوان بود که پس از طی مسیر کوتاهی ، از مسیر اصلی منحرف شدو در کوچه ای بن بست ،در داخل خودرو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. سپس گوشی تلفن همراهم را گرفت و مرا از خودرو پایین انداخت و متواری شد.همزمان با آغاز رسیدگی به اولین پرونده،شکات دیگری با مراجعه به اداره شانزدهمپلیس آگاهی اعلام داشتندکه به این شیوه و شگرد، توسط راننده خودروهای مختلف پراید با رنگ های متفاوت و همچنین یک دستگاه خودرو مزدا 3 مورد ضرب و شتم ، تهدید و آزار و اذیت قرار گرفتند.

   

  یکی از شکات با حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش گفت: ساعت 13 روز پانزدهم مهردر خیابان سبلانبه عنوان مسافر و به مقصد میدان نوبنیاد سوار خودرو پراید سفیدرنگ که راننده آنجوانی حدودا 30 – 25 ساله بود، شدم. پس از رسیدن به میدان نوبنیاد، ناگهان راننده با تغییر مسیر و پیچیدن به داخلخیابان ورود ممنوع و توقف در اواسط کوچه ،

  تجاوز جنسی جوان راننده پراید به 8 زن و دختر تهرانی

  ناگهان با پیچ گوشتی به سمت من حمله ور شد و شروع به ضرب و شتم شدید من کرد. این شخصقصد آزار و اذیت کردن مرا داشت اما زمانی که با ضربه ی پا موفقبه شکستن شیشه سمت شاگرد راننده شدم ،مرا از ماشین به بیرون پرتاب کرد و از محل متواری شد.

   

  شاکی دیگری نیز در اظهاراتی مشابه عنوان داشت:راننده جوان یک دستگاه خودرو پراید مرا به عنوان مسافر از مقابل ایستگاه مترو میدان هفت تیر به مقصد خیابان پلیس سوار ماشینش کرد اما در ادامه ی مسیر ، با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از آن از ماشین به بیرون پرتاب کرد.

   

  شاکی دیگری که توسط راننده یک دستگاه خودرو مزدا 3 تیره رنگ مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود ، در اظهارات به کارآگاهان گفت: ساعت 22 از محل کارم در سعادت آباد خارج شدم. در خیابان ایستاده بودم که یک دستگاه خودرو مزدا 3 جلوی پای من ایستاد و گفت: تا نزدیک آژانس مرا می رساند.

   

  پس از سوار شدن به ماشین فهمیدم که راننده مزدا 3 بیراهه می رود و دستگیره های ماشین را برداشته ؛ از راننده خواستم که توقف کند تا پیاده شوم که ناگهان باضرب و شتم شدید ، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. پس از آن مرا از ماشین به بیرون پرتاب کرد. وقتی از ماشین به بیرون پرتاب شدم ، به سرعت با دوربین گوشی تلفن همراهم که داخل کیف بود، در حین دور شدن ماشین مزدا 3 از محل اقدام به گرفتن عکس از آن کردم که شماره پلاک خودرو نیز به وضوح در تصویر مزدا 3 دیده می شد.

   

  با توجه به اظهارات شکات پرونده، کارآگاهان اداره شانزدهم در بررسی شماره های بدست آمده از خودروهای مورد استفاده در آدم ربایی و آزار و اذیت شکات اطلاع پیدا کردند که تمامی این خودروها دارای سابقه سرقتبوده و تمامی آنها در چند روز گذشته سرقت شده و پس از مدت کوتاهی به صورت رها شده در سطح شهر تهران کشف شدند .

   

  در ادامه و با توجه به اظهارات مشابه شکات در خصوص متهم پرونده که تمامی آنها متهم را جوانی حدودا 30-25 ساله
  ، لاغر اندام ، با دندان های خراب و ابروهای کم پشت و چشمان مشکی توصیف کرده بودند، کارآگاهان اقدام به چهره نگاری تصویر متهم کرده و سرانجام با بهره گیری از بانک مجرمان سابقه دار موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار به نام “محمد” 24 ساله شدند ؛ بررسی سوابق محمد نشان داد که تاکنون چهار بار به اتهام ارتکاب جرایم مختلف “کیف قاپی” ، “نزاع و درگیری” و “سرقت خودرو” دستگیر و روانه زندان شده و سال گذشته پس از پایان دوران محکومیتش از زندان آزاد شده است .

   

  با شناسایی دقیق و کامل تصویر محمد از سوی تمامی شکات ، کارآگاهان با مراجعه به محل سکونت وی و خانواده اش در خیابان آیت در منطقه نارمک و در تحقیقات نامحسوس پلیسی اطلاع پیدا کردند که محمد به واسطه اعتیاد شدیدش به مصرف مواد مخدر از نوع شیشه، از مدت ها پیش به این محل تردد نداشته و در حال حاضر بلامکان است.

   

  در ادامه روند رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی اطمینان پیدا کردند که متهم با خودرو مسروقه مزدا 3 در سطح شهر تهران تردد داشته ؛ لذا با بهره گیری از اقدامات پلیسی موفق به شناسایی دقیق محل تردد متهم در خیابان ابوذر جنوبی شده و در ساعت 15 روز دوشنبه اقدام به دستگیری متهم کردند.

   

  در زمان دستگیری ، محمد علیرغم دستور ایست کارآگاهان اقدام به فرار کرده و با وجود مسدود شدن مسیرهایفرار از سوی کارآگاهان همچنان تلاش می کرد تا ضمن تصادف عمدی با سایر خودروها ، راهی برای فرار ایجاد کندکه موفق به این امر نشد و سرانجام کارآگاهان با رعایت قانون بکارگیری سلاح ، خودرو مسروقه ی در اختیار وی را متوقف و او را دستگیر کردند.

   

  سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی، سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبرعنوان داشت :با دستگیری متهم و انتقال وی به اداره شانزدهم ، بلافاصله تعدادیاز شکات پرونده برای شناسایی متهم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دعوت شدند که در زمان مواجه حضوری با متهم ،صراحتا وی را مورد شناسایی قرار دادند. متهم پرونده با قرار قانونی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهیقرار داشته و تحقیقات تکمیلی از وی جهت شناساییسایر شکات و مالباختگان در دستور کار کارآگاهان قرار دارد.

   

  روزنامه ایران با جوانی که به اتهام 8 فقره تجاوز به زنان پس از ربودن آنها اعتراف کرده مصاحبه ای انجام داده است.بخشی از این مصاحبه را می خوانید:

   

  چه شد که تصمیم گرفتی زنان ودختران را بدزدی؟

   

  درجریان خواندن ماجرای خفاش شب و افراد متجاوز متوجه شدمکه آنها محکوم به اعدام شده‌اند. من که از زندگی خسته شده بودم تصمیم گرفتمزنان ودختران را بدزدم و…

   

  اما می‌دانی تجاوز تنها جرمی نیست که مجازات اعدام دارد؟

   

  شهامت قتل را نداشتم.می‌دانستم که با کشتن یک نفر هم محکوم به اعدام می‌شدم.اما در خودم نمی‌دیدم که یک انسان را به قتل برسانم.من گلوی یکی از قربانیانم را بشدت فشار دادمولی او را هم نمی‌خواستم بکشم. فقط چون مقاومت کرد چنین حرکتی کردم.ولی به محض اینکه دیدم حالش دارد بد می‌شود سریع دستم را رها کردم.

  تجاوز جنسی جوان راننده پراید به 8 زن و دختر تهرانی

  حالا چرا اعدام شوی؟چرا نمی‌خواستی زندگی کنی؟

   

  از زندگی خسته شده بودم و دوست نداشتمبه زندگی‌ام ادامه بدهم.

   

  نقشه هایت را در چه محدوده‌هایی اجرا می‌کردی؟

   

  بیشتردر شمال و شمال شرق تهران.

   

  چه ساعت‌هایی؟

   

  اغلب شب‌ها بود. اما گاهی اوقات ظهرها هم دختران و زنان جوان را به‌عنوان مسافر سوار می‌کردمو پس از انتقال‌شان به محلی خلوت، با تهدید چاقو و پیچ گوشتی خودم را به صندلی عقب می‌رساندمو نقشه‌ام را اجرا می‌کردم. بعد همانجا قربانیان را پیاده می‌کردم و فرارمی کردم.

   

  فکرنمی کردی که دستگیر شوی؟نه، چطوری امکان داشت دستگیر شوم؟

   

  وقتی ماشین‌ها سرقتی بودند و کسی ردی ازمن نداشت.من حتی به خود قربانیان هم می‌گفتم چهره‌ام را بخوبی نگاه کنند چراکه مطمئن بودم نمی‌توانستند ردی از من به‌دست بیاورند.حتی یکی از قربانیان که دختر جوانی بود به محض اینکه از ماشین پیاده شدشروع به گرفتن عکس با گوشی‌اش کرد آن موقع شیشه ماشین را پایین دادم و گفتم شماره را با دقت یادداشت کن؛ ماشین سرقتی است و دستت به هیچ جایی نمی‌رسد بعد هم گاز دادم و رفتم.

   

  اعتیاد داری؟

   

  بله، 6 ماهی هست که مواد مصرف می‌کنم.

   

  سابقه داری؟

   

  چهار سابقه کیفری درباره دعوا، سرقت، دزدی موتور و کیف قاپی دارم.دفعه اول در یک نزاع دسته جمعی بازداشت شدمو به زندان افتادم. دومین بار ماشین سرقتی زیر پایم بود که بازداشت شدمو از همان موقع شگرد باز کردن در خودروها را یاد گرفتم.

   

  چه خودروهایی را می‌توانی سرقت کنی؟

   

  تخصص من پراید، پژو 206 ومزدا 3 است. با یک پیچ گوشتی خیلی راحت می‌توانم در ماشین‌ها را باز و آنها را سرقت کنم. من راننده قهاری هستم از بچگی پشت فرمان نشستم و خیلی خوب رانندگی می‌کنم.

   

  مطالب بیشتر:

  تجاوز جنسی روزی ۳۰مرتبه به دختر جوان به مدت ۴ سال

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •