دانستنی های جنسی

تاثیر رابطه جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

تاثیر رابطه جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

تاثیر رابطه جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

رابطه جنسی به غیر از لذتی که دارد برای زیبایی و سلامت خانم ها نیز تاثیرگذار است، خانم ها اگر رابطه جنسی برقرار کنند زیباتر نیز خواهند شد و خوش اندام هم خواهند بود.

تاثیر رابطه جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

۱- رابطه جنسی، خانم ها را زیبا تر مي کند. هنگام سکس ميزان استروژن (هورمن زنانگی) در خانم ها دو برابر مي شود این افزایش باعث مي شود آنها موهایی براق تر و پوست نرم تری داشته باشند. به گفته پاتی بریتون متخصص امور جنسی: «استروژن سرچشمهِ جوانی در خانم هاست»

 

۲ – عمل جنسی باعث ترشح هورمون سراتونین و DHEA مي شود که دوای افسردگی است. هورمون های فوق تنظیم کننده حس روحی و روانی هستند. شادابی بعد از آميزش، تاثیر مستقیمي در پوست صورت زنان خواهد داشت.

 

۳ – برانگیخته شدن حس جنسی مصادف با افزایش ۲۵ درصدی سایز پستان خانم ها خواهد بود.

 

۴ – سکس داشتن یک یا دو بار در هفته باعث افزایش نوعی پادتن دفاعی در خون مي شود و در نتیجه سیستم ایمنی بدن را تقویت مي کند. در نتیجه احتمال اینکه شما سرما بخورید کم مي شود. سکس همچنین فشار خون را پایین مي آورد و باعث مي شود از فشار روحی کمتری برخوردار باشید

 

۵ – ميزان اسپرم خروجی از بدن آقایان به طور متوسط پانزده کالری دارد و پروتئین آن به اندازه پروتئین سفیده ی تخم مرغ است. اسپرم حاوی ویتامين C ، کلسیوم، منیزیم، پتاسیم، ویتامين B-12 ، و زینک (روی) مي باشد. اسپرم مردان در روابط زناشویی مبتنی بر اعتماد و تعهد و بدون استفاده از کاندوم، مي تواند ماده مفیدی برای پوست باشد.

تاثیر رابطه جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

۶- قرص ها ی پیشگیری از حاملگی، بر سلیقه ی خانم ها نسبت به آقایان تاثیر دارد. اگر چه قرص های پیشگیری از حاملگی کمک شایانی در ایجاد روابط فیزیکی مي کنند، ولی به نظر مي رسد مي توانند تاثیراتی بر زندگی جنسی خانم ها هم داشته باشند. خانم هایی که به طور مرتب از این قرص ها استفاده مي کنند، ترجیح مي دهند

 

شریک زندگی شان مردی کمتر جذاب باشد که از لحاظ جنسی نیز خیلی کارآمد نیست، چون احتمال پایه گذاری یک رابطه ی بلند مدت با این آقایان بیشتر است. اگر چه این خانم ها از لحاظ جنسی خشنود نخواهند بود، ولی جنبه های دیگر رابطه شان آنها را خوشحال مي کند. در ضمن خانم هایی که از قرص های پیشگیری استفاده مي کردند به طور متوسط دو سال بیشتر در یک رابطه باقی مي ماندند.

تاثیر رابطه جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

فواید شگفت انگیز رابطه جنسی برای خانم ها:

۱_بهبود حس بویایی(بخاطر هورمون پرولاکتین در زنان)

۲_کاهش ریسک قلبی (۳نوبت در هفته)

۳_کاهش وزن(۲۰۰کالری در هر رابطه)

۴_پلاسمای داخل منی هورمون تحریک کننده تیرویید(کاهش وزن)

۵_کاهش افسردگی

۶_تسکین درد (قبل از ارگاسم هورمون اکسی توسین ترشح مي شود که ۵برابر مسکن قویتر است)

۷_ایمنی بدن ۳۰%افزایش

۸_افتادگی رحم و مثانه بخاطر انقباض عضلات در سکس بهتر مي شود

۹_دندان سالم در مردان(روی،منیزیم،کلسیم)

۱۰_بهبود پروستات

۱۱_افراط در سکس برای زنان بی خطر است بخصوص بعد از یایسگی باید بیشتر هم باشد

۱۲_افزایش جریان خون و اکسیژن رسانی به سایر اندامها

۱۳_کاهش مرگ و مير در افرادی که ۲بار در هفته ارگاسم دارند

۱۵_ترشح هورمون استروژن(افزایش شادابی و رفع بیماریها)

۱۶_افزایش اعتماد به نفس

تاثیر رابطه جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

رابطه جنسی منظم و مداوم باعث ميشود نگاه شما جوان بماند. با اینکه این شعار زیاد شنیده ميشود که زیبایی درونی است اما ميتوان گفت افرادی که رابطه جنسی سه بار یا بیشتر در هفته را تجربه ميکنند، نگاه و صورت جوانتری دارند.همه از تاثیرات کاهش فعالیت جنسی بر روی مردان تا اندازه ای باخبرند، ولی کمتر کسی از تاثیر آن بر بدن زن آگاهی دارد. بیاد داشته باشید که علاوه بر تعداد معاشقه، تغییرات هورمونی و عادت ماهانه نیز در ميل جنسی زنان نقش دارد. در این جا به بررسی تفاوت های تاثیر کاهش فعالیت جنسی بر زنان و مردان مي پردازیم.

 

عکس العمل بدن مرد و زن نسبت به کاهش فعالیت جنسی کاملا متفاوت است. زن هرچقدر تعداد معاشقه کمتری داشته باشد، ميل و لذت جنسی او کمتر شده و مشکل تر ارضاء مي شود، برعکس هرچه زنان از لحاظ جنسی بیشتر فعال باشند، علاقه آنها به معاشقه بیشتر خواهد بود.

تاثیر رابطه جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

در یک مقاله دیگر که در کتاب love cycle ذکر شده، گفته شده است، تعداد دفعات آميزش روی تنظیم عادت ماهانه خانم ها نیز موثر است. در این مطالعه عادت ماهانه زنانی که بیشتر از دو بار در هفته آميزش داشتند، منظم تر از کسانی بود که فقط هفته ای یک بار نزدیکی مي کردند و زنانی که بندرت معاشقه مي کردند، عادت ماهانه خیلی نامنظمي داشتند. علت این امر افزایش سطح هورمون استروژن در بدن زنان فعال از نظر جنسی مي باشد. لازم به تذکر است که فقط معاشقه با جنس مخالف باعث این تغییرات هورمونی مي شود و خودارضایی چنین تاثیری ندارد.

 

حتما شما مي دانید که قابلیت باروری یک زن تا حد زیادی به منظم بودن عادت ماهانه او بستگی دارد. پس زنانی که فعالیت جنسی بیشتری دارند کمتر دچار مشکل ناباروری خواهند شد. از طرف دیگر معمولا هر چه عادت ماهانه نظم بیشتری داشته باشد، سلامت عمومي بدن زن نیز بهتر خواهد بودو همين فاکتورها علل اصلی در داشتن چهره ای بشاش و پوستی سالم است.

تاثیر رابطه جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

همانطور که در مطالب قبلی هم اشاره شد برقراری یک رابطه جنسی سالم تاثیرات مثبتی بر چهره خانم ها دارد. در این مطالعه نتیجه داشتن رابطه جنسی بیش از دو بار در هفته نسبت به تعداد کمتر عبارت بود از: باروری بهتر، استخوان بندی محکمتر، سلامت قلب و عروق، افسردگی کمتر، کاهش خطر ابتلا به ناراحتی های پستان و رحم، کاهش ناراحتی های بعد از یائسگی.

 

مطالب بیشتر:

زنان و مردانی که به رابطه جنسی اعتیاد دارند

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا