جامعه شناسی,روان شناسی

تاثیر دندان ها در زیبایی و اعتماد بنفس زنان و مردان

تاثیر دندان ها در زیبایی و اعتماد بنفس زنان و مردان

لبخند نقطه عطف جذابیت هر فرد است، اگر لبخند زیبایی داشته باشید مطمئنا همه به طرف شما جذب خواهند شد و راز لبخند زیبا در دندان های زیبا است. جذابیت ظاهری هر شخص نقش مهمی در روابط او با اشخاص دیگر دارد. کسانی که ظاهر جذابی دارند بهتر از دیگران می‌توانند در برقراری رابطه و حتی پیدا کردن کار موفق باشند. بازخورد منفی جامعه روی ظاهر شخص اغلب اعتمادبه‌نفس او را پایین می‌آورد و سبب رفتار منفی با خودش می‌شود.

تاثیر دندان ها در زیبایی و اعتماد بنفس زنان و مردان

جایگاه دندان در اعتماد به نفس

 

ترمیم دندان‌ها می‌تواند سلامت شما را بهبود بخشد. در صورتی که با دندان‌های خود مشکل‌دارید در آغاز به بهداشت دهان خود خوب رسیده و مسواک زده و نخ دندان بکشید. دو بار در سال نزد دندان‌پزشک بروید و غذاها و ویتامین‌های سالم بخورید. در بعضی موارد به منظور زیبایی بیشتر دندان‌ها بهتر است از دندان‌پزشک خود کمک بگیرید و از ترفندهای نوین استفاده کنید.

 

زیبایی همراه با خود اعتمادبه‌نفس دارد. در صورتی که بگوییم وقتی که زیبا هستید داشتن اعتمادبه‌نفس کار سختی نیست درست است. یک دلیل بزرگ این است که نگاه‌های مردم شما را اذیت نمی‌کند. وقتی که درباره‌ی چیزی در ظاهر خود نگران هستید با نگاه‌های دیگران روی خودتان احساس راحتی نخواهید داشت. شما فکر می‌کنید همه به مشکلی که در صورتتان است خیره شده‌اند. همه‌ی اشخاص توجه زیادی به زیبایی صورت خود دارند و به سراغ جراحی بینی، بوتاکس، گونه گذاشتن و …

 

می‌روند ولی اغلب کاملاً دندان‌های خود و نقش آن‌ها در چهره‌شان را فراموش می‌کنند. یک کار تأثیر برانگیز که می‌تواند سبب شود اشخاص زیادی جذب شما شوند لبخند زدن است. هرچه بیشتر لبخند بزنید اشخاص بیشتری جذب شما می‌شوند. مردم دوست دارند به خاطر برخورد گرم و صمیمانه‌ی شما به سمتتان بیایند. بااین‌وجود چیزی که اهمیت دارد لبخند زدن با اعتمادبه‌نفس است. لبخندی که با خجالت کشیدن همراه باشد اثر مخربی روی روابط شما خواهد داشت.

تاثیر دندان ها در زیبایی و اعتماد بنفس زنان و مردان

به منظور اعتمادبه‌نفس داشتن در زمان لبخند زدن شما باید دندان‌های زیبایی داشته باشید. مسلماً دوست ندارید جزء آن دسته از اشخاص باشید که هنگام خندیدن دستشان را جلوی دهانشان می‌گیرند تا دندان‌هایشان دیده نشود. جذابیت ظاهری هر شخص نقش مهمی در روابط او با اشخاص دیگر دارد. کسانی که ظاهر جذابی دارند بهتر از دیگران می‌توانند در برقراری رابطه و حتی پیدا کردن کار موفق باشند.

 

در نهایت هم: دندان‌ها نقش مهمی در چهره‌ی شما دارند. دندان محافظی برای لب‌های شماست که می‌تواند روی حالت چهره‌تان اثر بگذارد و به صورت شما شکل دهد. در زمان خندیدن یا حرف زدن دندان‌های شما نشان داده می‌شوند و ظاهر آن‌ها می‌تواند به زیبایی چهره‌ی شما اضافه کرده و یا آن را خراب کند. دندان‌هایی با شکل و اندازه‌ی خوب و فاصله‌ی متناسب، در کنار دیگر اجزای صورت، لبخند و چهره‌ای زیبا برای شما می‌سازند.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا