پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  مجموعه : دنیای سینما و موسیقی

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  غزاله نظر بازیگر جوان و خوش اســـتایل سینما و تلویزیون اســـت ، امروز با هم نگاهی داریم به بیوگرافی هنری و شخصی این هنرمند. غزاله نظر بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران اســـت. وی سابقه زیادی در همکاری با شهاب حسینی دارد. او متولد اردیبهشت 1366 در تهران اســـت. غزاله نظر فعالیت‌های بازیگری‌اش را خیلی زود و از سن 14 شروع کرد و توانست با حضورهای درست و سنجیده در اواخر دهه هشتاد نام خودش را به‌عنوان یک بازیگر مستعد تثبیت کند. از مهم‌ترین آثار غزاله نظر ميتوان به بازی در فیلم تنگنا، فیلم تئاتر اعتراف و فیلم سینمایی مقیمان ناکجا نام برد.

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  عکس غزاله نظر بازیگر سینما و تئاتر

   

  غزاله نظر در سال 85 با بازی در فیلم تلویزیونی تنگنا شناخته شد. تنگنا عنوان یک فیلم تلویزیونی اســـت که در سال ۱۳۸۵ به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور ساخته شده اســـت. فیلم درباره دو دوست قدیمی اســـت که پس از سالها دوری به یکدیگر می رسند، اما درگیر یک ماجرای پلیسی می شوند. تنگنا اولین بار در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۸۶ از شبکه سه پخش شد. بازی در کنار بازیگران مشهوری همچون شهاب حسینی و سروش صحت برای غزاله نظر تجربه ای بزرگ محسوب می شود.

   

  همکاری غزاله نظر با شهاب حسینی به همین جا ختم نشد. وی در سال 96 در فیلم سینمایی مقیمان ناکجا دوباره با شهاب حسینی همبازی شد. مقیمان ناکجا فیلمی محصول سال ۱۳۹۶ به نویسندگی و کارگردانی شهاب حسینی اســـت. این فیلم بر اساس نمایشنامهٔ مهمان‌سرای دو دنیا اثر اریک امانوئل اشمیت اســـت. داســـتان دربارهٔ پسری اســـت که برای انجام یک کاری به جایی مسافرت ميکند و وارد مهمانسرایی ميشود و در آن با قضیه‌هایی روبه‌رو ميشود که زندگی او را تغییر ميدهد…

   

  غزاله نظر در سال 96 در یک فیلم تئاتر به نام اعتراف مجددا با شهاب حسینی همکار شد. شهاب حسینی پس از پایان ماه مبارک رمضان سال 96، نمایشی را با بازی خودش و علی نصیریان در تالار اصلی تئاتر شهر روی صحنه برد. نمایش اعتراف دومین تجربه‌ کارگردانی شهاب حسینی و سومین حضورش در تئاتر بود.غزاله نظر در تئاتر شهاب حسینی به ایفای نقش در کنار بازیگر بزرگی همچون علی نصیریان پرداخت و دوباره با شهاب حسینی هم بازی شد.

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  غزاله نظر در کنار بازیگران معروف ایرانی در نمایش تئاتر

   

  غزاله نظر درباره همکاری با علی نصیریان گفت: ایشان مثل یک اســـتاد بی‌بدیل با روی گشاده بی‌دریغ تجربیاتشان را در اختیار من قرار ميدادند و حضورشان در تمرینات یک انرژی مثبت به فضای کار وارد ميکرد . به نظر من این نوع فرصت‌های همکاری با بزرگان کمتر در طول دوران حرفه‌ای یک بازیگر به وجود ميآید .

   

  در نهایت، غزاله نظر با فیلم سینمایی لابیرنت که قرار اســـت برای عید فطر روی پرده سینما برود به شهرت و محبوبیت دست پیدا کرد. غزاله نظر در این فیلم دوباره با شهاب حسینی همکاری دارد.

   

  امیرحسین ترابی کارگردان فیلم سینمایی لابیرنت درباره انتخاب بازیگران گفت: شهاب حسینی اولین بازیگری بود که به این قصه اضافه شد، البته این را باید بگویم که من و شهاب حسینی سال‌های طولانی با هم دوست هستیم، زمانی که فیلمنامه را به او دادم به یاد دارم که درگیر یک پروژه سینمایی بود و به من گفت که نميتواند در فیلم بازی کند، به او گفتم تنها ميخواهم فیلمنامه را بخواند و بگوید چه کسی ميتواند نقش امیرعلی را بازی کند، فردا صبح به من زنگ زد و گفت که بهترین گزینه برای نقش امیرعلی، شهاب حسینی اســـت!

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  وی ادامه داد: برای نقش نگار، از مدت‌ها قبل به ساره بیات فکر ميکردم و در نهایت در این زمینه به تفاهم رسیدیم، اما نقش بیتا برای من بسیار مهم بود و به دنبال یک چهره جدید بودم، نزدیک به ۱۵ نفر از بازیگران خوب تئاتر را انتخاب کردیم که از این تعداد ۳ نفر گزینه نهایی شدند و هر ۳ نفر در دورخوانی‌های ما شرکت کردند که در نهایت غزال نظر به عنوان بهترین گزینه برای این پروژه انتخاب شد.

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  مصاحبه با غزاله نظر 

  با غزاله نظر درباره همکاری با شهاب حسینی و بازی در نمایش اعتراف گفت‌وگویی انجام داده‌ایم:در اواخر دهه هشتاد در فیلم تنگنا با شهاب حسینی فرصت همکاری پیدا کردید. همکاری با این بازیگر و کارگردان مطرح چه ویژگی‌هایی دارد؟

   

  فیلم تنگنا در آن زمان بهترین تجربه بازیگریم محسوب ميشد. زیرا هم کارگردانی و هم فیلم‌نامه خوبی داشت و در کنارش شهاب حسینی هم به‌عنوان بازیگر حضور مؤثری در این فیلم داشت . هم‌بازی شدن با شهاب حسینی در تنگنا باعث شد تا مسائل جدیدی را در حوزه بازیگری بیاموزم . حضورم در اعتراف هم باعث شد بازهم تجربیات متفاوت‌تری را در حوزه تکنیک‌های بازیگری به دست بیاورم . در هر جلسه تمرینی نمایش با نکات و حرف‌های جدیدی روبه‌رو ميشدم و تمام عوامل بازیگری از این فرصت مغتنم بهره لازم را بردند. در تئاتر خیلی مهم اســـت با کارگردانی کارکنید که دارای ایده و نظریه باشد و حرفی برای گفتن هم داشته باشد . حضور اســـتاد علی نصیریان در اعتراف مزیت دیگری برای من بازیگر بود که از نزدیک با شیوه بازیگری ایشان آشنا بشوم.

   

  معمولاً کارگردان‌هایی که سابقه بازیگری دارند نقش‌ها را برای درک بهتر بازیگران یک دور بازی ميکنند . شیوه کاری شهاب حسینی در بحث هدایت بازیگران چه بود؟

   

  شهاب حسینی با تیزهوشی بازیگر را وارد مسیر درست ایفای نقشش قرار ميدهد .

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  شهاب حسینی در تمرینات برای هدایت بازیگر به سمت نقش چه کارهایی انجام می داد؟

   

  ایشان با توصیف ابعاد و ویژگی‌های نقش بازیگر را در مسیری قرارميدهد تا ابعاد نقش را کشف کند و چراغ را برای شما روشن ميکند که مسیر درست ایفای نقش را طی کنید . برای من پروسه‌ای که طول کشید تا به نقش در تمرینات برسم فوق‌العاده جذاب و لذت‌بخش بود و با اشتیاق تمرینات را انجام ميدادم .

   

  پروسه تمرینات اعتراف به چه نحوی بود؟

   

  بخشی از جلسات تمرینی به تحلیل نقش اختصاص داشت در این جلسات کارگردان با دقت نظرات بازیگران درباره نقش‌هایشان را ميشنید و با گفتن انتظارش از نقش ، باعث ميشد کلیت بازی هر بازیگر مشخص شود و هیچ‌وقت بازیگر را مقید نميکرد در چارچوب خاصی قدم بردارد .

   

  جایگاه نقش شما (مادر خانواده) در نمایش اعتراف به چه نحوی بود؟

   

  نکته مهم این بود که اتفاقی در زندگی خانوادگی این قاتل جوان رخ ميدهد و من نقش مادر خانواده را بازی کردم .به هر حال خانواده مرد جوان سرمنشأ اتفاقات بعدی زندگی‌اش اســـت که درگیر تبهکاری و جرم و جنایت و حضور در گروه‌های گانگستری ميشود. این زن و شوهرش شروع خوبی در زندگی مشترکشان مثل همه زوج‌های جوان داشته‌اند. اما به‌تدریج زندگی پرفرازونشیبی را طی کرده‌اند و دستخوش ناملایماتی شده‌اند و درزمان حال هم این مادر اوضاع خوبی را ندارد .

   

  واکنش مردم و مخاطبان در قبال نقش شما در نمایش اعتراف چگونه بود؟

   

  خیلی از مردم عادی بعد از دیدن نمایش تحلیل‌های جذابی از این نقش و نمایش ارائه ميکردند که برایم غیرمنتظره بود و این نظرات نشان ميدهد مردم با نمایش اعتراف ارتباط خوبی برقرار کرده‌اند و هر مخاطبی برداشت‌های خاص خودش را از این اجرا دارد .

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  دو نمایشی که در این یک سال اخیر بازی کرده‌اید ( مافیا و اعتراف) نمایش‌های موفق و پرمخاطبی هستند. آیا این مسئله باعث نميشود در قبول پیشنهاد‌های تئاتریتان در آینده دچار چالش در انتخاب بشوید؟

   

  به چنین چالشی فکر کرده‌ام و باید آگاهانه و با منطق کار بعدیم را در تئاتر انتخاب کنم.

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  فیلم شناسی

  فیلم تنگنا کارگردان علیرضا بذرافشان (1385)

  فیلم مادر لر کار گردان جهانگیر الماسی

  فیلم کشتی امید کارگردان مجتبی اسدی پور

  فیلم تلویزیونی که عشق آسان نمود اول کارگردان محمدرضا بیاتی (1387)

  فیلم بازی شبانه کارگردان کاظم معصومی (1387)

  مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد اپیزود نیمه پنهان کارگردان احمد معظمی

  فیلم سینمایی مقیمان ناکجا به کارگردانی شهاب حسینی (1396)

  فیلم آینه شیطان کارگردان فرید ولی زاده (1397)

  تئاترهای غزاله نظر

  نمایش مافیا به کارگردانی افروز فروزند

  نمایش اعتراف به کارگردانی شهاب حسینی

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  در ادامه عکس هایی از اینستاگرام وی را می توانید مشاهده کنید :

  ورود به اینستاگرام غزاله نظر

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

  بیوگرافی غزاله نظر بازیگر +عکسهای اینستاگرام

   

   

  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •