پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  جنیفر لارنس از هر نظر کامل اســت ، از صدایش گرفته تا چهره و هنر بازیگری و لطافت زنانه اش از او یک ستاره مشهور هالیوودی ساخته کــه امروز ما بیوگرافی وی را بریتان قرار داده ایم.جنیفر لارنس  Jennifer Lawrence متولد: ۱۵ اوت ۱۹۹۰ بازیگر آمریکایی اســت.

   

  اولین نقش بزرگ وی با حضور در مجموعه تلویزیونی «بیل انگوال» رقم خورد. سپس در فیلم‌هایی چون دشت سوزان و زمستان اســتخوان‌سوز توجه منتقدان را به خود جلب کرد و برای اولین بار توانست نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شود. در زمان نامزدی‌اش برای دریافت این جایزه، وی دومین فرد تاریخ سینما بود کــه در جوان‌ترین سن موفق به نامزدی برای این جایزه شده‌اســت.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  زمانیکــه ۲۲ ساله بود، همپای کوپر، در فیلم دفترچه امیدبخش به کارگردانی دیوید او. راسل ظاهر شد. ظاهر شدن در این فیلم برایش نامزدی و دریافت چندین جایزه مشهور بین‌المللی را رقم زد کــه از جمله این جوایز ميتوان به جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن فیلم موزیکال یا کمدی و جایزه اسکار بهترین بازیگر زن اشاره نمود. همچنین با بازی در فیلم دیگری راسل به نام حقه‌بازی آمریکایی موفق به دریافت چندین جایزه دیگر اینبار به عنوان بهترین نقش مکمل زن شد. این جوایز شامل جایزه بفتا و جایزه گلدن گلوب و همچنین نامزدی‌اش برای سومین بار برای جایزه اسکار بود.

   

  جنیفر لارنس را همچنین بخاطر نقشش در فیلم مردان ایکس: کلاس اول، محصول سال ۲۰۱۱ ميشناسند. او در فیلم مردان ایکس: روزهای گذشته آینده ۲۰۱۴ نیز نقش‌آفرینی کرد. از دیگر فیلم‌های بسیار موفق وی ميتوان به عطش مبارزه اشاره نمود کــه قسمت اول این فیلم در سال ۲۰۱۲ و قسمت دومش در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. همچنین بخش اول و بخش دومِ قسمت سوم به ترتیب در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۴ و ۲۰ نوامبر ۲۰۱۵ اکران شد.در اوت ۲۰۱۵ مجله فوربز اعلام کرد کــه لارنس با ۵۲ میلیون دلار پردرآمدترین هنرپیشه زن دنیا در سال ۲۰۱۵ بوده‌اســت.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  جنیفر لارنس متولد شهر ایندین هیل در ایالت کنتاکی اســت. پدرش گری، کارگر ساختمانی بود و مادرش کارن، مدیر یک کمپ کودکان بود. وی کوچک‌ترین فرزند خانواده بوده و دو برادر بزرگ‌تر به نام‌های بن و بلین دارد. جنیفر در سن ۱۴ سالگی تصمیم ميگیرد حرفه بازیگری را دنبال کند و در این راســتا موفق ميشود والدینش را راضی کند تا او را به نیویورک ببرند تا آنجا یک مدیر و مشاور در این راســتا او را راهنمایی کند. در زمان نوجوانی و همچنین در ابتدای دوران بازیگری اش، وی به عنوان کمک پرستار در کمپ کودکانی کــه مادرش مدیریت آن را بر عهده داشت کار ميکرد.

   

  رسانه‌های بسیاری شروع به انعکاس بازی‌های لارنس کرده‌اند. مجله آمریکایی رولینگ اســتون وی را «با اســتعدادترین بازیگر زن جوان آمریکا» ميخواند. در سال ۲۰۱۳ مجله تایم لارنس را در لیست ۱۰۰ شخصیت تأثیرگذار در جهان قرار داد. مجله ال در سال ۲۰۱۳ وی را قدرتمندترین زن در صنعت سرگرمی خواند. در ژوئن ۲۰۱۳ مجله فروبز جنیفر لارنس را در رتبه ۴۹ قدرتمندترین شخصیت‌های مشهور جهان قرار داد. همچنین در میان بازیگران زن، جنیفر لارنس دارنده رتبه دوم اشخاصی اســت کــه در سال گذشته بیشتری درآمد (بیشتر از ۲۶ میلیون دلار) را داشته‌اند. در سال ۲۰۱۵ مجله فوربز او را با درآمد ۵۲ میلیون دلار پردر آمدترین بازیگر زن سال معرفی کرد.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  دونالد ساترلند جنیفر لارنس را با لارنس الیویه مقایسه ميکند و وی را بازیگری خارق‌العاده مينامد. نکته جالب در مورد جنیفر لارنس اینکــه برخلاف بسیاری از بازیگران کــه کار خود را با تئاتر و نمایش شروع کرده‌اند، وی تاکنون در هیچ تئاتر و نمایشی ظاهر نشده و در هیچ کلاس بازیگری‌ای نیز شرکت نکرده‌اســت. خود جنیفر در این مورد ميگوید: من همیشه در مورد مردم مطالعاتی کرده‌ام و شیفته رفتار و احساساتشان هستم. فکر ميکنم کــه همین بهترین کلاس بازیگری باشد کــه بتوان رفت؛ دیدن مردم واقعی، شنیدن و مطالعه آنها.

   

  زندگی شخصی و روابط

  جنیفر لارنس در سال 2010 و در حین فیلمبرداری فیلم “مردان ایکس:کلاس اول” با نیکولاس هولت آشنا شد و آن‌ها به مدت 5 سال و تا سال 2014 هنگام اکران فیلم”مردان ایکس:روزهای گذشته و آینده” باهم رابطه داشتند.لارنس در سال 2015-2014 با خواننده گروه کلدپلی “کریس مارتین” قرار میگذاشت کــه رابطه آن‌ها بعد از مدتی بهم خورد.از تابستان 2016 جنیفر پس از آشنا شدن با کارگردان هالیوود دارن آرونوفسکی در حین فیلمبرداری فیلم مادر با او قرار میگذارد.

   

  در تاریخ ۳۱ اوت ۲۰۱۴ در جریان افشای تصاویر برهنه افراد مشهور به خاطر هک شدن برنامه ICloud شرکت اپل، تعداد زیادی تصاویر برهنه از او در فضای مجازی منتشر شد. خود او نیز صحت این عکس‌ها را تأیید کرد.جنیفر لارنس در حال حاضر در بورلی هیلز و نیویورک زندگی ميکند.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  فعالیت‌های خیریه

  لارنس از بازیگران فعال در زمینه خیریه و فعالیت‌های بشردوستانه اســت. از جمله سازمان‌هایی کــه وی با آن‌ها فعالیت ميکند، ميتوان به برنامه جهانی غذا، فیدینگ آمریکا و پروژه تشنگی اشاره نمود. در هنگام نمایش فیلم عطش مبارزه: اشتعال، وی با سازماندهی مرکزی برای دریافت کمک‌های مردمی، موفق شد مبلغی حدود ۴۰٫۰۰۰ دلار را برای کمک به یک مرکز توانبخشی (ویژه افراد دارای معلولیت) جمع‌آوری کند. وی همچنین مرکزی تحت عنوان بنیاد جنیفر لارنس را تأسیس کرده کــه در آن به زمینه کارهای خیریه‌ای و بشردوستانه مشغول اســت.

   

  جوایز

  جنیفر لارنس تاکنون موفق به دریافت جوایز زیادی در عرصه بازیگری‌اش شده. از جمله این جوایز ميتوان به جایزه اسکار بهترین بازیگر زن، بخاطر بازی در فیلم دفترچه امیدبخش، جایزه انجمن منتقدان پخش‌کننده فیلم برای بازی در فیلم‌های دفترچه امیدبخش، عطش مبارزه و حقه‌بازی آمریکایی، جایزه گلدن گلوب برای نقشش در فیلم دفترچه امیدبخش و حقه‌بازی آمریکایی اشاره نمود. در سال ۲۰۱۴ لارنس برای اولین بار در طول فعالیتش، موفق به دریافت جایزه بفتا نیز شد. وی همچنین در سال ۲۰۱۶ برای فیلم جُوی (به انگلیسی: Joy)، برندهٔ جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اصلی زن در فیلم کمدی یا موزیکال شد.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  نکاتی کــه احتمالاً درباره جنیفر لارنس نمی دانید :

  چپ دست هست.

   

  وی توسط یک عکاس در نیویورک کشف و به یک نماینده اســتعداد یابی معرفی شده بود.

   

  یکی از طرفداران پرو پا قرص جف بریجز اســت.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  رابطه ای را با نیکلاس هولت آغاز کرده، این دو در جریان فیلمبرداری فیلم « مردان ایکس : درجه یک » با یکدیگر آشنا شدند.

   

  برای بازی در فیلم « اســتخوان های زمستان » مجبور شد تا چوب بری را یاد بگیرد.

   

  گیتار را به خوبی می نوازد.

   

  یکی از خوش اقبالان دنیای بازیگری می باشد چراکــه تنها به فاصله 2 سال از فارغ التحصیلی اش از دبیرستان موفق شد تا بازیگری را آغاز کند.

   

  در جایی گفته بود کــه خیلی هیجان زده می شود کــه مردم او را دختر جذابی می خوانند اما علاقه ای ندارد کــه به او لقب های زشت بدهند!

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  در 2 فیلم موفق جشنواره ساندنس حضور پیدا کرده و یکجورایی شهرت اش را مدیون این جشنواره اســت؛ اولی « اســتخوان های زمستان » و دیگری هم « شبیه دیوانه » بود.

   

  گفته کــه مریل اســتریپ ، کیت بلانشت و لورا لینی الهام بخش او در بازیگری بوده اند.

   

  پدرش یک شرکت بتن سازی به نام ” لارنس و شرکا » را اداره می کند.

   

  یکبار جمله ای عجیب گفته بود کــه چندان به مزاق بازیگران خوش نیامد، او گفته بود : «من کارهایی کــه عاشقش هستم رو انجام می دم و بعدش هم ماه ها اســتراحت می کنم چراکــه کلی پول گیرم میاد کــه برای یک دختر 21 ساله زیادی هم هست، من نمی دانم چرا بازیگران همیشه از حقوقشان ناراضی هستند!»

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  http://www.highpe.com/32-jennifer-lawrence-casual-street-style-inspire-outfit/

  دومین بازیگر جوان زن تاریخ سینماســت کــه موفق به کاندیداتوری در رشته بهترین بازیگر نقش اول زن شده اســت. اولی کیشا کستل – هیوز بود کــه در سال 2002 برای فیلم Whale Rider کاندید شده بود

   

  جنیفر لارنس از جمله بازیگرانی هست کــه هیچ دوره بازیگری را نگذرانده اســت.

   

  خاطرات تلخ «جنیفر لارنس» در هالیوود: از برهنگی تا شوخی جنسی و اضافه وزن

  جنیفر لارنس در مراسمی هنری در لس آنجلس به بیان خاطرات تلخ و ناخوشایند خود بعنوان یک زن در هالیوود پرداخت، تجربیاتی کــه به گفته او نمونه های متداولی از رفتارهای ناشایست تهیه کنندگان سینما اســت.مراسم اهدای جوایز سالانه مجله «ال» هر سال در شهر هالیوود و برای قدردانی از فعالیتهای هنری زنان و تجلیل از دستاوردهای حرفه ای آنها در شاخه های گوناگون برگزار می شود.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  جنیفر لارنس همراه با هشت زن موفق دیگر از دریافت کنندگان جوایز امسال این مجله بودند، این برنامه با حمایت شرکتهای «کلوین کلاین» و «لورال» ترتیب یافته بود.جنیفر لارنس هنگام دریافت جایزه، بازیگری را حرفه ای سخت و دشوار برای زنان توصیف کرد کــه با چالش های شخصی و اخلاقی بسیاری همراه اســت.

   

  او گفت، در ابتدای فعالیتهای حرفه ای خود و هنگامی کــه بازیگری گمنام بود، با درخواســت های عجیب و غیرمعمولی از سوی دست اندرکاران مواجه شده کــه مجبور به پذیرش آنها بوده اســت.

   

  جنیفر لارنس در مرحله گزینش یک فیلم سینمایی، همراه با پنج بازیگر زن دیگر برهنه شده تا تهیه کننده با مشاهده فراز و فرودهای بدنش، تناسب اندام او برای نقش مورد نظر را تأیید کند.

   

  جنیفر لارنس این گزینش را یکی از روزهای تلخ دوران بازیگری خود توصیف کرد چرا کــه این تهیه کننده با الفاظ زشت و نامناسبی درباره اعضای جنسی آنها اظهار نظر می کرد.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  جنیفر لارنس در بخش دیگری از این سخنرانی به درگیری با یکی از تهیه کنندگانی اشاره کرد کــه باور داشت او چاق اســت و اضافه وزن دارد، جنیفر لارنس برای گرفتن این نقش باید در زمانی کوتاه وزن زیادی کم میکرد کــه بسیار غیر انسانی بود.

   

  این بازیگر جوان کــه از درخواســت غیر معمول تهیه کننده عصبانی بود این مطالب را با یکی از عوامل تولید درمیان گذاشت ولی او با لحن زشت و زننده ای گفت اندام متناسبی دارد کــه برای رابطه جنسی ایده آل اســت.

   

  جنیفر لارنس با انتقاد از عملکرد غیر حرفه ای برخی از تهیه کنندگان هالیوود گفت، بسیاری از بازیگران زن کم و بیش تجربیات مشابه ای دارند و مورد اذیت و آزار جسمی و روحی قرار گرفته اند.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  او خواســتار برخورد جدی با افرادی شد کــه با سواســتفاده از قدرت و شهرت خود در هالیوود زنان را اســتشمار می کنند، به گفته او چنین فرهنگی باید ریشه کن شود.

   

  سخنان جنیفر لارنس در حالی بیان می شود کــه این روزها رسوایی اخلافی «هاروی واینستین» تهیه کننده مشهور آمریکایی مهمترین خبر هالیوود اســت.در هفته های گذشته تعدادی از بازیگران زن او را به اذیت و آزار جنسی و تجاوز متهم کرده اند و این تهیه کننده بزرگ به نماد سوءاســتفاده از زنان در هالیوود تبدیل شده اســت.

   

  به “جنیفر لارنس” تجاوز کردم و سپس به او جایزه اسکار دادم!

  تهیه کننده سرشناس هالیوود هاروی وینشتاین اعترافی کرده کــه ميتواند دامن بخش قابل توجهی از اعضای آکادمی علوم و هنرهای فیلمسازی آمریکا را بگیرد.گفته ميشود اخیرا هاروی وینشتاین ادعا کرده کــه با جنیفر لارنس بازیگر سرشناس و برنده اسکار آمریکایی هم رابطه غیر اخلاقی داشته و این ارتباط بوده کــه منجر به گرفتن اسکار توسط خانم بازیگر شده اســت. این موضوع اما با اعتراض لارنس همراه بود. بازیگر مجموعه فیلم های «مردان ایکس» و «بازی های گرسنگی» اخیرا در صحبت هایی ادعاهای هاروی وینشتاین را سراسر کذب خوانده و اعترافات او را تاکتیک جدیدی در راســتای یغماگری آقای تهیه کننده دانسته اســت.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  لارنس تاکنون چهاربار به خاطر فیلم های «اســتخوان زمستان»، «کتاب بارقه امید»، «کلاهبرداری آمریکایی» و «جوی» نامزد اسکار شده و تنها در سال 2012 به خاطر فیلم «کتاب بارقه امید» توانسته این جایزه را به خودش اختصاص دهد. از میان چهار فیلم ذکر شده فقط «کتاب بارقه امید» اســت کــه با سرمایه و قدرت کمپانی وینشتاین ساخته شده و همین موضوع باعث شده تا هاروی وینشتاین ادعا کند به خاطر ارتباط با او لارنس در مراسم اسکار موفق شده اســت.

   

  اگر این موضوع به تایید برسد دامنه رسوایی اخلاقی آقای تهیه کننده می تواند به بسیاری از اعضای آکادمی هم سرایت کند کــه رای هایشان را به خاطر ارتباط او با یک بازیگر، به کسی داده اند کــه هاروی وینشتاین دستور داده اســت.

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

   

   

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

  بیوگرافی جنیفر لارنس دختر دوست داشتنی سینما

   

   

  مطالب بیشتر:

  همراه با پولدارترین بازیگران زن هالیوودی

  ۱۰ زن بازیگر پردرآمد جهان در سال ۲۰۱۷ را بشناسید

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •