پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  امبر هرد را بعنوان یکی از زیباترین و جذاب ترین زنان جهان مي شناسند، هر کسی عکس های وی را مي بیند برای لحظه ای به چهره زیبای او خیره مي ماند و محو زیبایی وی مي شود. امبر هرد Amber Heard بازیگر و مدل آمریکایی است که در فیلم‌های مختلف هالیوودی نقش آفرینی کــرده است، فیلم‌هایی مانند: سرزمين زامبی‌ها (Zombieland)، خاطرات عجیب و غریب (The Rum Diary)، فیلم 3 بعدی رانندگی جنون (Drive Angry) و دختر دانمارکی (The Danish Girl).

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  او در فیلم ابر قهرمانی آکوآمن (Aquaman) و لیگ عدالت (Justice League) از دیجیتال کاميکز (DC) در نقش کوئین مرا ظاهر مي‌شود که این فیلم‌ها شهرت او را دو چندان خواهند نمود. در این مطلب بیوگرافی این بازیگر را مرور مي‌کنیم.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  اطلاعات کلی

  نام امبر لورا هرد (Amber Laura Heard) متولد 22 آوریل، 1986 (2 اردیبهشت 1365) سن 32 سال محل تولد آستین، تگزاس، ایالات متحده آمریکا قد 171 شغل بازیگر سینما وضعیت تأهل مطلقه

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  امبر هرد در شهر پیشرفته آستین در تگزاس متولد و بزرگ شــد. پدرش، کلینتون هرد یک پیمانکار و مادرش پاتریشیا پیچ محقق اینترنتی بود. امبر یک خواهر کوچک‌تر به نام ویتنی دارد. امبر پس از اتمام مدرسه ابتدایی به مدرسه کاتولیک‌ها رفت و به یک کاتولیک معتقد تبدیل شــد. او در این دوران در تئاتر مدرسه، فیلم‌های تبلیغاتی و کمپین‌های پیش از انتخابات شرکت مي‌کــرد.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  اما او دیپلم متوسطه را دریافت نکــرد. زمانی که 16 ساله بود بهترین دوستش در تصادف رانندگی کشته شــد. این تصادف ضربه سختی به او وارد کــرد و درنتیجه امبر مذهب را کنار گذاشت، خود را بی دین معرفی کــرد و مدرسه را رها کــرد.یک سال بعد امبر 17 ساله روانه نیویورک شــد تا در یکی از آژانس‌های مدلینگ کار پیدا کند اما به زودی متوجه شــد که مدلینگ را دوست ندارد. او سپس به لس آنجلس رفت و در تست‌های مختلف بازیگری شرکت کــرد.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  فیلم‌های او

  امبر هرد در طول زمان به وجود آمد. او در سریال‌های تلویزیونی “جک و بابی” (Jack & Bobby)، “کوهستان” (The Mountain) و “او. سی” (The O.C) نقش‌های کوتاهی را برعهده گرفت. او در سال 2004 در قسمت‌هایی از درام ورزشی “چراغ‌های جمعه شب” (Friday Night Lights) شرکت کــرد. سپس در فیلم ترسناک “سمت اف اکس” (SideFX)، درام “سرزمين شمالی” (North Country)، کمدی “قطره مرده سکسی” (Drop Dead Sexy)، درام “قیمت پرداخت” (Price to Pay)، تریلر جنایی “شاهزاده” (The Prince)، درام زندگی نامه‌ای “آلفا داگ” (Alpha Dog) و سریال تلویزیونی “ذهن‌های مجرم” (Criminal Minds) حضور یافت.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  اولین نقش اصلی او در فیلم “همه پسران ماندی لین را دوست دارند” (All the Boys Love Mandy Lane) در سال 2006 بود. این فیلم چندان محبوب نبود اما تنها یک سال پس از اکران در سینماهای اروپا هم به نمایش در آمد.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  فیلم‌های دیگر او عبارت‌اند از موزیکال “بازگشت” (Return) در نقش اصلی، در سریال “کالیفرنیکیشن” (Californication)، در کمدی سیاه “پاین اپل اکسپرس” (Pineapple Express)، تریلر جنایی “خبرچینان” (The Informers) و “خاطرات آدرال” (The Adderall Diaries)، فیلم ترسناک “سرزمين زامبی‌ها”، تریلرهای “ناپدری” (The Stepfather) و “پارانویا” (Paranoia)، کمدی تراژدی “حاطرات عجیب و غریب” (The Rum Diary)، تریلر “سه روز برای کشتن” (Three Days to Kill) و کمدی “مایک جادویی ایکس ایکس آل” (Magic Mike XXL).

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  امبرهرد در فیلم‌های مختلفی نقش اصلی را برعهده داشت، مانند ملودرام “نخل‌های پنهان” (Hidden Palms)، درام “عقب نشینی هرگز” (Never Back Down)، کمدی “جونسس” (The Joneses) و بسیاری دیگر. فیلم‌های اخیر امبر هرد عبارت‌اند از درام “دختر دانمارکی” و تریلر “کشتزارهای لندن” (London Fields).

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  زندگی شخصی او

  امبر هرد در سن 17 سالگی در نیویورک با تولید کننده آمریکایی آرتور ویبرندز آشنا شــد. آن‌ها چندین سال باهم رابطه داشتند. او در سال 2007 در صحنه فیلم “قطره مرده سکسی” با کریسپین گلاور بازیگر آشنا شــد و رابطه‌شان بیش از یک سال و نیم به طول انجاميد.این بازیگر در سال 2008 با عکاسی به نام تاسیا ون ری (tasya van ree) که یک زن بود رابطه عاشقانه‌ای را آغاز کــرد. او در جشن اتحاد همجنس‌گرایان علیه افتراء اعلام کــرد که دو جنس‌گراست و در گذشته با زنان دیگری از جمله ماری دویلپین هم رابطه داشته است.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  امبر هرد و تاسیا ون ری

  اما در سال 2012 و با ورود جانی دپ تجربیات دو جنس گرایانه امبر هرد پایان یافت و او بازیگر افسانه‌ای یعنی جانی دپ را ملاقات کــرد. دپ در ابتدا تلاش کــرد توجه او را جلب کند و با وجود اینکه امبر هرد در ابتدا به او بی توجهی مي‌کــرد اما رفته رفته عاشق او شــد. آن‌ها به مدت 3 سال باهم ارتباط داشتند و سرانجام در فوریه 2015 با هم ازدواج کــردند. امبر نام خانوادگی این بازیگر را بر خود نهاد و از آن پس «امبر هرد دپ» ناميده مي‌شــد.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  امبر هرد و همسر سابقش جانی دپ

  طبق گزارش مجله‌های ماکسیم و اف اچ ام، امبر هرد از سال 2008 یکی از 100 زن جذاب دنیا بوده است. این جایگاه او به دلیل فیزیک ظاهری (وزن 54 کیلو و قد 171 سانتی متری و پارامترهای 90-61-89) و تصاویر برهنه او در مجلات و فیلم‌ها ناشی مي‌شود.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  رسوایی‌ها

  داستان زندگی امبر هرد و جانی دپ به مدت 15 ماه همانند داستان‌های تخیلی هالیوود بود. رسوایی‌های ایجاد شــده پیرامون رابطه آن‌ها زندگی‌شان را به قصه‌های فیلم‌های رمانتیک شبیه کــرده بود، نه زندگی واقعی.

   

  برای مثال، در سال 2015 امبر هرد به استرالیا رفت تا همسرش را که بر پروژه فیلم “دزدان دریایی کارائیب” فعالیت مي‌کــرد، ملاقات کند. او دو سگ یورکشایر تریر نیز به همراه داشت. طبق قوانین استرالیا ورود حیوانات به این کشور مقررات سفت و سختی دارد. مقامات کشور خواستار قرنطینه اجباری این حیوانات بودند که دلیلش طبیعت خاص این قاره بود. امبر به همراه داشتن این سگ‌ها را تکذیب کــرد و آن‌ها را قرنطینه نکــرد؛ اما تصاویر سگ‌های او در صفحات اجتماعی و اینستاگرام دیده شــد. طبق قوانین استرالیا این بازیگر باید 1 ميلیون دلار پرداخت مي‌کــرد و تا ده سال به زندان مي‌رفت.

   

  البته همسرش از او حمایت کــرد. جانی دپ رسوایی به راه انداخت و گفت که وزیر کشاورزی استرالیا مانند کسی است که مغزش از گوجه فرنگی تشکیل شــده. درنتیجه این صحبت‌ها رسوایی بین المللی ایجاد شــد و امبر هرد توانست با پرداخت جریمه از زندان رهایی یابد. این زوج همچنین مجبور شــدند از دولت استرالیا عذرخواهی کنند.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  اما در سال 2016 داستان عاشقانه آن‌ها به پایان رسید. این زوج مشهور در مه 2016 از هم جدا شــدند. امبر هرد تقاضای طلاق داد و همسرش را به خشونت خانگی متهم کــرد. این بازیگر گفته‌هایش را در دادگاه هم تأیید کــرد. پزشکی قانونی هم گواهی داد که امبر کتک خورده است. پیغام گیر تلفن و مکالمات تلفنی نشان مي‌داد که امبر از دوستان و اورژانس تقاضای کمک کــرده و در همان لحظه فریاد و تهدیدهای همسرش در زیرزمين نیز به گوش مي‌رسید.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  صورت کتک خورده امبر هرد

  دادگاه با مدارک کافی گفته‌های او را تأیید کــرد و حکم طلاق صادر شــد. همچنین دادگاه جانی دپ را از نزدیک شــدن به همسرش محروم کــرد.اما پس از این اتهام شایعات بسیاری ایجاد شــد. طرفداران جانی دپ نمي‌توانستند بپذیرند که او دست به خشونت خانگی بزند. کمپین‌های حمایت از دپ و متهم کــردن امبر هرد در سراسر اینترنت ایجاد شــدند. این طرفداران گفته‌های دوستان این بازیگر را باور کــردند.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  یکی از افرادی که گفته‌های امبر را دروغ مي‌دانست ونسا پارادی بود که مجدداً رابطه‌اش را با جانی آغاز کــرد. او معتقد بود که جانی هرگز به او یا فرزندانش توهین نکــرد. امبر پس از طلاق غرامت و بخشی از اموال جانی را دریافت نمود که شامل 6.8 ميلیون دلار غرامت، خودروی Range Rover 2015 و فورد Mustang 1968 اوست.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  طرفداران گفته‌های دادگاه مبنی بر شواهد امبر، گفته‌های دوستان یا خانواده یا اخبار رسانه‌ها مبنی بر اعتیاد جانی به الکل یا مواد مخدر را قبول نداشتند. اما رسانه‌ها به موضوعات مرتبط با خشونت خانگی علاقه دارند و مسائل مربوط به آن را دنبال مي‌کنند. اگر مردم نتوانند گفته‌های یک ستاره را در این باره باور کنند بنابراین یک زن معمولی که با خشونت خانگی رو به رو شــده برای اثبات آن شرایط سخت‌تری دارد.

   

  امبر هرد قول داد که این خسارت دریافتی را به سازمان‌های خیریه کمک به زنان و کودکان طلاق صرف کند، اما رسانه‌ها اخباری در این باره منتشر نکــردند. در پایان سال 2016 این بازیگر از شوک اتفاقات گذشته درآمد. او این بار پیشتر وقتش را با دوستش کارا دلوین مي‌گذراند و تتوهای جدید در بدنش دیده مي‌شــد. طرفداران معتقدند بودند که امبر پس از آسیب از مردان مجدداً به زنان روی آورده است.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  با انتشار تصاویری از آن دو در کلاب های باهاما و خودرویشان مجدداً شایعه ارتباط آن‌ها داغ شــد اما مشخص نبود که رابطه‌شان دوستانه است یا عاشقانه. این دو بازیگر هم در این باره هیچ نظری ندادند و رابطه‌شان را رسماً تأیید نکــردند.اما این مشکلات خانوادگی مانع کار کــردن او نشــد. او در 16 نوامبر 2017 در نقش ملکه مِرا (Queen mera) در فیلم “لیگ عدالت” (Justice League) حضور یافت.

   

  این فیلم در ادامه فیلم‌ها و سریال‌هایی مانند بتمن، سوپرمن، زن شگفت انگیز، فلش و آکوامن، براساس داستان‌های دیجیتال کاميکز (DC) ساخته شــده بود. این بازیگر در این فیلم هم همانند فیلم آکوامن در نقش مرا حضور پیدا مي‌کند. او برای بازی در این فیلم موهای خود را به رنگ قرمز درآورد تا به نقش بخورد.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  امبر هرد در نقش مرا

  در سال 2017 زندگی شخص او بهبود یافت. او با ایلان ماسک ميلیاردر دیده شــد. آن‌ها در 23 آوریل 2017 به طور رسمي رابطه خود را تأیید کــردند و به صورت یک زوج باهم دیده شــدند؛ اما در تابستان 2017 از هم جدا شــدند. طبق اخبار رسانه‌ها دلیل اتمام این رابطه کار زیاد بود. ایلان ماسک بیشتر وقتش را صرف پروژه‌هایش مي‌کــرد و امبر هم اغلب بر سر صحنه فیلم برداری بود. این بازیگر در اکتبر 2017 به استرالیا رفت تا در فیلم برداری فیلم آکوامن حضور داشته باشــد و حاضر نشــد به خاطر زندگی شخصی‌اش از کارش بگذرد.آخرین فیلم او آکوامن است که در آن نقش مرا را برعهده دارد و این فیلم در سال 2018 اکران مي‌شود.

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  فیلم شناسی

  همه پسران ماندی لین را دوست دارند، 2006 (All the Boys Love Mandy Lane)

  نخل‌های پنهان، 2007 (Hidden Palms)

  دیز را به یاد داشته باش، 2007 (Remember the Daze)

  عقب نشینی هرگز، 2008 (Never Back Down)

  جونسس، 2009 (The Joneses)

  سرزمين زامبی، 2009 (Zombieland)

  و به زودی تاریکی، 2010 (And Soon the Darkness)

  خاطرات عجیب و غریب، 2011 (The Rum Diary)

  رانندگی جنون، 2011 (Drive Angry 3D)

  ماچته مي‌کشــد، 2013 (Machete Kills)

  پارانویا، 2013 (Paranoia)

  3 روز برای کشتن، 2014 (Three Days to Kill)

  وقتی زندگی‌ام را دوباره از اول زندگی مي‌کنم، 2015 (When I Live My Life Over Again)

  کشتزارهای لندن، 2015 (London Fields)

  دختر دانمارکی، 2015 (The Danish Girl)

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  امبر هرد در کنار دوست صميمي اش کارا دلوین

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  امبر هرد برای مدتی با ایلان ماسک وارد رابطه شــده بود

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  در ادامه عکس هایی جذاب از امبر هرد را با هم مي بینیم:

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  امبر هرد واقعا زیباست

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  عکس های امبر هرد همسر سابق جانی دپ

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

  بیوگرافی امبر هرد زیباترین زن جهان +عکس

   

  مطالب بیشتر:

  امبر هرد زیباترین و جذاب ترین زن جهان

  جرم های بازیگران هالیوود که باور نمي کنید!

  الهه های زیبایی که جذاب ترین چشمان جهان را دارند

   

   

  5/5 - (1 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •