سینما و موسیقی

بوی بد دهان در میان ستاره های مشهور جهان

بوی بد دهان در میان ستاره های مشهور جهان

فکر نکنید که ستاره های مشهور در تمام جهان همیشه باید خوشبو و به نهایت زیبا و همه چیز تمام باشند، خیر اینچنین نیست، برخی از آن ها حتی دهانشان هم بو می دهد. بعضی از اشخاص معروف با مشکل مشترک بسیار رایجی به نام هالیتوسیس که بیشتر با نام نفس کشیدن بدبو یا بوی بد دهان شناخته شده است دست به گریبان اند. امکان دارد تصور اینکه ستاره مورد علاقه شما با هر بار صحبت کردن باعث رنجش و آزرده خاطر شدن همه اطرافیان خود شوند، برای شما غیر قابل باور باشد ولی این حقیقت دارد!

 

بریتنی اسپیرز

بوی بد دهان در میان ستاره های مشهور جهان

نفس کشیدن کشیدن بدبوی بریتنی اسپیرز امکان دارد با رژیم موقت مضر او ارتباط داشته باشد. بر اساس گزارش PopCrush اسپیرز هنگام حضور خود در برنامه “ایکس فاکتور” به عنوان داور این مسابقه برای مطمئن شدن از ظاهر مناسب خود جلوی دوربین متحمل رژیم بسیار سنگینی شده است. می پرسید رژیم او چقدر دشوار بوده است؟

 

به اندازه ای دشوار که تنها 600 کالری در روز انرژی دریافت می کرده است. این مقدار کالری برای اشخاص بزرگسال که حداقل باید روزانه بین 1600 تا 2400 کالری یعنی حدود 2000 کالری بعنوان میانگین معمولی کالری مصرف کنند، بسیار ناچیز است. مصرف مقدار کمتر از 1000 کالری بطور مداوم بسیار خطرناک است و می تواند عواقب بسیار ناخوشایندی را به دنبال داشته باشد.

 

که یک مورد از عواقب ذکر شده نفس کشیدن کشیدن بدبو می باشد. در حالی که امکان دارد بریتنی اسپیرز احساس کند داشتن کمر باریک ارزش پذیرفتن این عوارض را داشته، بنظر می رسد این اطرافیان او هستند که از عواقب این کار رنج می برند. حتی منبعی به PopCrush گفته است که نفس کشیدن او تنها 20 دقیقه پس از مسواک زدن نیز بسیار بدبو و آزاردهنده است.

 

آنجلینا جولی

بوی بد دهان در میان ستاره های مشهور جهان

خانم آنجلینا جولی امکان دارد یکی از زیباترین زنان هالیوود باشد، ولی ظاهرا بوی نفس کشیدن این بازیگر محبوب بسیار زننده است. برای بدست آوردن تصوری از این قضیه لازم به ذکر است که یک بار شوهر سابق او برد پیت که در حال حاضر از او جدا شده است، بعنوان هدیه روز ولنتاین به او قرص خوشبوکننده دهان هدیه داده است.

 

یک منبع نزدیک به این زوج به آس ویکلى گفت که این هدیه نوعی شوخی بین آنها بوده است. چون که برد پیت مرتب به سبب بوی بد نفس کشیدن جولی سر به سر او می گذاشت. در حالی که امکان دارد از نظر بعضی این هدیه کمی ناخوشایند و گستاخانه باشد و بی شک به سبب درز پیداکردن اینگونه اخبار به روزنامه ها و … احساس شرمساری کنند.

 

ولی این داستان جولی یادآور این نکته خوشایند است که امکان دارد کسی را بیابید که شما را به سبب چیزی که هستید دوست داشته باشد،  حتی با وجود بوی بد دهان و یا مواردی از این دست.

 

جنیفر لاورنس

بوی بد دهان در میان ستاره های مشهور جهان

خانم جنیفر لارنس بازیگری که در لیست بهترین ستاره های سینما قرار دارد، فردی بسیار بی ملاحظه و یا فردی بسیار شوخ طبع است. زمانی که نقش اول مرد مقابل او در فیلم “عطش مبارزه”، آقای لیام همسورث شدیدا از ایفای نقش در صحنه هایی که باید در فاصله کمی با او باشد اظهار ناراحتی می کند.

 

همسورث ادعا کرده است که در وقت حضور در تاک شوى شبانه جیمی فالون، لارنس هر گاه که در نزدیکی همسورث قرار می گرفته غذاهایی می خورده که باعث ایجاد بوی بد در دهان او می شده است. ما بر این باوریم که در مواردی که لارنس با عادت های غذایی خود قصد درآوردن اشک بازیگر مرد رو به روی خود را ندارد دهانی بی بو و نفس کشیدنی تر و تازه دارد.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا