زناشویی

چطور یک بوسه خارق العاده از لب همسر داشته باشیم؟

چطور یک بوسه خارق العاده از لب همسر داشته باشیم؟

بوسه یکی از بهترین راه های انتقال احساس بین هر زن و مردی است که کسی هم نمی تواند لذت و زیبایی آن را با زبان توصیف کند. به قول شاعر بوسه یعنی وصل شیرین دو لب . . .

 

مردها در کل نگراننــد که بوسنــده خوبی نباشنــد، یک نگرانی عمومي که ریشه اش در تربیت و آموزشی است که در این باره نــداشته انــد. همه مردان این مسیر را بر اساس خطا و تجربه شان مي پیماینــد و چه بسا که همیشه هم مجبور می شوند بهای سنگینی برایش بپردازنــد.

 

(کلا مردا همیشه گند میزنن! اصلا کار ما مردا همینه)

 

در یک تحقیق دانشگاهی، پس از یک نظرسنجی معلوم شده است که اکثر افراد بوسه اول را به به خوبی به یاد دارنــد. در تحقیقات دیگر عنوان شده است برای زنان، در 75 درصد موارد، بوسیدن بد، دلیل اصلی پایان دادن به رابطه مي باشد.

 

(من هی میگم گند میزنیم بعد هی بگید نه!)

 

بوسیدن جذاب و دوست داشتنی، هم در دنیای مجردها و سینگل ها نقش تعیین کننــده ای دارد و هم از حاميان اصلی رابطه متعهد مي باشد. البته در حال حاضر در باره سهم مهم بوسه و حتی تکنیک های ساده بوسیدن برنامه عملی و مشخصی وجود نــدارد.

 

از حدود صد سال پیش به این طرف، منبع اصلی آموزش زنان و مردان جوان، مقدما رمان ها بودنــد و بعد فیلم های سینمایی نقش اصلی تقلید و اموزش را برای زوج ها ایفا کرده انــد.

 

و در این اواخر، دسترسی به پورنوگرافی، همه دانش عمومي که برای زیبا شدن بوسه گردآوری شده بود را به هم زده است و دوباره اهميت ان را کمرنگ کرده است گویی که بوسیدن اصلا نقشی برای رابطه جنسی و عشق ورزی نــدارد.

 

مردان دنیای معاصر خوب است بداننــد که برای زنان، بوسیدن یک نوع سنجش عاطفی است. سنجشی که عمق رابطه یا ميزان اعتماد مرحله کنونی آشنایی را نشان مي دهد.

 

بوسه اول بیشتر از هر چیز بستگی دارد به نشانه های که طرف مقابل از خود بروز مي دهد. طبق قانون عرف و سنت عمومي، اکثریت زنان هنوز ناگزیر انــد به طور غیر مستقیم علائق عاطفی شان را نشان دهنــد برای همين با علائم متفاوت، احساس و آمادگی شان را بروز مي دهنــد.

 

تعبیر درست رفتار زنان در لحظات قبل از تصميم به سمت بوسیدن اول، خیلی مهم است. ولی در نهایت این مردان هستنــد که معمولا باید دل به دریا بزننــد و یخ این مرحله از رابطه را بشکننــد.

 

مهم این است که در فرصت ایجاد شده، مردان در همان حد یک بوسه اولیه و شروع اعتماد، حساب باز کننــد و خیلی آرام و متین به طرف مقابل نزدیک شونــد. در حقیقت به این فکر کننــد که با بوسه به نوعی از معرفی دوباره خودشان مي پردازنــد.

 

(متین باش!)

 

بعضی ها سریع احساساتی مي شونــد و مثلا زبان خودشان را سعی مي کننــد در این تماس زیبای عاطفی و اولیه فعال سازنــد به اميد اینکه در همان دفعه اول به بیشتر از بوسه دست یابنــد. اتفاقی که معمولا سرانجام خوبی نــدارنــد.

 

(زبون no زبون، ok?)

 

تجربه نشان داده است مردانی که بوسنــدگان موفقی هستنــد از همان بوسه اول، قدرت کنترل و مدیریت این اتفاق را در خود ایجاد مي کننــد. از بهترین کارهای ممکن در بوسه اول این است که مردان زودتر از زنان، در نیمه راه بوسه، لب های شان را بردارنــد.

 

بعد سعی کننــد با صميمت تمام به فرد مقابل چشم در چشم بنگرنــد و نشان دهنــد که چقدر از این اتفاق خشنود هستنــد. دستی به موهایش بکشنــد و … اگر شرایط مساعد بود دوباره شروع کننــد.

 

وقتی از آزمون بوسه اول موفق بیرون آمدید یادتان باشد که در فرصت بعدی به نحوه بوسیدن فرد مقابل دقت کنید. خیلی ها دوست دارنــد طوری بوسیده شونــد که خودشان دیگران را مي بوسنــد.

 

یادتان باشد که ماجراهای مثل بوی دهان و بدن و سیگار و بوسه هایی که بیشتر شبیه بلعیدن و کوبیدن سر و صورت طرف مقابل است نیز از جمله عادت هایی است که تاثیر منفی مانــدگار ایجاد خواهد کرد.

 

(برو حموم بعدشم مسواک بزن لعنتی!)

 

بوسیدن خیلی شبیه به رقصیدن است. برای همين توجه به ریتم، هماهنگی و همزمانی رفتار و اعمال، حرف اصلی را مي زنــد. اگر این اتفاق جادویی بیفتد مطمئن باشید که مردانی که بوسنــدگان خوبی باشنــد هميشه خواستنی تر هم خواهنــد بود.

 

و در آخر بوسه های قبل از تو سوء تفاهم بود…

 

 

2.5/5 - (2 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا