پزشکی و بهداشتی

10 بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران ، مراکز برتر سال 1400

10 بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران ، مراکز برتر سال 1400

10 بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران ، مراکز برتر سال 1400

داشتن دندان های سالم برای هر فردی مهم و ضروری است ، برای حفظ سلامت و هم حفظ ظاهر و زیبایی ما نیاز داریم هر چند وقت یکبار به دندانپزشک مراجعه کنیم. مراکز دندانپزشکی بسیار زیادی در سطح شهر وجود دارند ، مراجعه به پزشکان مجرب و فراهم بودن امکانات پزشکی پیشرفته در انتخاب ما نقش بسیار مهمی دارد ، از طرفی کیفیت کار پزشکان به خصوص در زمینه پرکردن‌دندان و کارهای زیبایی می تواند سلامت ما را تضمین کند یا برعکس دچار دردسر شویم. فرض کنید می خواهیم دندان مان را پر کنیم و بعد از مدت زمانی می‌فهمیم که پزشک کارش را درست انجام نداده حالا چیزی جز ناراحتی و پشیمانی عایدمان نمی شود دندان ما مجدداً به حالت قبل بازگشته ، هزینه ای که انجام داده ایم ، وقتمان هم تلف شده ، اینجاست که انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی مناسب مهم می شود.

 

شما چه ملاک هایی برای انتخاب مطب دندانپزشکی دارید؟

در این مطلب با ما همراه باشید تابه شما ملاک های انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی مناسب را معرفی کنیم و در نهایت بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران را به همراه مزایا و نقاط قوت معرفی می کنیم. کیفیت کار دندانپزشکی از طرفی و هزینه انجام آن از طرف دیگر مهم است. انجام خدمات دندانپزشکی هزینه زیادی دارد اما بسیاری از مراکز هستند که خدمات عالی با هزینه مناسب ارائه می کنند. محل قرارگیری کلینیک نیز یکی از ملاک های انتخاب افراد است و گمان می رود هرچه در مناطق شمال شهر باشد بنابراین بهتر هم هست ،اگرچه فکری کاملا اشتباه می باشد مراکزی در شمال شهر وجود دارند که با هزینه بسیار زیاد خدمات انجام می دهند اما کیفیت کارشان بسیار پایین است. بحث دیگر برند بودن کلینیک است برخی از مراکز هستند که به وسیله تبلیغات و برند سازی در میان مردم شناخته شده اند اما کیفیت کار متوسط یا ضعیفی دارند بنابراین نباید گول تبلیغات را بخوریم.

 

ملاک های انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی مناسب

معرفی دوستان می تواند از اولین و مهمترین ملاک انتخاب کلینیک دندانپزشکی مناسب باشد مطمئناً اگر فردی اذکار دندانپزشکی رضایت داشته باشد زبان را به شما پیشنهاد کند شما اطمینان بیشتری پیدا می کنید چون یک سابقه کار خوب از پزشک مورد نظر دیده‌اید بنابراین اینجا هم تبلیغات دهان به دهان می تواند به شما اطمینان خاطر دهد پس شما می‌توانید وقتی دوستتان یک دندانپزشک را معرفی کرد با اطمینان خاطر به وی مراجعه کنید رفتار پرسنل دیگر عامل مهم انتخاب کلینیک است در بسیاری از مواقع زمانبندی به کلینیک مراجعه میکنید کارتان انجام نمی شود و باید مدت ها منتظر بمانید واقعاً مایع نارضایتی است.

 

در ادامه به شما لیستی از بهترین مراکز دندانپزشکی در تهران را معرفی می کنیم

 

کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی دکتر ایزد کیهانی

فرمانیه

10 بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران ، مراکز برتر سال 1400

کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی دکتر ایزد کیهانی واقع در فرمانیه تهران است چه کارهایی از جمله کاشت دندان پروتز دندان اصلاح و طراحی لبخند بلیچینگ ارتودنسی لمینت کامپوزیت لومینیرز عصب کشی جرم گیری کشیدن دندان لیزر دندان جراحی را برای کودکان و بزرگسالان انجام می دهد کیفیت کار این کلینیک عالی است و می توانید با ورود به وبسایت این کلینیک نمونه کارهای انجام شده توسط دکتر کیهانی را ببینید این مرکز درمانی مربوط به دندان را انجام میدهد.

 

آدرس : تهران – فرمانیه – جنب باشگاه فرمانیه – ساختمان پزشکان ۲۴۱ – طبقه سوم واحد شماره ۱۱

شماره تماس : 26110052 — 26110053

 

مرکز دندانپزشکی شبانه روزی فروردین

خیابان امام خمینی

10 بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران ، مراکز برتر سال 1400

مرکز دندانپزشکی شبانه روزی فروردین خیابان امام خمینی واقع شده است که تمامی امور مربوط به دهان و دندان را انجام می دهد که برای ساکنین غرب تهران مناسب است این مرکز بهترین امینت کامپوزیتی غرب تهران را انجام می دهد بستن فواصل دندانی ، کجی دندان ها ، اصلاح طرح لبخند ، سفید کردن دندان ها ، بلیچینگ و غیره در این مرکز انجام میشود. داشتن محیط مناسب پزشکان مجرب دستگاه های مدرن و پیشرفته پذیرش بیماران اورژانسی در شیفت شب از مزایای این مرکز به شمار می رود. این مرکز در سال ۱۳۸۵ افتتاح شده است این کلینیک بیمه درمانی هم قبول می کند که لیست آنها را میتوانید در سایت این مرکز ببینید.

 

آدرس: خیابان امام خمینی (سپه سابق) ، بین رودکی و پل نواب ، کوچه خبازان ، پلاک ۲ ، کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی فروردین

شماره تماس : 02166362334 / 02166362212 /02166362007 / 02166362805 / 3-02166376001

 

کلینیک دندانپزشکی یاس

خیابان آزادی

10 بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران ، مراکز برتر سال 1400

رتبه سوم مربوط می‌شود به کلینیک دندانپزشکی یاس که در خیابان آزادی ، بهبودی واقع شده است این مرکز خدمات ایمپلنت ، ارتودنسی ، پروتز ، درمان ریشه و جراحی فک و صورت را انجام می دهد بیمه های طرف قرارداد را می توانید در سایت این کلینیک ببینید. این مرکز پذیرش اینترنتی نوبت هم دارد. از مزیت های این مرکز می توانیم به پشتیبانی اینترنتی اشاره کنیم ، مراجعان می‌توانند سوالات شان را در سایت از پزشکان بپرسند و به صورت اینترنتی جواب بگیرند. کلینیک بدون تعطیلی از ساعت ۸ صبح الی ۱۰ شب باز است. مراجعان مرکز و غرب تهران به راحتی می‌توانند به این کلینیک بیایند.

 

آدرس : تهران خیابان آزادی خیابان بهبودی نرسیده به خیابان نیایش پلاک ۶۳

شماره تماس : ۶۶۰۴۸۹۹۷ – ۶۶۰۴۸۹۰۶

 

مجموعه دندانپزشکی آرتمان درمان

قیطریه

10 بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران ، مراکز برتر سال 1400

مجموعه دندانپزشکی آرتمان درمان در قیطریه واقع شده است که یک شعبه هم در خیابان آزادی بلوار استاد معین دارد. این مرکز با بیش از ۱۷ سال سابقه خدماتی از جمله بلیچینگ دندان با لیزر ، لمینت دندان ، کامپوزیت ونیر و ارتودنسی و سایر خدمات را انجام می دهد. مشاوره و معاینه منظم و دقیق باعث شده این کلینیک در لیست برترین های تهران قرار بگیرد. پزشکان در این مرکز اقدامات پیشگیرانه را به مراجعان آموزش می‌دهند. پشتیبانی رایگان از طریق واتساپ و دریافت نوبت آنلاین از مزایای این مرکز است.

 

آدرس : قیطریه، نبش خیابان خراسانی، ساختمان پزشکان قیطریه، طبقه 2

شماره تماس : 02122209891

 

آدرس دوم : خیابان آزادی، بلوار استاد معین، پایین‌تر از تقاطع طوس، پلاک 158، طبقه 2

شماره تماس : 02166003625

 

دکتر بهاره سپهریان

سعادت آباد

10 بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران ، مراکز برتر سال 1400

دکتر بهاره سپهریان دندانپزشک زیبایی ، طراحی لبخند ، لمینت دندان ، ایمپلنت ، بلیچینگ است. دکتر سپهریان دو مطب در سعادت آباد و بلوار فردوس در غرب تهران دارد که برای ساکنان شمال تهران و غرب تهران مناسب است رضایت مراجعان به مطب این پزشک باعث شد تا در این لیست قرار گیرد.

 

آدرس : تهران – سعادت آباد، سرو شرقی، نرسیده به میدان کاج، خیابان بهزاد جنوبی، نبش کوچه دوازدهم. ساختمان ارس، پلاک ۴، واحد ۱۹

شماره تماس : 22095852 (021)

 

آدرس دوم : تهران – فلکه دوم صادقیه ،بلوار فردوس شرق ،نرسیده به اتوبان ستاری، بین ستاری و ابراهیمی ،پلاک ٤٢٨ ،ساختمان بلوط، واحد ٣٦

شماره تماس : 44051472 (021)

 

کلینیک دندانپزشکی در

زعفرانیه ، ونک ، کرج

10 بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران ، مراکز برتر سال 1400

دکتر امیر کامیار خضری در تهران و کرج کلینیک دندانپزشکی با نام در فعالیت دارد. این پزشک رتبه اول کشور در آزمون تخصصی را کسب نموده است و اقداماتی از جمله ارتودنسی ، ایمپلنت ، ترمیم و زیبایی دندان و امور درمانی را انجام می دهد. در این مرکز دکتر ماهور قربانی نیز فعالیت دارد که امور ترمیمی و زیبایی را انجام می دهد. خیابان مقدس اردبیلی ، ونک و کرج چهار راه طالقانی مراکز فعالیت وی در تهران و کرج هستند. خدمات تخصصی ارتودنسی مراکز این پزشک انجام می‌شوند.

 

آدرس : تهران , خ مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان فرخ، طبقه اول

شماره تماس : 02126708010

 

آدرس دوم : تهران , میدان ونک

شماره تماس : 02188884843

 

آدرس سوم : کرج ، چهار راه طالقانی

شماره تماس : 02632267848

 

 

ادامه این لیست در حال تکمیل شدن است

 

 

مطالب بیشتر:

قیمت و هزینه ارتودنسی دندان سال 99 | متحرک | فک بالا | نامرئی

قیمت روکش دندان سال 99 | هزینه انواع روکش دندان

قیمت کامپوزیت دندان 99 | کامپوزیت دندان های جلو

هزینه کشیدن دندان عقل در سال 99 | جراحی دندان عقل

قیمت لمینت دندان در سال 99 چقدر است؟

هزینه پرکردن دندان 99 | قیمت و تعرفه عصب کشی پرکردن دندان

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا