پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • بهترین پیشنهادها برای لباس شب خواستگاری دختر خانم ها

  مجموعه : مدل لباس زنانه

  بهترین پیشنهادها برای لباس شب خواستگاری دختر خانم ها

  دختر خانم ها وقتی خواستگار برایشان می آید بسیار حساس می شوند، از لباس شب خواستگاری گرفته تا چگونگی برگزار شدن آن. شب خواستگاری لباس رسمی مناسب ترین و بهترین انتخاب است. لباس شما اولین چیزی است که دیگران در هنگام آشنا شدن با شما به آن توجه می کنند. دختر خانم ها و آقا پسرهای عزیز در مورد لباس شب خواستگاری توجه به بعضی از راهنمایی ها خیلی مهم و راهگشا خواهد بود.

  بهترین پیشنهادها برای لباس شب خواستگاری دختر خانم ها

  چگونه در شب خواستگاری لباس مناسب بپوشیم؟

   

  1= با پوشش تیره اثرگذاری کمتری بر طرف مقابلتان داریــد. بهتر است نگاهی به کمد لباس هایتان بزنیــد و روشن هایش را برای این دیــدار انتخاب کنیــد. در صورتی که رنگ روشن برای شما به معنی کرم یا آبی است، در همین محدوده رنگ انتخاب کنیــد. در صورتی که برایتان صورتی یا نارنجی رنگ روشن حساب می شود، آنها را در لباستان انتخاب کنیــد.

   

  در یک کلام، خود واقعی تان را به نمایش بگذاریــد. هم از این جهت که بهتر خودتان را معرفی کنیــد و هم این که جای حرف و حدیث باقی نماند و طرف مقابلتان بفهمد شما چه تیپی هستیــد. با سلیقه واقعی تان سر این قرار برویــد نه با سلیقه دیگران. آراسته و خوشرنگ باشیــد ولی متانت و وقار را در پوششتان از یاد نبریــد.

   

  رنگ های ملایم بیشترین تاثیر را بر طرف مقابل می گذارند. خیلی رنگین نپوشیــد و حداکثر از 3 رنگ در پوشش خود استفاده کنیــد؛ نه بیشتر. آنچه شما را خوش تیپ نشان می دهد، هارمونی در رنگ هاست. ست بودن لباس ها با رنگ هایشان شما را منظم و شیک و جذاب نشان می دهد. پس به این هارمونی دقت بیشتری داشته باشیــد.

   

  2= درست است که این قرار تقریبا رسمی است ولی نبایــد طوری بپوشیــد که معذب باشیــد و نتوانیــد بر صحبت هایتان در جلسه تمرکز کنیــد. کت و شلوار خیلی رسمی، یا کفش های پاشنه دار و لباس های تنگ و معذب واقعا بر جلسه تان تاثیر می گذارند. شما را بی قرار می کنند و دلتان می خواهد سریعتر از طرف مقابلتان فرار کنیــد، به خانه برویــد و راحت شویــد. در حالی که شایــد علت این بی قراری و اضطراب را خودتان متوجه نباشیــد!

   

  3= لباس ها به ما جسارت و انرژی می دهند. وقتی شما رنگی که چهره تان را جذاب و دلنشین می کند به تن می کنیــد ناخودآبعضی وقتها لبخند بر لبانتان می نشیند و دلتان می خواهد همه شما را ببینند. مخصوصا عزیزانتان. پس لباس مورد علاقه تان را برای اولین دیــدار بپوشیــد تا جسارت حرف زدن داشته باشیــد و در پس ذهنتان خودتان را قبول داشته باشیــد.

   

  4= شما شخصی هستیــد با اعتقادات خاصی در مورد پوشش و پیرو اصول و اعتقادات خودتان و خانواده تان هستیــد ولی قرار است به ملاقات شخصی برویــد که می دانیــد یا حدس می زنیــد تا حدی با شما در مورد مقوله حجاب و پوشش اختلاف نظر دارد، حال بایــد با چه لباسی سر این قرار ملاقات حاضر شویــد؟

   

  پاسخ این سوال روشن است؛ با همان میزان و نوع پوششی که به آن عقیــده داریــد. یکی از اصول پوشش شما برای این قرار ملاقات این است که خودتان باشیــد،خود واقعی. شما بایــد به عقایــد شخص مقابلتان احترام بگزاریــد ولی نبایــد عقایــد خودتان را هم فراموش کنیــد. وقتی همانگونه که همیشه بوده ایــد بر سر این قرار حاضر شویــد می توانیــد از گذشته و داشته هایتان به روشنی حرف بزنیــد.

   

  البته اشخاصی هم هستند که به احترام خانواده هایشان نوع خاصی از پوشش را دارند، پیشنهاد می کنیم در مورد این موضوع که تصمیمی برای تغییر این پوشش بعد از ازدواج دارند یا نه حتما در این جلسه صحبت کنند و نظر و عقیــده شان را بازگو کنند.

   

  5= بعضی ها اعتقاد دارند لباسی که برای خواستگار بایــد پوشیــد لباسی است رسمی و شیک درست مثل زمانی که به مجلسی دعوت شده ایــد که دیگر مدعوین برایتان غریبه هستند و شما بایــد به گونه ای در آن مهمانی ظاهر شویــد که از همه لحاظ شیک و خاص به نظر برسیــد، ولی قرار نیست با اشخاص آن محفل در مورد آینده ای مشترک و نگرش ها و خواسته هایتان حرف بزنیــد و به نتیجه برسیــد.

   

  پس سخت نگیریــد و خودتان باشیــد، البته این مسئله به معنای نامرتب بودن نیست. نوع پوشش شما در همچین ملاقاتی به هوش و ذکاوتتان بر می گردد،انتخابی سخت و در عین حال آسان. لباسی که هم زیبایی و آراستگی را به شما هدیه کند و هم نشانگر شخصیت واقعی شما باشد.

   

  6= توجه به آرایش موی سر برای آقایان نیز در این مراسم مهم است. آقا پسرها بایــد با آرایشی مناسب از سر بدون بهره از لوازمی چون واکس مو، رنگ مو و … در مقابل خانواده شخص مقابل ظاهر شوند. یادمان باشد که استفاده از بعضی از امکانات برای پوشاندن عیوبی چون کم مویی، ‌بی مویی و … نوعی دروغگویی و عدم صداقت به شخص مقابل محسوب می شود.

   

  7= زیبایی مهم است، ولی مهم تر از آن زیبایی طبیعی است. خودتان را زیر خروارها ماده آرایشی پنهان نکنیــد. همانی که هستیــد باشیــد. تلاش نکنیــد با لوازم آرایش از خودتان چهره دیگری بسازیــد. آنچه شما را زیبا و برازنده می کند، طبیعی بودن و به جا رفتار کردن است. شایــد کمی رسیــدگی به چهره تان، در حدی که همیشه این کار را می کنیــد بد نباشد.

   

  ولی بیش از آن، به هیچ وجه نتیجه خوبی نخواهد داشت. یادتان نرود که این قرار ملاقات به منظور رسیــدن به آینده ای مشترک و ساختن خانواده ای گرم و صمیمی تدارک دیــده شده است پس با صداقت سر این قرار ملاقات حاضر شویــد تا هر آنچه از آن به دست می آوریــد خیر و نیکی باشد.

   

  8= مدل و رنگ لباسی که برای این شب انتخاب می کنیــد بایــد متناسب با جنسیت،‌ سن و اندام شما باشد.

   

  9= تلاش کنیــد در این مراسم از لباس های رسمی، ساده و راحت استفاده کنیــد. پوشیــدن لباس های غیر رسمی و جلف، تنگ و چسبان و… در شب خواستگاری نه تنها شایسته مقام و شان شما نیست بلکه نگاه خانواده و شخص مقابل را نسبت به شما تغییر می دهد. همچنین اینها شب خواستگاری استرس و فشار خاص خود را دارد پس بهتر است با اجتناب از لباس های تنگ و چسبان این استرس و فشار را چند برابر نکنیــد.

   

  10= به بسپاریــد که در این روز بایــد خودتان باشیــد. به معنی که تلاش کنیــد آنچه هستیــد و خواهیــد بود به شخص مقابل نشان دهیــد. مثلاً دختر خانم محترم در صورتی که چادری هستیــد در این مراسم هم چادر سر کنیــد. در صورتی که به جای چادر از پوشش های دیگر استفاده می کنیــد در مراسم خواستگاری نیز از پوشش متداولتان بهره ببریــد. البته این مسئله در مورد آقا پسرها هم صدق می کند.

   

  نکته: در در آخر کلام مان هم بگوییم که: بعضی وقتها یکسری از پدر و مادرها دختر خانم را مجبور می کنند که بر عکس همیشه در این مراسم چادر سر کنند. در صورتی که شما هم چنین شرایطی داریــد حتما در قسمت گفتگو با آقا پسر موضوع را با وی در میان بگذاریــد و به او بگوییــد که چادری نیستند و به اصرار خانواده تان این کار را کرده ایــد. حتی دقیقاً مشخص نماییــد که در خانه و خارج از خانه چه پوششی داریــد.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •