مطالب گوناگون

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

استفاده از پکیج آموزش زبان انگلیسی به طور خود آموز به پیشرفت ما در یادگیری زبان انگلیسی بسیار کمک می کند. در یادگیری زبان انگلیسی گاهی از این که پیشرفت کندی داریم ناراحتیم و راه هایی چون حفظ کردن گرامر و حفظ کردن لغات زیاد و سخت رو انجام میدیم، اما یک راه آسان برای اینکه ما بتوانیم از سطح مبتدی به سطح پیشرفته پیش بریم وجود داره که اونم استفاده از بهترین پکیج های آموزش زبان انگلیسی است، که در این مقاله قصد داریم بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی رو برای شما بیان کنیم.

کاربرد های پکیج آموزشی زبان انگلیسی

پکیج های آموزشی زبان انگلیسی به تقویت چهار مهارت Speaking، Listening، Reading، Writing کمک می کنند. فایل های آموزشی در پکیج آموزشی زبان انگلیسی به صورت صوتی، تصویری و جزوه PDF هستند که زبان آموزان به راحتی بتوانند از آن ها استفاده کنند.

معرفی بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

۱.پکیج آموزشی انگلیسی Sweet English

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

 

پکیج Sweet English از کامل ترین و بهترین پکیج آموزشی زبان انگلیسی می باشد که با محیطی کاملا فارسی در ایران وجود دارد. در این پکیج تلفظ ها، معانی و واژگان بسیار کاربردی طراحی شده و زبان آموزان می توانند از سطح مبتدی به راحتی به سطح پیشرفته، پیش بروند.

این پکیج آموزشی تمامی نکات Grammer، Writing، Listening، Reading را به شما آموزش می دهد و مانند یک کلاس حضوری مطالب را برای شما بیان می کند. از ویژگی هایی که پکیج آموزشی Sweet English دارد این است که زبان آموزان می توانند در قسمت های مکالمه و در فیلم های آموزشی خود را به جای تک تک شخصیت ها قرار دهند و مکالمات را تمرین کنند. با کمک این پکیج زبان آموزان می توانند با علامت گذاری در هر بخشی که می خواهند و ذخیره آن بخش به مرور مجدد آن بپردازند. پکیج آموزشی انگلیسی Sweet English به برگزاری آزمون به صورت آنلاین و ارائه مدرک نیز می پردازد.

لینک خرید پکیج آموزشی Sweet English

 

۲.پکیج آموزشی Linguaphone

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

 

پکیج آموزشی Linguaphone از دیگر بهترین پکیج های آموزشی زبان انگلیسی است که آموزش آن کاملا سطح به سطح است. در این پکیج واژگان، جمله بندی ها کاملا متناسب با هر سطح است. پکیج آموزشی Linguaphone در مدت سه ماه باعث می شود شما به راحتی متوجه مکالمه های انگلیسی شوید. این پکیج که بهترین پکیج آموزشی زبان انگلیسی است با ترجمه کامل و روان در پایان هر درس به زبان آموزان کمک می کند تا بهتر آن درس را یاد بگیرند و دارای ۸ سی دی صوتی و یک دی وی دی تصویری است.

لینک خرید پکیج آموزشی Linquaphone

 

۳.پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد جاوید

 

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

استاد مرتضی جاوید، پدید آورنده آموزش دایره لغات خارجی بدون فراموشی با متد LMF و IMT است، مرتضی جاوید که به عنوان سلطان حافظه شناخته می شود با روش Substitution Drill به زبان آموزان مکالمات انگلیسی را بدون فراموشی یاد می دهد و استاد پرورش حافظه و خلاقیت است.

در پکیج های آموزش زبان انگلیسی استاد جاوید علاوه بر آموزش زبان از سطح مبتدی تا پیشرفته، مکالمات ۱۰۰۰ لغت کاربردی نیز به زبان آموزان آموزش داده می شود. این پکیج شامل ۲۰ DVD آموزشی به صورت تصویری و دو کتاب است. از معایب این پکیج می توان به این اشاره کرد که تنها بر روی مهارت Speaking تمرکز دارد.

لینک پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد جاوید

 

۴.پکیج آموزش زبان انگلیسی Nonstop English

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

از بهترین و معتبر ترین پکیج های آموزشی زبان انگلیسی می توان به پکیج آموزش زبان انگلیسی Nonstop English اشاره کرد. این پکیج محیط کاملا فارسی دارد و تلفظ ها را اصولی یاد می دهد. پکیج آموزش زبان انگلیسی Nonstop English در ۶ سطح و براساس کتاب های TopNotch طراحی شده است. این پکیج دارای سیستم فن نوشتار است که برای تمرینات مشکل و مدل های واضح از مهارت های نوشتاری لفظی و فنی می شود. از جمله این مهارت ها می توان به مهارت پشتیبان Supporting Sentences، مقایسه و تضاد Comparison & Contrast، نشانه گذاری Punctuation است. این پکیج دارای دوره های تکمیلی تا ۶ سطح و برگزاری امتحان در پایان هر دو درس می باشد.

در این پکیج قبل از شروع هر زبان آموز می تواند به ارزیابی سطح خود بپردازد و بعد براساس سطحی که هست یادگیری زبان انگلیسی را شروع کند. در پکیج آموزشیEnglish  Nonstop هر زبان آموز می تواند خود را جای شخصیت های متن قرار دهد و صدای خود را ضبط و بعد به آن گوش دهد و به بررسی تلفظ لغات بپردازد.

لینک خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی Nonstop English

 

۵.پکیج آموزش زبان انگلیسی نصرت

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

پکیج آموزش زبان انگلیسی نصرت با سابقه ای طولانی از بهترین پکیج های آموزش زبان انگلیسی می باشد. این پکیج دارای پکیج های متنوعی مانند آموزش در مدت زمان ۳ ماه یا آمادگی تافل و آیلتس می باشد. این پکیج آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است و شامل ۹۰ درس و ۶۲۰ مکالمه پرکاربرد و آموزش صوتی و تصویری است. مجموعه ویدیویی های این پکیج متن تمامی کلمات و جملات گفته شده را به همراه معنی فارسی آن به زبان آموزان آموزش می دهد. در پکیج آموزشی نصرت، آموزش زبان تصویری بعد از پخش مکالمه، روی تک تک لغات و جملات مکالمه تاکید می شود و معنی و تلفظ صحیح آن ها آموزش داده می شود.

در پکیج آموزش زبان انگلیسی نصرت به آموزش حروف اضافه، تکرار مطالب در فواصل مختلف، آموزش جمله سازی و روخوانی، آشنایی با لغات و… پرداخته می شود. از ویژگی های این پکیج می توان به تقویت حافظه در حین یادگیری و قابل استفاده بودن آن برای تمامی سنین اشاره کرد.

لینک خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی نصرت

 

۶.پکیج آموزش زبان انگلیسی اکسیر

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

پکیج آموزش زبان انگلیسی اکسیر به دنبال تقویت مهارت های زبانی، زبان آموزان است. به کمک این پکیج زبان آموزان از سطح مبتدی تا پیشرفته پیش می روند و مهارت های زبانی شان نیز تقویت می شود. این پکیج دارای بهترین استادان زبان انگلیسی می باشد که یادگیری زبان را برای زبان آموزان راحت و لذت بخش کرده است.

لینک پکیج آموزش زبان انگلیسی اکسیر

 

۷.پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد عطائی

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

از دیگر پکیج های آموزش زبان انگلیسی، پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد عطائی است. این پکیج از بهترین و کاربردی ترین پکیج های آموزش زبان انگلیسی در منزل است. تمامی نکات مربوط به گرامر توسط خود استاد عطائی با زبانی روان و ملموس تدریس شده و تمرکز بیشتر این پکیج بر روی آموزش گرامر زبان آموزان می باشد.

لینک خرید پکیج آموزشی زبان انگلیسی استاد عطائی

 

مطالب مرتبط پیشنهادی:

برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی چقدر زمان نیاز داریم؟

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا