ورزش و سلامتی

بهترین ورزش برای لاغری و چربی سوزی ران

بهترین ورزش برای لاغری و چربی سوزی ران

بهترین ورزش برای لاغری و چربی سوزی ران

امروز به شما حرکاتی را آموزش مي دهیم کــه همگی 3 دقیقه ای هستند و به طور مستقیم روی آب کردن چربی ران تاثیر خواهند داشت. ران یکی از اعضای مهم بدن در خوش اســـتایل بودن اســـت و باید به آن توجه شود تا هميشه تناسب اندام خوبی داشته باشید. امروزه بیشتر خانم ها مراقب سلامت جسمي و زیبایی اندام خود هستند و دوست دارند لاغر و خوش اندام و جذاب باشند. به همين دلیل تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف مي کنند.

 

یکی از مشکلات رایج زنان امروزی مشکل اضافه وزن اســـت و خوشبختانه راه های زیادی مثل ورزش کردن و داشتن برنامه غذایی سالم برای حل این مشکل وجود دارد.همه ما از اهميت مراقبت از بدن و داشتن وزن سالم آگاه هستیم اما بسیاری از مردم وقت کافی برای رفتن به باشگاه ندارند بنابراین مي توانید ورزش هایی کــه در ادامه توضیح داده ام را امتحان کنید.

 

این ورزش های ۳ دقیقه ای را کــه برای آب کردن چربی های ران و خوش فرم کردن ران هاســـت مي توانید بدون داشتن هیچ تجهیزات ورزشی خاصی در خانه قبل از خواب یا صبح ها بعد از بیدار شدن انجام دهید.

 

ورزش برای قسمت روی ران

بهترین ورزش برای لاغری و چربی سوزی ران

برای انجام دادن این حرکت ورزشی باید به پشت دراز بکشید. دست ها را کنار بدن قرار دهید و پاها را به ترتیب تا زاویه ۹۰ درجه بالا ببرید. زانوها را صاف نگه دارید و انگشت های پا به سمت بالا باشد. سپس پاها را به ترتیب پایین بیاورید و مراقب باشید پاها با زمين برخورد نکند. برای هر کدام از پاها این ورزش را ۱۰ مرتبه تکرار کنید. این حرکت ورزشی به فرم دادن روی ران کمک مي کند.

 

ورزش برای قسمت پشت ران

بهترین ورزش برای لاغری و چربی سوزی ران

برای انجام دادن این ورزش باید در وضعیت ورزش قبلی کــه توضیح دادم قرار بگیرید با این تفاوت کــه انگشت های پا را به سمت بدن بکشید. زانوها را خم کنید باسن را بلند کنید و یکی از پاها را بالا ببرید. این ورزش را ۲۰ مرتبه تمرین کنید.

 

ورزش برای فرم دادن به قسمت داخل ران

بهترین ورزش برای لاغری و چربی سوزی ران

ورزش آخر برای فرم دادن به عضلات داخل ران اســـت. همانند تصویر به پهلو بخوابید پاها را روی هم قرار دهید و زانوها را خم کنید. پا را بلند کنید و صاف بکشید سپس دوباره زانو را خم کرده و روی پای دیگر قرار دهید. این تمرین را برای هر کدام از پاها ۱۰ مرتبه تکرار کنید.

 

شاید این ورزش ها به نظر آسان بیایند اما با آن ها مي توانید حتی بدون رفتن به باشگاه چربی های زیادی را بسوزانید . برای ورزش کردن فقط کافی اســـت انگیزه کافی داشته باشید تا به اندام دلخواهتان برسید.

 

 

ورزش چربی سوزی ران پا،چربی سوزی بغل ران،از بین بردن چربی بغل ران،سوزاندن چربی ران،ورزش برای لاغری بغل ران،ورزش لاغری ران ها،کاهش چربی ران،ورزش برای لاغری داخل ران

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا