دنیای خودرو

بهترین مرکز ریمپ خودرو کجاست؟ معرفی و آدرس

بهترین مرکز ریمپ خودرو کجاست؟ معرفی و آدرس

بهترین مرکز ریمپ خودرو کجاست؟ معرفی و آدرس

تخصصی ترین مرکز ریمپ خودرو

کاراکال تخصصی ترین مرکز ریمپ ایسیو در ایران و تنها برند ثبت شده ریمپ در ایران و تنها دارنده مجوز ریمپ در ایران می باشد. کاراکال تمامی دستگاه های بروز و قدرتمند دنیا اعم از Kess,Ktag,Chiploader,Combiloader,Magic Motor و … را در اختیار داشته و برای تولید نرم افزار مناسب ریمپ برای هر خودرو از دینامومتر و دستگاههای آزمایشگاهی مختلف استفاده کرده است.

 

در بررسی افرادی که در زمینه ریمپ ایسیو فعالیت دارند. نکته مهم این است که بدانیم Source از کجاست؟؟ این برنامه ها از کجا می آیند و چگونه از درست بودن آن ها مطمئن شویم. افراد متفرقه در زمینه ریمپ بسیار زیاد شده اند اما قبل از مراجعه به هر مرکز دیگری دانستن سوالات ذیل امری بدیهی می باشد.

 

1- آیا فردی که ریمپ می کند تحصیلات و سواد مورد نظر در زمینه ریمپ و موتور خودرو را دارند؟

موسسان کاراکال رتبه های برتر کنکور سال 88 بوده و هر دو به مدت دوسال در بخش مکانیک خودرو دانشگاه شریف مدرس تیونینگ بوده و پروژه دانشگاهی خود ریمپ ایسیو بوده است که عنوان پروژه “تاثیرات افزایش سوخت و جرقه بر توان موتور ” بوده که در ISI ژونال نیز به چاپ رسیده است.

بهترین مرکز ریمپ خودرو کجاست؟ معرفی و آدرس

2- آیا فردی که ریمپ می کند از معایب خودروی مورد نظر آگاه است؟

کاراکال با دانش بالای خودرویی که دارد و ضمن تجربه فراوان در زمینه خودرو نسبت به ایرادات نرم افزاری هر خودرو اشراف کامل داشته و می داند که مثلا خودروی جک جی5 اتوماتیک ایراد دیر معکوس کشیدن دارد و خودروی دنا در هنگام گرم شدن افت شتاب می گیرد. بنابراین بسته به نیاز هر خودرو برنامه نویسی مورد نظر را انجام می دهد.

 

3- استراتژی تست خودرو بعد از ریمپ چگونه است؟

در ریمپ ایسیو شاهد تغییراتی هستیم که کاملا محسوس و مشهود می باشد. حال چگونه بعد ریمپ متوجه شویم که افزایش توان و گشتاور داشته ایم؟
در کاراکال می توانید با استفاده از دینامومتر میزان افزایش توان و گشتاور را مشاهده نمایید. همچنین در مسیر اختصاصی تست جاده توسط خود مشتری می توانید میزان بهتر شدن خودرو را مشاهده نمایید.

 

کاراکال تنها شرکتی در ایران می باشد که با دانشگاه صنعتی شریف در راستای ساخت خودروی اسپرت به نام Persian Typhon اقدام نموده و تمامی بخش های اصلی خودرو از موتور و ایسیو گرفته تا تعلیق و … را طراحی و تولید نموده است.

 

موسسان کاراکال در راستای ارتقای دانش خود در کشور های مختلفی در زمینه ریمپ ایسیو دوره دیده و مجوز های مختلف را دارا می باشند. همچنین این شرکت در شهرک شکوهیه قم خط تولید ایسیو داشته که برای ایران خودرو و سایپا ایسیو تولید می کند.

 

کاراکال با بیش از 100 شعبه در کل کشور در حال فعالیت بوده و این شعبات روز به روز رو به افزایش می باشند.

بهترین مرکز ریمپ خودرو کجاست؟ معرفی و آدرس

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا