پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • بهترین قرص تاخیری سریع و آنی | بهترین رابطه جنسی

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  بهترین قرص تاخیری سریع و آنی | بهترین رابطه جنسی

  بهترین قرص تاخیری سریع و آنی | بهترین رابطه جنسی

  اگر مي خواهید بهترین قرص تاخیری برای داشته رابطه جنسی طولانی مدت و لذت بخش را داشته باشید همراه ما باشید تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

   

  زود انزالی یا انزال زودرس (زود ارضا شدن) چیست؟

  فردی کـــه دچار زود انزالی یا زود ارضایی اســـت بلافاصله پس از دخول ارضا مي شود و منی از بدنش خارج مي شود و نمي تواند نیازهای جنسی همسرش را برآورده کند. البته شاید این مشکل به صورت دائمي و هميشگی نباشد کـــه جای نگرانی ندارد ولی اگر زود انزال شدن هميشگی باشد و یا اینکـــه فرد قبل از ایجاد رابطه جنسی ارضا شود و زمانی کـــه تازه سکس را اغاز مي کند ارضا شود به آن زود انزالی گفته ميشود کـــه فرد را بسیار ناراحت مي کند.

   

  انواع قرص های تاخیری موجود در داروخانه ها

  سیلدنافیل

  نام تجاری: ویاگرا – ارکتو

  قرص‌های سیلدنافیل کـــه در مقادیر ۵۰، ۲۵ و ۱۰۰ ميلی گرمي بوده و ماکزیمم دوز روزانه ۱۰۰ ميلی گرم بوده و بهتر اســـت از مقادیر ۲۵ شروع شود و در صورت عدم پاسخ دهی مناسب مقدار مصرف افزایش یابد.

   

  عوارض:

  از عوارض این دارو سردرد (به علت کاهش فشار خون) و احساس گرگرفتگی مي‌باشد و عوارض خطرناک مانند تاری دید و سیانوپسیا (تغییر رنگ در دید و دیدن اشیا به رنگ آبی) و اختلالات شنوایی بوده کـــه نیاز به قطع مصرف و مراجعه فوری به پزشک دارد.
  وگادول (Vega-Dol)

   

  وگادول Vega-Dol

  نام تجارتی مخدر ترامادول در کشور هندوستان مي‌باشد کـــه با اسامي دیگر مانند Veldrol و وکتادول VICTADOL و مشابه آن بر روی اینترنت به فروش مي‌رسد. این قرص از ترکیب ترامادول با سیلدنافیل کـــه ماده‌ای بسیار خطرناک اســـت تهیه مي‌شود. قرص ترکیبی وگادول (سیلدنافیل و ترامادول) حاوی ۱۰۰ ميلی‌گرم سیلدنافیل و ۵۰ ميلی‌گرم ترامادول اســـت.

   

  عوارض:

  هرچند قرص تاخیری وگادول تا حدودی باعث به تأخیر انداختن و درمان زود انزالی مي‌شود اما در دراز مدت عوارض جبران‌ناپذیری بر سلامت بدن خواهد گذاشت. سکته قلبی ناگهانی، سکته مغزی، از دست رفتن بینایی و شنوایی، افزایش فشار چشم و سوء هاضمه از عوارض رایج این قرص اســـت.
  تادافیل (سیالیس)

  بهترین قرص تاخیری سریع و آنی | بهترین رابطه جنسی

  cialis سیالیس

  قرص‌های سیالیس عملکردی مشابه ویاگرا دارد اما بسیار قوی تر از ویاگرا بوده و ماده تأثیر گذار اصلی آن تادالافیل مي‌باشد کـــه موجب نعوظ (سفت و راســـت شدن) آلت مي‌شود و تا حدودی در تأخیر در انزال نیز تأثیر گذار مي‌باشد.
  معمولاً سیالیس را بصورت یک قرص در زمان مورد نیاز مصرف مي‌کنند، این زمان مي‌تواند از ۳۰ دقیقه تا ۴۰ دقیقه قبل از تصميم به مقاربت و نزدیکی مصرف شود. (توصیه مي‌شود جهت جذب بهتر اثرات دارو، یک لیوان آب خنک بنوشید)

   

  عوارض:

  مصرف بیشتر از یک بار در روز تادالافیل به هیچ عنوان توصیه نمي‌شود.مصرف مقادیر بیش از حد تادالافیل مي‌تواند باعث دردهای قفسه سینه، منگی، ضربان نامنظم قلب و تورم پاها و اختلال در دید شود.

   

  واردنافیل (لویترا)

  واردنافیل با مهار فسفودی اســـتراز تیپ 5 در اجسام غاری شکل آلت تناسلی مردانه باعث افزایش اثر نیتریک اکساید در پایانه‌های عصبی و سلول‌های اندوتلیال در اجسام غاری شکل مي‌شود. در نتیجه منجر به گشادشدن عروق و افزایش جریان خون به اجسام غاری شکل و نعوظ آلت تناسلی مردانه در برابر تحریک جنسی مي‌شود.

   

  عوارض:

  کاهش ناگهانی شنوایی یا از دست رفتن شنوایی کـــه ممکن اســـت با وزوزگوش و سرگیجه همراه باشد ممکن اســـت با مصرف واردنافیل رخ دهد.این قرص توسط بیماران خاص مانند بیماران کلیوی، بیماران دستگاه گوارشی و… مصرف نگردد.

   

  پاروکستین (Paroxetine)

  داروی پاروکستین یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بوده کـــه مي‌شود از آن برای درمان زود ارضایی اســـتفاده نمود. تغییرات رفتاری، ناتوانی در کنترل بسیاری موارد مانند حرکت کامل چشم‌ها، سردرد، کند شدن ضربان قلب، تهوع (خصوصاً در اوایل مصرف) و… همگی از عوارض جانبی پاروکستین محسوب مي‌شوند کـــه نیاز اســـت فرد با پزشک خود تماس حاصل فرماید.

   

  موارد منع مصرف

  افرادی کـــه به دیگر داروهای مشابه (داروهای مهارکننده) مانند سروتونین حساسیت نشان داده‌اند.مصرف هرداروی دیگری به صورت همزمان از جمله مسکن‌ها، آرامبخش ها، ضد تشنج و… (در صورت مصرف هردارویی حتماً پیش از تجویز پاروکستین، اطلاعات را در اختیار پزشک قرار دهید).

  بهترین قرص تاخیری سریع و آنی | بهترین رابطه جنسی

  سرترالین (زلوفت)

  نام تجاری: Zoloft, Asentra, Lustral و …

  سرترالین يك مهاركننده قوی و انتخابی بازجذب نورونی سروتونين (SSRI) مي‌باشد و با تقويت فعاليت سروتونرژيك در CNS ومتعاقباً مهار فعاليت آدرنرژيك در ناحيه locus ceruleus مي‌شود.

   

  عوارض:

  خواب آلودگی، گيجی، خستگی يا ضعف، مشكلات گوارشی از جمله بی اشتهايی، اسهال، خشكی دهان، اختلال در هضم غذا، تهوع، دردشكمي، نفخ، كاهش وزن، سردرد، افزايش تعريق و … از عوارض این قرص‌ها هستند.

   

  سیتالوپرام (Citalopram)

  همانند داروی سرترالین، داروی سیتالوپرام نیز یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بوده کـــه از آن برای درمان زود انزالی اســـتفاده مي‌شود. احتمالاً بهبود حاصل از این قرص‌های تاخیری تا 3 هفته بعد از شروع مصرف خود را نشان نمي‌دهد. اگر این قرص تاخیری تا شش هفته تأثیر خود بر زود انزالی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مشکل ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود.

   

  کلوميپرامين (Clomipramine)

  طی مطالعاتی گزارش شده کلومي پرامين، در درمان زود انزالی مؤثر اســـت ولی به علت عوارض ۵ الی ۱۵ درصدی آن مانند اختلال دید، خشکی دهان و سایر عوارض کولینرژیک مصرف آن محدود گردیده اســـت. داروی ذکر شده با مختل کردن بازجذب سروتونین در مغز باعث افزایش سروتونین شده و باعث به تأخیر انداختن انزال مي‌گردد.

   

  فلوکستین (Fluoxetine)

  داروی فلوکستین یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بوده کـــه مي شود از آن برای درمان زود ارضایی اســـتفاده نمود. احتمالا بهبود حاصل از دارو تا 3 هفته بعد از شروع مصرف خود را نشان ندهد. اگر این قرص تاخیری تا شش هفته تاثیر خود بر زود ارضایی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مشکل ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود.

  بهترین قرص تاخیری سریع و آنی | بهترین رابطه جنسی

  بهترین قرص های تاخیری گیاهی

  کپسول تقویت جنسی اگزوتیک پلاس مارنیز (Marnys Exotique Plus Capsulas)

   

  نحوه مصرف:

  روزانه 1 تا 2 کپسول قبل از غذا ميل شود.

   

  ترکیبات مهم:

  گیاه جین سینگ کره ای (Panax Ginseng): یک تونیک و آداپتوژن گیاهی اســـت و در ارتقاء عملکرد قوای جنسی مؤثر مي‌باشد.گیاه گوارانا (Guarana): جهت رفع خستگی مؤثر مي‌باشد و به افزایش توان و تحریک پذیری جنسی نقش موثری دارد.گیاه Eleuterococcus: قدرت مقابله با اســـترس و خستگی را افزایش مي‌دهد و در حفظ سلامت جنسی و افزایش ميل جنسی مؤثر مي‌باشد.
  ماده بسیار مغذی Royal jelly: غذای ویژه ملکـــه زنبور عسل مي‌باشد و یک انرژی طبیعی با اثرات شگفت انگیز اســـت.
  اسید آمينه تورین: در ارضاء روانی و تحریک پذیری جنسی نقش موثری دارد.

   

  احتیاط:

  در صورت بارداری و شیردهی و نیز مصرف همزمان با داروهایی همچون وارفارین و دیگوکسین با پزشک خود مشورت نمایید.
  در افراد مبتلا به آسم یا آلرژی شدید با احتیاط مصرف شود.در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

  بهترین قرص تاخیری سریع و آنی | بهترین رابطه جنسی

  – قرص تاخیری بدون عوارض – قرص تاخیری سیلدنافیل

  کپسول تقویت جنسی جنسینگ پلاس اسی (ESI Ginseng Plus Tablets)

   

  تونیکی قوی و مؤثر برای بدن و اعمال مغزی

   

  تعداد در بسته: 30 عدد

   

  نحوه مصرف:

  روزانه یک کپسول، همراه با یک لیوان آب، ترجیحاً صبج ها یا در زمان خستگی مصرف نمائید.

   

  احتیاط:

  در صورت وجود هرگونه حساسیت به مواد اولیه، بیشتر از دوز پیشنهادی روزانه مصرف نگردد.در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف گردد.

   

  کپسول روسترانگ

  این فرآورده با جبران مواد لازم در بدن بیمار باعث تولید هورمون‌های جنسی و افزایش اکسیژن در اندام‌های تناسلی موجب تقویت عملکرد جنسی مردان مي‌شود و در نتیجه موجب افزایش ميل جنسی، درمان زودانزالی و افزایش مدت زمان مقاربت در مردان مي‌شود.

   

  ترکیبات: هسته گیاه Tamarindus indica

  بهترین قرص تاخیری سریع و آنی | بهترین رابطه جنسی

  موارد منع مصرف

  در افراد مبتلا به فشارخون و سردردهای مزمن منع مصرف دارد.3 ساعت بعد از صبحانه و 3 ساعت بعد از نهار هر بار 1 الی 2 کپسول (داروی گیاهی روسترانگ به مدت 7 روز مورد اســـتفاده قرار گیرد.)

   

  قرص های تاخیری ایرانی

  قرص تاخیری گیاهی آفرودیت

  قرص آفرودیت یا هر ۲ ميلیلیتر قطره حاوی عصاره خشک گیاهان فوق مي‌باشد:

  ميوه خارخاسک ۴۰ ميلیگرم

  زنجبیل ۱۲/۲۷ ميلیگرم

  زعفران ۳ ميلیگرم

  دارچین ۱۱ ميلیگرم

   

  نحوه مصرف:

  یک قرص آفرودیت ۳ بار درروزبعداز غذا ميل شود. آفرودیت را مي‌توان برای حصول نتیجه بهتر بطور مستمر مصرف نمود

   

  موارد منع مصرف:

  در بیماران قلبی و بیمارانی کـــه مبتلا به کمبود فشارخون هستند مصرف دارو باید با احتیاط انجام شود

  بهترین قرص تاخیری سریع و آنی | بهترین رابطه جنسی

  عوارض جانبی:

  بیمارانی کـــه نسبت به اسانس‌های گیاهی حساسیت نشان مي‌دهند، مي‌بایستی این دارو را با احتیاط مصرف نمایند.

   

  قرص تاخیری گیاهی کیمياگر

  ترکیبات: گیاه Tamarindus Indica (تمبر هندی) و سایر گیاهان دارویی از طب سنتی ایران و طب کـــهن کشور چین و هند

   

  مقدار مصرف: 1 تا 2 کپسول، 2 تا 2/5 ساعت قبل از مقاربت ميل شود.

   

  عوارض جانبی:

  چون این دارو قابض اســـت، امکان بروز یبوست، دل درد و انقباضات شکمي وجود دارد.از مصرف همزمان این کپسول با مواد اسیدی مانند آبلیمو یا سرکـــه خودداری نمایید، زیرا موجب خنثی شدن تأثیرات دارو مي‌گردد.

   

  داروهای ضد افسردگی سه حلقه‌ای

  داروهایی کـــه علائم مشابهی همچون داروهای SSRIدارند، از قبیل بعضی از انواع خاص داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای ((TCAsرا مي‌توان به عنوان داروی درمان زود انزالی اســـتفاده نمود. داروهای ضد افسردگی سه حلقه‌ای کـــه بیشتر از بقیه در زمينه درمان زود انزالی بر روی آن تحقیق شده اســـت کلوميپرامين بوده کـــه شاید بیشتر از خیلی از داروهای SSRI برای این منظور مفید باشد.

  بهترین قرص تاخیری سریع و آنی | بهترین رابطه جنسی

  مهارکننده فسفودی اســـتراز نوع ۵

  در بعضی از تحقیقات سیلندافیل و سایر مهارکننده هایفسفودی اســـتراز نوع پنج (PDE5) همچون تادالافیل به همراه داروهای SSRI تاثیرات بهتری نسبت به اســـتفاده مطلق از مهارکننده انتخابی بازجذب سروتونین داشته‌اند. لازم بذکر اســـت، اســـتفاده از دو دارو عوارض جانبی بیشتری نسبت به مصرف فقط یک دارو مي تواند به همراه داشته باشد.

   

  درمان زودانزالی با اســـتفاده از داروهای موضعی:

  داروهای بی‌حس کننده موضعی

  کرم‌ها و داروهای بی‌حس کننده موضعی قادر به کاهش حساسیت و تحریک‌پذیری آلت بوده و باعث تاخیر در انزال مي‌شوند. این کرم‌ها از کم خطرترین داروهایی هستند کـــه برای درمان زود ارضایی مصرف مي‌شوند. در صورتی‌کـــه مصرف‌کننده حساسیت خاصی به این داروها نداشته باشد، عوارض جانبی سیستميک کمي در پی دارند. لیدوکائین و پریلوکائین ۲٫۵۵ درصد از جمله داروهای بی‌حس کننده موضعی مي‌باشد..

   

  مکمل های طبیعی

  بعضی از مردها بر این باورند کـــه داروهای طبیعی مي تواند زود انزالی را درمان کند . واقعیت این اســـت کـــه هیچ داروی گیاهی خاصی برای درمان زودانزالی وجود ندارند و بیشتر داروها موجود در بازار بیشتر جنبه آرامش‌بخش دارند چراکـــه زودانزالی بیشتر مربوط به مسائل ذهنی اســـت و با مصرف آرامش بخش ، مي توان به‌صورت کاذب ذهن را آرامش کرد و مدت بیشتر در رابطه جنسی باقی ماند . آرام شدن درصد بالایی از مشکلات زودانزالی مربوط به اســـترس و عدم وجود آرامش در فرد اســـت .

   

  تمرین های آرامش بخش مثل نفس های عميق و تکنیک های دم و بازدم مي تواند به کسب آرامش کمک بسزایی بکند. کلاس های یوگا و مدیتیشن و در کل هر چیزی کـــه ذهن شما رو آرام مي کند در بهبود و درمان بیماری زود انزالی بسیار مؤثر اســـت . با وجود اینکـــه مشکل زود انزالی برای مرد و همسرش بسیار ناراحت کننده اســـت ، ولی یک بیماری مهلک نیست و با روش‌های مختلفی قابل درمان اســـت . درمان های انزال زودرس معمولاً شامل ریلکس شدن و دوری از اســـترس و تنش‌های فکری مي باشد . شما هم مي توانید بعد از مدتی تمرین و با اســـتفاده از روش های مختلفی کـــه در این مقاله ذکر شد بدون اســـتفاده از قرص های تأخیری و عوارض آن‌ها بر روی بدنتان به مدت زمان دلخواهتان در رابطه جنسی برسید .

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •