اخبار تکنولوژی

بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی

بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی

برای اینکه کسب و کار اینترنتی خود را راه بندازید یکی از اصلی ترین و مهم ترین قدم های راه اندازی سایت کسب و کارتان طراحی سایت تان است. همین امر باعث می شود که به این فکر کنید و به دنبال انتخاب یک شرکت عالی طراحی سایت بگردید تا یک طراحی عالی برای سایت تان داشته باشید. در این مقاله ما می خواهیم بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی را بهتون معرفی کنیم.

ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت ایرانی

برای اینکه یک شرکت طراحی سایت جزو بهترین ها باشد باید توانسته باشد آنچه را که ادعا می کند ارائه دهد و اعتماد مشتریانش را جلب کرده باشد. داشتن طراحی های کوچک و بزرگ عالی و قوی از جمله عواملی است که باعث می شود افراد به سمت آن شرکت برای طراحی سایت شان بروند.

از ویژگی های مهمی که یک شرکت طراحی سایت را در لیست بهترین ها قرار می دهد این است که بتواند نسبت به سایتی که قرار است شما بزنید برای طراحی سایت تان مشاوره صحیح و دقیقی را ارائه کند که در جهت سود و منفعت برای شما باشد.

ساختار سایت باید برای پاسخگوی نیاز مخاطب بسیار ساده باشد. امکان جستجو بین مطالب بسیار راحت باشد تا باعث جذب مخاطب شود. یک شرکت طراحی سایت باید این را به سورت اصولی و دقیق انجام دهد.

ارائه یک پشتیبانی قوی و عالی از دیگر ویژگی هایی است که یک شرکت طراحی سایت باید داشته باشد. رفع کردن سریع مشکلات سایت، اضافه کردن ویژگی های بیشتر به سایت، تغییر در ساختار سایت، ایجاد محیط سرگرمی همه این ها نیازمند یک پشتیبانی قوی و عالی است که بهترین شرکت های طراحی سایت باید داشته باشند.

بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی

بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی

۱.شرکت طراحی وب سایت Websima

از بهترین و عالی ترین شرکت های طراحی سایت ایرانی، شرکت طراحی Websima است. این شرکت در سال ۲۰۱۲ در زمینه تجارت جهانی شروع به کار کرد و با روحیه قوی در زمینه بازاریابی و تبلیغات توانسته است تا به امروز بهترین و عالی ترین اقدامات را انجام دهد. از اهدافی که شرکت طراحی Websima دارد این است که به جایگاهی فراتر از مرز های ایران برسد. از ویژگی هایی که این شرکت را در لیست بهترین ها قرار داده است می توان به کد نویسی بهینه شده و طراحی خلاقانه آن اشاره کرد. این شرکت یک پکیج کامل از خدمات و سرویس ها را برای مشتریانش فراهم کرده است. این شرکت در سال های ۹۵ و ۹۶ جایزه جشنواره وب و موبایل را اذعان خود کرده است. این شرکت به طراحی سایت براساس فاکتور های مهم سئو می پردازد و طراحی سایت شان براساس استاندارد های جهانی است. یکی از معایب این شرکت بالا بودن قیمت طراحی سایت است.

بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی

۲.شرکت طراحی سایت آی وحید

شرکت طراحی سایت آی وحید از دیگر بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی است که در سه حوزه سئو، سایت و خدمات طراحی اپلیکیشن خدمات خود را ارائه کرده است. از مهم ترین ویژگی هایی که شرکت طراحی سایت آی وحید دارد می توان به ارائه کد نویسی بهینه شده و پشتیبانی مناسب آن اشاره کرد. این شرکت به ارائه طراح های مختلف و زراحی ریسپانسیو نیز می پردازد. می توان عیب اصلی این شرکت را در قیمت بالای طراحی سایت و کمبود خلاقیت در نمونه کار ها بیان کرد.

بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی

۳.شرکت طراحی سایت وب 24

شرکت طراحی سایت وب 24 به دلیل ارائه خدمات گوناگون و گسترده، نمونه کار های خلاقانه و قوی از بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی است. از عیب هایی که این شرکت دارد و می توانیم به آن اشاره کنیم این سات که به دلیل ترافیک زیاد پروژه ها در زمینه پاسخ به تیکت های ارسالی خوب عمل نکرده است. اما همچنان در زمینه کد نویسی بهینه شده، خلاقیت در طراحی سایت، مشاوره صحیح عالی عمل کرده است.

بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی

۴.شرکت طراحی سایت کاسپید

از دیگر شرکت های قدیمی طراحی سایت، شرکت طراحی سایت کاسپید است که کار خود را از سال ۸۲ آغاز کرده است.  این شرکت دارای بهترین نمونه کار ها برای مشتریانش است و از متخصصان حرفه ای در طراحی سایت، گرافیست و برنامه نویس برای ارائه بهترین طرح ها استفاده می کند. این شرکت با شعبه ای که در انگلستان دارد به ارائع خدمات در سایت های خارچی نیز پرداخته است.. از ویژگی های شرکت طراحی سایت کاسپید می توان به طراحی اپلیکیشن موبایلی اختصاصی، ارائه پیش نمایش از امکانات سایت، تامین امنیت وب سایت و رفع باگ های موجود، داشتن نمونه کار های زیاد و قابل قبول و… اشاره کرد. از معایب این شرکت قیمت بالای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی است.

بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی

۵.شرکت طراحی سایت حامد

از دیگر شرک تهای طراحی سایت، شرکت طراحی سایت حامد است که در لیست بهترین ها قرار دارد. این شرکت به طراحی سایت براساس نساز مشتری می پردازد و طراحی سایت را براساس آخرین تغییرات سئو انجام می دهد. شرکت طراحی سایت حامد با داشتن نمونه کار های عالی و قابل قبول و پشتیبانی حرفه ای و عالی و قیمت های مناسب برای طراحی سایت توانسته است نظرات زیادی را به خود جلب کند.

 

 

 

بیشتر بخوانید:

برای طراحی سایت چه زبانی بهتر است؟

1/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا