آموزش اینترنت

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

اینترنت امروزه تمام زندگی ما را در برگرفته است و در زندگی روزمره ما تاثیرات بسیار زیادی گذاشته است. اما داشتن یک اینترنت پر سرعت در ایران به دلیل موانع همواره برای ما مشکل ساز بوده است. در ایران شرکت های ارائه دهنده اینترنت، اینترنت هایی در بستر فیبرنوری، رادیو ،ADSL2+، VDSL، TD-LTE، ارائه می دهند که شما باید برحسب منطقه زندگی تان بررسی کنید و ببینید که شرکت اینترنتی منطقه شما چه اینترنتی را پوشش می دهد و سرعت و کیفیت آن چگونه است. در این مقاله ما می خواهیم بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران را به شما معرفی کنیم تا بتونید براساس نیازتان از اینترنت پر سرعت و عالی استفاده کنید.

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

ویژگی های یک اینترنت خانگی خوب

برای اینکه بتوانید یک اینترنت خانگی خوب را انتخاب کنید باید در نظر داشته باشید که آن شرکت ارائه دهنده اینترنت سرعت و خدماتی را که شما احتیاج دارید را فراهم می کند یا نه. به همین منظور باید بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت را بشناسید و درباره شان تحقیق کنید تا انتخاب عالی برای داشتن یک اینترنت پر سرعت داشته باشید.

یکی از عواملی که باید در نظر داشته باشید پشتیبانی آن شرکت ارائه دهنده اینترنت است. وجود پشتیبانی خوب و حرفه ای از مواردی است که یک شرکت اینترنتی را جزو بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت قرار می دهد.

قیمت و هزینه های مناسب یکی دیگر از ویژگی های یک شرکت اینترنتی است. تعرفه های مقرون به صرفه و قیمت های مناسب بسته های اینترنتی از جمله مواردی است که یک شرکت ارائه دهنده اینترنت باید در نظر داشته باشد.

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت

۱.اینترنت خانگی شاتل

شرکت شاتل فعالیت خود را از سال ۱۱۳۸۱ با کسب مجوز ISP و ICP از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کار خود را شروع کرد. شاتل یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی ارائه دهنده در ایران است که برای ارائه خدمات اینترنتی به مشتریانش از پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری های روز دنیا استفاده می کند. اینترنت شاتل در تهران و در ۳۱ استان کشور قرار دارد و همه مناطق مخابراتی را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است و خدمات اینترنت پر سرعت بر بستر FTTC را برای اولین بار در ایران ایجاد کرده است.

شاتل به ارائه خدمات:

۱.اینترنت پر سرعت +ADSL2

اینترنت پر سرعت +ADSL2، از مهم ترین خدمات شرکت شاتل می باشد که اینترنت پر سرعت +ADSL2 را تا سرعت ۱۶ مگابایت بر ثانیه را برای کاربران خانگی و کسب و کار های کوچک فراهم کرده است. با به کار گیری بهترین تجهیزات و فناوری های روز دنیا و پشتیبانی قوی و مداوم اینترنت پر سرعت +ADSL2 امروزه به شدت گسترش پیدا کرده و کاربران زیادی چه در تهران چه در ۳۱ استان کشور از آن استفاده می کنند.

اینترنت پر سرعت ثابت VDSL

اینترنت پر سرعت ثابت VDSL یکی از روش های دسترسی به نسل جدید خدمات اینترنت پر سرعت ثابت است، که سرعتی چندین برابر روش های قبلی را برای دسترسی به اینترنت فراهم می کند. اینترنت پر سرعت ثابت VDSL به طور متوسط تا ۸۰ مگابایت بر ثانیه سرعت دانلود را فراهم کرده است که تقریبا ۱۰ برابر سرعت متوسط خدمات نسل قبلی سرویس های اینترنتی است. سرعت ارسال در این اینترنت ۲۰ تا ۴۰ مگابایت بر ثانیه است و بهترین سرعت را در همه فعالیت های آنلاین به ویژه دیدن آنلاین ویدیو، انجام بازی های آنلاین، Video Call و… فراهم کرده است. این اینترنت یه سه روش ارائه می شود:

  1. نزدیکی به کابینت های شاتل و ارائه سرویس به روش FTTC
  2. نزدیکی به یک مرکز مخابراتی مجهز به تجهیزات VDSL
  3. مجتمع های مسکونی و تجاری
خدمات اینترنت ویژه مجتمع های مسکونی و تجاری

شرکت شاتل به طور ویژه به ارائه خدمات اینترنتی در مجتمع های مسکونی و تجاری پرداخته است که امکان برخورداری از اینترنت پر سرعت با تجهیزات اختصاصی در همان مجتمع وجود دارد. این امر باعث شده است که دیگر محدودیت های مخابراتی وجود نداشته باشد و سرعت و کیفیت نیز خوب باشد. در مجتمع های مسکونی و تجاری شاتل دو راه کار سرویس بر پایه Ethernet و کابل مسی (ADSL/VDSL) را ارائه می دهد.

اینترنت پر سرعت ثابت بر بستر بی سیم (PTMP)

شاتل این اینترنت را برای کاربرانی که با محدودیت های مخابراتی و یا مشکل در زیرساخت ها رو به رو هستند ایجاد کرده است.این سرویس در همه نقاط کشور فعال می باشد. نحوه انتقال پهنای باند اینترنت در این سیستم مشابه با روش WiFi است . بدون محدودیت های مخابراتی خدمات ارائه می دهد و کیفیت بالا و پایداری دارد.

برای خرید هر کدام از خدمات اینترنتی شاتل و آگاهی از اینکه در منطقه مسکونی شما ارائه می شود یا نه می تونید با تلفن ۹۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید یا به وب سایتشان مراجعه کنید.

آدرس وب سایت: www.shatel.ir

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

۲.اینترنت آسیاتک

اینرتنت آسیاتک یکی از شرکت های خصوصی است که در سال ۱۳۸۲ کار خود را با هدف ایجاد و توسعه دیتاسنتر های قدرتمند و متناسب با استاندارد های جهانی فعالیت های خود را آغاز کرد و اقدام به میزبانی بیشترین حجم محتوای داخلی پرداخته است. اینترنت پر سرعت آسیاتک یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران است که براساس ساختار های استادارد شده و هزینه های مناسب اینترنت پر سرعتی را به شما ارائه می دهد. خدمات اینترنتی آسیاتک شامل: ADSL2+, VDSL, TD-LTE, OWA, است.

خدمات اینترنتی آسیاتک تمام ۳۱ استان کشور را تحت پوشش دارد و با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری های روز دنیا بهترین و با کیفیت ترین اینترنت را ارائه می دهد. آسیاتک پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته را برای کاربرانش فراهم کرده است.

اینترنت +ADSL2

اینترنت +ADSL2 دارای سرعت بسیار بالاتر از ADSL معمولی است و مسافت قابل پوشش آن نیز بیشتر است و سرعت دستی در این اینترنت تا ۳ برابر بیشتر از ADSL و حداکثر تا ۱۶ مگابایت بر ثانیه است. خدماتی که آسیاتک از اینترنت +ADSL2 ارائه می دهد تا مسافت ۸ کیلو متر از مرکز مخابراتی نیز امکان پذیر است.

اینترنت VDSL

یکی از خدمات اینترنت پر سرعت آسیاتک، ارائه اینترنت VDSL است که با پیشرفته ترین و جدید ترین فناوری ها ارائه می شود و قیمیتی مناسب دارد. این سرویس اینترنتی تا ۸۰ مگابایت بر ثانیه سرعت دارد و سرعت آپلود در آن بسیار بالا تر از دیگر فناوری ها است.

اینترنت پر سرعت TD-LTE

اینترنت نسل ۴ و ۴.۵ ثابت TD-LTE آخرین نسل اینترنت ثابت است. اینترنت TD-LTE سرعت بسیار بالایی دارد و محدودیت های مکانی و عدم امکان جا به جایی مودم، محدودیت های مخابراتی و خطوط تلفن را بر طرف کرده است. این سرویس اینترنت دارای پهنای باند بسیار بالا، پایداری بالا در آپلود و دانلود، برخورداری از پشتیبانی ۲۴ ساعته و… را در تمام سراسر کشور دارد.

اینترنت وایرلس آسیاتک (OWA)

اینترنت وایرلس بی سیم یا پوینت تو پوینت (P2P) اشتراکی یکی از سرویس های پر سرعت است، این سرویس اسنترنت یک نوع اینترنت رادیویی است که بر پایه امواج رادیویی ارائه می شود. این سرویس محدودیت مخابراتی ندارد و در مناطقی که خدمات اینترنت روی خط تلفن وجود ندارد و یا فاصله مخابراتی زیاد است می توان راه اندازی کرد. این سرویس مناسب گیمر ها و استریمر ها است و سرعت آپلود و دانلود پایدار و بسیار بالایی دارد و بسیار مقرون به صرفه است.

برای خرید هر کدام از خدمات اینترنتی شاتل و آگاهی از اینکه در منطقه مسکونی شما ارائه می شود یا نه می تونید به وب سایتشان مراجعه کنید.

آدرس وب سایت: www.asiatech.ir

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

۳.اینترنت های وب

شرکت های وب در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و خود را در لیست بهترین ارائه کننده های اینترنت در ایران قرار داده است. اینترنت های وب پرسرعت ترین اینترنت را برای کاربران خود با قیمت مناسب فراهم کرده ایت تا در سراسر ایران بتوانند از خدمات اینترنتی های وب استفاده کنند.

اینترنت +ADSL2 های وب

اینترنت +ADSL2 های وب دارای سرویس های زمرد و برنز است که خدمات ویژه ای را برای کاربران فراهم کرده است. سرویس نقره ای های وب، مهم ترین ویژگی آن یعنی ترافیک باندل آن اشاره کرد. این خدمات اینترنتی با پشتیبانی ۲۴ ساعته در اختیار کاربران قرار می گیرد و این سرویس با خدمات یک ماهه تا دوازده ماهه در اختیار کاربران قرار دارد.

سرویس های برنزی نسبت به سرویس های زمردی محدود تر است و دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته نیز می باشد. مجموع آستانه مصرف منصفانه ماهانه که به معنی ترافیک داخلی قابل استفاده ی هر سرویس است، دو برابر ترافیم معادل بین الملل خواهد بود.

آدرس وب سایت: www.hiweb.ir

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

۴.اینترنت پیشگامان

شرکت اینترنتی پیشگامان از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت اینترنتی پیشگامان در سراسر ایران خدمات اینترنتی خود را برای مشتریانش ارائه می دهد و از به روز ترین فناوری ها در راستای خدمات اینترنتی استفاده می کند، به همین دلیل جزو بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران می باشد. اینترنت پیشگامان شامل TD-LTE، ADSL، فیبرنوری، است.

فیبرنوری (FTTH)

فیبرنوری (FTTH) یکی از بستر های انتقال داده با سرعت بسیار بالا است که در آن این انتقال داده ها به صورت پالس های نور و به صورت الیاف شیشه ای و پلاستیک انعطاف پذیر انتقال داده می شود. اینترنت پیشگامان با استفاده از بهترین و مجهز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا این سرویس را در اختیار کاربران قرار داده است.

اینترنت پر سرعت TD-LTE

اینترنت پر سرعت TD-LTE جدید ترین تکنولوژی اینترنت ثابت بی سیم است که بهترین اینترنت را در اختیار شرکت ها و سازمان ها و خانه ها قرار داده است. این اینترنت دارای دامنه سرعت ۱ مگابایت تا ۸۰ مگابایت بر ثانیه است. این سرویس اینترنتی دارای عدم محدودیت مکانی، امکان جا به جایی مودم، عدم نیاز به خط تلفن و… است.

آدرس وب سایت: www.pishgaman.net

 ۵.اینترنت پارس آنلاین

از دیگر بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران می توان به شرکت های پارس آنلاین اشاره کرد. شکرکت اینترنت پارس آنلاین یکی از شرکت های خصوصی ارائه دهنده اینترنت در ایران است که بهترین و متنوع ترین خدمات اینترنتی را برای مشتریانش فراهم کرده است. شرکت اینترنتی پارس آنلاین با ارائه سرور ابری اختصاصی و ارائه میزبانی وب خود را در لیست بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران قرار داده است. اینترنت پارس آنلاین به ارائه اینترنت پر سرعت ADSL، VDSL، Wireless می پردازد.

اینترنت ADSL و VDSL

اینترنت ADSL و VDSL برای ارائه خدمات اینترنتی پر سرعت برای مجتمع های مسکونی و شرکت ها و… است که با پیشرفته ترین و جدید ترین فناوری ها ارائه می شود و قیمیتی مناسب دارد. این سرویس اینترنتی تا ۸۰ مگابایت بر ثانیه سرعت دارد و سرعت آپلود در آن بسیار بالا تر از دیگر فناوری ها است.

اینترنت Wireless

اینترنت Wireless پارس آنلاین برای ارائه خدمات زمانی است که محدودیت های مخابراتی و یا امکان استفاده از ADSL فراهم نیست و می توانیم از اینترنت Wireless استفاده کنیم.

آدرس وب سایت: www.parsonline.com

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

۶.اینترنت مبین نت

شرکت اینترنت مبین نت از دیگر شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران است که بهترین اینترنت را برای مشتریانش فراهم کرده است و خود را در لیست بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت قرار داده است. شرکت اینترنت مبین نت از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت اختصاصی و ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در سراسر ایران است.

اینترنت TD-LTE

اینترنت TD-LTE در سراسر کشور فعال است و اینترنت پر سرعت بی سیم ثابت را فراهم کرده است.

اینترنت LTE

این سرویس سرعت بسیار بالا و بدون تاخیر را فراهم کرده است و سرعت ۴۰ مگابایت بر ثانیه را پوشش می دهد و برای دانلود و آپلود، انجام بازی آنلاین، وب گردی و شبکه های اجتماعی بسیار مناسب است.

آدرس وب سایت: www.mobinnet.ir

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

۷.اینترنت صبا نت

شرکت اینترنتی صبانت در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و با هدف اراتقاء سطح خدمات ارتباطی در ایران به فراهم کردن خدمات اینترنت پر سرعت در سراسر کشور پرداخت و به همین دلیل جزو بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران امروزه به شمار می رود. اینترنت صبانت به ارائه خدمات اینترنتی چون +ADSL2 و Wireless می پردازد.

اینترنت پر سرعت +ADSL2

نسخه جدید تر ADSL است که سرعت بسیار بالایی دارد که امکان دانلود سریع را فراهم کرده است. هزینه آن بسیار پایین تر است و این اینترنت را در تهران فراهم کرده است.

اینترنت وایرلس Wireless

این سرویس اینترنتی به صورت بی سیم قابلیت ارائه اینترنت در مجنمع های مسکونی و تجاری و اداری را فراهم کرده است.

آدرس وب سایت: www.sabanet.ir

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

۸.اینترنت رهام داتک

شرکت اینترنتی رهام داتک از بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران است که از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات اینترنتی آغاز کرده است. این شرکت بهترین خدمات اینترنتی را برای مشتریانش فراهم کرده است و با ارائه اینترنت پر سرعت در سراسر کشور از بهترین شرکت های ارائه پهپنده اینترنت در ایران شناخته شده است.

اینترنت پر سرعت +ADSL2

اینترنت +ADSL2 دارای سرعت بسیار بالا است و برای کاربران خانگی و شرکت های تجاری و اداری بسیار سرویس مناسب است. این سرویس اینترنتی با وجود اینکه برای اتصال به اینترنت از سیم تلفن استفاده می کند، اما هیچ وقت تلفن را اشغال نکرده و می توان همزمان از تلفن و اینترنت استفاده کرد. این سرویس تا سرعت ۱۶ مگابایت بر ثانیه را فراهم کرده است.

آدرس وب سایت: www.datak.ir

 

بیشتر بخوانید:

چگونه بفهمیم چقدر حجم اینترنت ایرانسل داریم؟

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا