پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • بهترین روش ها برای کسب درآمد عالی از یوتیوب

  مجموعه : موفقیت و پیشرفت

  بهترین روش ها برای کسب درآمد عالی از یوتیوب

  شما به راحتی می توانید از یوتیوب کسب درآمد کنید، بگذریم از این که این شبکه اجتماعی در ایران فیلتر است اما در دیگر کشورها بسیاری را میلیونر کرده. ما در این نوشتار تمام نکات مهم درآمدسازی از طریق یوتیوب و مشهور شدن را برای شما عنوان می کنیم. شما با استفاده از این نکات می‌توانید به یک فعال موفق یوتیوب تبدیل شوید. به خاطر داشته باشید برای پول درآوردن از طریق یوتیوب و مشهور شدن از این طریق می بایست زمان بگذارید و تلاش کنید.

  بهترین روش ها برای کسب درآمد عالی از یوتیوب

  هرگز تسلیم نشوید و عرصه را خالی نکنیدبسیاری از اشخاص بر این عقیده هستند که اگر یک ویدیو در یوتیوب آپلود کنند می‌توانند فرآيند درآمدزایی‌شان را آغاز کنند، ولی به این سادگی نیست. شما می‌توانید از طریق یوتیوب درآمدزایی کنید و به شهرت برسید، ولی این کار مستلزم صرف زمان، خلاقیت و استراتژی داشتن است.

   

  در فضای مجازی حضور داشته باشید

  می بایست حضور فعالی در شبکه‌ّهای اجتماعی داشته باشید. علاوه بر آن می بایست بازدیدکنندگان را به اشتراک‌گذاری ویدیوها ترغیب کنید. ساخت یک حساب کاربری عمومی برای کانال‌تان ضروری است. بدین صورت مردم می‌توانند در پلتفرم‌های مختلف به شما دسترسی پیدا کنند و می‌توانید حساب‌های شخصی‌تان را در حالت امنیتی نگه دارید.

   

  شبکه‌سازی کنید

  اشخاص زیادی در سراسر جهان هستند که به دنبال پولسازی از یوتیوب هستند و می‌خواهند از این طریق به شهرت برسند. به یاد داشته باشید، همکاری و مشارکت، از رقابت بهتر است. می بایست از دیگران حمایت کنید و کارهای‌شان را ترویج کنید. علاوه بر آن می‌توانید در برخی کانال‌ها به‌عنوان (پُست) میهمان حضور داشته باشید یا این فرصت را برای دیگران فراهم کنید تا در کانال‌تان حضور داشته باشند. اشتراک‌ گذاری اطلاعات و منابع کلید موفقیت است.

   

  از تبلیغات درآمدسازی کنید

  عایدی‌های حاصل از تبلیغات بخش بسیار کوچکی از سودهای دریافتی یک فعل یوتیوبی را تشکیل می‌دهد. نرخ پرداخت آن‌قدر پایین است که مجبور هستید ویدیوهای‌تان را به هر روش ممکن به پول نزدیک کنید.

   

  بازدیدکنندگان را بشناسید

  زمانی که دنبال‌کنندگان (فالوورهای) بیشتری به دست آوردید، می بایست از بازدیدکنندگان‌تان بخواهید خودشان را معرفی کنند و درباره‌ی محتوای تولیدی‌تان نظر بدهند. این کار به شما کمک می‌کند خواسته‌ی آن‌ها را مشخص کنید. علاوه بر آن، امکان دارد ایده‌های جدیدی به شما بدهند که پولسازی از طریق محتوای‌تان را بیشتر کند.

   

  چیزی بفروشید

  در ویدیوهای‌تان یک لینک به یک فروشگاه اینترنتی قرار دهید. امکان دارد این لینک مربوط به فروشگاه خودتان باشد یا نباشد. این کار می‌تواند محصولی را که تولید می‌کنید به فروش برساند یا باعث درآمدزایی برای شما شود.

   

  ویدیوهای ویژه بفروشید

  شما می‌توانید از یوتیوب به‌عنوان یک ابزار ترویجی برای فروش محتوا به کار ببرید. می‌توانید برای دسترسی به اطلاعات یا دیگر خدمات برای کاربران حساب‌های غیررایگان باز کنید.

   

  کانال‌تان را تأسیس کنید

  یک نام خوب برای کانال‌تان برگزینید، نامی که ماندگار باشد و مناسب کاری باشد که قصد دارید انجام دهید. علاوه بر آن، لازم است ویدیوهای‌تان را با جزئيات کافی توصیف کنید. تا مردم بتوانند به ویدیوهای‌تان دسترسی پیدا کنند.

   

  الزامات تولید را فراهم کنید

  می بایست هماهنگی‌ها و اقدامات لازم برای ضبط ویدیوها را فراهم کنید، مثلا، بهترین مکان برای ضبط ویدیوها، سیستم روشنایی، و در صورت لزوم اشخاصی که می بایست در ویدیوی شما حاضر باشند یا به شما کنند. تمامی این چیزها، می بایست پیش از شروع درآمدزایی از طریق یوتیوب و مشهور شدن به‌واسطه‌ی آن انجام شوند.

   

  برای این کار بودجه مشخص کنید

  مطمئن شوید برای همه چیز پول دارید و بودجه‌ی مناسبی آماده کنید. می بایست مخارج‌تان را مشخص کنید، زیرا اگر در این کسب و کار به موفقیت برسید، امکان دارد مجبور باشید مالیات پرداخت کنید.

   

  یک پُست یوتیوبی ایجاد کنید

  زمانی‌که محتوای‌تان را تولید کردید، می بایست به ایجاد پست بپردازید. از نرم‌افزارهای مخصوص ویرایش ویدیو و دیگر موارد موجود در بخش ارسال محتوا به کار ببرید.

   

  به رفع مشکلات بپردازید

  آماده‌سازی برنامه‌های احتمالی برای رفع مشکلات احتمالی حائز اهمیت است. اگر بازدیدکننده‌ای در یوتیوب ندارید، می بایست به راهنما رجوع کنید و به دنبال راه‌حل بگردید.

   

  از خدمات سرمایه‌سازی جمعی به کار ببرید

  اگر مردم از چیزی که تولید می‌کنید رضایت داشته باشند، می‌توانید از آن‌ها بخواهید در سایت‌های مربوط به سرمایه‌سازی جمعی (سایت‌هایی که به تولیدکنندگان کمک می‌کنند از طریق پول‌های اندکی که اشخاص برای‌شان فراهم می‌کنند به سرمایه برسند) از شما حمایت کنند. مانند سایت Patreon.

   

  لینک‌های فروش پورسانتی قرار دهید

  اگر دنبال‌کنندگان و بازدیدکنندگان زیادی دارید، شرکت‌ها علاقه‌مند خواهند بود به شما درصدی پول پرداخت کنند تا ترافیک ورودی‌تان را به وب‌سایت شان هدایت کنید. این کار از طریق لینک‌های فروش رابطه‌ای ممکن می شود.

   

  حامی جذب کنید

  شما می‌توانید با شرکت‌های مرتبط با ویدیوهای‌تان تماس برقرار کنید و تمایل‌شان را نسبت به حمایت از خودتان بسنجید. اگر با این کار موافقت کردند، می‌توانید در ازای دریافت وجه، محصول‌شان را مطرح کنید.

   

  به جستجو ادامه دهید

  راه‌های جدیدی برای کسب دائمی درآمد آنلاین وجود دارد. فعالیت دیگر فعالان یوتیوب را بررسی کنید. امکان دارد استراتژی‌ها و ابزارهای سودمندی دراختیار داشته باشند که شما نیز بتوانید در کسب و کارتان به کار ببرید.

   

  تحقیق کنید چه محتوایی بیشترین بازدید را می‌گیرد

  انواع خاصی از کانال‌ها و ویدیوهای شخصی بیشترین بازدید را می‌گیرند. ویدیوی یک گربه‌ی بسیار بامزه یا یک ویدیوی جالب می‌تواند بازدیدهای زیادی به همراه داشته باشد. ولی، اگر به دنبال این هستید که از موضوعات جدی در یوتیوب کسب درآمد کنید، می بایست حس وفاداری را در اعضای گروه القا کنید. این کار را می‌توانید با ارسال فرسته‌ّهای مفید و با کیفیت انجام دهید.

   

  به این فکر کنید که چه نوع محتوایی می‌توانید آماده کنید

  آموزش‌های آرایشگری و نکات زیبایی، یکی از پربازدیدترین انواع ویدیوهای یوتیوب را تشکیل می‌دهد. اگر استعدادی در این زمینه ندارید، پس این رویکرد برای شما مناسب نیست. بررسی کنید تا مشخص شود در چه زمینه‌ای می‌توانید کارتان را شروع کنید.

   

  چیز منحصر به فردی ارائه کنید

  اگر بدانید چه نوع محتوایی می‌توانید ارائه کنید، می‌توانید خودتان، یعنی کانال‌تان، را از دیگران متمایز کنید. می بایست چیزی بیشتر از دیگران عرضه کنید، قالب را تغییر دهید یا این‌که عناصر با کیفیتی را به کارتان اضافه کنید.

   

  یک طرح بریزید

  اگر قصد دارید یک کانال موفق یوتیوب داشته باشید، می بایست برای همه چیز طرح و برنامه داشته باشید. می بایست زمان بگذارید و محتوای تأثیرگذاری برای یوتیوب تولید کنید. کمی بیشتر تلاش کنید و برای ویدیوهای‌تان متن بنویسید.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •