پزشکی و بهداشتی

بهترین دارو ها برای سفید کردن پوست | معرفی و نحوه مصرف

بهترین دارو ها برای سفید کردن پوست | معرفی و نحوه مصرف

از آنجایی که پوست سفید و روشن طرفداران بسیاری دارد و تعداد زیادی از خانم ها به دنبال راه های سفید کردن پوست هستند، امروز به معرفی داروهایی می پردازیم که به روشن شدن پوست کمک می کنند می پردازیم. البته استفاده از داروها تنها راه روشن شدن پوست نیست، راه های بسیاری وجود دارند که با مصرف برخی مواد غذایی و میوه ها و یا استفاده از ماسک های مختلف میسر می شود اما در این بخش شما را با قرص ها و دارو های سفید کننده پوست آشنا می کنیم:

بهترین دارو ها برای سفید کردن پوست | معرفی و نحوه مصرف

قرص ایمدین برای سفید کردن پوست:

بهترین دارو ها برای سفید کردن پوست | معرفی و نحوه مصرف

این قرص (Imedeen) یک مکمل غذایی و روش جدیدی در مراقبت از پوست است که به عنوان قرص سفید کننده پوست استفاده می شود و با خاصیت ضد چروکی که دارد که نگه دارنده شادابی پوست است. قرص ایمدین، پوست را از عمق ناحیه درم جایی که روند پیری از آنجا آغاز می‌شود، بازسازی نموده و آن را جوان می کند. این قرص از نوعی ماهی تهیه شده است که ساختار پروتئینی بدن آن بسیار شبیه پوست انسان می باشد. عصاره پروتئینی ماهی موجب بازسازی پوست به صورت اختصاصی می شود و پس از مدتی لک‌های ناشی از پیری را کم می کند. عوارض قرص ایمدین شامل علائم آلرژیک خفیفی به شكل جوش‌های كوچک است.

 

قرص گلوتاتیون برای سفید کردن پوست:

بهترین دارو ها برای سفید کردن پوست | معرفی و نحوه مصرف

این قرص ، یک نوع آنتی‌اکسیدان می باشد که به طور طبیعی در بدن توسط کبد ترشح می‌شود. این دارو با ترکیباتی که دارا می باشد از لکه‌های سن، لکه‌ها و تغییر رنگ پوست جلوگیری می کند و با کاهش میزان سم بدن، تولید سلول‌های سالم پوست را بالا می برد. گلوتاتیون بطور عمیق به داخل پوست نفوذ می‌کند تا آن را لطیف و سالم نگه دارد. این آنتی‌اکسیدان با از بین بردن فلزات سنگین و مواد سمی که پوست را پیر می سازند، باعث سم زدایی سلول های می شود. گلوتاتیون برای بازگرداندن درخشش طبیعی پوست، سول‌های آسیب دیده را بازسازی می کند و بافت پوست را پاک و تمیز می کند. توجه داشته باشید که مصرف هر روز گلوتاتیون می‌تواند باعث شود که کبد، بیش از حد کار کند که منجر به آسیب کبدی و بیماری‌های مزمن می‌شود.

 

هشدار: داروهای سفید کننده پوست از جمله قرص گلوتاتیون می توانند باعث تداخل در عملکردهای طبیعی پوست شوند. این قرص ها ممکن است بر هورمون های بدن تاثیر بگذارند و اثرات مخربی بر پوست داشته باشند.

 

قرص پرفکتیل برای سفید کردن پوست:

بهترین دارو ها برای سفید کردن پوست | معرفی و نحوه مصرف

این نوع دارو (perfectil) شامل ریزمغذی‌های ضروری برای حفظ سلامت و شادابی پوست، مو و ناخن‌ها است که در صورت مصرف صحیح عوارض جانبی خاصی را نشان نمی دهد. این قرص شامل عصاره دانه انگور، پروآنتوسیانیدین، کاروتنوئیدها، ویتامین‌های D ،C ،E، انواع ویتامین‌های گروه B، سیستین و مواد معدنی می باشد. به طور معمول یک عدد قرص در روز به همراه وعده غذایی اصلی و با یک لیوان آب مورد استفاده قرار می گیرد.

 

در نظر داشته باشید که ازدیاد ویتامین‌ها هم در بدن می‌تواند منشأ بسیاری از مشکلات پوستی شود. بنابراین بهتر است حتی مصرف مکمل‌ها هم زیر نظر پزشک و بر طبق نتایج آزمایشگاهی صورت پذیرد.

 

 

سفید شدن پوست بدن،راز سفید شدن پوست صورت،بهترین عرق گیاهی برای روشن شدن پوست،چگونه خیلی سریع سفید شویم،سفید شدن پوست صورت سبزه،قیمت قرص گلوتاتیون،داروی گیاهی برای روشن شدن پوست صورت

 

 

2.7/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا