دنیای آی تی IT

بهترین برنامه های قالب آماده استوری اینستاگرام

بهترین برنامه های قالب آماده استوری اینستاگرام

بهترین برنامه های قالب آماده استوری اینستاگرام

اگر مي خواهید به استوری اینستاگرام تان رنگ و لعاب تازه و شیک بدهید باید بروید سراغ قالب های آماده استوری و پست که بوسیله برنامه هایی قابل استفاده هستند که در ادامه بهترین آن ها را به شما معرفی مي کنیم.اگر پیج افراد معروف در اینستاگرام را دنبال کرده باشید متوجه استفاده آنها از قالب، قاب، کلاژ و فونت های جالبشان در استوری، شده اید.

 

اگر دوست دارید شما هم مثل سلبریتی ها استوری های قشنگ تری درست کنــــید و با فالوئرهای خود به اشتراک بگذارید مي توانید ظرف کمتر از 1 دقیقه با برنامه هایی که در ادامه این مقاله به شما معرفی مي کنیم، قالب استوری منحصر به فرد خود را درست کنــــید.

 

1.Unfold

بهترین برنامه های قالب آماده استوری اینستاگرام

Unfold یکی از شناخته شده ترین برنامه ها برای قالب استوری اینساگرام مي باشد. رابط کاربری جذاب و کاربرپسندی دارد و به راحتی با آن مي توانید قالب مخصوص خود را درست کنــــید.در صفحه اصلی برنامه به صفحه آلبوم، دسترسی دارید. شما مي توانید روی چند استوری به طور همزمان کار کنــــید و در آلبوم های جداگانه در صفحه اصلی آنها را ببینید.

 

استوری هایی که با Unfold درست مي کنــــید مي توانند به شکل یک داستان برای قرار گرفتن پشت سر هم در پیج تان در برنامه مرتب شوند و هر موقع به آنها نیاز داشتید کافیست آلبوم همان مجموعه استوری را باز کنــــید.قاب های مختلفی برای درست کردن کلاژ (چینش چند عکس در یک قاب به روش های مختلف) در اختیار دارید همچنین مي توانید برای هر فریم متن با رنگ دلخواه قرار دهید.

 

2.Spark Post

بهترین برنامه های قالب آماده استوری اینستاگرام

Spark Post محصول شرکت معروف ادوبی خالق فوتوشاپ مي باشد. شروع به کار با برنامه بسیار ساده بوده و عملکرد همه چیز کاملا گویاست. با این وجود شاید استفاده از برخی امکانات این برنامه برای عده ای دشوار باشد.لیست بزرگی از انواع قالب استوری در بخش تنظیمات ویرایشی برنامه در دسترس قرار دارند که مي توانید بین آنها به سلیقه خود تم پلیت انتخاب کنــــید.

 

در صفحه اصلی برنامه Spark Post تعدادی قالب، در دسته بندی های مختلفی مثل، سبک زندگی، مسافرت، غذا و… دیده مي شود. برای استفاده از این قالب ها کافیست روی آنها کلیک کرده و گزینه remix this template را لمس کنــــید.امکانات دیگر برنامه شامل طراحی، پالت، ابعاد، افکت و… مي شود که با استفاده از همه این ها مي توانید استوری خود را تولید کرده و در نهایت در گوشی ذخیره نموده یا با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

3.Animoto

بهترین برنامه های قالب آماده استوری اینستاگرام

Animoto همانطور که از اسمش پیداست، قالب های متحرکی برای استوری به کاربر مي دهد. این برنامه هم برای کسانی که استفاده شخصی از اینستاگرام مي کنند کاربرد دارد، هم برای کسانی که دیجیتال مارکتینگ حرفه ای انجام مي دهند.تم پلیت هایی مثل آماده سازی نهار، بلاگ فشن، بلاگ اجتماعی و… قابل برگزیدن هستند. این قالب ها اکثر طوری طراحی شده اند که اگر خواستید بتوانید از آنها به عنوان یک تیزر تبلیغاتی استفاده کنــــید.

 

قابلیت بعدی Animoto اضافه کردن موسیقی متن به استوری مي باشد که از بین کلیکسیون متنوع موزیک داخل خود برنامه مي توانید برای زمينه استوری خود صدا قرار دهید.

 

4.StoryArt

بهترین برنامه های قالب آماده استوری اینستاگرام

StoryArt طیف گسترده ای از قالب ها و انیميشن ها را دارد که البته در نسخه رایگان تعداد کمي از آنها قابل دسترسی مي باشند. شما مي توانید برای هر صفحه از استوری خود طراحی منحصر به فردی با این برنامه انجام دهید. از ساخت کلاژ به شکل های مختلف گرفته تا قالب های متنی که مي توانند ظاهر استوری را جذاب تر کنند در StoryArt مي توانند استفاده شوند.شما همچنین مي توانید به طور جداگانه عکسی در این نرم افزار درست کنــــید که از آن به عنوان کاور اصلی استوری هایی که درست مي کنــــید، استفاده نمایید.

 

5.Canva

بهترین برنامه های قالب آماده استوری اینستاگرام

Canva نرم افزاری چندمنظوره مي باشد که به جز اینستاگرام مي تواند برای شبکه های اجتماعی دیگری مثل فیس بوک، یوتیوب و… نیز محتوا بسازد.کانوا به طور کلی همه نوع پستی مي تواند درست کند. کلاژ، دعوت نامه و کارت ویزیت از جمله این هاست. برای درست کردن یک استوری برای اینستاگرام برنامه Canva را باز کنــــید، تم پلیت مورد نظر خود را انتخاب کنــــید سپس المان هایی را که مي خواهید در آن جا به جا کنــــید و به سلیقه خودتان آن را شخصی سازی نمایید.به جای این کار مي توانید یک قالب خالی درست کنــــید و از صفر هر چیزی دوست داشتید درون آن قرار دهید تا قالب استوری منحصر به فرد خود را تولید کنــــید.

 

6.PicPlayPost

بهترین برنامه های قالب آماده استوری اینستاگرام

یک شرکت سازنده ویدیو برای موبایل، برنامه PicPlayPost را ساخته است. بنابراین همان طور که احتمال حدس زده اید با این برنامه مي توانید برای استوری اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی خود ویدیو درست کرده و در آنها به اشتراک بگذارید.به این ترتیب عملا با یک ویرایشگر فیلم طرف هستید که با آن مي توان متن، استیکر و فیلترهای مختلفی را به ویدیو اضافه نمود. امکان ضبط ویدیو و اضافه کردن صدا به برنامه، بریدن کلیپ ها و… از دیگر قابلیت های برنامه PicPlayPost هستند.

 

شما مي توانید یک پروژه نیمه تمام را ذخیره کنــــید تا بعدا هر وقت خواستید از همان جایی که رهایش کرده بودید به کار ادامه دهید. در نهایت فایل خروجی برنامه امکان ذخیره سازی در گوشی و به اشتراک گذاری مستقیم در شبکه های اجتماعی را دارد.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا