ارز دیجیتال ، متاورس

بهترین برنامه های استخراج بیت کوین کدامند؟

بهترین برنامه های استخراج بیت کوین کدامند؟

بهترین برنامه های استخراج بیت کوین کدامند؟

خیلی ها به دنبال خرید بیت کوین و ارزهای دیجیتال هستند اما بسیاری از همان اول شروع به استخراج آن مي کنند. امروز به شما بهترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین را معرفی مي کنیم. پس از این که سخت افزارهای استخراج بیت کوین را تهیه و تنظیم کردید، باید به یک استخر استخراج بپیوندید و در آن فعالیت کنید. در اکثر دستگاه‌های استخراج بیت کوین نیاز به نرم افزار خاصی نیست و نرم افزار روی خود دستگاه به صورت پیش‌فرض قراردارد در این دستگاه‌ها با چند کلیک ساده مي‌توانید فرایند استخراج را آغاز کنید.

 

اما برای کسانی که از دستگاه‌های خیلی قدیمي استفاده مي‌کنند، در این پست بهترین استخرهای استخراج و نرم افزار های استخراج بیت کوین را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

معرفی استخرهای استخراج بیت کوین

حدود ۲۴ استخر استخراج معتبر وجود دارد که مي توانید سخت افزار خود را به آن ها متصل کنید و استخراج بیت کوین را آغاز کنید.

بهترین برنامه های استخراج بیت کوین کدامند؟

حجم استخراج در استخرهای استخراج معتبر

 

۱۰ استخر استخراج برتر بیت کوین

Antpool

BTC.top

BTC.com

Bixin

BTCC

F2pool

ViaBTC

BW Pool

Bitclub

Slush

 

معرفی نرم افزارهای استخراج بیت کوین

پس از ثبت نام در استخرهای استخراج بیت کوین، باید با سرور و نام کاربری خود با استفاده از نرم افزار به استخر استخراج متصل شوید و فرایند استخراج را آغاز کنید.نرم افزارهای زیادی برای استخراج بیت کوین وجود دارند اما سه نرم افزار اصلی و پرکاربرد برای استخراج بیت کوین عبارتند از:

 

۱- نرم افزار CGminer

بهترین برنامه های استخراج بیت کوین کدامند؟

این نرم افزار در حال حاضر محبوب ترین نرم افزار استخراج بیت کوین است. CGminer نرم افزار سورس باز استخراج بیت کوین است که با زبان C برای سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز، لینوکس و OS X نوشته شده است.این نرم افزار شامل اورکلاکینگ، نظارت، کنترل سرعت فن و رابط کاربری ساده است. این برنامه از سه روش استخراج CPU ، GPU و ASIC پشتیبانی مي کند.

 

نرم افزار CGminer با محیط cmd کار مي کند و با ثبت نام در یک استخر استخراج مي توانید سرور و یوزر استخر استخراج خود را در نرم افزار وارد کنید و نرم افزار را فعال نمایید.

 

کلید های اصلی نرم افزار CGminer

۱- کلید P : تنظیم کردن استخر استخراج

۲- کلید S : تنطیمات (تعداد گرافیک، فن و …)

۳- کلید D : گزینه های اضافی

۴- کلید Q : خروج

 

۲- نرم افزار BFGminer

بهترین برنامه های استخراج بیت کوین کدامند؟

این نرم افزار کم و بیش شبیه نرم افزار CGminer عمل مي کند. با این تفاوت که در CGminer مي توان با تمام دستگاه ها فعالیت کرد اما این نرم افزار فقط مناسب دستگاه های ASIC است.

 

۳- نرم افزار GUIminer

بهترین برنامه های استخراج بیت کوین کدامند؟

این نرم افزار یک رابط کاربری ویژوال و کارپسند دارد و استخرهای استخراج زیادی را پوشش مي دهد. این نرم افزار امکان استخراج با CPU و GPU را دارد اما برای دستگاه های ASIC قابل استفاده نیست.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا