اپلیکیشن

بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

گاهی اوقات شرایط یا موقعیت هایی پیش میاد که افراد نیاز دارند مکالمات شان را ‌ضبط کنند. در بسیاری از موبایل هایی که در اختیار ما هستند به دلایلی ممکن است قابلیت ضبط مکالمه در آن وجود نداشته باشد یا محدودیت های منقطه ای، به کاربران اجازه استفاده از برنامه ضبط مکالمه موجود در گوشی را ندهد. در این مقاله قصد داریم بهترین برنامه های ضبط مکالمه دو طرفه را معرفی کنیم.

 

ویژگی های بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

قبل از معرفی برنامه ها بهتر ببینیم که یک برنامه ضبط مکالمه دو طرفه باید چه ویژگی هایی را داشته باشه تا بهترین کیفیت ضبط را به ما ارائه کنه.

یک برنامه ضبط مکالمه دو طرفه نیازمنده یک سری ویژگی هایی که باید بهشون توجه کنیم این ویژگی ها باعث می شوند که یک برنامه ضبط مکالمه جزو بهترین ها قرار بگیره.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک برنامه ضبط مکالمه ارائه بهترین کیفیت صدا می باشد. برنامه های ضبط مکالمه باید دارای کیفیت بالای صدا باشند تا وقتی که به آن ها گوش می کنیم بتوانیم خوب متوجه کلمه ها و جمله ها بشیم و هیچ گونه نویزی در ضبط مکالمه وجود نداشته باشد.

یکی دیگه از ویژگی های برنامه ضبط مکالمه این است که به طور خودکار به ضبط مکالمه ها بپردازد و فایل های ضبط شده را در گوشی موبایل ذخیره کند.

از دیگر ویژگی های مهم یک برنامه ضبط مکالمه اینکه بتواند از تمامی فرمت های صوتی پشتیبانی کند و فایل های ضبط شده را دسته بندی نماید.

و ویژگی دیگر برنامه ضبط مکالمه امنیت برنامه می باشد تا از حریم خصوصی افرادی که از اون برنامه استفاده می کنند بتواند به خوبی حفاظت نماید.

بهترین برنامه ضبط مکالمه

۱.Call Recorder-ACR

بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

از معروف ترین و بهترین برنامه های ضبط مکالمه می توان به Call Recorder-ACR اشاره کرد. این برنامه رایگان بوده و به دلیل داشتن رابط کاربری آسان تمام افراد می توانند از آن به راحتی استفاده کنند. برنامه Call Recorder-ACR دارای قابلیت هایی چون پاک کردن خودکار مکالمه های ضبط شده قدیمی، دارای قابلیت ذخیره فایل ها با انواع فرمت ها، با داشتن قابلیت Recycle Bin می توان مکالمه های ضبط شده ای که به طور اتفاقی پاک شده اند را باز گرداند و همچنین قابلیت ضبط کردن مکالمه در اواسط آن است.

لینک های دانلود برنامه Call Recorder-ACR:

ـ دانلود از Google Play: https://19i.ir/em/?c=481056

ـ دانلود App Store: https://19i.ir/em/?c=772646

 

۲.Cube Call Recorder

بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

برنامه Cube Call Recorder دارای کیفیت بسیار بالا در ضبط مکالمه را دارد. این برنامه برای کاربران امکان ضبط آسان تمامی تماس های دریافتی و خروجی را فراهم کرده است. برنامه Cube Call Recorder امکان ضبط مکالمات تلفنی، تلگرام و واتس آپ را با کیفیت volp فراهم کرده است. این برنامه دارای کیفیت بسیار بالا در ضبط مکالمات، برقراری تماس و مشاهده مخاطبین به وسیله خود برنامه و همچنین ضبط خودکار مکالمات را در خود دارد.

لینک های دانلود برنامه Cube Call Recorder:

ـ دانلود از Google Play: https://19i.ir/em/?c=157074

ـ دانلود از App Store: https://19i.ir/em/?c=459772

۳.Automatic Call Recorder by Appliqato

بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه های ضبط مکالمه برنامه Automatic Call Recorder نام دارد. این اپلیکیشن می تواند تمامی مکالمه ها را ضبط کند، به صورت رایگان قابل دسترسی است. اپلیکیشن Automatic Call Recorder همانطور که گفتیم دارای قابلیت ضبط تمامی مکالمه ها را دارد، همچنین دارای گزینه Ignore Everything است که می توان به وسیله این گزینه تماس هایی که در بین مخاطبین موردنظرتان نیست، ضبط نشود.

اپلیکشین Automatic Call Recorder قابلیت آپلود فایل های ضبط شده بر روی Google Drive و  Drop Boxرا دارد به وسیله این برنامه می توانید لیست سیاه و سفید از مخاطبان برای ضبط مکالمه تان ایجاد کنید. این برنامه بهترین برنامه برای ضبط مکالمه در جهت مشاهده Call Summary است. از معایب این برنامه که می توان به آن اشاره کرد وجود تبلیغات در فضای برنامه است.

لینک های دانلود برنامه Automatic Call Recorder:

ـ دانلود از Google Play: https://19i.ir/em/?c=849403

ـ دانلود از App Store: https://19i.ir/em/?c=752290

 

۴.‌Boldbeast Call Recorder

بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

با کمک اپلیکیشن Boldbeast Call Recorder می توانید با فشردن یک دکمه شروع به ضبط مکالمه کنید، این اپلیکیشن دارای قابلیت ضبط خودکار می باشد. با برنامه Boldbeast Call Recorder شما می توانید مخاطبین و حتی تماس های ضبط شده را در لیست سیاه و سفید قرار دهید، مکالمه های صوتی ضبط شده را مدیریت و دسته بندی کنید، از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن این است که وقتی تعداد مکالمات ضبط شده زیاد می شود و فضای زیادی اشغال می کند مکالمه های ضبط شده قدیمی را حدف می کند تا جا برای ضبط مکالمه های جدید به وجود آید و کاربران نگران پر شدن حافظه گوشی نباشند.

لینک دانلود برنامه Boldbeast Call Recorder:

ـ دانلود از Google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boldbeast.recorder

 

۵.Call Recorder Automatic

بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

از بهترین برنامه های ضبط مکالمه دو طرفه می توان به برنامه Call Recorder Automatic اشاره کرد. این برنامه دارای ضبط مکالمه خودکار، امکان ساخت Special List در جهت ضبط مکالمه، ضبط مکالمات خودکار بدون محدودیت حجم و زمان مکالمه، دارای قابلیت جست و جو در برنامه و امکان فعال سازی پسورد و ایجاد امنیت می باشد.

لینک های دانلود برنامه Call Recorder Automatic:

ـ دانلود از Google Play: https://19i.ir/em/?c=989602

ـ دانلود ازMyket: https://19i.ir/em/?c=934481

 

۶.Call Recorder by SMSROBOT

بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

از بهترین و محبوب ترین برنامه های ضبط مکالمه دو طرفه برنامه Call Recorder است که توسط SMSROBOT ساخته شده است. به کمک این برنامه شما می توانید لیستی مخصوص تهیه کنید و فقط مکالمات مربوط به آن لیست را ضبط کنید. این برنامه به دلیل رابط کاربری آسانی که دارد کار با آن آسان است و با نصب آن بر روی گوشی مکالمات به طور خودکا ضبط می شوند. برنامه Call Recorder از کارت های میکرو SD پشتیبانی می کند و امکان تنظیم قابلیت هایی چون کیفیت صدا را برای کاربران فراهم کرده است.

لینک دانلود برنامه Call Recorder:

ـ دانلود Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smsrobot.callu

۷.Google Dialer

بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

گوگل، قبلا اجازه ضبط مکالمه را در اندروید پشتیبانی می کرد اما بعد ها این قابلیت را متوقف کرد، اما مجددا آن را فعال و از آن پشتیبانی می کند. گوگل به فعال سازی مجدد ضبط مکالمه در گوشی در اپلیکیشن Dialer پرداخت. از معایب این برنامه می توان به فعال نبودن آن در تمامی گوشی های هوشمند و فعال نبودن آن در برخی از مناطق اشاره کرد، اما در صورت نبودن محدودیت استفاده از این اپلیکیشن بسیار راحت و آسان است.

لینک دانلود برنامه Google Dialer: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.dialer

 

۸.Blackbox Call Recorder

بهترین برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

از دیگر برنامه های محبوب برای ضبط مکالمه دو طرفه می توان به اپلیکیشن Blackbox Call Recorder اشاره کرد. این برنامه با داشتن قابلیت ضبط خودکار و داشتن ویژگی قفل امنیتی از بهترین برنامه های ضبط مکالمه دو طرفه به شمار می رود. تمامی تماس های ضبط شده توسط این برنامه را می توان پنهان کرد، این برنامه به طور خودکار مکالمه های ضبط شده قدیمی را پاک می کند، پشتیبانی از هدفون بلوتوثی را دارد و پشتیبانی از گوشی های دو سیم کارت را فراهم کرده است.

لینک دانلود برنامه Blackbox Call Recorder: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cryok.larva

 

بیشتر بخوانید:

بهترین برنامه های دوست یابی را بشناسید

پرطرفدارترین اپلیکیشن های پیام رسان اندروید

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا