دکوراسیون و چیدمان

بهترین ایده های رنگ دکوراسیون پاییزی

بهترین ایده های رنگ دکوراسیون پاییزی

بهترین ایده های رنگ دکوراسیون پاییزی

برای دکوراسیون پاییزی می توانید از رنگ های بسیار زیبایی استفاده کنید و زیبایی را به منزل خود بیاورید. پاییز فصل رنگ ها است و ما می توانیم بهترین ترکیبات رنگی را در خانه خود داشته باشیم. جفت کردن رنگ های قوی از آبی و شکلاتی گرفته تا لیمویی بهترین راه برای ایجاد تازگی به دکوراسیون خانه هاست. خیلی ها در ترکیب رنگ ها ریسک پذیر هستند. البته در ابتدا باید دید رنگ ها تا چه اندازه تاثیرگذار هستند. در این جا بهترین ترکیب رنگ ها را یاد بگیرید.

بهترین ایده های رنگ دکوراسیون پاییزی

صورتی و نارنجی
رنگ با نشاط صورتی به همراه نارنجی روح و انرژی را به هر اتاقی می آورد. این ترکیب در آشپزخانه و اتاق خواب دخترانه بسیار پر کاربرد و زیبا می شود. برای این ترکیب می توان از ترکیب قرمز و نارنجی هم استفاده کرد.

 

پیشنهاد: آباژور سفید را با پارچه صورتی نارنجی تزئین کنید. و یا این که روی لامپ سرامیک نارنجی را با یک نوار باریک ابریشمی سفید تزئین کنید. خیلی ساده و کم هزینه.

بهترین ایده های رنگ دکوراسیون پاییزی

قهوه ای و صورتی
صورتی به رنگ تیره و غنی شکلاتی حالتی دراماتیک می دهد.هر دو رنگ شیرین و سرزنده هستند. صورتی در یک پس زمینه گرم و ملایم خودنمایی می کند و قهوه ای گرمای خود رنگ صورتی را بیشتر نمایان می کند.برای این ترکیب می توان رنگ اسطوخودوسی و قهوه ای را نیز به کار برد. این دو رنگ قهوه ای و قرمز رنگ های پاییزی خوبی می توانند باشند.

 

پیشنهاد: برای به کار بردن این ترکیب می توانید بالش های قهوه ای به همراه روبان، طناب یا حاشیه های قهوه ای استفاده کنید.

بهترین ایده های رنگ دکوراسیون پاییزی

زرد و خاکستری
نتیجه ترکیب رنگ های خاکستری و زرد یک ترکیب بسیار زیبا و شیک به دست می دهد، در حالی که معمولا نقره ای را با لیمویی ترکیب می کنند. به هر حال این ترکیب بسیار مدرن و شیک است. برای این ترکیب می توان از خاکستری و لیمویی هم استفاده کرد.

 

پیشنهاد: این ترکیب رنگ را می توانید به این روش به کار ببرید: پایین یا بالای پرده های خاکستری رنگ یک ردیف پارچه زرد رنگ بدوزید یا بین دو ردیف پرده زرد رنگ یک ردیف پرده خاکستری رنگ نصب کنید.

بهترین ایده های رنگ دکوراسیون پاییزی

نارنجی و آبی
ترکیب نارنجی و آبی حس تازگی مرکبات را می دهد. رنگ شاداب خرمالو در کنار نارنجی احساس فروشگاه های مراکشی یا غروب آفتاب مدیترانه را ایجاد می کند. به جای این ترکیب می توان از ترکیب نارنجی و خاکستری هم استفاده کرد.

 

پیشنهاد: بیشتر ما از نقاشی کردن دیوارهای خانه م یترسیم و در به کار بردن رنگ ها نیز کاملا احتیاط می کنیم. اما این یکی از کم هزینه ترین و آسان ترین روش ها برای ایجاد تغییر در دکور خانه است. نیازی نیست که حتما هر چهار طرف دیوار را رنگ کنید. به عنوان مثال روی دیوار نارنجی تابلوهای آبی رنگ نصب کنید.

بهترین ایده های رنگ دکوراسیون پاییزی

آبی و سبز
آبی و سبز رنگ های سمبل طبیعت هستند و علاقه ما را به محیط طبیعت نشان می دهند. معمولا لیمویی و سبز چمنی را با رنگ آبی ترکیب می کنند. به جای این ترکیب می توان آبی با زرد لیمویی یا آبی روشن با آبی تیره هم استفاده کرد.

 

پیشنهاد: آبی و سبز آرامش را به اتاق خواب می آورند. پس این آرامش را با پارچه های سبز و آبی به اتاق خوابتان بیاورید. بالای تخت پارچه طرحدار ابریشمی آویزان کنید و در نهایت رو بالشی های سبز و آبی روی تخت قرار دهید.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا