دانلود آهنگ خارجی

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

نوشته شده توسط عبدالصمد جعفری: مایکل جوزف جکسون، دارنده لقب سلطان سَبک پاپ، مشهور ترین انسان روی کره زمین در کل تاریخ! رکورد دار بیشترین فروش آلبوم در جهان، پرطرفدارترین سرگرمی ساز جهان، خواننده، ترانه سرا، استاد رقص آن هم رقصی که خودش ابداع کرد!

کسی که آلبوم هایش حتی پس از مرگ اش در سال 2009 هنوز هم در حال فروش اند! دارای چندین رکورد در کتاب گینس، اولین سیاه پوستی که شبکه { ام تی وی } ویدیو موزیک هایش را نشان داد، دارنده صدایی که لقب آن صدای عدالت است.

کسی که از اوج فقر به اوج جهان رسید، کسی که هم سیاه بود و هم سفید، کسی که همیشه در یادهای مردم تمام کشورهای جهان زنده است، و در آخر سیاه پوستی که تمام سفید پوستانِ چشم آبی و مو بور به او تعظیم کردند…

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

امروز در وب سایت نیک شو هشت تا از بهترین کارهای این اسطوره موسیقی را معرفی می کنیم تا شما طرفداران سلطان پاپ با سرچ نام موزیک ها در گوگل این آهنگ ها را از وب سایت های موسیقی دانلود کنید.

البته می دانید که مایکل جکسون بی شمار آهنگ دارد و نمی شود لیست را محدود به هشت آهنگ کرد، در واقع این رتبه بندی بر اساس فروش، آهنگ سازی، ملودی و ریتم آهنگ ها گرد آوری شده است.

 

شماره یک بیلی جین { Billie Jean }

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

قطعه ای از پازل ( تریلر ) یعنی پر فروش ترین آلبوم تاریخ جهان! به عبارت دیگر، سرگروه لیست پر فروش ها، آهنگی که همه جوره جواب می دهد، ریتمی که چه خوابیده باشید و چه نشسته و چه ایستاده، شما را به حرکت وا می دارد!

 

ریتمی که اینقدر ساده و زیبا و کول است، که در دورهمیِ مهران مدیری هم، قبل از ورود اش به صحنه آن را پخش می کنند، آهنگه اونم چه آهنگی! شنیدم که میگم!

 

دانلود

 

شماره دو، تو تنها نیستی { you are not alone }

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

نام دومین آهنگ از البومِ تاریخ ( history ) یکی از موفق ترین ترانه های سال 1994 یا 1373 که به محض ورود به جدول صد آهنگ داغ بیلبورد، با ابهت تمام رتبه یک را از آن خود کرد. نظر تمام منتقدان به این آهنگ مثبت بود.

این آهنگ در گینس رکورد ثبت کرد، این آهنگ در 8 کشور شماره یک شد و در تمام کشورهای جهان غیر از ایتالیا ( که زیاد هم مهم نیست )، در بین ده آهنگ برتر جای گرفت.

ریتم آرام، شعری عاشقانه، و از همه مهم تر صدای خودِ او این آهنگ را همه چیز تمام می کند، خانمی که در ویدیو موزیک این آهنگ نشان داده می شود دختر الویس پریسلی همسر خود مایکل جکسون است.

 

دانلود

 

شماره سه، آنها به ما اهمیت نمی دهند { they do not care about us }

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

یک موسیقی اعتراضی که از حس خواندن مایکل جکسون هم می شود آن را فهمید. چهارمین آهنگ از آلبوم ( history ) که کلی غوغا و گرد و خاک و انواع تحریم ها را به دنبال داشت.

در آمریکا این آهنگ را یهودی ستیزانه خواندند و از مایکل جکسون خواستند عذر خواهی کند و متن آن را عوض کند. ویدیو موزیک این آهنگ در محله های فقیر نشین برزیل تصویر برداری شد.

( در قسمت هایی از آهنگ که کلمه یهودی ((جهودی)) برده می شود پارازیت هایی را گذاشتند که اگر گوش کنید می شنوید ).

ساکنان این مناطق محروم وفقیر خوشحال بودند زیرا آنها به خوبی می‌دانستند مشکلاتشان به واسطه حضور مایکل جکسون توسط جمعیت گسترده‌ای قابل مشاهده خواهد بود.

نماهنگ دوم هم در یک زندان فیلم‌برداری شد و تصاویری از نقض حقوق بشر توسط دولت‌ها و گروه‌های تندرو را نمایش داد. این آهنگ در تمام کشورهای اروپایی در بین ۱۰ اثر برتر قرار گرفت و در آلمان به مدت سه هفته شماره ۱ شد!

اما رادیوها و رسانه‌های آمریکا علاقه‌ای به پخش آن نداشتند و مدتی نیز آن را تحریم کردند. اما با این وجود در رتبه ۳۰ جدول ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد آمریکا و رتبه ۱ جدول ۱۰۰ آهنگ داغ ( آر اند بی ) بیلبورد آمریکا قرار گرفت.

شاید بشود گفت مایکل جکسون نفوذ و قدرت یهودیان در آمریکا که قشر کثیرشان اسرائیلی هستند را هدف قرار داد و متن آهنگ می گوید: ( نمی خواهم به زور یهودی شوم ).

 

دانلود

 

شماره چهار، این است { this is it }

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

اولین آهنگ آلبوم این است ( this is it )، که در سال ۱۹۸۳ ضبط شد و در ۱۲ اکتبر ۲۰۰۹ منتشر شد. آهنگ متن مستند ( این است مایکل جکسون ). هر وقت این آهنگ را گوش می دهم یاد سال 88 و روزی می افتم که خبر مرگ مایکل را در گوگل خواندم…

این است/ من اینجا ایستاده ام/ من نور دنیا ام (اشاره به آیات انجیلِ آسمانی) احساس غرور می کنم/ عشق رو احساس می کنم و مطئنم که این واقعیت است/ و مثل اینه که چهره تو را هزاران بار دیده باشم…

فقط می گم که خیلی زیباست… همه چیز تمام و در صدر پلی لیست پخش کننده خانگیِ من.

 

دانلود

 

شماره پنج، دنیا را التیام بده { heal the world }

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

آهنگی از آلبومِ، خطرناک ( dangerous )، که توسط خود او نوشته شده‌ بود و در سال ۱۹۹۲/1371 منتشر شد. این آهنگ توانست موفقیت هایی را از نظر میزان فروش به ثبت برساند.

ریتمی که من بهش میگم ریتم مایکل جکسونی، آرام و آرام بخش و دوست داشتنی شعری که از التیام بخشی دنیا می گوید، از من و تو که باید شروع کنیم، ریتمی که در آخر آهنگ اوج می گیرد و پیامِ التیام را را به عمق وجودت می برد…

سال ۲۰۰۱ مایکل جکسون در تماس اینترنتی با هوادارانش اعلام کرد که ( دنیا را التیام بده ) آهنگی است که بسیار به آن افتخار می‌کند. وی همچنین سازمان خیریه‌ای با همین نام برای بهبود وضعیت زندگی کودکان ایجاد کرده‌است.

این سازمان همچنین در زمینه بهبود وضعیت تحصیل کودکان فعالیت می‌کند. موزیک ویدئوی این ترانه به زندگی سخت کودکان در کشورهایی که از نا آرامی‌های اجتماعی و جنگ رنج می‌برند اشاره کرده‌است اما خود مایکل در آن نیست.

 

دانلود

 

شماره شش، غریبه ای در مسکو { stranger in moscow }

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

آرام بخش ترین آهنگی که تاکنون شنیده ام، همیشه وقت خواب با صدای کم این آهنگ را گوش می دهم، از همان ابتدا موسیقی به روحتان نفوذ پیدا می کند، و اینجاست که می فهمید چرا او را سلطان خطاب می کنند.

ترانه‌ای از آلبوم ( تاریخ )، این ترانه ۴ نوامبر ۱۹۹۶/1375 در سراسر جهان انتشار یافت. متن این ترانه در سال ۱۹۹۳/1372، زمانی که جکسون متهم به سوءاستفاده جنسی از کودکان ( در هنگام اجرای تور جهانی در مسکو ) شد، نوشته شد.

جکسون در این آهنگ درباره تنهایی و سقوط از شوکتی که او را به مرز جنون و پارانویا در شهر مسکو رساند، صحبت می‌ کند. بعد از کامل شدن آهنگ، وی تصمیم گرفت آن را در دیسک دوم آلبوم تاریخ جای دهد.

غریبه‌ای در مسکو، توسط منتقدان بسیار ستوده شده‌است. موزیک ویدئوی آهنگ، جکسون را در حالتی نشان می‌دهد که به اتفاقات دنیای اطراف خود بی توجه‌است.

 

دانلود

 

شماره هفت، آواز زمین { earth song }

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

هر کجای این کره خاکی که باشی، از زمین فقط یک آسمان را میبینی، و از آسمان هم مرزی روی زمین نمی بینی اما این پایین اوضاع به گونه ای دیگر ایست! اینجا پر از مرز محدوده و کشور و نژاد است!

اینجا هیچ کس نمی داند صاحب این زمین و تمام خاک این کره چه کسی است… اینجا دنیاست! جای مرز و محدوده و کلمه ی نژاد و اکثریت و اقلیت و…! جای قشنگی نیست…

این آهنگ درباره مادر همه ما انسانها یعنی زمین است. ترانه زمین از طرف روزنامه‌نگاران و منتقدان بسیار مورد انتقاد و حتی توهین قرار گرفت. یکی از خبرنگاران، این آهنگ را یک مشت چرند خواند.

او در مورد کلیپ این آهنگ ادامه داد: کلیپ حتی از خود آهنگ بدتر است. مایکل در این کلیپ، زندگی را به درختان باز می‌گرداند. مردگان را زنده می‌کند. خاک از بین رفته را آباد می‌کند. مگر او خداست؟

بدین صورت، پیام مهمی که به قول مایکل در ترانه زمین نهفته بود، بر اثر جنجالی که رسانه‌ها و روزنامه‌ها درست کردند، ناشنیده باقی ماند.

 

دانلود

 

شماره هشت ، زمان را به یاد آور { Remember The Time }

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

ریتم شاد و جذاب! ویدیو موزیک اش را بیاد دارید؟ ( ادی مورفی ) در نقش آمون خدا و فرمانروای مصر، که همسرش کسل شده و سرگرمی می خواهد، البته سرگرمی ساز معروف مایکل جکسون هم به دیدار آنها می رود!

دومین آهنگ از آلبوم استودیویی ( خطرناک ) که در ۳ فوریهٔ ۱۹۹۲/1371 منتشر شد. این ترانه یک موفقیت تجاری محسوب می‌ شود، چراکه در جدول بیلبورد ۱۰۰ آهنگ داغ برتر، رتبه سوم را کسب کرد و شماره‌ یک در تک‌ آهنگ‌ های آر اند بی از مجله بیلبورد شد.

 

دانلود

 

شماره نه beat it

دانلود بهترین آهنگ های Michael Jackson مایکل جکسون

آهنگ مخصوص دنس از آلبوم Thriller که سال 1982 منتشر شد و جایزه گرمی را هم به دست آورد. این آهنگ را محال است گوش کنید و بدنتان با آن ریتم نگیرد.

 

دانلود

 

شماره ده ، Trailer تریلر

آهنگی از آلبومی به همین نام ، واقعا زیبا و جذاب و شنیدنی ، آلبوم تریلر تا سال 2021 پرفروش ترین آلبوم تاریخ موسیقی بود. موزیک ویدئو تریلر ، بعنوان نقطعه عطف مهم شدن موزیک ویدئو در طول تاریخ شناخته می شود. این آهنگ در لیست گنجینه های تاریخ ملی امریکا جا گرفته است.

 

دانلود

 

 

مطالب بیشتر:

بهترین آهنگ های Rihanna ریحانا

بهترین آهنگ های katy perry کیتی پری

2.6/5 - (114 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

‫20 نظرها

 1. حقایق دروغ نمی گویند اما مردم چرا
  مایکل جکسون بیگناه است
  ان مرد اسطوره ایی برای جهان است
  او کسی است که کسی نمی تواند مقام اورا بگیرد
  ان مرد بچه باز نیست

 2. سلام ، ممنون از دقتتون ، آهنگ رو توی لیست درج کردیم.

 3. من واقعا متاسفم من تا الانم که شده به خودم اجازه نمیدم که این اسطوره رو با اسم خطاب کنم هنوزهم بهش میگم سلطان موسیقی پاپ ولی واقعا از حق نگذریم درحقش بدی کردند میخواستند بکشنش نشد بعد سعی کردند صورتش بین مردم خراب کنند اونم با چیزی که به ایشون امید زندگی میداد بچه ها.ایشون عاشق کودکان و بچه ها بودند فقط خدامیدونه به چندتااز بچه ها کمک کردند بهش تهمت ناروا زدند طفلک ایشون این اخرای زنزندگیشون خیلی ناراحت بودند همش گریه میکردند و میگفتند اخه واسه چی بامن اینجوری میکنن یکی نبود بگه اقا این دنیا واسه ادمی به بزرگی شما زیادی کوچیک بود همون بهترکه واسه خود خدا بخونی روحت شاد و یادت گرامی.از طرف طرفداری که هیچکاری نتونست واسه شما انجام بده.

 4. خیلی ناراحت شدم بابت به قتل رسیدن مایکل،.. من با تمام قلبم دوستت دارم، واقعا قابل ستایشه مایکل چون اصلا در اهنگ ها ورفتار وگفتارش از بدی وزشتی بدور است مایکل هدفی را دنبال می کرد هدفی که ما را به تعالی ورسیدن به مقصد همگی ما انسان هاست.. و نمیدانم کجای این دنیای ولی بدان قلب همه ما پیش توست…

 5. چرا نوشتید تا سال ۲۰۱۸ تریلر هنوزم پرفروش ترین البومه😐😐

 6. مایکل جکسون خدای پاپ و رقص ، خدای موسیقی ، خدای قلب هامون
  دلم خیلی میگیره وقتی نیست
  الهی بگردم خیلی اذیت شد خیلی تهمت بهش زدن
  آخرم کشتنش
  بمیرم برای قلبش که انقدر مهربونه بود
  دنیا به ما یه دنیا بدهکاره ، مایکل جکسون دنیای ماها مونواکرهاست
  فقط زمانی آروم میشم که مطمئنم خدا بغلش کرده و بهش آرامشی داده که هیچ وقت نداشته
  اگر میموند تو این دنیای لجن و کثافت ، بیشتر اذیت میشد
  خیلی دلم براش تنگه دلم گریه میخواد
  حتی نمیتونم برم آرامگاهش
  عاشقتیم مهربونه ترین انسان قلبم

 7. گل چین روزگار چه زیبا برد و او را به آرامش رساند این دنیا برای پادشاهی چون او کوچک بود و ما لیاقت آن را نداشتیم ….

 8. مایکل جکسون اسطوره ای تکرار نشدنی بود
  دیگه مثل مایک نه پیدا میشه نه میشه خرید و نه… فقط میشه گفت خدا روح پاکش رو الهام بده من از طرف تمام کسانی که مایکل رو اذیت کردن میگم معععععععذرررررررررت میخواییییییییم مایکل

 9. شماره یک موزیک جهان تا ابد آواز زمین بهترین موزیکی هستش که توعمرم گوش دادم با اختلاف

 10. به نظرم آهنگی مثل بیلی جین هیچوقت دیگه تکرار نمیشه کاشکی حافظمو از دست بدم و دوباره این آهنگ رو برای اولین بار گوش کنم

 11. من با آهنگ آواز زمین ، عاشق روح بزرگ این مرد شدم.

 12. واقعا 10 تا آهنگ از مایکل کبیر(آهنگ نیستن درواقع آثار هنری ماورائی هستن) نمیشه گلچین کرد.من 20 تا هم نمی تونم گلچین کنم تمام قطعاتش خارق العاده ان.👑پادشاه موسیقی👑مایکل جکسون بزرگ👑

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا