پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • بهترین آهنگ های سال 2018

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  بهترین آهنگ های سال 2018

  امروز نگاهی خواهیم داشت به بهترین آهنگ های سال 2018 کـــه در تمام جهان مشهور شدند و بارها و بارها گوش داده شدند. دنیای موسیقی به اندازه‌ای پویا و جذاب اســـت کـــه هر سال نسبت به سال گذشته ترانه‌های نوآورانه‌تری را شاهد هستیم. این ترانه‌ها کـــه با روح و روان هواداران بازی می‌کنند ده‌‌ها بار در اجراهای زنده خوانده می‌شوند و به‌سرعت جای خود را در گوشی هوشمند اهالی اهل موسیقی پیدا می‌کنند تا در هر زمان و هر لحظه با گوش فرا دادن به ترانه‌های مورد علاقه خود روحیه بگیرند.

   

  در این بین طرفداران آهنگ‌های جدید کـــه روزی نیست وب‌سایت‌های ترانه را با هدف پیدا کردن جدیدترین ترانه‌ها زیر و رو نکنند به خوبی می‌دانند کـــه در سال ۲۰۱۸ موسیقی‌های غربی جذابی را شاهد بودیم کـــه به راحتی نمی‌توان از کنار آن‌ها گذشت. به این ترتیب اگر از آن دسته افرادی هستید کـــه نبض ترانه‌ها‌ی غربی را در دست دارند به احتمال زیاد برترین ترانه‌های سال ۲۰۱۸ را می شناسید، با این حساب قصد داریم برای شما و سایر طرفدارانی کـــه آشنایی کاملی از بهترین آهنگ‌های ۲۰۱۸ ندارند نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی داشته باشیم.

   

  ترانه آفریقا از گروه weezer

  بهترین آهنگ های سال 2018

  گروه ویزر را با سبک خاص ترانه‌هایش می‌شناسیم، این گروه تمایل زیادی به خواندن ترانه‌هایی با خمیرمایه طنز دارند کـــه اندیشه‌هایی منتقدانه در آن‌ نهان شده اســـت. گروه ویزر از آن دسته گروه‌هایی بود کـــه از همان ابتدای حضور خود به‌عنوان یک گروه باسواد و اهل کتاب شناخته شدند کـــه حرف‌های زیادی برای گفتن داشتند.

   

  اهمیت گروه ویزر به درس و تحصیل به اندازه‌ای بود کـــه برای سه سال کار هنری را کنار گذاشته‌اند اعضای آن پس از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه دوباره با دست پر روی صحنه موسیقی بازگشتند. آهنگ آفریقا از گروه ویزر، ترانه‌ای اســـت کـــه در کنار موسیقی زیبا، متن بسیار جذابی دارد و اقتباس بسیار هنرمندانه‌ای از ترانه‌های قدیمی و کلاسیک اســـت. در نتیجه اگر این موسیقی را شنیده‌اید حتماً به‌خوبی می‌دانید کـــه باز شنیدن آن لذت خاصی دارد، اگر هم ترانه آفریقا از ویزر به گوش شما نخورده اســـت مطمئن باشید یکی از بهترین آهنگ‌های ۲۰۱۸ را از دست داده‌اید.

   

  ترانه چهار از پنج از گروه آرکتیک مانکیز

  بهترین آهنگ های سال 2018

  طرفداران موسیقی انگلستان گروه آکتیک مانکیز را سالیان سال اســـت کـــه به‌خوبی می‌شناسند. این گروه کـــه ترانه‌های آن از سال ۲۰۰۲ به این طرف در گوش هوادران زمزمه می‌شود تاکنون سه هفت جایزه بریت، کـــه معتبرترین جایزه جامعه موسیقی انگلستان اســـت را از آن خود کرده و به‌عنوان یکی از اولین گروه‌هایی شناخته می‌شود کـــه به لطف اینترنت به محبوبیت چشمگیر دست پیدا کرد.

   

  آهنگ چهار از پنج از گروه آرکتیک مانکیز تنها یکی از ترانه‌های محبوب جدیدترین آلبوم این گروه اســـت و در کنار ترانه زیبا و مفهومی کـــه دارد از یک موزیک ‌ویدئوی بسیار جذاب نیز بهره می‌برد و پیشنهاد می‌کنیم ترانه چهار از پنج را حتماً در کنار موزیک ویدئوی آن تماشا کنید.

   

  ترانه به من عشق خواهی ورزید از تیانا تایلور

  بهترین آهنگ های سال 2018

  تیانا تایلور ۲۸ ساله در سال ۲۰۱۸ اســـتعداد خودش را ثابت کرد و ترانه به من عشق خواهی ورزید (gonna love me)، با سبک هیپ‌هاپ و جذاب‌اش یک بار دیگر نام تیانا را بر سر زبان‌ اهالی موسیقی انداخت.این ترانه از رابطه‌ای حساس و آسیب‌پذیر سخن می‌گوید و صدای لرزان تیانا تایلور جذابیت خاصی به آن داده تا حتماً این آهنگ را به فهرست بهترین ترانه ۲۰۱۸ خود اضافه کنید.

   

  ترانه شاد غمگین از گروه the beths

  بهترین آهنگ های سال 2018

  این ترانه یکی دیگر از شاهکارهای گروه نیوزیلندی the beths اســـت کـــه حکایتی از عشق‌‌های دوران شباب را روایت می‌کند. ترانه شاد غمگین (happy unhappy)، کاملاً مشخص اســـت کـــه ساخته و پرداخته یک گروه جوان و خوش‌آتیه اســـت و از سر روی این ترانه انرژی‌های مثبت می‌بارد.به این ترتیب امیدواریم در آینده‌ هم ترانه‌های شاد بیشتری از این گروه نیوزیلندی شاهد باشیم.

   

  ترانه پوک‌ ایت‌ اَوت کاری مشترک از پلی‌بوی کارتی و نیکی میناژ

  بهترین آهنگ های سال 2018

  اگر از علاقه‌مندان سبک رپ باشید حتماً به خوبی مید‌انید کـــه چند سالی اســـت در این سبک شاهد موسیقی‌ جنجالی و انقلابی نیستیم و این سبک جذابیت گذشته را ندارد. با این حساب به‌عنوان یکی از رپ‌های سال ۲۰۱۸ چاره‌ای نیست به‌غیر از اینکـــه ترانه پوک این اَوت (poke it out)، را به‌عنوان کاری مشترک از پلی‌بوی کارتی و نیکی میناژ غنیمت بشمریم.

   

  این ترانه همانند دیگر موسیقی‌های رپی کـــه در سال ۲۰۱۸ شاهد آن‌ها بوده‌ایم ریتمی تند دارد کـــه گاهی اوقات با ته‌صدایی از نیکی میناژ ریتم آن‌ آهسته‌تر می‌شود و در مجموع یکی از موسیقی‌های باارزش رپ در سال ۲۰۱۸ شناخته می‌شود.

   

  ترانه نفس بد از ویلی نلسون

  بهترین آهنگ های سال 2018

  علاقه‌مندان ریش‌سفید موسیقی غربی به‌خوبی ویلی نلسون را می‌شناسند، این خواننده و گیتاریست کـــهنه‌‌کار کـــه اکنون ۸۵ سال دارد هنوز هم همانند دوران جوانی خوش‌صداســـت و ترانه‌های خوبی منتشر می‌کند.ویلی نلسون از سال ۱۹۵۶ تاکنون می‌خواند و حتی در سن و سال کـــهنسالی نیز هنوز همان ذوق و اســـتعداد جوانی‌اش را حفظ کرده و همیشه در ترانه‌هایش شاهد شوخ‌طبعی و بامزگی‌های خاص ویلی نلسون هستیم.

   

  آهنگ نفس بد (bad breath) دقیقاً همان چیزی اســـت کـــه از ویلی نلسون انتظار می‌رود و برای این کـــهنه‌کار دنیای موسیقی طول عمر آرزو می‌کنیم.

   

  ترانه دزدانی شبیه به ما از گروه آیس ایج

  بهترین آهنگ های سال 2018

  جوان‌های دانمارکی بااســـتعداد گروه آیس‌ ایج کـــه سبک آهنگ‌های آن‌ها به ریشه‌های راک ترانه‌های آمریکایی باز می‌گردد از سال ۲۰۰۸ این گروه را تشکیل دادند و جالب اســـت بدانید در آن سال میانگین سنی اعضای آیس ایج چیزی حدود ۱۷ سال بود.ترانه دزدانی شبیه به ما کـــه جذابیت آن چیزی کمتر از بهترین موسیقی‌های راک ۲۰۱۸ در آمریکا ندارد یکی از ترانه‌های آلبوم beyounless اســـت و در کنار این ترانه پیشنهاد می‌کنیم اگر به گروه آیس ایج علاقه دارید حتماً به ترانه catch it نیز گوش فرا دهید.

   

  ترانه رؤیاهای باربی از نیکی میناژ

  بهترین آهنگ های سال 2018

  بازخوانی ترانه‌های قدیمی کـــه در دوران خود موفقیت‌های زیادی داشته‌اند و به‌رغم گذشت چندین دهه هنوز هم هواداران این ترانه‌ها را زمزمه می‌کنند یکی از روش‌هایی اســـت کـــه خواننده‌های جدید با خواندن ترانه‌های قدیمی،‌این آهنگ‌ها را دوباره در ذهن هواداران زنده می‌کنند.

   

  نیکی میناژ نیز کـــه به خوبی با این روش آشناســـت در سال ۲۰۱۸ آهنگ رؤیاهای باربی را از ترانه‌ مربوط به notorious b.i.g با نام just playing dreams بازخوانی کرد. آهنگ جدیدی کـــه در سال ۲۰۱۸ توسط میناژ خوانده شد نسبت به نسخه ۱۹۹۴ همین ترانه تفاوت‌های زیادی داشت و انصافاً باید گفت نسخه جدید این آهنگ بیشتر به دل می‌نشیند و به همین دلیل هم هست کـــه ترانه رؤیاهای باربی نیکی میناژ به فهرست بهترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ راه پیدا کرده اســـت.

   

  ترانه ۱۹۵۰ از کینگ پرینسس

  بهترین آهنگ های سال 2018

  میکائلا اســـتراوس کـــه با نام هنری کینگ پرینسس در دنیای موسیقی فعالیت می‌کند یکی از تازه‌کارهای این عرصه اســـت و انصافاً باید گفت به‌رغم اینکـــه تنها یک آلبوم در کارنامه خود دارد توانسته محبوبیت زیادی کسب کند.

   

  ترانه ۱۹۵۰ نیز تأثیر زیادی در این محبوبیت دارد و در این آهنگ کینگ پرینسس، ترانه‌ای بسیار احساسی و پر شور و شوق را از رفاقت و دوستی‌های جوانی با زیبایی تمام اجرا می‌کند. موزیک ویدئوی ترانه ۱۹۵۰ نیز یک موزیک ویدئوی بسیار ساده و معمولی اســـت و شاید همین سادگی باشد کـــه این اثر را به یکی از بهترین ترانه‌های کینگ پرینسس تبدیل کرده اســـت.

   

  ترانه حیوان از تروی سیوان

  بهترین آهنگ های سال 2018

  تروی سیوان یکی از آن دسته خواننده‌های جوانی اســـت کـــه محبوبیت خود را مدیون یوتیوب اســـت، این خواننده خوش‌صدا و آینده‌دار در سال ۲۰۱۸ یکی از متفاوت‌ترین ترانه‌های خود را با نام حیوان منتشر کرد. این ترانه نه تنها در میان کارهای تروی سیوان متفاوت به‌نظر می‌رسد بلکـــه حتی در میان سایر آثار مطرح ۲۰۱۸ نیز آهنگی متفاوت و جالب شناخته می‌شود.

   

  این جوان ۲۳ ساله اهل اســـترالیا صدایی رسا و گیرا دارد و متن ترانه حیوان به همراه موسیقی و صدای تری سیوان باعث شده تا این آهنگ در دل هواداران نسبت به سایر ترانه‌های سیوان محبوب‌تر شود و به عنوان یکی از بهترین آهنگ‌های ۲۰۱۸ آن را معرفی کنیم.

   

  یلا بیزی و لیل بیبی در ریمیکس آهنگ آپ وان (up one)

  بهترین آهنگ های سال 2018

  اگر اخبار خواننده‌‌های رپر آمریکایی را دنبال کرده باشید حتماً به خوبی می‌دانید کـــه یلا بیزی یکی از پر حاشیه‌ترین خواننده‌های رپ آمریکا در سال ۲۰۱۸ بود. چندی پیش یلا بیزی کـــه در خودرویی مشغول رانندگی بود از جانب افراد ناشناس مورد اصابت ۱۲ گلوله قرار گرفت اما عمر او به دنیا بود و زنده ماند.

   

  یلا بیزی در زمینه هنری نیز در سال ۲۰۱۸ سر و صدای زیادی به‌پا کرد و ترانه آپ وان او با همکاری لیل بیبی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین ترانه‌های ۲۰۱۸ در میان جوان‌ها شناخته می‌شود.

   

  ترانه این آمریکاســـت از چایلدیش گامبینو

  بهترین آهنگ های سال 2018

  دونالد گلاور را در دنیای سینما با فیلم‌هایی مانند الکساندر و روز وحشتناک و مریخی می‌شناسیم اما گلاور در دنیای موسیقی حضور فعال‌تری دارد و این هنرمند در صحنه‌‌های موسیقی با نام هنری چایلدیش گامبینو شناخته می‌شود.

   

  چایلدیش گامبینو در سال ۲۰۱۸ با توجه به افزایش فشارها به سیاه‌پوستان آهنگ اعتراضی با نام این آمریکاســـت را منتشر کرد. در این ترانه گامبینو به وضع زندگی سیاه‌پوستان آمریکایی اعتراض می‌کند و سبک جذاب این آهنگ به همراه صدای زیبا و ترانه مفهومی کـــه از چایلدیش گامبینو در این آمریکاســـت شاهد هستیم باعث شد تا این ترانه به فهرست بهترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ راه یابد.

   

  ترانه عشق جعلی از گروه بی‌.‌تی‌.‌اس

  بهترین آهنگ های سال 2018

  گروه بی‌.‌تی‌.‌اس کـــه با نام‌های پسران ضد گلوله و بنگتن بویز نیز شناخته می‌شود در سال ۲۰۱۸ غوغا به پا کرد و به راحتی توانست مرزهای خاک کشور خود را پشت‌سر بگذارد و به شهرتی جهانی دست پیدا کند. آهنگ عشق جعلی پس از ترانه معروف psy به‌عنوان معروف‌ترین ترانه کره‌ای در سایر کشورها شناخته می‌شود و جوان‌های گروه بی.‌تی‌.اس به لطف ترانه عشق جعلی و سایر کارهایی کـــه در چند سال اخیر منتشر کرده‌اند از رئیس‌جمهور کره‌جنوبی تقدیر نامه دریافت نموده‌اند.

   

  این آهنگ در آمریکا نیز به سرعت توانست در مقام دهم در فهرست ۱۰۰ ترانه برتر این کشور دست پیدا کند و پیشنهاد می‌کنیم حتی اگر به ترانه‌های کره‌ای علاقه ندارید باز هم به ترانه عشق جعلی از گروه بی.‌تی‌.‌اس گوش فرا دهید، به شما قول می‌دهیم از این ترانه خوشتان بیاید.

   

  ترانه بِوِرلی از گروه لائو کات کانی (low cut connie)

  بهترین آهنگ های سال 2018

  گروه لائو کات کانی در این ترانه به ریشه‌های خالص راک باز میگردد و آدام وینِر (adam weiner) ترانه بورلی را با لحنی جذاب و ریتمی مخاطب‌پسند شروع می‌کند.

   

  ترانه‌های گروه لائو کات کانی ریتم خاصی دارد و همین ریتم و آهنگ باعث شده تا این ترانه‌ها مخاطبین خاص داشته باشند. جالب اســـت بدانید گروه لائو کات کانی یکی از گروه‌های موسیقی اســـت کـــه براک اوباما، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا علاقه زیادی به این گروه دارد و مدتی پیش اوباما با انتشار فهرستی مدعی شد ترانه‌های این گروه را در اوقات فراغت گوش می‌دهد.

   

  ترانه مهم‌ نیست از کریستین اند د کویینز

  بهترین آهنگ های سال 2018

  کریستین اند د کویینز اهل فرانسه اســـت و حدود ۱۰ سالی می‌شود کـــه در زمینه موسیقی فعالیت هنری دارد. آلبوم‌های این خواننده خوش‌صدا و موفق در اروپا خوب می‌فروشد و در آمریکا نیز طرفداران زیادی دارد. بیشتر ترانه‌های کریسین اند د کویینز به‌صورت چند زبانه اجرا می‌شود و ترانه مهم‌ نیست (doesn’t matter) نیز با ریتم دوزبانه و جذاب خود توانسته در دل مخاطبان جا باز کند.این ترانه موزیک ویدئوی جالبی هم دارد کـــه اگر از آهنگ آن خوشتان آمد پیشنهاد می‌کنیم موزیک ویدئوی آن را ه م به تماشا بنشینید.

   

  ترانه pienso en tu mirá (cap. 3: celos) از روزالیا

  بهترین آهنگ های سال 2018

  روزالیا کـــه بیشتر ترانه‌هایش را به زبان اسپانیایی می‌خواند و انصافاً هم در این کار تخصص خوبی دارد این بار با ترانه pienso en tu mirá، راز تازه‌ای از هنرش را با هواداران در میان گذاشت و به آن‌ها ثابت کرد کـــه ترانه‌هایش برای علاقه‌مندان سایر زبان‌ها نیز جذاب و دلفریب اســـت.روزالیا در این ترانه کـــه انصافاً یکی از بهترین کارهای او در سال ۲۰۱۸ اســـت از عشق و حسادت می‌گوید و لحن صدای خش‌دار او در این ترانه عشق نهان روزالیا را برملا می‌کند.

   

  ترانه چقدر ساده از هاپ الانگ

  بهترین آهنگ های سال 2018

  هاپ الانگ (hop along) با این ترانه دقیقاً همان چیزی اســـت کـــه جوان‌های امروزی به دنبال آن هستند و به همین دلیل نیز این ترانه به سرعت در میان فهرست برترین موسیقی‌های ۲۰۱۸ قرار گرفت.این ترانه لحنی احساسی دارد و شاهد هم‌آوایی خوبی میان سازها و صدای خواننده در این آهنگ هستیم.

   

  ترانه ever again از روبین

  بهترین آهنگ های سال 2018

  سال ۲۰۱۸ از آن سال‌هایی بود کـــه خواننده‌های غیر آمریکایی توانستند با موسیقی‌های ناب و آهنگ‌های جذاب نفوذ بیشتری به جدول ترانه‌‌های پرفروش آمریکا داشته باشند. یکی از این خواننده را می‌توان روبین نام برد.

   

  روبین کـــه یک خواننده و ترانه‌سرای سوئدی اســـت و در سبک پاپ می‌خواند از سال ۱۹۹۰ تاکنون در دنیای موسیقی حضور دارد و ترانه ever again او مورد توجه هواداران وی در سراسر دنیا قرار گرفت. با این حساب اگر در پایان سال ۲۰۱۸ به دنبال یک ترانه خاص و جدید می‌گردید بدون شک ترانه ever again شما را راضی خواهد کرد.

   

  ترانه کنجکاو از هیلی کییوکو (hayley kiyoko)

  بهترین آهنگ های سال 2018

  هیلی چیزی حدود ۱۰ سال اســـت کـــه در عرصه موسیقی فعالیت می‌کند و آلبوم‌های اخیر او نشان می‌دهد کـــه از یک خواننده نوجوان کم‌تجربه به یک خواننده جوان و باتجربه تبدیل شده اســـت. پختگی و اســـتعداد هیلی کییکو را می‌توانید در ترانه جدید او با نام کنجکاو تشخیص دهید.این ترانه از یک مثلث عشقی حکایت دارد و سبک شاد و جوان پسندانه آن باعث شده تا هواداران ارتباط خوبی با این آهنگ برقرار کنند.

   

  ترانه drip too hard از لیل بیبی و گونا

  بهترین آهنگ های سال 2018

  لیل بیبی از آن رپرهای خوش‌آتیه اســـت کـــه به‌رغم سن و سال کم، آهنگ‌های وی به رتبه‌های خوبی در بیلبورد پرفروش‌ترین موسیقی‌های آمریکا دست پیدا کرده‌اند.لیل بیبی در ترانه drip to hard با گونا همکاری خوبی دارد و ریتم این آهنگ دقیقاً همان چیزی اســـت کـــه جوان‌های امروزی به دنبال آن هستند. این ترانه ممکن اســـت موزیک ویدئوی کلیشه‌ای و نه‌چندان جذابی داشته باشد اما بدون شک آهنگ آن ارزش گوش کردن را دارد.

   

  در این قسمت به پایان فهرست برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی رسیدیم، همان‌گونه کـــه در ابتدا هم گفتیم در سال ۲۰۱۸ ترانه‌های بسیار جذابی را شاهد بودیم و پیشنهاد می‌کنیم شما هم ترانه‌های مورد علاقه‌ خود را کـــه در سال ۲۰۱۸ منتشر شده‌اند را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

   

  مطالب بیشتر:

  بهترین آهنگ های Beyonce بیانسه

  بهترین آهنگ های رپ دنیا +دانلود

  بهترین آهنگ های Ebru Gündeş ابرو گوندش

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •