مطالب گوناگون

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

امروزه یادگیری زبان از نیاز های اساسی افراد برای خواندن درس، پیدا کردن شغل عالی، مهاجرت کردن شده است. قطعا پیدا کردن یک آموزشگاه زبان عالی که جزو بهترین ها باشد و به محل زندگی تان نیز نزدیک باشد یکی از دغدغه هایی است که با آن رو به رو هستید. در این مقاله ما قصد داریم با معرفی آموزشگاه های زبان نزدیک به محل زندگیتون به شما کمک کنیم تا بتونید بهترین آموزشگاه رو برای یادگیری زبان انتخاب کنید.

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

روش های یادگیری زبان

راهکار های زیادی برای یادگیری زبان وجود دارد که هر شخص براساس ساختار ذهنی و بدنی که برای یادگیری دارد تلاش می کنه زبان رو فرا بگیرد.

برای یادگیری بهتر زبان نوشتن یکی از بهترین روش ها است، از طریق نوشتن می تونید هم با طرز صحیح نوشتن کلمات و لغات آشنا بشید هم بهتر ساختار جمله رو درک کنید.

یکی دیگه از روش های یادگیری زبان خواندن است، با خواندن کتاب های زبان متناسب با سطحی که هستید با تلفظ درست و صحیح لغات آشنا می شید.

تکرار مطالب به شما کمک می کند تا همواره آن ها را دوره کنید و از فراموش کردن آن ها نیز جلوگیری می شود و یکجورایی ملکه ذهنتان میشود.

سعی کنید در شرایط یا محیطی که می توانید انگلیسی صحبت کنید، مثلا با دوستان تان در کلاس زبان یا در فضای مجازی با افراد غریبه که انگلیسی صحبت می کنند. این کار به شما کمک می کند خودتان را به چالش بکشید و بیشتر درگیر زبان باشید.

دیدن فیلم ها و سریال های خارجی به شما کمک می کند تا با جمله های عامیانه بیشتر آشنایی پیدا کنید و دایره لغاتتان را گسترش دهید.

در کلاس های آموزشی زبان ثبت نام کنید و زبان را اصولی و دقیق فرا بگیرید تا روند یادگیریتان سریع تر شود.

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

ویژگی های بهترین آموزشگاه های زبان

برای اینکه بتونید یک آموزشگاه زبان عالی پیدا کنید باید در یک سری ویژگی در نظر داشته باشید مانند:

۱.اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و بین المللی

۲.کیفیت تدریس اساتید و نحوه آموزش

۳.بررسی هزینه ها به نسبت کیفیت تدریس

۴.کیفیت محیط آموزشی و تجهیزات محیط

۵.کیفیت برگزاری امتحانات

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

 بهترین آموزشگاه های زبان غرب تهران

۱.آموزشگاه زبان ایران اروپا

آموزشگاه زبان ایران اروپا یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در غرب تهران می باشد که از سال ۱۳۸۸ تاسیس شده و بهترین و با کیفیت ترین آموزش را برای زبان آموزانش ارائه می دهد. این آموزشگاه به برگزاری کلاس به صورت آنلاین و حضوری به یادگیری زبان می پردازد و تاکید بر مهارت مکالمه دارد.

در آموزشگاه زبان ایران اروپا با کمک اساتید مجرب و باتجربه به زبان آموزان کمک می شود تا برای امتحانات بین المللی آماده شوند. این آموزشگاه دارای باکیفیت ترین تجهیزات آموزشی،  اساتیدی برجسته و مجرب، اعتبار مناسب در سطح بین الملل و هزینه مناسب است.

آدرس: بزرگراه آیت الله کاشانی، بین سازمان برنامه و لاله، رو به روی منطقه برق قدس

شماره تلفن: ۰۲۱۴۹۱۰۹۰۰۰

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

۲.آموزشگاه زبان ایرانمهر

از با سابقه ترین آموزشگاه های زبان در منطقه غرب تهران آموزشگاه زبان ایرانمهر است که ۱۷ سال در زمینه آموزش و یادگیری زبان فعالیت می کند. این آموزشگاه با داشتن اساتید باتجربه و محیط آموزشی عالی و باکیفیت و با تدریس به روز ترین متد های آموزشی به آموزش زبان آموزان می پردازد.

آموزشگاه زبان ایرانمهر علاوه بر آموزش زبان به زبان آموزان به تربیت مربی با دادن مدرک بین المللی نیز می پردازد و با برگزاری امتحانات زبان در سطح بین الملل به ارائه مدرک بین المللی به زبان آموزان نیز پرداخته است.

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، ابتدای باقرخان، پلاک ۱۲۰

شماره تلفن: ۰۲۱۶۶۵۹۲۵۱۳

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

۳.آموزشگاه زبان سیتاک

آموزشگاه زبان سیتاک با سابقه ای ۱۵ ساله به آموزش زبان می پردازد و جزو بهترین آموزشگاه های زبان در منطقه غرب تهران می باشد. آموزشگاه زبان سیاتک به زبان آموزان کمک می کند با گذراندن دوره های آموزشی گواهینامه بین المللی که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش کشور است را دریافت کنند.

این آموزشگاه به برگزاری آزمون های بین المللی، متد های متنوع آموزشی، مشاوره رایگان برای مهاجرت و تحصیل نیز می پردازد.

آدرس: خیابان ستارخان، فلکه اول صادقیه، گلناز دهم، پلاک ۱۲

شماره تلفن: ۰۲۱۴۴۲۳۳۳۰۰

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

۴.آموزشگاه زبان سفیر

آموزشگاه زبان سفیر از بهترین و با سابقه ترین آموزشگاه های زبان در منطقه غرب تهران می باشد. این آموزشگاه با داشتن اساتید باتجربه و محیط آموزشی عالی و باکیفیت و با تدریس به روز ترین متد های آموزشی به آموزش زبان آموزان می پردازد. از ویژگی های آموزشگاه سفیر با گواهینامه هایی کیفی ISO 9001 و ISO 9002 است.

این آموزشگاه دارای سه شعبه در منطقه غرب تهران است که می توانید برحسب فاصله از محل زندگیتون یکی از شعب رو انتخاب کنید و به یادگیری آموزش زبان بپردازید.

آدرس شعبه صادقیه: فکله دوم صادقیه، ابتدای محمد علی جناح، جنب کوچه احسانگر، پلاک ۱

تلفن: ۰۹۲۱۴۴۰۰۲۲۶۸۰

آدرس شعبه سعادت آباد: بین میدان کاج و سرو، سرو غربی، صدف، صنوبر شرقی، پلاک ۲۷

تلفن: ۰۹۲۱۲۲۰۸۸۲۴۳

آدرس شعبه شهرک گلستان: شهرک گلستان، بلوار گلها، یاس ۴، خیابان ۱۸ متری یاس، ابتدای خیابان

تلفن: ۰۲۱۴۴۷۴۶۰۶۲

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

بهترین آموزشگاه های زبان شرق تهران

۱.آموزشگاه زبان سیتیزن

در منطقه شرق تهران آموزشگاه زبان سیتیزن با ۱۳ سال سابقه تلاش کرده به یادگیری آموزش زبان، زبان آموزان کمک کند. این آموزشگاه دارای ۱۶ دپارتمان تخصصی برای بزرگسالان و ۱۰ دپارتمان تخصصی برای کودکان است. در این آموزشگاه زبان های مختلف با متد های آموزشی متنوع با کمک اساتید مجرب و با تجربه تدریس می شود.

آدرس: میدان نبوت (میدان هفت حوض)، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک ۳۷

تلفن: ۰۲۱۷۷۹۵۰۵۷۷

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

۲.آموزشگاه زبان اوج

آموزشگاه زبان اوج در منطقه شرق تهران از بهترین آموزشگاه ها برای یادگیری زبان می باشد. این آموزشگاه با داشتن اساتید مجرب، برگرفتن از به روز ترین متد های آموزشی به زبان آموزان کمک می کند تا زبان را به صورت اصولی و درست فرا بگیرند.

آدرس: رسالت، خیابان هنگام، ابتدای خیابان طاهر خانی، پلاک ۱۸، طبقه ۳، واحد ۱۶

تلفن: ۰۲۱۷۷۱۹۷۸۹۹

 

۳.آموزشگاه زبان بین المللی آدرین

آموزشگاه زبان بین المللی آدرین که به تازگی در ایران فعالیت خودش رو شروع کرده یک آموزشگاه زبان آنلاین که با داشتن اساتید مختلف از سراسر دنیا به آموزش زبان می پردازد و دارای بالاترین استاندارد های بین المللی است. هزینه های این آموزشگاه به صورت ارز گرفته می شود و با اینکه گران است اما جزو بهترین آموزشگاه های زبان در منطقه شرق تهران می باشد.

آدرس: www.adrianenglishschool.com

تلفن: ۰۰۱۲۰۱۸۲۲۵۹۶۵

 

۴.آموزشگاه زبان پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان از دیگر آموزشگاه های خوب منطقه شرق تهران است که به برگزاری کلاس های TTC یعنی تربیت مدرس نیز می پردازد. این آموزشگاه از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است و با داشتن اساتید برتر و با تجربه بهترین آموزش ها را ارائه می دهد.

آدرس: نارمک، میدان هفت حوض، ابتدای جانبازان شرقی، بعد از چهار راه لادن، پلاک ۴۵۹

تلفن: ۰۲۱۷۷۱۸۹۰۱۸

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

بهترین آموزشگاه های زبان شمال تهران

۱.آموزشگاه زبان اکسیر

آموزشگاه زبان اکسیر بهترین آموزشگاه های زبان درمنطقه شمال تهران است. با کمک اساتید برجسته با استفاده از بهترین تجهیزات و متنوع ترین متد های آموزشی به زبان آموزان کمک می کند تا زبان را درست و اصولی یاد بگیرند و برای آزمون های بین الملل آماده می کند.

آدرس: خیابان ظفر (دستگردی)، نرسیده به نفت، پلاک ۱۶۸، طبقه ۲، واحد ۴

تلفن: ۰۲۱۲۲۵۵۴۲۱۴

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

۲.آموزشگاه زبان آریانپور

آموزشگاه زبان آریانپور از بهترین آموزشگاه های زبان درمنطقه شمال تهران است. این آموزشگاه با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و با کمک اساتید برجسته به زبان آموزان کمک می کند تا زبان را به بهترین شکل یاد بگیرند و با برگزاری کلاس های با کیفیت آن ها را برای امتحان دادن در آزمون های بین المللی آماده می کند.

آدرس: خیابان ولیعصر، رو به روی جام جم، خیابان خرسند، پلاک ۸۹

تلفن: ۰۲۱۲۲۰۴۵۷۵۷

۳.آموزشگاه زبان کوییک

از بهترین آموزشگاه های زبان در منطقه شمال تهران آموزشگاه زبان کوییک است. این آموزشگاه با ایجاد کردن بهترین شرایط برای یادگیری زبان، کیفیت بالا در برگزاری دوره های آموزشی، استفاده از بهترین و برترین اساتید کشور و با به کار گیری بهترین و متنوع ترین متد های آموزشی به زبان آموزان کمک می کند تا زبان را به صورت اصولی فرا بگیرند.

آدرس: خیابان اقدسیه (موحد دانش)، رو به روی سفارت چین، نبش خیابان بوستان، پلاک ۶۶، واحد ۶

تلفن: ۰۲۱۲۶۱۲۱۱۲۴

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

۴.آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با داشتن ۱۰ سال سابقه کار و با کمک اساتید با تجربه به آموزش زبان، زبان آموزان می پردازد. این آموزشگاه با بهره گیری از آخرین متد های آموزشی و برگزاری امتحانات در سطح بین الملل بهترین آموزشگاه در شمال تهران است.

آدرس: ونک، جردن، نبش کوچه هفدهم، پلاک ۴۸

تلفن: ۰۲۱۸۸۰۵۴۸۶۰

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

بهترین آموزشگاه های زبان جنوب تهران

۱.آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه سفیر با داشتن سابقه ای بسیار طولانی در زمینه آموزش زبان انگلیسی از بهترین آموزشگاه ها زبان در منطقه جنوب تهران می باشد که با بهره گیری از بهترین متد های آموزشی، فضای با کیفیت آموزشی، استفاده از اساتید برجسته به یادگیری زبان می پردازد.

آدرس: خیابان مدائن (بابایی)، کوچه جعفری، پلاک ۱۶

تلفن: ۰۲۱۵۵۰۸۶۷۴۷

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

۲.آموزشگاه زبان ملل

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های جنوب تهران، آموزشگاه زبان ملل است. این آموزشگاه به آموزش زبان از کودک تا بزرگسال می پردازد و تقریبا تمامی زبان ها را آموزش میدهد. این آموزشگاه به ارائه مشاور و تعیین سطح رایگاه نیز می پردازد و با کمک بهترین متد های آموزشی و استفاده از اساتید با تجربه به آموزش زبان می پردازد.

آدرس: خیابان خاوران، ایستگاه پمپ بنزین، خیابان سابوته، خیابان عباس کاشی، پلاک ۲۸۵

تلفن: ۰۲۱۳۳۲۰۱۷۱۰

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

۳.آموزشگاه زبان زرنوش

آموزشگاه زبان زرنوش با داشتن ۱۵ سال سابقه کار و با شعار یادگیری زبان در کوتاه ترین زبان، به مدت دو و نیم سال به آموزش زبان پرداخته است. این آموزشگاه از بهترین آموزشگاه های منطقه جنوب تهران می باشد که با کمک اساتید و بهترین متد های آموزشی به زبان آموزان، زبان را اصولی یاد میدهد

آدرس: مشیریه، سی متری صالحی، چهار راه اول، نبش کوچه فروردین، پلاک ۳۷، طبقه ۴، واحد ۱۲

تلفن: ۰۲۱۳۳۴۷۳۰۵۵

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

۴.آموزشگاه زبان بستاک

در سال ۱۳۹۱ آموزشگاه زبان بستاک تاسیس و فعالیت خود را در منطقه جنوب تهران است. این آموزشگاه به ارائه مشاور و تعیین سطح رایگاه نیز می پردازد و با کمک بهترین متد های آموزشی و استفاده از اساتید با تجربه به آموزش زبان می پردازد.

آدرس: شهر ری، اتوبان شهید کریمی، بلوار شهدا، پلاک ۲۳۷ (شهر کتاب ری)

تلفن: ۰۲۱۳۳۳۷۸۶۸۱

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

 

 

بیشتر بخوانید:

کدام آموزشگاه زبان بهتر است؟

برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی چقدر زمان نیاز داریم؟

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا