مکان های دیدنی ایران

با لوکس ترین هتل‌های شمال ایران آشنا شوید

با لوکس ترین هتل‌های شمال ایران آشنا شوید

اقامت یک شبه در هتل های گران قیمت و لوکس ایران برای هر کسی قابل پرداخت نخواهد بود زیرا گران قیمت هستند و در بهترین مکان ها نیز قرار دارند.در شمال هتل‌هایی وجود دارند که امکاناتی فراتر از یک ویلا را در اختیارتان قرار ميدهند و خودشان ميتــوانند یک جاذبه توریستی باشند. از این گذشته باتوجه به اینکه در برخی از مواقع سال مثل تابستان و نوروز، تعداد مسافران شمال گاهی از مرز یک میلیون نفر ميگذرد، همیشه نميتــوان روی گرفتن خانه و ویلا حساب کرد و بایــد راه هتل را در پیش گرفت.

 

برخی هم دوست دارند روزهای ویژه زندگی‌شان مثل ماه عسل یا تولد عزیزی را در یک هتل خاص بگذرانند. به این دلایل ما در اینجا تعدادی از بهترین هتل‌های شمال ایران را معرفی کرده‌ایم.

 

بهترین هتل‌ های شمال ایران:

— هتل پارسیان رامسر، قیمت اتاق دو تخته این هتل ۳۰۰ هزار تومان است.

— هتل ونوس پلاس چالوس، قیمت اتاق دو تخته دابل رو به دریا ۴۰۹ هزار تومان است.

— هتل نارنجستان ایزدشهر، قیمت اتاق چهانفره رو به دریا ۶۴۳ هزار تومان است.

 

هتل آپارتمان وستا تنکابن

با لوکس ترین هتل‌های شمال ایران آشنا شوید

برای عاشقان ویلا گرفتن در شمال هتل آپارتمان وستا هم میتــواند یکی از انتخاب‌ها باشد، چراکه اولین هتل ویلای کشور است. ویلاهای این هتل همگی حیاط، بالکن و استخر مخصوص دارند و استخر روباز هتل که امکان شنا در فصل‌های مختلف را فراهم ميکند، هتل وستا را متفاوت از بقیه رقبا ميکند.

 

دو رستوران هتل که یکی چشم‌اندازی رو به جنگل دارد و دیگری در کنار استخر روباز هتل واقع شده، از وستا هتلی لوکس ساخته و امکانات تفریحی هتل نیز اقامت در آن را به یادماندنی تر میکند. مثلا چه امکاناتی؟

 

امکانات:

سینمای مخصوص، سالن بدنسازی و بیلیارد، کلوپ بازی کودک و کافی شاپ است.

 

قیمت :

بهای سوئیت دو تخته هتل وستا ۳۵۷ هزار تومان است.

 

هتل سالار دره ساری

با لوکس ترین هتل‌های شمال ایران آشنا شوید

آمیزش رودخانه و جنگل در کنار یک هتل تصویری خواستنی را ميسازد و هتل سالاردره با وجود این ویژگی یکی از بهترین هتل‌های شمال ایران به حساب ميآیــد. ۲ هکتار فضای سبز و چشم‌انداز اتاق‌های هتل به این فضا باعث ميشود هر وقت پنجره اتاق‌تان را باز کنیــد، تازگی و بوی چوب و زمین باران خورده نصیبتان شود. هتل سالارده در ۱۲ کیلومتری جنوب ساری قرار گرفته.

 

امکانات:

سفره خانه سنتی، اتاق بازی، رستوران و سالن همایش با امکانات تصویربرداری، استخر و سونا، سرویس به مرکز شهر

 

قیمت:

اتاق یک تخته این هتل ۱۹۹ هزار تومان است.

 

هتل پارسیان خزر چالوس

با لوکس ترین هتل‌های شمال ایران آشنا شوید

هتل پارسیان که قدیم‌ها اسمش هایت بوده، نزدیک ۵۰ سالش است و زمانی که در هتل قدم ميزنیــد متوجه اصالش هم ميشویــد، چون بعضی قسمت‌ها مثل رستوران را به حال سابقش گذاشته‌اند. در سایت هتل پارسیان خزر نوشته : نمایی استثنایی از جنگل و دریا با هم و بایــد به آن باشکوه و حیرت آور را هم اضافه کرد.

 

۱۷۴ اتاق هتل، در بال غربی و شرقی اش قرار گرفته اند و اتاق های بال غربی نونوار تر از بال شرقی اند. در تراس اتاقها که بایستیــد دریا و موج‌هایش خودنمایی ميکند و هروقت که بخواهیــد ميتــوانیــد در کنار دریا باشیــد ، با دوچرخه دوری در اطراف هتل بزنیــد و ۵ دقیقه که با ماشین از هتل دور شویــد به تله کابین نمک آبرود برسیــد.

 

امکانات:

ساحل و پلاژ مخصوص همراه با تفریح‌های آبی شامل قایق موتوری، پدالو، چتر پاراسل، جت اسکی و …، سالن کنفرانس، خشک شویی، پیست دوچرخه سواری ساحلی، ۳ رستوران، کافی شاپ، مجموعه ورزشی شامل استخر روباز (قابل استفاده در تابستان)، سونا و جکوزی، مسیر پیاده روی، پارک کودکان، گیم نت و تالارهای چند منظوره.

 

قیمت:

اتاق یک تخته رو به جنگل شبی ۳۶۰ هزار تومان

 

هتل بام سبز رامسر

با لوکس ترین هتل‌های شمال ایران آشنا شوید

۷۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا و ماندن در کلبه‌های جنگلی که برای رسیــدن به آنها بایــد سوار تله‌کابین شویــد و زمانی که روی تراس بایستیــد، دریا و آسمان یکی شده‌اند، هتل بام سبز رامسر را در رده دل پذیرترین هتل‌های ایران قرار ميدهد. هتل بام سبز دو سایت دارد. در سایت شمالی‌اش کلبه‌ها و بهای سوئیت‌ها قرار گرفته‌اند.

 

و در سایت پایینی رستوران و چندین کافه و مجموعه تفریحی و واحدهای تجاری جا خوش کرده‌اند. شما بسته به سلیقه‌تان ميتــوانیــد ماندن در اتاق‌های متنوع را انتخاب و برای رفت و آمد بین کلبه‌ها و ساختمان اصلی روی ماشین‌های محوطه حساب کنیــد.

 

امکانات:

شهربازی، رستوران‌ و کافی‌شاپ، جت اسکی، قایق سواری، موج سواری و ماساژ

 

قیمت:

بهای سوئیت یک خوابه دو تخته ۳۵۰ هزار تومان

 

 

1/5 - (1 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا