پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنـــا شوید

  درست است کــــه هالیوود دنیای رابطــه ها است، رابطــه های ستاره های زن و مرد هالیوودی کــــه گاهی به چند ماه هم نمی رسد و گاهی به عشق همیشگی تبدیل می شود. امروز نگاهی خواهیم داشت به عاشق ترین ستاره های هالیوودی. همه از یک داستان عاشقانه خوب خوششان می آید و به همین دلیل است کــــه فیلم سازان از هر رابطــه رمانتیکی برای الهام گرفتن به منظور ساخت یک فیلم عاشقانه استقبال می کنند. اما از یک رابطــه عاشقانه مصنوعی کــــه در فیلم ها به تصویر کشیده می شود یک رابطــه عاشقانه واقعی است.

   

  آیا تاکنون با خود فکر کرده اید کــــه زوج های سلبریتی مورد علاقه شما چگونه با هم آشنـــا شده اند؟ ما هم مثل شما این سوال را از خود پرسیده و به دنبال داستان آشنـــایی برخی از ستاره های طراز اول هالیوود رفتیم کــــه ماحصل تحقیقاتمان در ادامه مطلب نحوه آشنـــایی و داستان عاشقانه ازدواج های این افراد را برای شما روشن خواهد کرد.

   

  1- جورج کلونی و امل کلونی

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  جورج و امل کلونی در سال 2013 و بعد از آن کــــه یکی از دوستان کلونی، خانم امل را با خود به خانه او آورد با هم آشنـــا شدند. جورج کلونی در مصاحبه با دیوید لترمن در این باره چنین گفت:” یک اتفاق باورنکردنی بود. یکی از دوستان مشترکمان گفت: من می خواهم بیابیم آنجا و آیا می توانم دوستم را با خودم بیاورم؟ و من هم گفتم: البته کــــه می توانی. سپس مدیر برنامه هایم به من زنگ زد و گفت: من زنی کــــه قرار است به خانه تو بیاید و با او ازدواج خواهی کرد را می شناسم.

   

  از همه جالب تر این کــــه پدر و مادرم هم قرار بود به دیدنم بیایند و در آن زمان پدر و مادرم هم آنجا حضور داشتند. ما فقط حرف می زدیم و تمام شب را همه بیدار ماندیم و سپس من آدرس ایمیل او را گرفتم زیرا قرار بود تعدادی عکس پدر و مادرم را برای من بفرستد و بدین ترتیب ما ایمیل زدن به همدیگر را شروع کردیم و من نمی دانستم کــــه او می خواهد با من بیرون برود. من فکر می کردم کــــه ما فقط دوست هستیم”. کلونی مجبور شد ماه ها رابطــه اش را با امل حفظ کرده تا او را راضی با بیرون رفتن کند و 6 ماه بعد از اولین دیدار از او خواستگاری کرده و جواب مثبت داد. این دو اکنون دو فرزند دوقلو دارند.

   

  2- بلیک لایولی و رایان رینولدز

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  بلیک لایولی و رایان رینولدز هنگامی کــــه در فیلم «فانوس سبز» با هم آشنـــا شدند، هر یک ازدواج کرده و با همسر خود زندگی می کردند. لایولی با پن بجلی نامزد شده بود و رینولدز نیز با اسکارلت جوهانسون ازدواج کرده بود. آن ها در ابتدا رابطــه ای تنها دوستانه داشتند اما یک سال بعد رابطــه آن ها شکل دیگری پیدا کرد. جالب این کــــه این دو حتی با نامزدهایشان بیرون رفتند اما بعد از مدتی از نامزدهای خود جدا شده و با یکدیگر ازدواج کردند کــــه البته با تولد یک فرزند همراه بوده است.

   

  3- تام بریدی و ژیزل بوندشن

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  تام بریدی و ژیزل بوندشن در سال 2006 و توسط یک دوست مشترک با هم آشنـــا شدند. تام بریدی کــــه تازه رابطــه اش با بریجت مویناهان را به هم زده و حتی نمی دانست کــــه مویناهان باردار است به صورت ناخواسته و طی نقشه یکی از دوستانش با بوندشن ملاقات کرد. این دو شام را در نیویورک در کنار هم خورده و رابطــه عاشقانه آن ها خیلی زود با چت های کوتاه آغاز شد. آن ها اکنون با هم ازدواج کرده و دارای 2 فرزند نیز شده اند.

   

  4- ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  ویل اسمیت و جیدا اسمیت در یک برنامه تلویزیونی با هم آشنـــا شدند. جیدا قرار بود در این برنامه در کنار ویل حضور داشته باشد اما به دلیل کوتاه بودن قد نتوانست نقش مذکور را بدست آورد. اما این آشنـــایی کوتاه باعث شد کــــه این دو با هم دوست شده و چند سال بعد با هم ازدواج کنند. جیدا در مورد رابطــه خود با ویل اسمیت و چگونگی شروع رابطــه عاشقانه شان چنین گفته است:” بعد از این کــــه چندین سال از آشنـــایی ما می گذشت، یک شب برای شام با هم بیرون رفتیم و من متوجه شدم کــــه او از یک پسر جوان و داز به یک مرد بسیار بامسئولیت تبدیل شده است. ما شروع به صحبت های عاشقانه کردیم و رابطــه دوستانه ما به عشق تبدیل شد”.

   

  5- فردی پرینز جونیور و سارا میشل گلار

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  فردی پرینز و سارا میشل گلار در سال 1997 در فیلم «می دانم کــــه تابستان گذشته چه کردی» با هم آشنـــا شدند اما رابطــه عاشقانه ای بین آن ها وجود نداشت. 3 سال گذشت و آن ها تازه با هم نامزد شدند. فردی در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته است:” یک روز من با ماشین او را به باشگاه ورزشی رساندم و در طول مسیر بسیار با هم حرف زدیم و فهمیدم کــــه این دختر زیبا بسیار دوست داشتنی است”. این دو در نهایت در سال 2002 در مکزیک با هم ازدواج کردند. گلار نیز در مورد او چنین گفته است:” ما بهترین دوستان یکدیگر هستیم. او اولین عشق من است”.

   

  6- کریس همسوورث و السا پاتاکی

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  کریس همسوورث و السا پاتاکی توسط یک استعداد یاب در اوایل سال 2010 با هم آشنـــا شدند. این استعدا یاب در مورد آشنـــایی این زوج چنین گفته است:” هیچ لحظه غافلگیری وجود نداشت. از اولین باری کــــه ما با هم آشنـــا شدیم همه چیز برایمان مشخص شد. او [پاتاکی] شوخ است و به بیرون رفتن علاقه دارد و البته دیدگاهی بسیار جالب و دوست داشتنی نسبت به زندگی دارد کــــه نشان می دهد زندگی با او بسیار جالب خواهد بود”. این دو تنها 3 ماه بعد با هم ازدواج کرده و 3 فرزند دارند.

   

  7- جان لجند و کریسی تیگن

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  در سال 2007، کریسی تیگن یک مدل مجله ای بود کــــه می خواست برای حضور در موزیک ویدیویی از لجند تست بدهد. او در نهایت این نقش را بدست آورد و دل مرد جوان را نیز برد. البته این دو در ابتدا رابطــه عاشقانه ای نداشتند اما بعد از تماس های تلفنی فراوان، لجند حس کرد کــــه دخترک را دوست داشته و می خواهد با او زندگی کند. 4 سال بعد و در سال 2013 این دو با هم ازدواج کردند و با 2 فرزند بسیار خوشحال تر از هر زمان دیگری به نظر می رسند.

   

  8- سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو توسط تایلر فرگوسن (بازیگر سریال «خانواده امروزی») در شام افتخاری کاخ سفید در سال 2014 به هم معرفی شدند. در آن زمان ورگارا هنوز با نیک لوب رابطــه داشت. بعد از این کــــه مدت کوتاهی از جدایی این دو گذشت، مانگانیلو از فرگوسن خواست کــــه شماره ورگارا را به او بدهد. البته ورگارا در ابتدا علاقه ای به مانگانیلو نداشت اما وی توانست ورگارا را تحت تاثیر قرار دهد و 6 ماه بعد این دو نامزدیشان را اعلام کردند تا این کــــه در نهایت در سال 2015 به طور رسمی با هم ازدواج کردند.

   

  9- دیوید و ویکتوریا بکام

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  دووید بکام حتی زمانی کــــه هنوز ویکتوریا را ندیده بود نیز می دانست کــــه با او ازدواج خواهد کرد! به گفته دیوید، او همسر کنونی خود را در یکی از موزیک ویدیوهای گروه اسپایس گرلز دیده و به دوستش چنین گفت:”آن دختر با لباس کوتاه تیره را می بینی؟ من می خواهم با او ازدواج کنم”. این دو در نهایت در یک مسابقه فوتبال خیریه در سال 1997 با هم ملاقات کرده و در همان نگاه اول عاشق هم شدند. ویکتوریا در این باره چنین گفته است:” او به من گفت کــــه وقتی به خانه رفته شماره تلفن مرا روی چیزهای زیادی نوشته تا در صورت گم کردن شماره ام بتواند با من تماس بگیرد”. دیوید نیز در مورد نحوه آشنـــایی با همسرش چنین می گوید:” همسرم مرا از یک کتاب استیکرهای فوتبالی انتخاب کرده بود. و من او را از طریق تلویزیون انتخاب کردم. من از همان اول حس کردم کــــه قرار بوده ما از همان اول با هم باشیم”.

   

  10- نیکول ریچی و جوئل مدن

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  به گفته جوئل مدن، او کسی بود کــــه به ریچی علاقمند شده و راضی کردن او برای ازدواج بسیار سخت بوده است. وی در این باره چنین گفته است:” اولین باری کــــه او را دیدم با هم دوست بودیم. اما فکر نمی کنم کــــه او مرا انتخاب کرده بود. من همیشه به او می گفتم کــــه به من یک فرصت بده و یک بار با هم بیرون برویم”. درنهایت ریچی با این درخواست موافقت کرده و خیلی زود رابطــه بین این دو شکل گرفت و ریچی باردار شد. البته مدت زمان قابل توجهی طول کشید تا مدن بتواند ریچی را راضی به ازدواج نماید.

   

  11- کیم کارداشیان و کانیه وست

  با عاشق ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید

  کیم کارداشیان و کانیه وست سال ها بود کــــه همدیگر را می شناختند. این دو برای اولین بار زمانی کــــه کیم با دیمون توماس زندگی می کرد با هم ملاقات کردند. وست برای اولین بار در سال 2006 و زمانی کــــه عکسی از کیم و پاریس هیلتون دید متوجه علاقه خود به او گردید. این دو در یک مهمانی در سال 2007 در بورلی هیلز بار دیگر با هم روبرو شدند هر چند در آن زمان نیز با اشخاص دیگری در رابطــه بودند. درنهایت پس از جدایی کارداشیان از همفریز، این دو به طور همزمان تنها شده و با هم ازدواج کردند.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •