پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  مایکل جکسون ستاره مشهور دنیای پاپ ، هنوز هم محبوب است ، زندگی او همچنان مورد توجه رسانه ها است و به فرزندانش هم توجه زیادی می شود. مایکل جکسون، ستاره موسیقی پاپ، در ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹ از دنیا رفت. او ۳ فرزند از خود بر جای گذاشت که در هنگام فوت او، سن زیادی نداشتند. اما حال هر کدام از آن‌ها ۲۲، ۲۱ و ۱۷ ساله شده اند و راه خود را در زندگی پیش گرفته اند. اگر دوست دارید در مورد فرزندان این ستاره بیشتر بدانید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  مادر آن‌ها چه کسی ست؟

  پاریس و پرینس فرزندان مایکل جکسون و همسر قبلی اش دبی رو هستند. این دو همدیگر را در بیمارستان ملاقات کردند. دبی رو یک پرستار بود و مایکل او را زمانی که برای تغییر رنگ پوست اش به بیمارستان می‌رفت، ملاقات کرد. آن‌ها از سال ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ با هم زندگی کردند. پس از جدایی از هم، مایکل حضانت فرزندان را به عهده گرفت. پاریس و پرینس در کالیفرنیا بزرگ شدند.

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  فرزند سوم مایکل از روش رحم جایگزین به دنیا آمد. در مورد مادر او هیچ اطلاعاتی در دست نیست، اما شایعات مبنی بر آن است که مادر او یک پرستار مکزیکی ست. مایکل برای این روش زایمان ۲۰۰۰۰$ پرداخت کرد. در زمان تولد بلنکت، نام مادر او در شناسنامه، خالی ماند.

   

  پرینس جکسون

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  پرینس جکسون، اولین فرزند مایکل جکسون است که در ۱۳ فوریه ۱۹۹۷ به دنیا آمد. او نزد پدرش بزرگ شد. مایکل در مورد او می‌گوید: «من حضانت بزرگ کردن آن‌ها را به عهده گرفتم، چون مادرشان توان این کار را نداشت. من همیشه عاشق بچه بودم. قبل از به دنیا آمدن فرزندانم، عروسک دستم می‌گرفتم و تصور می‌کردم که آن فرزند من است. پرینس هدیه خدا به من است.»

   

  او پس از یک سال رابطه پنهانی اش، در سال ۲۰۱۸ از نامزد خود رونمایی کرد. آن دو یکدیگر را در دانشگاه ملاقات کردند و با انتشار عکسی دو نفره در اینستاگرام خود، به رابطه خود مهر تایید زدند.

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  پرینس راه پدرش را در زمینه امور خیریه ادامه داد و یک موسسه خیره در لس آنجلس برای کودکان تاسیس کرد. او در این باره می‌گوید: «من مطمئنم که پدرم، از این که راه او را ادامه دادیم، روحش شاد می‌شود. پدرم ما را اینگونه بزرگ کرده، که به دیگران، به خصوص کودکان، کمک کنیم.»

   

  پرینس به یاد پدرش مایکل، عکس او را روی پایش تتو کرد. این تتو، مایکل را با بال‌هایی در حال رقص نشان می‌دهد. پرینس در این باره می‌گوید: «این تصویر واقعا زیباست. من تصویر پدرم را روی تنم تتو کردم تا همیشه با من باشد.»

   

  پاریس جکسون

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  پاریس جکسون، دومین فرزند و تنها دختر مایکل جکسون، متولد ۳ آپریل ۱۹۹۸ می‌باشد. او مدل، خواننده و بازیگر است که از سن ۱۸ سالگی کار خود را به صورت حرفه‌ای آغاز کرده است. نام او در کنار بهترین مدل‌های جهان از جمله هیلی بالدوین و خواهران حدید قرار دارد.

   

  مایکل جکسون در مورد روز تولد او می‌گوید: «زمانی که پاریس به دنیا آمد، من او را از بغل مادرش گرفتم و به سمت خانه دویدم. من شوخی نمی‌کنم، من او را به دور یک حوله پیچیدم و دویدم. به نظر من او مشکل خاصی نداشت. حتی مادرش هم گفت که او حالش خوب است، از این رو خواستم که هر چه سریع‌تر او را به خانه ببرم.»

   

  پاریس پس از مرگ پدرش تصمیم گرفت که برای اطمینان از این که مایکل جکسون پدر اوست، آزمایش دهد، اما وکیل مایکل مانع او شد و گفت: «مایکل همیشه ادعا می‌کرد که پدر توست، من هم به حرف او ایمان دارم.»

   

  پاریس در طول این سالها، بیش از دیگر برادرانش مورد توجه دوربین خبرنگاران بود. او اعتراف کرد که در سن ۱۴ سالگی مورد تجاوز قرار گرفته است. او بار‌ها در مورد مشکلاتی که با افسردگی و اعتیادش دست و پنحه نرم می‌کرد، صحبت کرده: «من در سن ۱۳ تا ۱۵ سالگی کار‌هایی کردم که هیچکدام از هم سن و سالانم انجام نمی‌دادند. من خیلی زود بزرگ شدم و به نظرم آنقدر‌ها که باید خوب نبودم.»

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  شایعاتی در روز شنبه مبنی بر این که پاریس خودکشی کرده، منتشر شد. طبق گزارشات او در ساعت ۷:۳۰ صبح در خانه اش در لس آنجلس خودکشی کرد و راهی بیمارستان شد. اطلاعات دقیقی از این اتفاق در دست نیست، اما او خودش اعتراف کرده که چندین بار خودکشی کرده، اما هیچکدام موفقیت آمیز نبود.

   

  پاریس چند هفته پیش در صفحه توییتر خود نوشت: «تمام اعضای خانواده من در عذاب اند و من سعی می‌کنم که از آن‌ها محافظت کنم، اما خودم دیگر کم آورده ام.»

   

  بلنکت جکسون

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  بلنکت جکسون در ۲۱ فوریه ۲۰۰۲ به دنیا آمد. مایکل جکسون هنگام تولد او اعلام کرد که دوست دارد نام مادرش پنهان بماند. او گفت: «بلنکت مادرش را ندیده است و به نظر من این موضوع مهمی نیست. در این جهان کودکان زیادی بی مادر بزرگ می‌شوند و مشکل خاصی هم برایشان بوجود نمی‌آید.

   

  بلنکت، برخلاف دیگر اعضای خانواده اش، ترجیح داد که زندگی خصوصی خودش را حفظ کند. از این رو او یک اسم مستعار با نام «پسر نامرئی» برای خود انتخاب کرد و در خفا و آرامش به زندگی خود ادامه داد.

   

  اولین بار بلنکت زمانی تیتر مجلات شد که مایکل او را پس از تولدش از پنجره آویزان کرد. جمعیت زیادی پایین خانه مایکل ایستاده بودند تا فرزند او را ببینند، از این رو مایکل بلنکت را، در حالی که صورت اش با پتویی پوشیده شده بود، از پنجره خانه اش آویزان کرد که باعث شوکه رسانه‌ها و مردم شد.

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  زمانی که مایکل از دنیا رفت، بلنکت تنها ۷ سال داشت. او پس از مرگ پدرش، دوران سختی را پشت سر گذاشت، حتی مجبور شد که به عالت روحیه خراب اش، برای مدتی در بیمارستان بستری شود. او واقعا از مرگ پدرش آسیب دید. پس از آن، او توسط مادربزرگ اش بزرگ شد و برخلاف خواهر و برادرانش، زندگی آرامی را از سر گرفت. او در یک مدرسه خصوصی درس خواند، فوتبال بازی می‌کرد و باقی زمان هایش را با دوستانش می‌گذراند.

   

  بلنکت بعد‌ها نام خود را به بیگی تغییر داد. او همیشه پدرش را به علت این که چنین نامی برایش انتخاب کرده، سرزنش می‌کرد. او در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که دوست دارد مانند پدرش یک موزیسین معروف شود.

   

  ارثیه آنها چقدر است؟

  با سه فرزند مایکل جکسون آشنا شوید +عکس

  مایکل برای فرزندانش ۱ میلیارد دلار سرمایه به ارث گذاشته است. این مبلغ میان آن‌ها در ۳ دوره تقسیم می‌شود. آن‌ها زمانی که به سن ۳۰ سالگی برسند، یک سوم این مبلغ، زمانی که ۳۵ سالگی شوند، دو سوم و باقی را در ۴۰ سالگی دریافت می‌کنند. مطمئنا آنقدر سرمایه از پدرشان برای آن‌ها به ارث رسیده که می‌توانند تا آخر عمر در ثروت زندگی کنند.

   

   

  مطالب بیشتر:

  همراه با پاریس جکسون دختر جذاب مایکل جکسون فقید

  عکس های پاریس جکسون دختر زیبا و جذاب سلطان پاپ

  مایکل جکسون چطور اسطوره رقص تاریخ شد؟

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •