موفقیت و پیشرفت

با بهترین کسب و کارهای خانگی اینترنتی زودبازده آشنا شوید

با بهترین کسب و کارهای خانگی اینترنتی زودبازده آشنا شوید

با بهترین کسب و کارهای خانگی اینترنتی زودبازده آشنا شوید

امروز شما را با بهترین کسب و کارهای اینترنتی که می توان در منزل انجام داد و بسیار هم زودبازده است آشنا می کنیم تا از آن ها استفاده کنید.در ادامه ۵۰ کسب و کار اینترنتی در منزل یا کسب و کار خانگی اینترنتی زودبازده را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانیــد از خانه کارتان را انجام دهیــد.

 

آموزش مهارت‌های زندگی به دیگران

انگیزه‌بخشی به دیگران را دوست داریــد؟ استعداد یک کسب و کار را داریــد؟ چنانچه این چنین است مهارت‌های‌تان را به عنوان یک مربی مهارت‌های زندگی آنلاین به پول تبدیل کنیــد.

 

ارائه‌ی خدمات مسافرتی آنلاین

هرچند برنامه‌ریزی سفر غالبا به‌صورت خودکار انجام می‌شود،‌ولی هنوز هم می‌توانیــد به‌عنوان یک کارمند حرفه‌ای در زمینه‌ی مسافرت، در یک پورتال مسافرتی یا بر مبنای مشاوره‌ای، کسب درآمد کنیــد.

 

فروش محصولات

چنانچه چیزی برای فروش داریــد، همیشه جایی برای فروش آن وجود دارد. از Craigslist گرفته تا ebay یا آمازون، یا هر نوع سایت تخصصی دیگر.

 

توزیع مستقیم

مرد میانی در زنجیره‌ی ارتباطی مشتری و عمده‌فروش باشیــد و سفارشات مشتری را از فروشنده بگیریــد و به دست او برسانیــد و در این فرآیند قیمت خریــدتان را افزایش دهیــد.

 

طراحی گرافیکی

مهارت‌های تصویرگری‌تان را با طراحی پوستر، تبلیغات، کارت ویزیت، و غیره به کار بگیریــد.

 

طراحی وبسایت

مهارت‌های‌تان را در اختیار کمپانیها و افرادی قرار دهیــد که به‌دنبال یک وبسایت جدیــد و به‌روز هستند.

 

فروش کتاب‌های دست دوم

شما می‌توانیــد کتاب‌های دست دوم را در سایت‌هایی مانند Amazon.com یا شیپور یا مانند اینها بفروشیــد. چنانچه کتاب‌های خوبی را بفروشیــد، این کسب و کار اینترنتی در منزل است که بسیار پرسود است.

 

بازاریابی اینترنتی

از پست‌های مهمان در فیسبوک گرفته تا خبرنامه‌ها، بازاریابی اینترنتی مستلزم این است که کارتان را بلد باشیــد. ولی چنانچه کارتان را به‌درستی انجام دهیــد پول خوبی خواهیــد گرفت.

 

حسابداری

چنانچه عضو انجمن حسابداران خبره هستیــد، سریعا برویــد سراغ کسب و کار آنلاین تا بتوانیــد درآمد بیشتری داشته باشیــد.

 

سئو

چنانچه موتورهای جستجو نتوانند وبسایت شما را پیــدا کنند، پس وبسایت شما به چه دردی می‌خورد؟ مهارت‌های ویژه‌ی جستجوی خود را به‌کار بگیریــد و یک متخصص سئو شویــد.

 

یابنده‌ی آپارتمان/ هم‌خانه

از استعدادتان در زمینه‌ی املاک و مستغلات استفاده کنیــد و به آن‌هایی کمک کنیــد که در جستجوی یک آپارتمان یا منزل برای اجاره هستند، یا برای آن‌ها یک هم‌خانه پیــدا کنیــد.

 

فروش نرم‌افزار

از نرم‌افزارهای امنیت اینترنتی گرفته تا بازاریابی، هر کسی که یک کامپیوتر داشته‌باشد به‌دنبال نوعی نرم‌افزار است. با فروش نرم‌افزار در وبسایت‌تان به آن‌ها کمک کنیــد.

 

وبسایت گوگل ادسنس

یک یا چند بلاگ یا وبسایت درست کنیــدو با نمایش تبلیغات گوگل ادسنس از آن‌ها پول دربیاوریــد.

 

فروش فضای تبلیغات

یک وبسایت راه‌اندازی کنیــد. ترافیک آن را افزایش دهیــد. خواهیــد دیــد که تبلیغ‌کنندگان برای اجاره‌ی فضای تبلیغاتی سایت شما صف خواهند کشیــد.

 

خریــد و فروش دامنه

آیا یک عنوان عالی برای یک دامنه برخورد کرده‌ایــد که هنوز کسی آن را انتخاب نکرده‌است؟ آن را بخریــد و با سود بفروشیــد.

 

حراجی‌های آنلاین

بله، خرت و پرت‌های دیگران را با قیمتی مُفت بخریــد و آن را در سایت‌های فروش آنلاین بفروشیــد.

 

ورود اطلاعات

هر کسی برای ورود اطلاعات به کسی نیاز دارد، ولی افراد کمی به این کار علاقه دارند. چنانچه از جمله افرادی هستیــد که به این کار علاقه دارند می‌توانیــد به صورت آنلاین کار پیــدا کنیــد.

 

پر کردن فرم‌های نظرسنجی آنلاین

محققان برای پرکردن فرم‌های نظرسنجی به صورت حضوری تا روزانه ۳۰۰ دلار پرداخت می‌کنند. نظرسنجی‌های آنلاین پرداخت کمتری دارند، ولی چنانچه تعداد کافی را پر کنیــد، می‌توانیــد درآمد خوبی برای خودتان فراهم کنیــد.

 

بازاریابی شبکه‌ای {نتورک مارکتینگ}

محصولات شناخته شده همیشه به تعداد فروشندگان بیشتری نیاز دارند. چیزی را که دوست داریــد انتخاب کنیــد، کمی پول صرف آن کنیــد، کلی تماس تلفنی بگیریــد و جستجوی اینترنتی انجام دهیــد و شاهد سرازیر شدن پول به حساب بانکی‌تان باشیــد.

 

فروش کاردستی یا طرح‌های‌تان

چنانچه خودتان را یک آدم مشتاق هنر و هنرمند می‌دانیــد، حاصل دست‌تان را در سایت‌های فروش هنری مانند Etsy.com عرضه کنیــد و آن‌ها را به پول نزدیک کنیــد.

 

خریــد و فروش وبسایت

وب‌سایت‌های در حال سقوط را از چنگ مالکان آن‌ها در بیاوریــد،‌دستی به سر و گوش‌شان بکشیــد و مشتری پیــدا کنیــد که خواهان آن وبسایت باشد.

 

نام‌گذاری دامنه‌ها

چنانچه در نام‌گذاری چیزها مهارت داریــد، شانس‌تان را در PickyDomains.com برای نام‌گذاری دامنه‌ها امتحان کنیــد و پول بگیریــد.

 

یادداشت‌نویسی در مورد نرم‌افزارها

چنانچه با اپلیکیشن ها، برنامه‌ها و دیگر نرم افزارهای جدیــد به وجد می‌آییــد و مرتبا اخبار آن‌ها را پیگیری می‌کنیــد در SoftwareJudge.com نظرات‌تان را بنویسیــد و پول بگیریــد.

 

نوشتن تبلیغات گوگل ادورد

همان‌طور که جستجوی گوگل نشان می‌دهد، همه به‌دنبال تبلیغات خوب ادورد هستند، ولی کمتر کسی می‌تواند آن‌ها را بنویسد. رنگ و لعاب دادن به تبلیغات ادورد می‌تواند برای‌تان پولساز باشد.

 

پست‌های sponsored در بلاگ‌تان بنویسیــد

کمپانیها در هرجایی که باشند عاشق دیــده شدن در شبکه‌های اجتماعی هستند. تعداد کاربران خوبی برای بلاگ‌تان دست‌وپا کنیــد و از طریق آژانس‌هایی مانند PayPerPost.com پست‌های اسپانسردار درست کنیــد و پول بگیریــد.

 

متخصص شبکه‌های اجتماعی

با این کسب و کار خانگی اینترنتی{کسب و کار اینترنتی در منزل} چنانچه استعداد خاصی در زمینه‌ی جذب فالوور آنلاین در شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و فیسبوک داریــد، این مهارت را به عنوان یک متخصص شبکه‌های اجتماعی در اختیار کمپانیها قراردهیــد.

 

نگارش یک مجله‌ی الکترونیکی با هزینه‌ی عضویت {اشتراک}

چنانچه محتوای ارزشمندی برای ارائه داریــد، به‌فکر نگارش یک مجله‌ی الکترونیکی باشیــد و برای مطالعه‌ی آن حق عضویت بگیریــد. در عصری که تبلت‌ها غوغا به‌پا کرده‌اند، این کار یک استراتژی خوش‌آتیه به‌حساب می‌آیــد.

 

تحقیق آنلاین

کمپانیهای بسیاری هستند که نیاز دارند کسی تحقیقات و پژوهش‌های‌شان را انجام دهد، ولی هر کسی زمان کافی برای این کار را ندارد. از مهارت‌تان به‌عنوان یک محقق استفاده کنیــد و پول در بیاوریــد.

 

خریــد و فروش بلاگ

به بلاگ قدرتمندی برخورد کرده‌ایــد که مالکش به آن بی‌توجهی می‌کند؟ آن را به دست بیاوریــد، سایت را بازسازی کنیــد، ترافیکش را افزایش دهیــد و به یک خریــدار خوب بفروشیــد و سود ببریــد.

 

پیاده‌سازی

پیاده‌سازی فایل‌های صوتی می‌تواند یک فرآیند کُند و زمان‌بر باشد، و حقیقت این است که نرم‌افزارهای خوبی برای پیاده‌سازی وجود ندارند. شما می‌توانیــد از این ایــده استفاده کنیــد.

 

استخدام

با این کسب و کار خانگی اینترنتی و با تبدیل شدن به یک مأمور استخدام آزاد {فریلنسر} می‌تواند مزایای بسیاری برای‌تان داشته باشد، به‌ویژه چنانچه این کار را در سطح حرفه‌ای و تخصصی انجام دهیــد.

 

مشاوره

خودتان را به‌عنوان یک متخصص در رشته‌ی خودتان معرفی کنیــد و ارتباطات خودتان را فراهم کنیــد و از طریق مشاوره دادن به دیگران کسب درآمد کنیــد.

 

ارائه‌ی محتوا

بلاگ‌ها، وبسایت‌ها، و حتی مجلات نیاز دارند تا محتوای‌شان را به‌روز نگهدارند. دست‌نوشته‌ها، عکس‌هایی که گرفته‌ایــد، یا دیگر مهارت‌های هنری‌تان را به‌کار بگیریــد تا پول در بیاوریــد.

 

برنامه‌نویس آزاد

هر آدمی به یک برنامه‌نویس نیاز دارد. چنانچه بتوانیــد برنامه‌های کاربردی موبایلی بنویسیــد بسیار ارزشمند هستیــد.

 

بازاریابی پورسانتی

ترافیک بازدیــد سایت‌هایی مانند آمازون و ebay، یا حتی سایت‌های کوچک‌تر را از طریق تبلیغات آنلاین یا وب‌سایت‌تان بالا ببریــد و در عوض کمیسیون بگیریــد.

 

فروش مجدد کالا

تعداد بالایی از یک محصول را به قیمتی مشخص خریــداری کنیــد، یک وب‌سایت راه‌اندازی کنیــد و آن‌ها را با مبلغی بالاتر به مشتریان مشتاق آن محصول، بفروشیــد و سود کنیــد.

 

کتاب‌های الکترونیکی

کتاب‌های الکترونیکی در هر زمینه‌ای یک کالای فوق‌العاده محسوب می‌شود. هم می‌توانیــد به کسی سفارش دهیــد تا این کتاب را برای‌تان بنویسد و از طریق وب‌سایت تان آن را بفروشیــد و هم می‌توانیــد خودتان آن کتاب را بنویسیــد.

 

دوره‌های یادگیری در منزل

یادگرفتن یک مهارت جدیــد، درست مانند فرآیند آنلاین شدن ساده‌است. پس چنانچه مهارت یا تخصصی داریــد زمان آن رسیــده‌است که این تخصص‌تان را به‌کار بگیریــد و دوره‌های یادگیری در منزل آماده کنیــد و بفروشیــد و به سود برسیــد.

 

گزارش‌نویسی

درباره‌ی موضوعی تحقیق کنیــد که مردم راه‌حلی برای آن پیــدا نمی‌کنند، آن را به‌صورت یک گزارش آماده کنیــد و درقبال دریافت وجه آن را بفروشیــد.

 

ویــدیوهای آموزشی

با این کسب و کار خانگی اینترنتی{کسب و کار اینترنتی در منزل} می توانیــد از تعمیر ماشین ظرفشویی گرفته تا درک مسئله‌ی نزدیک‌بینی چشم را آموزش دهیــد. مردم همیشه تشنه‌ی یادگیری‌های آنلاین هستند. با ویــدیوهای آموزشی خود به آن‌ها کمک کنیــد.

 

دستیار مجازی

و در پایان هم با این کسب و کار اینترنتی در منزل می توانیــد با ارائه‌ی خدمات منشی‌گری، فنی، یا نگهداری از معلولان و آن‌هایی که ناتوانی ذهنی دارند در دفتر کارتان در خانه، به مشتریان کمک کنیــد.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا