پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  برخی از سلبریتی ها هستند کـــه ممکن اســت باور نکنید سن 50 سالگی را رد کرده باشند ، امروز به شما این افراد را معرفی خواهیم کرد. سلبریتی‌های زیادی را شاهد هستیم کـــه چندین دهه اســت در هالیوود فعالیت می‌کنند و روز به روز به محبوبیتشان افزوده می‌شود این سلبریتی‌ها کـــه هر کدام از طرفداران بسته به سن و سال خود خاطره‌های از دوران جوانی یا میان‌سالی آن‌ها دارند این روزها نیمه زندگی را پشت‌سر گذاشته‌اند اما به قول قدیمی‌ها همانند قالی کرمان هستند و هرچه بیشتر عمر می‌کنند پخته‌تر می‌شوند و با تکیه بر تجربه‌‌های درخشان گذشته، آینده‌ای درخشان‌تر را پیش‌رو دارند.

   

  از آنجایی کـــه بیشتر ما خاطره‌های خوشی با این سلبریتی‌ها داریم گاهی اوقات باورمان نمی‌شود، هنرپیشه‌ها و سلبریتی‌های مورد علاقه‌مان پا به سن گذاشته باشند. به همین منظور در ادامه با هم به سلبریتی‌هایی اشاره می‌کنیم کـــه ۵۰ سالگی را پشت‌سر گذاشته‌اند اما همچنان پرکار هستند و انتظار می‌رود در آینده‌ نیز فیلم‌ها و اثرهای هنری جذابی را از آن‌ها شاهد باشیم.

   

  نیکول کیدمن

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  اولین فرد از فهرست سلبریتی‌های بالای ۵۰ سال را به کسی اختصاص دادیم کـــه زیبایی او در دوران اوج دل هر پیر و جوانی را می‌برد، نیکول کیدمن کـــه اکنون دقیقاً ۵۰ ساله شده و نیمه عمرش را سپری می‌کند همانند دوران گذشته هنوز هم جذاب و دلرباســت.

   

  نیکول دوست‌داشتنی کارنامه‌ای بسیار درخشان دارد و با سه دهه فعالیت به‌عنوان یکی از سرشناس‌ترین هنرپیشه‌های هالیوود و البته زیباترین آن‌ها شناخته می‌شود. این بازیگر کـــه جایزه اسکار را در کارنامه خود دارد سال ۲۰۱۷ به‌رغم اینکـــه پا به سن گذاشته باز هم درخشش چشمگیری داشت با ایفای نقش در سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ»، جایزه گلدن گلوب را به خانه برد.

   

  اگر از طرفداران پروپاقرص نیکول کیدمن باشید حتماً به خوبی می‌دانید کـــه او در دهه ۹۰ و تنها زمانی کـــه در اوایل بیست‌ سالگی بود توانست محبوبیت زیادی کسب کند. نیکول در مصاحبه‌ای با مجله اســتِلار (Stellar)، در زمینه دستاوردهای اخیر خود گفت وقتی به گذشته نگاه می‌کنم از زندگی خود بسیار راضی هستم و خوشحالم کـــه به ۵۰ سالگی رسیده‌ام. به این ترتیب می‌توان امیدواریم در دهه‌های پیش‌رو نیز همچنان شاهد درخشش نیکول کیدمن بر پرده نقره‌ای باشیم.

   

  کتی گریفین

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  این هنرپیشه کـــهنه‌کار هالیوود کـــه بیش‌تر از ۴۰ فیلم بلند سینمایی را در کارنامه خود دارد با ۵۸ سال سن هنوز هم جذاب و پرکار اســت و در کنار حضور موفق در دنیای هنر و سینما، به عنوان فعال سیاسی و اجتماعی نیز شناخته می‌شود.

   

  کتی گریفین از سیاســت‌های ترامپ انتقادهای زیادی داشت و به همین منظور نیز چهره‌ شناخته‌شده‌ای در میان هنرمندان مخالف ترامپ اســت. گریفین کـــه دو جایزه امی و نامزدی جایزه گرمی را در کارنامه خود دارد در سال ۲۰۱۷ تصویری از یک ماسک خون آلود را کـــه شباهت زیادی با دونالد ترامپ داشت در شبکـــه‌های مجازی منتشر کرد. این تصویر حاشیه‌های زیادی به دنبال داشت و باعث شد تا از حضور در برنامه اجرای زنده شب سال نو کـــه توسط سی.‌ان.‌ان‌ برگزار شده بود اخراج شود.

   

  کتی گریفین به‌رغم سن‌ و سالی کـــه دارد هنوز هم سخت مشغول کار اســت و آخرین برنامه او با نام Laugh Your Head Off طرفداران زیادی جذب کرد و نشان داد کـــه دل هواداران هنوز هم برای کتی گریفین می‌تپد.

   

  الن د‌ی‌جنرس

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  الن از سال ۱۹۹۴ در مجموعه‌های تلویزیونی پرطرفداری مانند تاک‌شوی الن‌دی‌جنرس حضور داشته و در این مدت توانسته اســت طرفداران زیادی کسب کند. الن دی‌جنرس کـــه به‌تازگی ۶۰ ساله شده در گفتگویی با برنامه «شوی امروز» گفت پا به سن گذاشتن واقعاً افتضاح اســت و همیشه از اینکـــه روزی رنگ پیری را ببیند ترس داشته اســت.

   

  الن کـــه به‌مناسبت تولد ۶۰ سالگی‌اش در یک برنامه زنده حضور داشت آرزوی سال‌روز تولد خود را مخاطبان در میان گذاشت و گفت آرزو می‌کنم تمامی مردم دنیا با هم مهربان باشند. وی متذکر شد کـــه این آرزویی اســت کـــه او هر روز با خود تکرار می‌کند و خوشبختانه تا رسیدن به ۶۰ سالگی همیشه آدم‌های مهربان و سخاوتمندی سر راه او قرار گرفته‌اند.

   

  اگر از طرفداران الن‌ باشید حتماً فعالیت‌های انسان‌دوستانه او را دنبال می‌کنید و جالب‌ اســت بدانید الن دی‌جنرس به‌ دلیل همین فعالیت‌ها مدال نشان افتخار آزادی را از دست رئیس‌جمهور آمریکا گرفته اســت.

   

  جولیان مور

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  جولیان مور از آن دسته هنرپیشه‌‌های سن هالیوودی اســت کـــه اگر سن او را ندانید باورتان نمی‌شود کـــه ۵۸ سال از خدا عمر گرفته اســت. جولیان مور سن و سال را عدد و رقمی بیش نمی‌داند و معتقد اســت شاد زیستن را در لحظه‌ مرگ ناگهانی مادرش فرا گرفته اســت.

   

  مادر جولیان در سن ۶۸ سالگی از دنیا رفت و در همین زمینه گفت مادرش در بیست سالگی جولیان را به دنیا آورده و از آنجایی کـــه او و مادرش به لحاظ سن و سال اختلاف زیادی با هم نداشته‌‌اند همیشه فکر می‌کرده کـــه مادرش در کنار او جوان و سرزنده باقی خواهد ماند. اما وقتی مادرش از دنیا رفت متوجه شد کـــه باید قدر هر لحظه را بداند و تا می‌تواند شاد و سرزنده باشد.

   

  جولیان مور تفکر جالبی در خصوص بالا رفتن سن و سال دارد و مدعی اســت اگر شما ۵۰ سالتان اســت، چند سال دیگر هرگز ۵۰ ساله نخواهید شد، در نتیجه تا می‌توانید از همان سن و سالی کـــه در آن حضور دارید لذت ببرید و هرگز حسرت گذشته را نخورید.

   

  مری لوئیز پارکر

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  این هنرپیشه خوش‌سیمای هالیوود به لطف پوست ابریشمی و روشن و طره گیسوان سیاهی کـــه دارد توانسته به‌راحتی سن و سالش را پشت این زیبایی‌ها مخفی نگه‌ دارد اما جالب اســت بدانید مری لوئیز پارکر اکنون ۵۴ سال سن دارد و از قرار معلوم حسابی از این سن و سال راضی اســت.

   

  مری لوئیز در گزارشی مدعی شد به نظر خودش چهره‌اش در ۵۰ سالگی بسیار زیبا‌تر و جذاب‌تر از ۴۰ سالگی وی هست و هرگز اجازه نمی‌دهد تفکرات منفی در خصوص افزایش سن و سال باعث افسردگی و پژمردگی او شوند. لوئیز پارکر سعی می‌کند تاجایی کـــه امکان دارد در نظر دخترش شاد و باطراوت حاضر شود تا اعتماد دخترش در اثر افسردگی ناشی از سن و سال مادرش کاهش پیدا نکند.

   

  به همین منظور مری لوئیز برای پنجاهمین سالگرد تولدش مهمانی بزرگی ترتیب داد و با چند تن از دوستان نزدیکش به کوهنوردی رفت و در کلاس‌های یوگا ثبت‌نام کرد. وی با انجام خالکوبی در ۵۰ سالگی نشان داد کـــه دود از کنده بلند می‌شود و انسان در هر سن و سالی باید به دنبال زیبایی و جذابیت باشد. مری لوئیز پارکر حسابی اهل مهمانی اســت و در دورهمی‌های شبانه به اندازه‌ای سر و صدا می‌کنند کـــه گاهی اوقات پلیس به آن‌‌ها تذکر می‌دهد. لوئیز پارکر مدعی اســت ترجیح می‌دهد به جای اینکـــه افسوس سال‌های از دست رفته را بخورد، ترجیح می‌دهد در حال زندگی کند و شاد باشد.

   

  برد پیت

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  در این قسمت از فهرست سلبریتیی‌های بالای ۵۰ سال به یکی از معروف‌ترین سلبریتی‌های حال حاضر دنیای هالیوود رسیدیم. برد پیت کـــه سال‌هاســت مخاطبان در فیلم‌هایش با او خندیده‌اند و گریه‌کرده‌اند ۵۰ سالگی را یکی از بهترین سال‌های زندگی‌اش می‌داند چرا کـــه در در سال ۲۰۱۳ و زمانی کـــه به سن ۵۰ سالگی رسید توانست برای بازی در فیلم ۵۰ سال بردگی اولین جایزه اسکار خود را دریافت کند.

   

  در همان سال فیلم World War Z ران نیز به روی پرده برد و نشان داد کـــه به‌رغم ۵۰ سالگی هنوز هم جوان اســت و آمادگی خوبی برای بازی در فیلم‌های اکشن دارد. برد پیت اکنون ۵۵ سال از خدا عمر گرفته اما ۵ سال پیش به مناسبت ۵۰ سالگی خود با برنامه «شو امروز» مصاحبه‌ جالبی را ترتیب داد و متذکر شد اصلاً نگران افزایش سن خودش نیست و از اینکـــه روزگار گرد پیری را روی صورت و موهای رو ریخته اســت هیچ شکایتی ندارد.

   

  برد پیت کـــه اصلاً به او نمی‌‌خورد ۵۵ سال داشته باشد در مصاحبه‌ای دیگر از راز جوانی‌اش گفت و مدعی شد میانه‌روی در زندگی و عشق دو راز مهم جوانی این سوپراســتار هالیوود به‌حساب می‌آیند.

   

  تام کروز

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  اگر از طرفداران تام کروز باشید به احتمال زیاد آخرین فیلم او، ماموریت غیرممکن: فال‌اوت را دیده‌اید، جالب اســت بدانید بیشتر صحنه‌های بدل‌کاری این فیلم را تام کروز شخصاً انجام داد در حالی کـــه این هنرپیشه برجسته ۵۶ سال از خدا عمر گرفته اســت و هنرنمایی او در جدیدترین نسخه از مجموعه‌ فیلم‌های ماموریت غیرممکن ثابت کرد کـــه به این زودی‌ها قرار نیست اجرای نقش‌های اکشن و پر زد و خورد را کنار بگذارد.

   

  تام کروز زمانی کـــه تازه به ۵۰ سالگی رسیده بود نیز کارنامه درخشانی را در همان سال با خود از فیلم‌های پرفروشی مانند ماموریت غیر ممکن: گوست پروتکل و نسخه اول جک ریچر به نمایش گذاشت. زمانی کـــه تام کروز ۵۰ ساله شده بود یک خبرنگار آلمانی از مجله پیپل در همین زمینه مصاحبه‌ای با او ترتیب داد و تام کروز به خبرنگار گفت از اینکـــه ۵۰ ساله شده لذت می‌برد.

   

  وی برای تولد ۵۰ سالگی‌اش مهمانی بزرگی ترتیب داد و هدیه‌های جالبی گرفت کـــه در بین آن‌ها می‌توان به موتورسیکلتی کـــه در فیلم Oblivion اســتفاده شده بود اشاره کرد. تام کروز در جایی دیگر گفت به‌رغم سن و سال و تجربه‌ای کـــه در حوزه سینما دارد باز هم خودش را شاگردی بیش نمی‌داند و عشق به یادگیری و هنراندوزی اســت کـــه وی را وادار به اجرای کارهای جدیدتر و یادگرفتن چیزهای بهتر می‌کند.

   

  رابرت داونی جونیور

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  از قرار معلوم رسیدن به نیمه فصل زندگی برای بیشتر سلبریتی‌ها، شکوفایی آن‌ها را به دنبال دارد چرا کـــه رابرت داونی جونیور نیز همانند دیگر همقطارانش در نیمه راه زندگی موفقیت‌های بیشتری را شاهد بود. جالب اســت بدانید رابرت داونی جونیور زمانی کـــه ۴۳ ساله شده بود پیشنهاد حضور در نقش ابرقهرمان آیرون‌من را دریافت کرد. حضور او در این فیلم باعث شد یک بار دیگر نگاه‌های منتقدان به رابرت داونی جونیور جلب شود.

   

  قطار موفقیت‌های رابرت داونی جونیور به راه خود ادامه داد و این هنرپیشه خوش‌تیپ و کاربلد وقتی به ۵۰ سالگی رسید مهمانی تولدی برای خودش برپا کرد و شخص اســتن‌لی فقید یکی از مهم‌ترین افراد حاضر در این مهمانی بود. رابرت داونی جونیور از سال ۱۹۷۰ تاکنون در صحنه‌ سینما و تلویزیون حضور دارد و چیزی بیشتر از ۴۰ اثر بلند‌سینمایی در کارنامه‌اش به‌چشم می‌خورد. وی در خصوص اینکـــه مرز ۵۰ سالگی را پشت‌سر گذاشته اســت به گزارشگران گفت این واقعیت را به فال نیک می‌گیرد و سعی می‌کند حضور بیشتری در کنار خانواده و افرادی کـــه دوست‌ دارد سپری کند.

   

  ویل اسمیت

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  این هنرپیشه موفق هالیوود کـــه همیشه لبخند بر لب دارد را نیز چندین دهه اســت کـــه در سینما و تلویزیون شاهد هستیم. ویل اسمیت سپتامبر ۲۰۱۸ به سن ۵۰ سالگی رسید و برنامه‌های ویژه‌ای برای تولد خودش ترتیب داد.

   

  اسمیت کـــه سن و سال را تنها عدد و رقم می‌داند و از دل و جان خودش را جوان می‌شمرد برای تولد ۵۰ سالگی‌اش جهت اینکـــه ثابت کند هنوز جوان و قبراق اســت، از هلیکوپتر با بانجی به بیرون پرید، این هلیکوپتر بر فراز گراند کانیون پرواز می‌کرد و نمایش پرش جسورانه ویل اسمیت به‌صورت مستقیم در یوتیوب پخش شد و میلیون‌ها تماشاگر را جذب خود کرد.

   

  ویل اسمیت این پرش خطرناک را به مناسبت تولد خودش انجام داده بود اما سود و منفعت آن را به نهادهای خیریه واگذار کرد تا ثابت کند کـــه یکی از خوش‌قلب‌ترین سلبریتی‌های هالیوود اســت. ویل اسمیت کـــه دنیا را گشته و چیزی نیست کـــه ندیده باشد مدعی بود زاویه‌ای کـــه در حین پرش از هلیکوپتر با بانجی پیش رویش قرار داشته یکی از بهترین صحنه‌‌های زندگی او بوده اســت.

   

  هلی بری

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  هلی بری در سال ۲۰۱۶ به سن ۵۰ سالگی رسید اما به‌ رغم سن و سالی کـــه دارد هنوز هم یکی از زیباترین چهره‌های هالیوود به‌حساب می‌آید و هیچ ابایی برای پنهان کردن آثار پیری در صورت خود ندارد چرا کـــه می‌داند به‌رغم این آثار باز هم زیبا و جذاب اســت.

   

  هلی بری نیز همانند سایر سلبریتی‌ها مهمانی مجللی را برای تولد ۵۰ سالگی خودش ترتیب داد و از دوستان و آشنایان خود در این مهمانی با آغوش باز اســتقبال کرد. هلی بری در خصوص ۵۰ سالگی خودش به رسانه‌ها گفت دوست دارد هوادارانش ببینند کـــه او به اســتقبال نیمه دوم زندگی‌اش می‌رود و هرگز به عدد و رقم در سن و سالش اعتقاد نداشته و ندارد.

   

  لوسی لیو

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  این بازیگر سرشناس هالیوود کـــه از قرار معلوم دست روزگار به او نمی‌رسد و هرگز پیر نمی‌شود،‌ در سال ۲۰۱۸ تولد ۵۰ سالگی خودش را جشن گرفت. جالب اســت بدانید لوسی لیو در سن ۴۸ سالگی فرزند پسری با نام راک‌ول به دنیا آورد و به لحاظ خانوادگی می‌توان گفت تازه اول راه اســت و حسابی مشغول بچه‌داری اســت. جالب‌تر اینکـــه لوسی لیو این پسر را بدون شوهر بدنیا آورده و از رحم جایگزین صاحب فرزندی شده اســت،‌ در نتیجه پسر لوسی لیو پدری ندارد کـــه دائم به او امر و نهی کند و مسئولیت بزرگ‌کردن راک‌ول تنها بر عهده لوسی لیو اســت.

   

  لوسی لیو مدتی قبل از برگزاری جشن تولد ۵۰ سالگی‌اش به رسانه‌‌ها گفت کاملاً احساس می‌کنم کـــه پا به سن گذاشته‌ام اما به عدد و رقم‌ها برای سن و سال اعتقادی ندارم و به‌رغم ۵۰ سالگی، از همیشه بیشتر احساس جوانی می‌کنم. لوسی لیو مدعی شد خوردن غذای خوب و سبک‌زندگی سالم رمز جوانی و شادابی اوست. لوسی لیو اوقات فراغت خود را با نقاشی و یوگا سر می‌کند و اهمیت زیادی به سلامت جسم و ذهن خود می‌‌دهد. با این حساب انتظار داریم در سال‌های آینده نیز لوسی لیو خوش‌خنده و جذاب را جوان‌تر از امروز ببینیم.

   

  هیو جکمن

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  هیو جکمن را سال‌های سال اســت کـــه می‌شناسیم و هر نقشی کـــه بگویید در آن بازی کرده اســت، جکمن در بیشتر از ۳۶ فیلم بلند ایفای نقش کرده کـــه بیشتر آن‌ها فیلم‌های مهم و موثری بوده‌اند و شناخته‌ترین آن‌ها را می‌توان فیلم‌های مردان ایکس و دانست کـــه پس از حضور در این فیلم با‌شخصیت ولورین، در ۹ فیلم دیگر نیز شخصیت این قهرمان دنیای مردان ایکس را با عضلاتی ستبر و در هم تنیده ایفا کرد.

   

  هیو جکمن کـــه سال ۲۰۱۸ قطار زندگی او به نیمه رسید و ۵۰ ساله شد، جشن و مراسم خاصی برای تولد ۵۰ سالگی‌اش ترتیب نداد و تنها با انتشار یک عکس در حساب کاربری خود در شبکـــه‌های اجتماعی اکتفا کرد. جالب اینجا بود کـــه در این عکس اثری از عضله‌های در هم تنیده و ورزیده هیو جکمن کـــه در فیلم‌ها شاهد آن بودیم به چشم نمی‌خورد و به همین منظور هیو جکمن من در پایین عکس نوشت وقتی مردم می‌گویند اصلاً ۵۰ سال به شما نمی‌خورد، قسمتی از درونتان این گفته را باور می‌کند تا اینکـــه جلوی آینه بایستید و با واقعیت زندگی خود روبرو شوید کـــه روزگار گرد پیری را روی چهره شما ریخته و قطار زندگی از نیمه مسیر گذشته اســت.

   

  کیانا ریوز

  باورتان نمی شود این سلبریتی ها 50 سالگی را رد کرده اند

  با کیانا ریوز در فیلم‌های سرعت و سه‌گانه‌های ماتریکس آشنا شدیم و از آن زمان تاکنون سالی نیست کـــه چهره این هنرپیشه خوش‌تیپ را روی پرده سینماها نبینیم. کیانا ریوز ۵۴ سال سن دارد و انصافاً باید گفت با کیانا ریوزی کـــه بیست سال پیش می‌شناختیم تغییر زیاده نکرده و حتی خوش‌تیپ‌تر و جذاب‌تر هم شده اســت. این هنرپیشه موفق کـــه اخیراً فیلم‌های بسیار اکشن و مهیج جان‌ ویک را در کارنامه خود دارد در سال ۲۰۱۴ دقیقاً دو هفته پس از تولد ۵۰ سالگی‌اش طی مصاحبه‌ای در برنامه «جیمی کمل زنده»، اعتراف کرد از اینکـــه به ۵۰ سالگی رسیده شوکـــه شده اســت.

   

  کیانا ریوز در این مصاحبه متذکر شد کـــه اصلاً باورش نمی‌شود نیم‌قرن عمر کرده و روزگار همانند باد از جلوی چشمانش گذشته اســت.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •