پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدند

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدند

  بسیاری از بازیگران و ستاره ها بوده اند که در دام اعتیاد گرفتار شدند و مدتی از زندگی خود کاملا در اعتیاد مشغول بوده اند. ما این ستاره ها و سرنوشت کنونی آنان را به شما معرفی می کنیم. شهرت و ثروت مواردی هستند که بیشتر ما، حتی اگر در ظاهر نشان ندهیم، برای بدست آوردن آن ها تلاش میکنیم. با این حال، با وجود تمام علاقه ای که به ستاره های محبوبمان داریم، حتی گاهی فراموش میکنیم که آنها هم درست مثل ما انسان هستند و ممکن است که به بیراهه روند.

   

  به گزارش نیک شو، اعتیاد معضل مهمی نه تنها برای بسیاری از مردم عادی، بلکه برای بسیاری از ستارگان مشهور دنیا نیز است. آنها به دلایل مختلفی، از شهرت گرفته تا افسردگی و شکست عشقی، به اعتیاد روی می آورند که متاسفانه روی حرفه و طرز فکر طرفداران آنها نیز تاثیری منفی می گذارد.اما آیا می دانید که این ستاره ها کدامند؟ اگر شما هم دوست دارید که با ستاره هایی که به مواد مخدر اعتیاد داشته یا همچنان دارند آَشنا شوید، با سایت نیک شو همراه باشید.

   

  جنیفر آنیستون

  جنیفر آنیستون یکی از بازیگران محبوب آمریکایی است اما گویا او در زندگی شخصی خود آنقدرها هم که شما فکر می کنید موفق نیست. او در مصاحبه ای اعتراف کرده که به ماری جوآنا اعتیاد دارد. او حتی گفته که در طول ازدواج اش با برد پیت، اعتیادش به این ماده مخدر بیشتر شد. از کجا معلوم، شاید برد پیت بود که این یادگاری تلخ را از زندگی اش برای او بر جای گذاشت

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدندآنجلینا جولی

  آنجلینا جولی با مواد مخدر غریبه نیست. اگر چه او بازیگری سرشناس، زنی خیر و مادری مهربان و دلسوز است اما اعتیاد او به مواد مخدر لکه سیاهی بر زندگی اش است که از دید هیچکس پنهان نیست.او حتی در مقابل خانواده، دوستان و حتی در استودیوهایش و ملا عام نیز به طور آشکارا مواد مخدر مصرف می کند. اعتیاد او آنقدر بود که زمانی که او برای نقش «Lara Croft» در فیلم « Tomb Raider» انتخاب شده بود، کارگردان فیلم به دلیل سابقه اعتیادی که داشت، هر از چند گاهی از او تست اعتیاد می گرفت.

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدندریحانا

  ریحانا نیز از آن جمله ستاره هایی است که به طور علنی به اعتیاد خود اعتراف می کند. او می گوید که تنها به وید اعتیاد دارد اما عکس هایی از او در حال کشیدن جوینت نیز منتشر شده است. او با این کار بسیاری از هوادارانش را از خود راند.

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدندکارا دلوین

  کارا دلوین یکی دیگر از چهره های هالیوودی است که از همان بچگی در محیطی پر از مواد مخدر بزرگ شد. مادر او اعتیاد شدیدی به هروئین داشت و همین امر روی سبک زندگی او نیز تاثیر گذاشت. او می گوید: «اگر چه مادرم هیچوقت جلوی من مواد مصرف نمی کرد اما من تحت تاثیر او قرار گرفته و معتاد شدم.» یک بار در سال 2013 زمانی که کارا از خانه اش بیرون می آمد، توسط دوربین خبرنگاران دستگیر شد.

   

  در عکس ها، یک نایلون حاوی پودر سفید رنگی از جیب های او بیرون زده بود. نمی دانیم که او هنوز هم به مواد مخدر اعتیاد دارد یا نه اما خوشبختانه مصرف او تا به حال به حرفه اش لطمه ای وارد نکرده است.

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدند
  اپرا وینفری

  مطمئنا شما از موفق ترین و پولدارترین زن جهان انتظار ندارید که به مواد مخدر اعتیاد داشته باشد. اپرا وینفری 25 سال است که در زمینه های مختلفی فعالیت دارد طوری که او را به شهرت جهانی رسانده است. او زن خیری است که کمک های زیادی به مردم کرده است اما خیلی ها هنوز درد دل های او را نمی دانند.

   

  او در کودکی در فقر به سر می برد و چندین بار مورد تجاوز قرار گرفت. او اعتراف می کند که در سن 20 سالگی کوکائین مصرف می کرد اما خوشبختانه توانست خودش را از آن باتلاق بیرون بکشد و زندگی تازه و سالمی را در پیش گیرد.

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدند
  کریستن استوارت

  درست قبل از فیلم برداری مجموعه «Twilight» تصاویری از کریستن استوارت که در حال کشیدن مواد مخدر در مقابل خانه اش بود، منتشر شد. مطمئنا شما هم می توانید تصور کنید که این عکس ها چه تاثیر منفی بر شخصیت او نزد هوادارانش بر جای گذاشت. اگر چه او در جواب مردم گفت: «وید کشیدن من تنها به خودم ربط دارد» اما از آن پس بود که او دیگر هیچگاه نتوانست جایگاه مستحکم خود را در میان مردم پیدا کند.

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدندمتیو مک کانهی

  متیو مک کانهی اعتراف می کند که قبل از آشنایی با همسرش به مواد مخدر اعتیاد داشته است. او جزو یکی از ستاره هایی است که بدون توجه به نظر هوادارانش وید مصرف می کرد. او حتی یک بار در خانه اش واقع در آستین تگزاس توسط ماموران پلیس، به دلیل مصرف ماری جوآنا، دستگیر شد.

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدندکمرون دیاز

  کمرون دیاز نیز به ماری جوآنا اعتیاد دارد. او حتی چندین بار در موقعیت های مختلف در حال کشیدن این ماده مخدر دیده شد. او حتی اعتراف کرد که چندین سال پیش از اسنوپ داگ، که با هم در یک دبیرستان درس می خواندند، مواد خریده است.

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدندکیت ماس

  کیت ماس یکی از بهترین سوپرمدل های جهان است اما متاسفانه او به مواد مخدر اعتیاد دارد. گفته شده که او به هروئین معتاد است که البته ظاهر لاغر و نحیف او نیز این امر را ثابت می کند. پس از جدایی او از جانی دپ، اعتیاد او شدت یافت.او از سر ناراحتی و افسردگی نه تنها مواد مخدر بلکه مشروبات الکی نیز به وفور مصرف می کرد که در نهایت منجر به لغو قراردادهای کاری اش شد. اگرچه او برای ترک اعتیاد خود تلاش کرد اما هنوز هم نتوانست آن را به طور کامل کنار بگذارد.

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدندمایلی سایرس

  اگر چه مایلی سایرس در مصاحبه های اخیرش اعلام کرده که مصرف مواد مخدر را کنار گذاشته اما این واقعیت گذشته او را پاک نمی کند. او در گذشته از هر فرصتی برای مصرف مواد استفاده می کرد. حتی عکس های زیادی از او در حال مصرف مواد مخدر نیز پخش شده است. او علت ترکش را تمرکز روز آلبوم های جدیدش می داند و گفته که ترک وید برایش بسیار ساده بوده است.

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدندلیدی گاگا

  لیدی گاگا به ماری جوآنا و کوکائین اعتیاد شدید داشت اما خوشبختانه به کمک التون جان توانست اعتیادش را کنار بگذارد. او خودش اعتراف می کند که تنها به خاطر رویارویی با شهرت، به مواد مخدر روی آورد که مصرف روزانه او حتی از 15 تا 20 جوینت هم تجاوز می کرد.

  بازیگران و ستاره هایی که گرفتار اعتیاد شدند

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •